Oldal: 13 / 69 ElsőElső ... 3 9 10 11 12 13 14 15 16 17 23 63 ... UtolsóUtolsó
Találatok: 301 - 325 (1704 összesen)

Téma: Assetto Corsa

  1. #301
    Pálfi József Versenyző Bozso logója
    Csatlakozott
    2007. 02. 13.
    Város
    Győr
    Életkor
    48
    Üzenetek
    851
    Idézet Eredetileg Tilus írta Hozzászólás megtekintése
    Kormány lag FPS függő sajnos. 120fps-nél fele annyi van mint 60-nál, de ez igaz minden progira, csak itt most feltünik mert azonos hardver mellett fele/harmad olyan FPS van mint a többi programban amit már megszoktál. 200fps körül én már nem érzékelek semmilyen lagot.

    Nálam windowsban 900fok (T500 esetén 1080) és a játékban 860 (T500 - 1050) fok van beállítva.
    Windowsban egyéb beállítások: 104/0/0/0 és allow games to.. bepipálva.
    AC-ben nem használom a wizardot, simán beállítom 80%-ra a force feedbacket és load cellás pedál esetén 0-ra a brake curve-t, minden mást alapon hagytam és kifogástalan.

    Kivétel a Ferrariban a gáz pedál.
    Ezt viszont kérlek ellenőrizzétek le, de nekem 30-40% gázpedálállásig SEMMIT nem reagál a motor, ettől annyira harapós a gáz, és ettől tűnik nagyon hirtelennek. Nem csökkenteni kéne az érzékenységén, hanem növelni azt.
    A grafikon szépen mozog, csak az autó nem reagál
    "AC-ben nem használom a wizardot, simán beállítom 80%-ra a force feedbacket és load cellás pedál esetén 0-ra a brake curve-t, minden mást alapon hagytam és kifogástalan."
    A Brake Curve-t hol találom?

  2. #302
    Fehér Zoltán Versenyző Cola logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 22.
    Város
    Kisújszállás
    Életkor
    53
    Üzenetek
    1.771
    Idézet Eredetileg Bozso írta Hozzászólás megtekintése
    "AC-ben nem használom a wizardot, simán beállítom 80%-ra a force feedbacket és load cellás pedál esetén 0-ra a brake curve-t, minden mást alapon hagytam és kifogástalan."
    A Brake Curve-t hol találom?
    asszem a conrolsban a 4.fülön van
    http://www.findthelimit.com/userfiles/driver1641_rank1.png

  3. #303
    Zima Péter Versenyző ZPeti logója
    Csatlakozott
    2010. 01. 02.
    Város
    Budapest
    Életkor
    58
    Üzenetek
    285
    Idézet Eredetileg Tilus írta Hozzászólás megtekintése
    Ez van, akinek 3 monitor kell, annak nem elég egy középkategóriás kártya. Márpedig ha 150/200fps-ed van low beállításokkal akkor az már nem top cucc. Olyat manapság egy 2 éves chippel szerelt 40-50ezer forintos kártya tud, és rá akarsz kötni három nyégyszer olyan értékű monitort 6000x1080-ban!

    BF4-et próbáltad 3 monitoron?
    Vagy pCars-t?

    iRacingel kár összehasonlítani, az egy dx9-es progi, 2003-as tovább fejlesztegetett és 5 éve polírozott motorral és igenis a látvány beli különbség óriási:

    iRacing:
    Melléklet 9151
    Asetto:
    Melléklet 9152

    Az anyagok, a felületek, a tükröződések, a dinamikus fények és árnyékok, nomeg a poligonszám..
    Szeva Tilus mester!

    Nem szeretnék kötekedni, de mivel Te rángattál bele a két éve még istenített, most meg ósdi gagyinak minősített IR-be ezért úgy érzem megérdemled, hogy szívjam a véred
    Szerintem ez a két kép összehasonlítás egyoldalúan ferdít, Assetto egy promo kép amin áll a Loti IR-en pedig ezerrel megy és minden elmosódott. Másolj ki most két ugyan olyan képet és azt tedd fel, de szerintem az, hogy polírozott a felni, meg tükrös a fényezés, hát pont le....rom. Nem látok akkora különbséget a két grafika között, hogy e miatt ne menjen három monitoron. Ha megnézed az eddigi promókat amiket Assettoról feltettek a fejlesztők, szinte mindig három monitoron játszva mutatták. Tehát elvárható lenne, hogy működjön három monitorral. Abban már megegyeztünk, hogy a fizika nem tökéletes Ir-ben, dehát 2003-as játék, basszus jut eszembe, egy ilyen ósdi szarba rángattál? Ezt nem mondtad 2éve.
    Egyébként nagyon várom, hogy jó legyen Assetto, hátha Wágner Tomiék is abbahagyják a kapálást

  4. #304
    Pálfi József Versenyző Bozso logója
    Csatlakozott
    2007. 02. 13.
    Város
    Győr
    Életkor
    48
    Üzenetek
    851
    Idézet Eredetileg Cola írta Hozzászólás megtekintése
    asszem a conrolsban a 4.fülön van
    Én ott olyat hogy Curve nem találok, olyan van hogy Brake Gamma.

    A grafika nem rossz de ha leveszem az élsimítást már nagyon csíkozódik ezért ronda az egész, ha felhúzom akkor meg fps csökkenést eredményez. De nek is inkább olyan érzésem van mintha néha akadna a kép és nem folyamatos. Eddig még nem mértem le Fraps-al az fps-t de szerintem megnézem valamikor. Nekem eddig a BMW GP2 tetszik a legjobban, megy is meg kezelhető is. Az Assetto honlapján több pálya is van de a játékban csak 5-öt raktak bele. Miért? A következő észrevételem pedig a vizuális törés hiánya. Ez benne lesz a véglegesbe?

  5. #305
    Fehér Zoltán Versenyző Cola logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 22.
    Város
    Kisújszállás
    Életkor
    53
    Üzenetek
    1.771
    Idézet Eredetileg Bozso írta Hozzászólás megtekintése
    Én ott olyat hogy Curve nem találok, olyan van hogy Brake Gamma.
    az a curve életbe
    http://www.findthelimit.com/userfiles/driver1641_rank1.png

  6. #306
    Idézet Eredetileg Cola írta Hozzászólás megtekintése
    az a curve életbe
    De ne vegyél fel bugyit, mert valami fontosat akarok mondani.

  7. #307
    Kiss Attila Versenyző Tilus logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 06.
    Város
    Spa-Francorchamps
    Életkor
    48
    Üzenetek
    3.965
    Idézet Eredetileg Matyesz írta Hozzászólás megtekintése
    Összességében eddig vezetés élményben überelni tudja az iracinget? Örülök, hogy még nem vettem meg az új gépem, várok még vele a multi-ig...
    Igen, a netkód a nagy kérdés.

  8. #308
    Kiss Attila Versenyző Tilus logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 06.
    Város
    Spa-Francorchamps
    Életkor
    48
    Üzenetek
    3.965
    Idézet Eredetileg Bozso írta Hozzászólás megtekintése
    "AC-ben nem használom a wizardot, simán beállítom 80%-ra a force feedbacket és load cellás pedál esetén 0-ra a brake curve-t, minden mást alapon hagytam és kifogástalan."
    A Brake Curve-t hol találom?
    Brake Gammának hívják ebben a progiban
    Utoljára módosította: Tilus; 2013. 11. 13. 00:42.

  9. #309
    Kiss Attila Versenyző Tilus logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 06.
    Város
    Spa-Francorchamps
    Életkor
    48
    Üzenetek
    3.965
    Idézet Eredetileg Bozso írta Hozzászólás megtekintése
    Én ott olyat hogy Curve nem találok, olyan van hogy Brake Gamma.

    A grafika nem rossz de ha leveszem az élsimítást már nagyon csíkozódik ezért ronda az egész, ha felhúzom akkor meg fps csökkenést eredményez. De nek is inkább olyan érzésem van mintha néha akadna a kép és nem folyamatos. Eddig még nem mértem le Fraps-al az fps-t de szerintem megnézem valamikor. Nekem eddig a BMW GP2 tetszik a legjobban, megy is meg kezelhető is. Az Assetto honlapján több pálya is van de a játékban csak 5-öt raktak bele. Miért? A következő észrevételem pedig a vizuális törés hiánya. Ez benne lesz a véglegesbe?
    1 ember dolgozik a pályákon
    2 hetente várható új pálya/autó.

    Figyjétek mit vesztek, ez egy korai hozzáfárés egy betás progihoz ami lehet 1 hónap, lehet 1 év múlva készül el...de lehet több is a netkarból kiidulva
    Utoljára módosította: Tilus; 2013. 11. 13. 01:05.

  10. #310
    Kiss Attila Versenyző Tilus logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 06.
    Város
    Spa-Francorchamps
    Életkor
    48
    Üzenetek
    3.965
    Idézet Eredetileg ZPeti írta Hozzászólás megtekintése
    Szeva Tilus mester!

    Nem szeretnék kötekedni, de mivel Te rángattál bele a két éve még istenített, most meg ósdi gagyinak minősített IR-be ezért úgy érzem megérdemled, hogy szívjam a véred
    Szerintem ez a két kép összehasonlítás egyoldalúan ferdít, Assetto egy promo kép amin áll a Loti IR-en pedig ezerrel megy és minden elmosódott. Másolj ki most két ugyan olyan képet és azt tedd fel, de szerintem az, hogy polírozott a felni, meg tükrös a fényezés, hát pont le....rom. Nem látok akkora különbséget a két grafika között, hogy e miatt ne menjen három monitoron. Ha megnézed az eddigi promókat amiket Assettoról feltettek a fejlesztők, szinte mindig három monitoron játszva mutatták. Tehát elvárható lenne, hogy működjön három monitorral. Abban már megegyeztünk, hogy a fizika nem tökéletes Ir-ben, dehát 2003-as játék, basszus jut eszembe, egy ilyen ósdi szarba rángattál? Ezt nem mondtad 2éve.
    Egyébként nagyon várom, hogy jó legyen Assetto, hátha Wágner Tomiék is abbahagyják a kapálást
    Értelek én, de akkor még nem volt előre látható, hogy ilyen szinten elrontják a gumimodellt, pont az ellentéte az előző modellnek...így számomra visszájára fordult az iR.
    A helyzet most is ugyanaz, ha MOST vennéd a tuti videokártyát akkor MOST is futna 3 monicsin.

  11. #311
    Ozsváth Zoltán Versenyző ozoli78 logója
    Csatlakozott
    2013. 01. 28.
    Város
    Örményes
    Életkor
    46
    Üzenetek
    368
    Ha már iR vs Assetto
    Jó sim lesz ez de az iR t összeségében nem fogja verni egy darabig,kicsit tényleg elrontották a gumi modellt az iR ben.
    De előbb utobb kijavítják remélhetőleg.Mondjuk valakinek tetszik.
    Csináltam egy videót valamelyik nap.
    Hallatszik hogy az AC ben a hangok hogy is mondjam ,mulatságosak.(nekem)
    Irányitásra ,grafikára jó,sajna nekem is 60 FPS körüli jön csak össze ,és ezért nem szeretnék 80-100 000 ret fejlesztésre költeni.
    Az iR t valaki kipróbálja elsőre senkinek nem tetszik,mert nehéz én is a 3 honapos próba verzio alatt mentem vele 2 hetet,kapott még egy esélyt és megtanultam .
    Remélem AC optimalizálják vagy valamit csinálnak hogy elmenjen a gépemen ,mert tetszik.




  12. #312
    Góg Péter Regisztrált Góg Péter logója
    Csatlakozott
    2006. 12. 12.
    Város
    Budapest
    Életkor
    51
    Üzenetek
    540
    Én nem értem mi ez a mostani divat... Régen bementem a boltba, megvettem a GTL nevű terméket, telepítettem és lehetett használni. Mostanság meg többévnyi marketing csepegtetés után, hatalmas csinnadratta mellett kiadnak egy félkésznek sem nevezhető valamit, ami majd talán egy év múlva... (rFactor 2, Asetto Corsa). Bocs, hogy ennyire szkeptikus vagyok, csak annyira nem látom, hogy lesz itt belátható időn belül még plusz 10-15 optimalizált laserscanned pálya a világ minden tájáról, normális multiplayer egy olyan csapattól, aki az előző terméküket sem fejezte be, stb. Szóval olyasvalami, amivel tényleg le lehet bonyolítani egy bajnokságot. (Pedig számomra a Netkar volt a csúcs vezetési élmény szempontjából – még az Abarth megjelenése előtti időkből, utána egy picit júzerfredliesítették, ami szerintem kár volt.)

    A kíváncsiság kedvéért megnéztem, hogy 2012 januárja óta, tehát közel 2 éve megy ez a folyamatos fejlesztés a rFactor 2-vel. Ugyan nem követem, hogy hogy is halad ez a dolog, de gondolom nem véletlenül nincs még bajnokság vele.

    Bocs még egyszer a károgásért, csak úgy érzem, hogy becsapnak minket.

  13. #313
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg Góg Péter írta Hozzászólás megtekintése
    Én nem értem mi ez a mostani divat... Régen bementem a boltba, megvettem a GTL nevű terméket, telepítettem és lehetett használni.
    Nincs benne pénz, nem élnek meg belőle a fejlesztők. Az hogy mi 6-7 éve játszunk a GTL-el, GTR2-vel folyamatosan úgy, hogy egy fillért nem költünk rá, az a legnagyobb anyagi csőd a fejlesztőknek. Ezért próbálnak olyan üzleti modelleket kitalálni, amivel folyamatosan bevételekhez jutnak és persze cserébe mi is kapunk valamit. De aki a "boltban egyszer megveszem, felrakom a polcra és sok-sok évig nyomom" elv híve, arra csúnya világ vár a jövőben, mert ez a mai világban már nem rentábilis. Nem szabad elfelejteni, hogy a hardcore szimulátorrázás egy nagyon kicsi és szűk piac, így ez ránk különösen érvényes.

    Mostanság meg többévnyi marketing csepegtetés után, hatalmas csinnadratta mellett kiadnak egy félkésznek sem nevezhető valamit, ami majd talán egy év múlva... (rFactor 2, Asetto Corsa). Bocs, hogy ennyire szkeptikus vagyok, csak annyira nem látom, hogy lesz itt belátható időn belül még plusz 10-15 optimalizált laserscanned pálya a világ minden tájáról, normális multiplayer egy olyan csapattól, aki az előző terméküket sem fejezte be, stb. Szóval olyasvalami, amivel tényleg le lehet bonyolítani egy bajnokságot. (Pedig számomra a Netkar volt a csúcs vezetési élmény szempontjából – még az Abarth megjelenése előtti időkből, utána egy picit júzerfredliesítették, ami szerintem kár volt.)

    Bocs még egyszer a károgásért, csak úgy érzem, hogy becsapnak minket.
    Nem csapott be senki. Te döntöd el, hogy bizalmat szavazol-e a dolognak, vagy sem. Ha nem, akkor ne vedd meg és várj a teljes megjelenésig.

    Viszont ha megveszed, akkor több esély van rá, hogy megvalósul... illetve a teljes várható kocsi és pálya lista úgy emlékszem kint van az oldalon, persze garancia nincs semmire.
    Utoljára módosította: neilszab; 2013. 11. 13. 12:12.

  14. #314
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.050
    Idézet Eredetileg ozoli78 írta Hozzászólás megtekintése
    ...
    Ezmég csak nemis azonos kocsi, nem is azonos pálya.
    Nemlehet hogy a AC-s "TATUUS FA01" dízel motoros azért brummog?

    FPS mérésre meg ott van a beépített kütyü, jobbról tessék behúzni.

  15. #315
    Idézet Eredetileg Niebel Zoltán írta Hozzászólás megtekintése
    Sajna most egy erős (grafikai) generáció váltás van még az autós progikban is. Illetve ott mindenképp, talán más progikban ez folyamatosabb volt mint az autós szimben.
    Mi rinyáltunk az új progikért... hát megkaptuk. Csak ez már egy új generáció... amihez új generációs gép se ártana.
    Hát így jártunk.

    Jah, ha már írsz engem is említs meg abban az üziben, kösziii.
    Megemlítettelek Zoli....de tartok tőle max a mostani kártyámra tudsz igényt tartani ,ha érdekel írj mennyiért kell,vagy valaki mást('6970",különben a bolt beszámítja) mivel az új kártya lehet,többe fog fájni mint a komplett géped

  16. #316
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Életkor
    47
    Üzenetek
    5.630
    Idézet Eredetileg Góg Péter írta Hozzászólás megtekintése
    Én nem értem mi ez a mostani divat... Régen bementem a boltba, megvettem a GTL nevű terméket, telepítettem és lehetett használni. Mostanság meg többévnyi marketing csepegtetés után, hatalmas csinnadratta mellett kiadnak egy félkésznek sem nevezhető valamit, ami majd talán egy év múlva... (rFactor 2, Asetto Corsa). Bocs, hogy ennyire szkeptikus vagyok, csak annyira nem látom, hogy lesz itt belátható időn belül még plusz 10-15 optimalizált laserscanned pálya a világ minden tájáról, normális multiplayer egy olyan csapattól, aki az előző terméküket sem fejezte be, stb. Szóval olyasvalami, amivel tényleg le lehet bonyolítani egy bajnokságot. (Pedig számomra a Netkar volt a csúcs vezetési élmény szempontjából – még az Abarth megjelenése előtti időkből, utána egy picit júzerfredliesítették, ami szerintem kár volt.)

    A kíváncsiság kedvéért megnéztem, hogy 2012 januárja óta, tehát közel 2 éve megy ez a folyamatos fejlesztés a rFactor 2-vel. Ugyan nem követem, hogy hogy is halad ez a dolog, de gondolom nem véletlenül nincs még bajnokság vele.

    Bocs még egyszer a károgásért, csak úgy érzem, hogy becsapnak minket.
    A képlet nagyon egyszerű. A régi üzleti modell szerint ha software-t akarsz fejleszteni, akkor mondjuk 5 évig a saját költségeden és szabadidődből, munka mellet éjjel / nappal készítesz egy eladhatatlan programot, amit ha hajlandó felkarolni egy kiadó akkor szerződést köt veled.
    Ha nem akkor valószínűleg semmi nem lesz belőle, vagy jobb esetben a Tesco polcán végzi a 300ft-os játékok közt.
    De ha "bejön" a szerződés, akkor az alatt nem azt kell érteni hogy befutottál...
    Hanem hogy a kiadó fedezi a hátralévő fejlesztés teljes költséget, a marketinget, stb, stb... Cserébe hogy vállalja az anyagi kockázatot, elvesz tőled mindent! Ezt van hogy szó szerint kell érteni. Cserébe a kiadóé lesz minden jog. Az övé lesz az ötlet, a forráskód, a licenc-ek és az olyan pont sem tabu amiben kikötik hogy x éven keresztül nem készíthetsz software-t más cégnek, stb, stb...
    Tehát onnantól hogy megvan az "álom szerződés" ez már nem a te ötleted, nem te software-ed. Innentől a kiadó dönt mindenben! Te pedig csak egy alkalmazott vagy.

    Az IR féle modellnél, szükség van annyi pénzre ami egy félig működő alfa verzió elkészítéséhez elég. Ezt eladják annak a néhány megszállottnak aki lát benne fantáziát és hajlandó érte pénzt adni. A befolyt összegből tovább fejlesztik a programot. Ahogy fejlődik a program úgy nő azoknak a száma akik hajlandóak pénzt adni érte. Tehát nincsen "kiadó" aki megmondja neked hogy mit tehetsz bele a saját programodba, nincs röghöz kötés, stb.

    Sokan fröcsögnek hogy az IR mekkora lehúzás.
    A lehúzás az hogy 5 ezer forintot kérnek egy olyan DLC páncélért amiben neked 2x annyi eleted van mint a többieknek, vagy még hosszan sorolhatnám a kliséket, amiben kb 0 munka és maximális profit van... Az IR és az AC nem ilyen, ők megdolgoznak minden apró fejlesztésért.
    De aki az AC-t lehúzásnak érzi azt senki nem kötelezi arra hogy megvegye a programot! Nincs ország szerte kiplakátolva és a TV-ben sem lessz mosópor helyett Assetto Corsa reklám. Legfeljebb mi fogunk oldalakat írni róla egymásközt, a Népszabadság biztos nem.

    Ez nem a lehúzásról szól hanem hogy a kunos-éknak lehetősége van rá, hogy a mi pénzükből egy olyan software-t fejlesszenek, ami ha a kiadókon múlik, soha nem készült volna el!
    Ha meg valaki arra vár hogy a Codemasters mikor fog az IRacing babérjaira törni, akkor addigra nagyon fogja unni a Colin Mcrae-t...
    Ezt meg végkép ne vedd magadra, de nem nehéz olyan embert találni aki mindennek elhordta az IR-et hogy mekkora lehúzás, ő ezért egy centet sem ad. Most meg büszke IRacing-es és mindenhol hirdeti hogy ez a csúcs...
    Utoljára módosította: barzo laszlo; 2013. 11. 13. 14:05.

  17. #317
    Góg Péter Regisztrált Góg Péter logója
    Csatlakozott
    2006. 12. 12.
    Város
    Budapest
    Életkor
    51
    Üzenetek
    540
    Persze, értem én az anyagi oldalát a dolognak, nincs is azzal semmi gond, hogy a fejlesztők egyszeri helyett folyamatos bevételt szeretnének. A GTL-es példám nem arra vonatkozott, hogy milyen jó egyszer olcsón megvettem és tolom évekig, hanem hogy megvettem és tudom használni, míg jelen esetben csak az ígéretek töredéke van benne, és alapul véve más hasonló jellegű project-eket (rFactor 2, ProjectCars) félő, hogy hosszú még az út ahhoz, hogy bajnokságot lehessen indítani vele, hogy lehessen „használni”. Nem is a pénz, hanem az, hogy van itt egy közösség, aki évek óta várja a játék megjelenését, jön a hír, hogy MEGJELENT, és erre most csak ennyit kap és a reményt (a többit meg ki tudja mikor). Össz-vissz ez az, ami zavar.
    Utoljára módosította: Góg Péter; 2013. 11. 13. 14:36.

  18. #318
    Sörös Gábor Versenyző Söri logója
    Csatlakozott
    2013. 06. 19.
    Város
    Veszprém
    Életkor
    45
    Üzenetek
    1.588
    Idézet Eredetileg Kettel írta Hozzászólás megtekintése
    Ezmég csak nemis azonos kocsi, nem is azonos pálya.
    Nemlehet hogy a AC-s "TATUUS FA01" dízel motoros azért brummog?

    FPS mérésre meg ott van a beépített kütyü, jobbról tessék behúzni.

    Hol is van az az Fps kütyü ?

    Hát nekem is lassan el kell gondolkozni vmi új masinán. Van egy 1.5 éves laposom eladó , ha vkit érdekel .. 35-45 között megy rajta a móka.
    Utoljára módosította: Söri; 2013. 11. 13. 16:35.
    Valaki gyorsan vezet ,valaki alacsonyan száll.. Hogy gurulsz vagy repülsz csak rajtad múlik..

  19. #319
    Góg Péter Regisztrált Góg Péter logója
    Csatlakozott
    2006. 12. 12.
    Város
    Budapest
    Életkor
    51
    Üzenetek
    540
    Idézet Eredetileg Barzo Laszlo írta Hozzászólás megtekintése
    Ezt meg végkép ne vedd magadra, de nem nehéz olyan embert találni aki mindennek elhordta az IR-et hogy mekkora lehúzás, ő ezért egy centet sem ad. Most meg büszke IRacing-es és mindenhol hirdeti hogy ez a csúcs...
    Valahol ez rám nézve is igaz, nehezen szokta meg a szervezetem ezt az új megközelítést, de így pár év elteltévelel mondhatom, hogy nem bántam meg. Hogy az iR a csúcs? Ha összeségében nézem, én nem tudok most per pillanat jobbat mondani, de a szívem csücske akkor is netKar marad. Lehet, hogy most megint új szelek fújnak és csak szoknom kell, de azért nagyon fura, hogy most a reményt vehetem meg, némi előzetessel

  20. #320
    Ozsváth Zoltán Versenyző ozoli78 logója
    Csatlakozott
    2013. 01. 28.
    Város
    Örményes
    Életkor
    46
    Üzenetek
    368
    elvileg silverstone mindkettő más pálya rász teljesen egyezőt nem találtam,mint autot sem
    kis szemléltetés az egész
    tudom hogy kell mérni az fpst it 60 körül volt, iR nél pedig fullon minden és igy is 200
    nekem is tetszik az AC de ha nem optimalizálják akkor több tízezret nem fogok gépre költeni jó lesz nekem a szar iR
    amit megfigyeltem itt a vágásokkal nem lesz gondja VB nek
    Utoljára módosította: ozoli78; 2013. 11. 13. 16:17.

  21. #321
    Béres Péter Versenyző Yakamoto logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 15.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.142
    Idézet Eredetileg ZPeti írta Hozzászólás megtekintése
    Egyébként nagyon várom, hogy jó legyen Assetto, hátha Wágner Tomiék is abbahagyják a kapálást
    Jaja jó lenne evvel reaktiválodna a srác, főleg, hogy ő is ezt várta...na majd meg is zargatom
    " Be a ghost and be a legend at same time! "

  22. #322
    Zima Péter Versenyző ZPeti logója
    Csatlakozott
    2010. 01. 02.
    Város
    Budapest
    Életkor
    58
    Üzenetek
    285
    Idézet Eredetileg ZPeti írta Hozzászólás megtekintése
    Ha ajánlhatom, most jutott eszembe, Én Őt szoktam keresni Kedvezményes Steam vásárlásért, most is tőle vettem: http://hardverapro.hu/apro/eredeti_u...b_aron_nezz_be
    írsz neki privit és mondja a többit.

    Letöltöttem, nekem is nehezen indult, kb 3. újra indításnál lett tökéletes, viszont az automata váltó kikapcsolását sehol nem találom, és nekem eléggé darabos három monitorral. Ha a virtuális kormányt nézem akkor ölég lassú a sofőröm.
    Ha sikerül megtalálni az optimális beállításokat, mit miért merre érdemes, azt megköszönném.
    Módosítanám az eddigi állításaimat:
    Assettoval nincs baj az én beállításaimat kellett módosítani Catalystban és "szinte tökéletes" lett, de legalábbis 65-75fpst sikerült kicsiholni belőle. Kis elmosódás és vibrálás még van, de már játszható minőségű. Így már valóban látható a grafikai különbség, a fű, fa, autó, ember az tényleg az aminek látszik és nem egy doboz autó, vagy papírlap vékony ember. Tényleg jó a grafika, bár verseny közben nem igazán érdekel ez a fajta plusz. Gondolom részesednek a videó kártya eladásokból.
    Azt kell mondjam tényleg jobb a fizika is, nincs az a görcs vezetés közben, hogy mikor fog elszállni a hátulja amit képtelenség megfogni, és lehet lassan is menni, fura. Kipróbáltam a KTM-et hihetetlen milyen cool, ha nem bénázom el gyönyörűen lehet driftelni. Tényleg csak Én tudom elszúrni. Gyorsan menni még biztos nem tudok, de vezetési élményben veri az eddigi simeket. Legalábbis idáig nem csapkodtam a kormányt, hogy ilyen nincs ezt nem csinálja a valóságban az autó, pedig eddig ez volt a jellemző.
    Ha itt megállna minden akkor is megér ennyit, ne várjatok a próbával, csapassátok

  23. #323
    Kiss Attila Versenyző Tilus logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 06.
    Város
    Spa-Francorchamps
    Életkor
    48
    Üzenetek
    3.965
    Idézet Eredetileg Góg Péter írta Hozzászólás megtekintése
    Én nem értem mi ez a mostani divat... Régen bementem a boltba, megvettem a GTL nevű terméket, telepítettem és lehetett használni. Mostanság meg többévnyi marketing csepegtetés után, hatalmas csinnadratta mellett kiadnak egy félkésznek sem nevezhető valamit, ami majd talán egy év múlva... (rFactor 2, Asetto Corsa). Bocs, hogy ennyire szkeptikus vagyok, csak annyira nem látom, hogy lesz itt belátható időn belül még plusz 10-15 optimalizált laserscanned pálya a világ minden tájáról, normális multiplayer egy olyan csapattól, aki az előző terméküket sem fejezte be, stb. Szóval olyasvalami, amivel tényleg le lehet bonyolítani egy bajnokságot. (Pedig számomra a Netkar volt a csúcs vezetési élmény szempontjából – még az Abarth megjelenése előtti időkből, utána egy picit júzerfredliesítették, ami szerintem kár volt.)

    A kíváncsiság kedvéért megnéztem, hogy 2012 januárja óta, tehát közel 2 éve megy ez a folyamatos fejlesztés a rFactor 2-vel. Ugyan nem követem, hogy hogy is halad ez a dolog, de gondolom nem véletlenül nincs még bajnokság vele.

    Bocs még egyszer a károgásért, csak úgy érzem, hogy becsapnak minket.
    Azért nagy a különbség a GTL meg a AC között.
    GTL-t egy jól szervezett modder csapat csinálta, nem kellett programozniuk. Kész játékmotort kaptak ISI-től, csak tartalommal kellett feltölteni.
    Assetto esetében a helyzet az hogy nulláról indultak, teljes 3d grafikai és fizikai motort, UI-t, stb kellett csinálni a modelleken kívül, ráadásul a lézer scannalést is ki kellett tapasztalni, a licencszeket is meg kellett szerezni, midnezt egy kis csapattal (3 ember) és most is kevesen vannak, ráadásul ez egy rétegprogram és nem áll mögöttük kiadó aki tömi őket lével.
    A másik meg a mi türelmetlenségünk....1.5 éve basztatva vannak hogy mikor lesz mááár.

    Közben tekints vissza hogy mi lett a papyrus-al, vagy a simbinnel vagy esetleg a 10tacle studio-val akik a GTL-t csinálták. Csődbementek. Simbin esetén többször is, és hol a GTR3 amit annyira vártatok?

    Na ezért kell örülni h van végre valami új ami már már használható és tényleg jó.
    Utoljára módosította: Tilus; 2013. 11. 13. 19:01.

  24. #324
    Kiss Attila Versenyző Tilus logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 06.
    Város
    Spa-Francorchamps
    Életkor
    48
    Üzenetek
    3.965
    Idézet Eredetileg Yakamoto írta Hozzászólás megtekintése
    Jaja jó lenne evvel reaktiválodna a srác, főleg, hogy ő is ezt várta...na majd meg is zargatom
    Kapja az ívet tőlem is Bár most a BF4-re próbálom átcsábítani az örök kapamezőkről és van már asszony is a képben.
    Apropó toljátok BF4-et? Kezd alakulni a squad, de jól jön a segítség!

  25. #325
    Kiss Attila Versenyző Tilus logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 06.
    Város
    Spa-Francorchamps
    Életkor
    48
    Üzenetek
    3.965
    Idézet Eredetileg Góg Péter írta Hozzászólás megtekintése
    Valahol ez rám nézve is igaz, nehezen szokta meg a szervezetem ezt az új megközelítést, de így pár év elteltévelel mondhatom, hogy nem bántam meg. Hogy az iR a csúcs? Ha összeségében nézem, én nem tudok most per pillanat jobbat mondani, de a szívem csücske akkor is netKar marad. Lehet, hogy most megint új szelek fújnak és csak szoknom kell, de azért nagyon fura, hogy most a reményt vehetem meg, némi előzetessel
    Azért nem kötelező ám, kivárhatod h mik a tapasztalatok a multiról és közben olvasgathatod az ömlengéseket meg gyüjthetsz videokártyára
    Mellesleg én ennek jöbban örülök mint egy örökre magárahagyott, frissítések és fejlesztések nélküli dobozos programnak. Elvileg innentől 5 éven keresztül jön tartalom ahoz amit most veszel...ebből lesz fizetős DLC is, de az első időben a hivatalos 1.0 verzióig biztosan mindent megkapunk. 1.0 után pedig lehet modolni szabadon!
    Utoljára módosította: Tilus; 2013. 11. 13. 19:11.

Oldal: 13 / 69 ElsőElső ... 3 9 10 11 12 13 14 15 16 17 23 63 ... UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

A téma címkéi

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •