Oldal: 5 / 69 ElsőElső 1 2 3 4 5 6 7 8 9 15 55 ... UtolsóUtolsó
Találatok: 101 - 125 (1704 összesen)

Téma: Assetto Corsa

  1. #101
    Idézet Eredetileg Niebel Zoltán írta Hozzászólás megtekintése
    Hát ez megszokott dolog a GTL-ben egy izom verdánál. Pillanatra gázelvétel azt uccu neki. Szerintem ez jó dolog, és reális, pláne auto kupi nélkül.
    Nekem is tetszik, már ABS nélkül (ctrl+a) is jobbat megyek mint tegnap ABS-el.
    Hát jah, azzal már régen játszottam.
    Az, hogy reális, az nem is kérdés, csak meg kell szoknom.

    És mennyit mentek?
    Én még csak próbálgatom a szárnyaimat.
    Nálam 1:24.095 eddig a legjobb, kb. 2 óra játékkal.
    De ne vegyél fel bugyit, mert valami fontosat akarok mondani.

  2. #102
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Életkor
    47
    Üzenetek
    5.628
    Inside Sim Racing


  3. #103
    Ledzényi László Versenyző
    Csatlakozott
    2008. 09. 20.
    Város
    Békéscsaba
    Üzenetek
    3.330
    mentem eddig 3 kört vele, és kb ezt vártam, van még mit rajta dolgozni, de nagyon jó lett-lesz.
    "Életemet mindig egyedül a másodpercekért való harc töltötte be,és szívesen vállaltam az áldozatos,nélkülözéssel teli éveket,hogy megtanuljak vezetni,gyorsan vezetni,és még gyorsabban vezetni!"

  4. #104
    Na gondoltam csinálok egy videót a menü és egyéb belső dolgokról, de Laci jóvoltából nem kell megcsinálnom.
    A fraps nem bír vele, így csak azok tudnak jó videót csinálni, akik tudnak HD-ban rögzíteni külső bemenettel, szal jó is, hogy más megcsinálta.

    Pár info és hiányosság:

    - Autó törés inaktív
    - Autó színezés inaktív
    - Online, Race és Favorite inaktív
    - Pár grafikai elem inaktív -world detail, mirror detail, ...
    - Season és Opponents inaktív
    - Mechanikai hibák, kerék kopás, benzin használat inaktív
    - A setupolás ezen az autón kimerül a guminyomás állításával.

    - Hátranézés továbbra sincs...
    - Kötelező kuplungot váltásnál lehet valahol állítani?
    - A Laci féle videón láttam, hogy van egy configuration wizard. Na ezt meg nem találtam volna, ha nem látom.
    De ne vegyél fel bugyit, mert valami fontosat akarok mondani.

  5. #105
    Ledzényi László Versenyző
    Csatlakozott
    2008. 09. 20.
    Város
    Békéscsaba
    Üzenetek
    3.330
    Idézet Eredetileg nortsen írta Hozzászólás megtekintése
    Na gondoltam csinálok egy videót a menü és egyéb belső dolgokról, de Laci jóvoltából nem kell megcsinálnom.
    A fraps nem bír vele, így csak azok tudnak jó videót csinálni, akik tudnak HD-ban rögzíteni külső bemenettel, szal jó is, hogy más megcsinálta.

    Pár info és hiányosság:

    - Autó törés inaktív
    - Autó színezés inaktív
    - Online, Race és Favorite inaktív
    - Pár grafikai elem inaktív -world detail, mirror detail, ...
    - Season és Opponents inaktív
    - Mechanikai hibák, kerék kopás, benzin használat inaktív
    - A setupolás ezen az autón kimerül a guminyomás állításával.

    - Hátranézés továbbra sincs...
    - Kötelező kuplungot váltásnál lehet valahol állítani?
    - A Laci féle videón láttam, hogy van egy configuration wizard. Na ezt meg nem találtam volna, ha nem látom.
    igazából még bétának se lehet nevezni, szóval nem kell sokat várni még tőle, de az alap kimondottan jó.

    egyébként van 3 menüpont a főmenüben ahol lehet jelezni a fejlesztők felé ha hibát találsz benne.
    "Életemet mindig egyedül a másodpercekért való harc töltötte be,és szívesen vállaltam az áldozatos,nélkülözéssel teli éveket,hogy megtanuljak vezetni,gyorsan vezetni,és még gyorsabban vezetni!"

  6. #106
    Ami durva a progiba, hogy pythonban lehet hozzá írni mindenféle setup és display modokat, azaz a setupot és gondolom a hud-ot lehet saját funkciókkal bővíteni. Ez már most is működik, szóval lehet vele kísérletezni.
    De ne vegyél fel bugyit, mert valami fontosat akarok mondani.

  7. #107
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Életkor
    47
    Üzenetek
    5.628
    Gépigény:
    GTR2-nek a megjelenésekor pont ilyen gép igénye volt. Minimum grafikán egy most vásárolt alap config is elboldogul vele, a végleges verzió meg majd meglátjuk mit hoz. Ezek alapján én nyár előtt nem számítok rá, addig meg még sokminden változik a hardware piacon.

    Fizika:
    A fizika teszt szerintem ott kezdődik hogy lefutunk egy 90 perces versenyt, gumigyilkos hajszákkal, elfékezésekkel, kerékcserével, stb, stb... Utána lehet véleményt alkotni.
    Ami az autó reakcióit illeti, polcra tehetjük az ISI-t.

    FFB:
    Aki eddig nem használta, annak most lessz miért bekapcsolni az FFB-t. Minden súlypont áthelyezést, tapadás vesztést, a túlterheléseket, a gumikat, mindent érezni.

    Audio:
    Végre tökéletesen hallani a gumikat, nem kell bűvészkedni az options-ben!
    Különösebben jónak, de rossz nak sem mondanám. Tudja amit kell.

    GFX:
    Ez az a pont ami engem soha sem érdekelt, de akinek ez hiányzott biztosan talál 3d-s fákat, meg árnyákokat. De nem egy need for speed. (és remélem hogy később sem fog ragyogni az aszfalt...) Minden esetre már most lehet találni Assetto Corsa vs. real videókat a youtube-on.

    Szerintem jó döntés volt hogy csak netKar licens-el lehet használni, még nem érett meg arra hogy gamer-ek kezébe kerüljön.
    Tekinthetjük kibővített béta tesztnek.

  8. #108
    Csináltam egy kis vidit (MSI Afterburne-el)ami Laci által linkelt vidiből kimarad.

    http://youtu.be/g4ooFZE8D2U

    Így is megvolt 30fps igaz nem sok de felvevővel 3 moncsival és ezen grafikai beállításokkal szerintem nem rossz.
    http://www.kephost.com/view3.php?fil...cb8u7srhbo.jpg
    Mellesleg felvevő nélkül átlag 50 fps tud,és itt már nincs akadozás.
    Ezzel a konfiggal:
    Monitorok 3 db 27" asus VK278Q.
    Sz.gép:
    Intel Core i7 2600K s1155 Processzor
    Gigabyte GV-R697OC-2GD -HD6970 2GB PCle Videokártya
    WD 1TB 32MB SATA3 winchester
    4GB DDR3 1600MHz Kingston HyperX memória KIT
    FSP 650W FSP650-80EGN Active PFC 90+ tápegység
    Gigabyte GA-P67A-UD3-B3 s1155 alaplap.

    Szerintem lényeges opciók ezek amik a vidiben is látszanak,nekem legalább is , abban hogy mindent be tudjak állítani.
    Csak egy példa az említett vidinél látszik hogy semmit nem állítottak a nézeten és egyebet sem kapcsoltak be ami nagyon hasznos és aki esetleg még nem ismeri (tudja) számára is hasznos lehet ezért is készítettem a vidit a menü ezen nagyon szuper részéről.
    Lehet túl elfogultnak hangzik de a monitorok ilyen szintű beállításáról csak a legjobbakat tudom elmondani,arról nem is beszélve hogy minden + segéd kijelzőt egérrel oda tehetsz a monitoron ahova szeretnél.
    Ami meg a hátra nézést illeti ,lehet azért nincs benne mert a legtöbb szimben sincs.
    De az autó versenyzők sem forgolódnak,sőt nem is tudnak,max a fejüket forgatják már amennyit enged a sisak meg a többi.
    A végén látszani fog hogy akinek nem elég a valódi kocsi tükör-rök annak ott az F11 gomb és akár minden moncsin lesz egy virtuális tükör XD.
    De szerintem enélkül is elég ami van a kocsin,(NK-nál azért ez nagyon szegényes volt és kevés,persze abban az időben amikor készült elment.)
    A végén menetem egy kört csak az fps miatt,nem a vezetési tudásom XD bemutatása céljából csupán hogy menet közben is látszódjanak azok a dolgok amiket szeretnének ki-be kapcsolni a játékosok,no és persze kedvcsinálónak aki még nem próbálta.
    Szerintem érdemes,még ha meg kell is venni a NK. annak akinek nincs.

  9. #109
    Abelovszky Péter Versenyző abypeti logója
    Csatlakozott
    2011. 09. 19.
    Életkor
    29
    Üzenetek
    185
    Idézet Eredetileg endy papp írta Hozzászólás megtekintése
    Ami meg a hátra nézést illeti ,lehet azért nincs benne mert a legtöbb szimben sincs.
    De az autó versenyzők sem forgolódnak,sőt nem is tudnak,max a fejüket forgatják már amennyit enged a sisak meg a többi.
    Azért ezt cáfolnám, konkrétan egy olyan szimulátort nem tudnék felsorolni, amiben ne lenne hátranézés, és igazából ez nekem is hiányzik, bár ez majd inkább versenyen lesz érezhető.
    Ami meg a forgolódást illeti, én itt hiába forgolódok, nem látok többet Ezért jó, ha meghagyják a hátranézés funkciót, hogy ha már rendesen nem tudok körbenézni (1 monitoron), akkor legalább hátra had nézhessek.

  10. #110
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg nortsen írta Hozzászólás megtekintése
    - Kötelező kuplungot váltásnál lehet valahol állítani?
    Ha H váltóra rakod és nem kuplungolsz, akkor igen nehezen veszi csak be a sebességet, és közben olyan hagnot ad, hogy legközelebb eszedbe sem jut majd kuplung nélkül váltani!
    De egyébként még arra is gondoltak, hogy egy bizonyos fordulatszám tartományon belül kuplung nélküli is lehet váltani!


    Ami pedig hiányzó funkciókat illeti, fontos leszögezni (és szerintem ezt barmi jól csinálták így), hogy ez nem egy demo, hanem egy Technology Preview, amit első sorban az engine optimalizációjára fognak felhasználni, tehát mire megjelenik a tényleges verzió, addigra egyrészt erősebb lesz a hardver piac is, másrészt nem kizárt, hogy a kódon tovább javítva a gépigény is csökkenni fog valamennyit. Szerintem az általatok hiányolt funkciókat azért nem rakták bele, hogy a mérések a lehető leginkább azonos körülmények között történjenek, így azok könnyen összevethetők és feldolgozhatók lehessenek.


    De az biztos, hogy gépet kell majd fejlesztenem hozzá, amit viszont az elmúlt 5 évben megúsztam, tehát ideje:

    AMD Athlon 64 X2 5000+, Radeon HD4850, 2 GB RAM, 1920 x 1080, DX10:

    • Simbin (gMotor2): közepes-magas grafon rajtnál 60-80 FPS, egyedül 100-130 FPS
    • AC: teljesen minimum grafon, 2x-es Anti izékkel, egyedül: 75 FPS
    Utoljára módosította: neilszab; 2013. 02. 24. 15:01.

  11. #111
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Ha H váltóra rakod és nem kuplungolsz, akkor igen nehezen veszi csak be a sebességet, és közben olyan hagnot ad, hogy legközelebb eszedbe sem jut majd kuplung nélkül váltani!
    De egyébként még arra is gondoltak, hogy egy bizonyos fordulatszám tartományon belül kuplung nélküli is lehet váltani!


    Ami pedig hiányzó funkciókat illeti, fontos leszögezni (és szerintem ezt barmi jól csinálták így), hogy ez nem egy demo, hanem egy Technology Preview, amit első sorban az engine optimalizációjára fognak felhasználni, tehát mire megjelenik a tényleges verzió, addigra egyrészt erősebb lesz a hardver piac is, másrészt nem kizárt, hogy a kódon tovább javítva a gépigény is csökkenni fog valamennyit. Szerintem az általatok hiányolt funkciókat azért nem rakták bele, hogy a mérések a lehető leginkább azonos körülmények között történjenek, így azok könnyen összevethetők és feldolgozhatók lehessenek.


    De az biztos, hogy gépet kell majd fejlesztenem hozzá, amit viszont az elmúlt 5 évben megúsztam, tehát ideje:

    AMD Athlon 64 X2 5000+, Radeon HD4850, 2 GB RAM, 1920 x 1080, DX10:

    • Simbin (gMotor2): közepes-magas grafon rajtnál 60-80 FPS, egyedül 100-130 FPS
    • AC: teljesen minimum grafon, 2x-es Anti izékkel, egyedül: 75 FPS
    Az előző gépem majd ugyan ilyen volt,ezért is léptem picit feljebb,na meg ez a 3 monitoros őrület.
    Amúgy teljesen egyet értek a leírtakkal.

  12. #112
    Idézet Eredetileg abypeti írta Hozzászólás megtekintése
    Azért ezt cáfolnám, konkrétan egy olyan szimulátort nem tudnék felsorolni, amiben ne lenne hátranézés, és igazából ez nekem is hiányzik, bár ez majd inkább versenyen lesz érezhető.
    Ami meg a forgolódást illeti, én itt hiába forgolódok, nem látok többet Ezért jó, ha meghagyják a hátranézés funkciót, hogy ha már rendesen nem tudok körbenézni (1 monitoron), akkor legalább hátra had nézhessek.
    Már bocs de ezek szerint az iRacing és a netKar nem tartozik a szimek közé.
    De ezen nem veszünk össze.... ,nekem nem fog hiányozni.

  13. #113
    Niebel Zoltán Versenyző Niebel Zoltán logója
    Csatlakozott
    2005. 01. 15.
    Város
    Dombóvár
    Életkor
    42
    Üzenetek
    4.233
    Idézet Eredetileg endy papp írta Hozzászólás megtekintése
    Már bocs de ezek szerint az iRacing és a netKar nem tartozik a szimek közé.
    De ezen nem veszünk össze.... ,nekem nem fog hiányozni.
    Hát majd fog, mikor valaki kolbászol a pályán egy megforgás után, és találomra elindul valamerre/valamikor, mert hát körülnézni nem tud... te meg belebombázódsz.
    Mondjuk ez még talán engem sem zavar annyira, mint az, hogy a tükörben nem látom a saját autóm oldalát, hátulját. Hát így honnan tudjam, mihez viszonyítsam, hogy hol a támadóm?!
    NIBI
    Logitech G25 Racing Wheel

  14. #114
    Abelovszky Péter Versenyző abypeti logója
    Csatlakozott
    2011. 09. 19.
    Életkor
    29
    Üzenetek
    185
    Idézet Eredetileg endy papp írta Hozzászólás megtekintése
    Már bocs de ezek szerint az iRacing és a netKar nem tartozik a szimek közé.
    De ezen nem veszünk össze.... ,nekem nem fog hiányozni.
    iRacingem nincs, azt nem próbáltam, netkarra meg már nem emlékszem Csak a többiből indultam ki

  15. #115
    Idézet Eredetileg endy papp írta Hozzászólás megtekintése
    Már bocs de ezek szerint az iRacing és a netKar nem tartozik a szimek közé.
    De ezen nem veszünk össze.... ,nekem nem fog hiányozni.
    Szerintem azon sem veszünk össze, hogy ha azt mondom, hogy a korlátozott látáshoz ez egy nagy segítség, amit sokan használnak a belesetek elkerülésére.
    Mellesleg mintha lenne TV nézet, külső nézet, motorház tető nézet.

    Más.
    Nem tudom ti hogy vagytok vele, de ABS nélkül nekem a fékerők nagyon elől vannak, amit persze nem tudok állítani. Pontosabban nagyon könnyű blokkolóra fékezni. Próbáltam a brake gammát, de az sem sokat segít.
    De ne vegyél fel bugyit, mert valami fontosat akarok mondani.

  16. #116
    Balogh Tamás Versenyző Tomcy logója
    Csatlakozott
    2006. 04. 27.
    Város
    Kisbér
    Életkor
    38
    Üzenetek
    3.616
    Srácok hülye kérdés, de nem tudja valaki, hogy ha fingom nincs mi a kódom a nkpro hoz és nem tudom milyen mail címmel lettem reggelve akkor hogyan lehet kideríteni?
    Mert nkpro-m van, de mivel nem tudok róla semmit ezért nem tudom leszedni a demot...

  17. #117
    Idézet Eredetileg Niebel Zoltán írta Hozzászólás megtekintése
    Hát majd fog, mikor valaki kolbászol a pályán egy megforgás után, és találomra elindul valamerre/valamikor, mert hát körülnézni nem tud... te meg belebombázódsz.
    Mondjuk ez még talán engem sem zavar annyira, mint az, hogy a tükörben nem látom a saját autóm oldalát, hátulját. Hát így honnan tudjam, mihez viszonyítsam, hogy hol a támadóm?!
    Jó persze nem lenne rossz ,mert vagy használná valaki vagy nem és annyi.

    Na ja azt már kerestem én is de bár mennyire hátra toltam a nézetet, a csomagtartóban ülve se láttam a tükrökből .
    Lehet ezeknek csak elejük lesz így hátulról is az elejét találják el mikor beléd mennek.
    De ha más nem filccel rajzolunk a monitorra valami kasznit mögénk mellénk is.

  18. #118
    Idézet Eredetileg nortsen írta Hozzászólás megtekintése
    Szerintem azon sem veszünk össze, hogy ha azt mondom, hogy a korlátozott látáshoz ez egy nagy segítség, amit sokan használnak a belesetek elkerülésére.
    Mellesleg mintha lenne TV nézet, külső nézet, motorház tető nézet.

    Más.
    Nem tudom ti hogy vagytok vele, de ABS nélkül nekem a fékerők nagyon elől vannak, amit persze nem tudok állítani. Pontosabban nagyon könnyű blokkolóra fékezni. Próbáltam a brake gammát, de az sem sokat segít.
    Így van már ami a nézeteket illeti.
    Akár lehet ez is alternatíva hogy lásd mi zajlik körülötted......Természetesen viccnek szántam.
    Az F1,F3 és az F5-el lehet ezeket előcsalogatni,az utóbbi lemaradt a következő vidiből,ez amolyan körbenézegetős nézet.
    http://youtu.be/UOh-jxI1Z_c
    Mondjuk amit az F1-el lehet előhívni még használható de a többivel vezetni a pályán na az az igazi kihívás.
    A home billel lehet chat írást kivitelezni.

    Ami az ABS illeti nem használom így ahhoz alkalmazkodom hogy nincs,így nem annyira fura,de majd ha lehet a fékerő elosztást állítani biztos jobban kezelhető lesz.
    Ez csak egy teszt játék-bemutató messze menő következtetéseket nem lehet levonni.

  19. #119
    Görömbei Lajos Regisztrált Lali logója
    Csatlakozott
    2006. 09. 17.
    Város
    Paszab
    Életkor
    47
    Üzenetek
    782
    Idézet Eredetileg Tomcy írta Hozzászólás megtekintése
    Srácok hülye kérdés, de nem tudja valaki, hogy ha fingom nincs mi a kódom a nkpro hoz és nem tudom milyen mail címmel lettem reggelve akkor hogyan lehet kideríteni?
    Mert nkpro-m van, de mivel nem tudok róla semmit ezért nem tudom leszedni a demot...
    kéne pedig az email amit akkor kaptál mikor visszaigazolták a vásárlást. Kéne az email a supporthoz is amin lehet új kódot igényelni( 3 szor lehet megcsinálni a netkarral). Szóval minimum az email cím az kéne.

  20. #120
    Görömbei Lajos Regisztrált Lali logója
    Csatlakozott
    2006. 09. 17.
    Város
    Paszab
    Életkor
    47
    Üzenetek
    782
    Végre láthatunk érezhetünk valamit. Egyetértek Lacival bőven nyár lesz ez,de lesz, és jobb mint más . Vagy más mint más. Nem veri az iR-t nem lesz több kütyüje mint az mint az isi féle rf2 szent tehénnek.Vannak szempontok amitől sokkal többet tud majd felmutatni mint a másik kettő. Ja és ebben sincs hátranézelődés. Még annyit direkt nem megyek bele fizikai ,ffb meg valósághűség szintjén semmilyen eszmefuttatásba, vagy értékelésbe mert ez az anyag nem ezt hivatott felmutatni.
    Utoljára módosította: Lali; 2013. 02. 24. 17:37.

  21. #121
    Idézet Eredetileg endy papp írta Hozzászólás megtekintése

    Ami az ABS illeti nem használom így ahhoz alkalmazkodom hogy nincs,így nem annyira fura,de majd ha lehet a fékerő elosztást állítani biztos jobban kezelhető lesz.
    Ez csak egy teszt játék-bemutató messze menő következtetéseket nem lehet levonni.
    Ezt az ABS válaszod nem értem.
    Én sem használok ABS-t, ezért írtam amit írtam. Mellesleg a "PRO" szint azt jelenti a beállításokban, hogy nincs ABS, de egyébként meg van, és azt külön kell a játék közben kikapcsolni.
    De ne vegyél fel bugyit, mert valami fontosat akarok mondani.

  22. #122
    Abelovszky Péter Versenyző abypeti logója
    Csatlakozott
    2011. 09. 19.
    Életkor
    29
    Üzenetek
    185
    Nem tudjátok, van ezen a kocsin lámpa? Kipróbáltam reggel 8-kor és este 6-kor a pályát, szépek a fények, de azért kéne a lámpa, amit sehol nem találok.

  23. #123
    Feltoltam én is egy 1 körös videót.



    Egyébként a replay nagyon jópofa, mivel ki lehet vágni azt a részt amit aztán mentésre szánunk.
    Egyelőre visszatölteni csak egy kis trükkel lehet, de kezdetnek ez is megteszi.
    A trükk, hogy a C:\Users\[username]\Documents\Assetto Corsa\cfg\race.ini -ben
    Be kell írni a fájl nevét, és az active sort 1-re kell állítani. Ekkor betöltődik a játék helyett a replay. Sajnos így játszani nem lehet, csak ha visszaírjuk az active sort 0-ra.

    [REPLAY]
    FILENAME=techdemo_no_abs
    ACTIVE=1
    De ne vegyél fel bugyit, mert valami fontosat akarok mondani.

  24. #124
    Idézet Eredetileg Tomcy írta Hozzászólás megtekintése
    Srácok hülye kérdés, de nem tudja valaki, hogy ha fingom nincs mi a kódom a nkpro hoz és nem tudom milyen mail címmel lettem reggelve akkor hogyan lehet kideríteni?
    Mert nkpro-m van, de mivel nem tudok róla semmit ezért nem tudom leszedni a demot...
    A Dokumentumok/netKar PRO/ licenses/ neved mappa (jegyzettömbbel megnyitod)
    PAYCODE= *******************:heyjoe67_



  25. #125
    Idézet Eredetileg nortsen írta Hozzászólás megtekintése
    Ezt az ABS válaszod nem értem.
    Én sem használok ABS-t, ezért írtam amit írtam. Mellesleg a "PRO" szint azt jelenti a beállításokban, hogy nincs ABS, de egyébként meg van, és azt külön kell a játék közben kikapcsolni.
    Jó akkor bocs... én meg úgy értettem,(félre) hogy használsz,ABS-t
    Na de semmi gond,rosszul értelmeztem és így talán rosszul is fogalmaztam. Sorry
    Ami meg a pro szintet illeti, ezek szerint akkor te azon tolod H váltóval és manuál kuplunggal ,vagy ezt is rosszul értem,csupán érdeklődés szintjén kérdezem.
    Mivel a vididből nem derült ki,de lehet csak nekem nem.
    Kuplungot szívesen használnám én is a füles váltóval együtt,(de nekem arra nem lehet beállítani hogy így a kettő együtt működjön,vagy csak hülye vagyok hozzá)nem a H-val mert ez a kacat mindenre jó csak arra nem amire kitalálták,legalább is nekem nem áll kézrede nagyon nem is érdekel mert kényelmesebb a kormiról.
    Mellesleg nagyon szép időt mentél,grat hozzá.

Oldal: 5 / 69 ElsőElső 1 2 3 4 5 6 7 8 9 15 55 ... UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

A téma címkéi

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •