Találatok: 1 - 5 (5 összesen)

Téma: Touring Car Legends

  1. #1
    Horváth József Versenyző
    Csatlakozott
    2010. 11. 06.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.181

    Touring Car Legends

    Sziasztok,

    http://www.evolution-modding.net/t74...egends-release

    Ebből két téma érdekelhet minket. AZ egyik a Volvo 240T, amit ugye már Ervin elkészített. A másik a személyes kedvencem a BMW 635 CSi.

  2. #2
    Horváth József Versenyző
    Csatlakozott
    2010. 11. 06.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.181
    Ervin!

    Térden állva könyörgöm csináljuk meg őket normálisan ide a gtl-be! Akarom! Most!

    A Volvot és a BMW-t a többi nem ez az évjárat.

    Nézegettem a 6-st 2. széria a kasztni, de illene ide. Jó lenne!

    Csináljuk meg normálisan, törhetően, leszakadó szirszarokkal, "nagyságrendileg" korhűen, hogy normálisan sorolható legyen!

    Vegyük elő a Volvot és adjunk még egy BMW-t!

    Hagyd a répába a többit Volvot és 635-t szeretnék a ligába!

    Ok?

  3. #3
    Tuza Ervin Banned
    Csatlakozott
    2007. 12. 17.
    Város
    Budapest
    Életkor
    65
    Üzenetek
    1.053
    Idézet Eredetileg moneytoo írta Hozzászólás megtekintése
    Ervin!
    Térden állva könyörgöm csináljuk meg őket normálisan ide a gtl-be! Akarom! Most!
    Hagyd a répába a többit Volvot és 635-t szeretnék a ligába!
    Ok?
    Imádlak, Joe!

    Én is nézegettem mindezt (nézted ugyanott, ahogy elővették a retekből a srácok a jó kis SSK 1928-amat? - a brazil haverom, Ney rögtön írt is egy "védelmező" commentet, Ágnes a lányom, akire ott hivatkozik a srác - meglett hatvanas öreg mérnök úr!).
    Joe - egy mod-ot nem olyan sima ügy átírni a mi felfokozott igényeinkre, hidd el! Itt van példának ez a nyavalyás Camaro!
    Minden alkatrészét pixelenként kell szétszednem, hogy egy tisztességes, morzsolható kasznit gyártsak belőle, és aztán még jönnek a hetekig tartó tesztek hat-nyolc autentikus pályán, hogy valóban úgy fusson a gép, ahogy kell és ahogy Ti is szeretni fogjátok (tegnap a WC-n ülve már majd lefagyott a valagam, mire Szabival telefonon több mint egy óra alatt tisztáztunk pár lényegtelen részletet ezzel kapcsolatban - innen messze még a végleges megoldás, és ez csak egy autó a sokaságból!).
    Kérlek, Joe, türelem!
    Igen, tudom, jó lenne látni mindazt egyszerre, ami most fenn van a neten, de éppen ebből jön az, amibe már majdnem belebuktatok itt többen is: mindenféle szedett-vedett vacakkal ingerlitek magatokat ahelyett, hogy egy egységes és egymáshoz okosan hangolt autó-pakkot futtatnátok egy adott futamban vagy sorozatban!
    Én most rendíthetetlenül a Trans Am sorozat autóin fogok dolgozni legalább három hónapig (kábé ennyi idő, amíg egymáshoz hangolom a korábban leírt hat-hét autót, a Camaro/F-bird testvéreket, a 'Cuda-Challenger párost, a Boss-t a nagyobbik 429-es blokkal meg a Javelint-t, mint a mezőny UFO-ját).
    Ha ez összeáll, be fogtok szarni a gyönyörtől, garantálom.
    De kérlek, értsd meg: mindehhez idő, idő és leginkább: idő kell!!!
    Tegyétek el Magatokat az új (valószínűleg brutálisan vacak) évre, gondoskodjatok Magatokról és Szeretteitekről, a pénzeteket tegyétek biztonságos formába, tőzsdézzetek jelentős erőkkel - és jót ne halljak Felőletek!
    Happy New Year!

    Tuza Ervin

  4. #4
    Horváth József Versenyző
    Csatlakozott
    2010. 11. 06.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.181
    Idézet Eredetileg Tuza Ervin írta Hozzászólás megtekintése
    Imádlak, Joe!

    Én is nézegettem mindezt (nézted ugyanott, ahogy elővették a retekből a srácok a jó kis SSK 1928-amat? - a brazil haverom, Ney rögtön írt is egy "védelmező" commentet, Ágnes a lányom, akire ott hivatkozik a srác - meglett hatvanas öreg mérnök úr!).
    Joe - egy mod-ot nem olyan sima ügy átírni a mi felfokozott igényeinkre, hidd el! Itt van példának ez a nyavalyás Camaro!
    Minden alkatrészét pixelenként kell szétszednem, hogy egy tisztességes, morzsolható kasznit gyártsak belőle, és aztán még jönnek a hetekig tartó tesztek hat-nyolc autentikus pályán, hogy valóban úgy fusson a gép, ahogy kell és ahogy Ti is szeretni fogjátok (tegnap a WC-n ülve már majd lefagyott a valagam, mire Szabival telefonon több mint egy óra alatt tisztáztunk pár lényegtelen részletet ezzel kapcsolatban - innen messze még a végleges megoldás, és ez csak egy autó a sokaságból!).
    Kérlek, Joe, türelem!
    Igen, tudom, jó lenne látni mindazt egyszerre, ami most fenn van a neten, de éppen ebből jön az, amibe már majdnem belebuktatok itt többen is: mindenféle szedett-vedett vacakkal ingerlitek magatokat ahelyett, hogy egy egységes és egymáshoz okosan hangolt autó-pakkot futtatnátok egy adott futamban vagy sorozatban!
    Én most rendíthetetlenül a Trans Am sorozat autóin fogok dolgozni legalább három hónapig (kábé ennyi idő, amíg egymáshoz hangolom a korábban leírt hat-hét autót, a Camaro/F-bird testvéreket, a 'Cuda-Challenger párost, a Boss-t a nagyobbik 429-es blokkal meg a Javelint-t, mint a mezőny UFO-ját).
    Ha ez összeáll, be fogtok szarni a gyönyörtől, garantálom.
    De kérlek, értsd meg: mindehhez idő, idő és leginkább: idő kell!!!
    Tegyétek el Magatokat az új (valószínűleg brutálisan vacak) évre, gondoskodjatok Magatokról és Szeretteitekről, a pénzeteket tegyétek biztonságos formába, tőzsdézzetek jelentős erőkkel - és jót ne halljak Felőletek!
    Happy New Year!

    Tuza Ervin
    Igen persze olvastam.

    Erről a modról - nem akarom az egészet, mert már túlságosan újak az autók. De ez a kettő a Volvo, meg az E24 még épp hogy beleférne. Tudod, az e24-t 79-l gyártják. Egyébként megnéztem, kipróbáltam, szar a hangja, elnagyolt a grafika, nézd csak meg a tető milyen magas a kasztnihoz képest, és még sorolhatnám. A valóságban sokkal laposabb az egész! Ezt meg nekem hidd el ez így egy kalap szar!

    Tudom, hogy sok munka, mert ez így nem elfogadható! A fizika nem tudom milyen, mert nem látok bele a "belébe". Könnyen autózható, nagyon rövid féktávokkal. Időben megfelelő, nem elrugaszkodott.

    A trans-am autókat szerintem gyártsd le az eredeti adatok alapján, azokkal a változtatásokkal (fogyasztás, gumi, tank) amit írtam, azután még finomhangolhatunk!

    Türelmes vagyok, de addig ráglak, amíg nem lesz e24-m!

  5. #5
    Tuza Ervin Banned
    Csatlakozott
    2007. 12. 17.
    Város
    Budapest
    Életkor
    65
    Üzenetek
    1.053
    Idézet Eredetileg moneytoo írta Hozzászólás megtekintése
    ..............
    Türelmes vagyok, de addig ráglak, amíg nem lesz e24-m!
    Basszus, Te aztán nem adod fel...!
    Majd, Joe, majd!
    Egyszercsak!
    Mint egykori Kedvesem mondotta volt (17-tel fiatalabb reményteli ifjú Angyalkaként) egykoron:
    "Minden jóra fordul!"
    Tedd el Magad és Kedvesedet, Gyermekedet (mindennél nagyobb ajándékodat) az új, (katasztrófákkal terhes) évre, és aztán jövőre halljuk egymást!

    Ervin

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •