Oldal: 65 / 65 ElsőElső ... 15 55 61 62 63 64 65
Találatok: 1.601 - 1.605 (1605 összesen)

Téma: Assetto Corsa

Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Város
    Miskolc
    Életkor
    41
    Üzenetek
    3.480
    Idézet Eredetileg Kettel írta Hozzászólás megtekintése
    Úgyértettem hogy pors,bmw,ford licensz megvan Kunos-nak. Megvannak a kapcsolatok. Akár mégdrágábban is mehetett volna vmi hivatalos DLC-ként. Akár a csomag is lehetett volna méghitelesebb, felhasználóknak jobban tetsző, és az AC életén is dobhatott volna. Fogalmam sincs a licenszdíjakról, kötöttségekről, csakmint laikus álmodozó írtam.
    Azért nincsenek márka nevek mert fizetős mod. Ha ingyen adnák akkor senkit nem érdekelne a licensz. Beszéld meg velük hogy dolgozzanak neked ingyen.

Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    3.512
    Idézet Eredetileg barzo laszlo írta Hozzászólás megtekintése
    Azért nincsenek márka nevek mert fizetős mod. Ha ingyen adnák akkor senkit nem érdekelne a licensz. Beszéld meg velük hogy dolgozzanak neked ingyen.
    Nem ingyen...
    15E -> 20,25E
    Hivatalos DLC -> nagyobb hírnév, több eladás
    DLC -> alap játék is kell, vétel
    Egyfajta win-win-re gondoltam...

Mind1, csak sóhaj volt részemről.

Szigethy Attila Szervertag 2018 Mikeka logója
    Város
    Neszmély
    Életkor
    24
    Üzenetek
    36
    Ha esetleg még valakinek nincsen meg minden AC-hez itt a remek alkalom a beszerzésükre jelenleg a legjobb áron.

Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    32
    Üzenetek
    20.484

Idézet Eredetileg Kettel írta Hozzászólás megtekintése
    Úgyértettem hogy pors,bmw,ford licensz megvan Kunos-nak. Megvannak a kapcsolatok. Akár mégdrágábban is mehetett volna vmi hivatalos DLC-ként. Akár a csomag is lehetett volna méghitelesebb, felhasználóknak jobban tetsző, és az AC életén is dobhatott volna. Fogalmam sincs a licenszdíjakról, kötöttségekről, csakmint laikus álmodozó írtam.
    Kristóf, nem hiszem hogy ellenőrzés, felülvizsgálat és némi átalakítás nélkül csak úgy átvennének mod-okat Aris-ék, ugyanakkor azt se hiszem hogy értékes erőforrásokat tudnának most erre fordítani, amikor hamarosan itt a nyár és ki kell jönniük az ACC EA verziójával...
    Utoljára módosította: neilszab; 2018. 04. 05. 23:43.

Panker Gergő Regisztrált
    Város
    Győr
    Üzenetek
    158
    Sajnos több buktatója van, még akkor is ha a mod a lehető legjobb minőségű. Egyrészt a licenszdíj, ez abból a szempontból is kényes, mert ez egy elég szűk réteget megmozgató kategória, sose hozná vissza a befektetést, a gyártók pedig általában akkor adnak kedvezményt (vagy egyáltalán kifizethető összeget), ha reklámértéke van a dolognak egy-egy aktuális modellel.
    A másik pedig, hogy ha a nevünket adjuk hozzá, akkor mindenről meg kell győződni, hogy eléri a minimális minőségi szintet, amit megkövetelünk, ez pedig elég sok munkaóra.

A moddolás mint tevékenység pedig elég labilis, szerintem addig működik gond nélkül, amíg a modder szenvedélyből és ingyen csinálja (bár még az is eléggé szürke zóna), amint pénzt kezd kérni érte, gyakorlatilag illegális tevékenységbe kezd, még akkor is ha a márkaneveket megváltoztatja. Erre bizniszt építeni épp ezért nem túl szerencsés, hiába megy bele rengeteg munka.

Oldal: 65 / 65 ElsőElső ... 15 55 61 62 63 64 65

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

A téma címkéi

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •