Oldal: 61 / 69 ElsőElső ... 11 51 57 58 59 60 61 62 63 64 65 ... UtolsóUtolsó
Találatok: 1.501 - 1.525 (1704 összesen)

Téma: Assetto Corsa

  1. #1501
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg TomAce írta Hozzászólás megtekintése
    Tegnap patch is érkezett. Tudjátok ,hogy pontosan miket változtattak?
    Change log-ban meg tudod nézni:

    1.15
    - New Ferrari 250 GTO (Ferrari Anniversary Pack)
    - New Ferrari (288) GTO (Ferrari Anniversary Pack)
    - New Ferrari 312 F1-67 (Ferrari Anniversary Pack)
    - New Ferrari 330 P4 (Ferrari Anniversary Pack)
    - New Ferrari F2004 (Ferrari Anniversary Pack)
    - New Ferrari 812 Superfast (Ferrari Anniversary Pack)
    - New Ferrari SF70H (Ferrari Anniversary Pack)
    - Templates for Ferrari 250 GTO, GTO, 312 F1-67, 330 P4 and 812 Superfast
    - Official Kaspersky team livery added for Ferrari 488 GT3
    - Updated template for Ferrari 488 GT3 (related to rear wing shape, it might affect a low % of mod skins)
    - Alpinestars gloves are introduced in Porsche cars
    - Fixed reflection issue on Corvette C7R skins
    - Minor graphical and skin-related fixes across all content
    - Updated Lotus 49 minimum weight
    - Updated Mazda RX-7 Spirit R rear wing setup and aero figures
    - Added automatic Force Feedback configuration for old wheels (ie MS Sidewinder)
    - MODDING REQUEST: Added blanket temperature to tyres.ini under [ADDITIONAL1] BLANKETS_TEMP
    - MODDING REQUEST: Added pressure vs temperature gain in tyres.ini. under [ADDITIONAL1] PRESSURE_TEMPERATURE_GAIN
    - MODDING REQUEST: Added camber spread tweak value in tyres.ini under [ADDITIONAL1] CAMBER_TEMP_SPREAD_K (AC default is 1.4, higher numbers=more spread)
    - MODDING REQUEST: Added new LUT based system to handle camber D variations. Example, (for every compound):
    DCAMBER_LUT=(|-145=0.8|-15=0.9|-3=1.01|0=1|3=1.005|15=0.9|145=0.8|)
    DCAMBER_LUT_SMOOTH=1
    This will override DCAMBER_0/1 behavior (values still need to be there tho)
    - MODDING REQUEST: Added explicit inertia instead of box based. Use
    [EXPLICIT_INERTIA]
    INERTIA=1300,1400,500
    in car.ini
    - Suspension travel is now recorded at 166Hz in telemetry
    - Fixed AI not exiting pitlane at full speed in some cases
    - Added "ABS" FF enhancement effect
    - Added FF enhancement effects controls ingame in the "Force Feedback Controller" app
    - Added track models ini checksum on server. In order to gain full protection from cheating the server needs to include kn5 files
    - Added optional COMBINED_FACTOR value per compound. Thanks to Stereo & Jackson Papageorge (mclarenf1papa)!
    - MODDING REQUEST: Added variable throttle response as function of RPM. Add:
    [THROTTLE_RESPONSE]
    RPM_REFERENCE=6000
    LUT=throttle_max.lut


    to engine.ini. throttle.lut will be used for 0 RPM and whatever LUT you specify will be used at RPM_REFERENCE
    - MODDING REQUEST: Added progressive bump stop rate. In suspensions.ini under [FRONT] and [REAR] add BUMP_STOP_PROGRESSIVE . Look for "Using progressive bump rate..." in the log for confirmation

  2. #1502
    Sinka Dániel Versenyző sinka logója
    Csatlakozott
    2009. 05. 08.
    Város
    Budapest
    Életkor
    33
    Üzenetek
    804
    Szeretnék egy kis segítséget kérni, az lenne a problémám, hogy a GT3-as Mclarenben nincsen középső tükör és a VR-ban és tudtommal nem lehet bekapcsolni a virtual mirrort.
    Szerintetek van valami használható megoldás, amivel VR-ban is használható lesz az autó?

    Idézet Eredetileg pankykapus írta Hozzászólás megtekintése
    Bár nem tudom, megérdemlitek-e.
    Szia!

    Tervezitek, hogy VR alá is megcsináljátok a virtual mirrort? Szerintem sokan örülnének ennek a funkciónak, mert nagyon hasznos és sokan használnák.

    Iracingbe úgy oldották meg, hogy szabadon mozgatható és állítható a FOV rajta.

  3. #1503
    Nagy Laci Versenyző barcalaci84 logója
    Csatlakozott
    2014. 04. 01.
    Város
    Budapest / Debrecen
    Életkor
    39
    Üzenetek
    1.997
    Idézet Eredetileg sinka írta Hozzászólás megtekintése
    Szeretnék egy kis segítséget kérni, az lenne a problémám, hogy a GT3-as Mclarenben nincsen középső tükör és a VR-ban és tudtommal nem lehet bekapcsolni a virtual mirrort.
    Szerintetek van valami használható megoldás, amivel VR-ban is használható lesz az autó?


    Szia!

    Tervezitek, hogy VR alá is megcsináljátok a virtual mirrort? Szerintem sokan örülnének ennek a funkciónak, mert nagyon hasznos és sokan használnák.

    Iracingbe úgy oldották meg, hogy szabadon mozgatható és állítható a FOV rajta.
    Crew chief-fel egész biztonságosan lehet közlekedni VR-ban is középső tükör nélkül is szerintem...



    Tapatalkkal küldve az én ALE-L21 eszközömről

  4. #1504
    Szűcs Tamás Versenyző izitom logója
    Csatlakozott
    2014. 06. 10.
    Város
    Ecser
    Életkor
    49
    Üzenetek
    799
    Köszi, ezt én is kipróbálom, mert Lambo-ban sincs tükör, Helicorsát használom mostanában, de elég zavaró két helyre fókuszálni

  5. #1505
    Panker Gergő Regisztrált
    Csatlakozott
    2013. 12. 08.
    Város
    Győr
    Üzenetek
    293
    Idézet Eredetileg sinka írta Hozzászólás megtekintése
    Szeretnék egy kis segítséget kérni, az lenne a problémám, hogy a GT3-as Mclarenben nincsen középső tükör és a VR-ban és tudtommal nem lehet bekapcsolni a virtual mirrort.
    Szerintetek van valami használható megoldás, amivel VR-ban is használható lesz az autó?


    Szia!

    Tervezitek, hogy VR alá is megcsináljátok a virtual mirrort? Szerintem sokan örülnének ennek a funkciónak, mert nagyon hasznos és sokan használnák.

    Iracingbe úgy oldották meg, hogy szabadon mozgatható és állítható a FOV rajta.
    Őszintén szólva nem látom sok esélyét, hogy a VM-mel kapcsolatban lenne nagyobb változás a továbbiakban.

  6. #1506
    Szűcs Tamás Versenyző izitom logója
    Csatlakozott
    2014. 06. 10.
    Város
    Ecser
    Életkor
    49
    Üzenetek
    799
    Azt még nem lehetne megoldani, hogy a virtuális képernyőn lehessen mozgatni a gyári zászló jelzést mert nagyon nincs benne a látótérben a bal felső sarka

  7. #1507
    Mammel Erik Versenyző Erikkonen logója
    Csatlakozott
    2015. 04. 22.
    Város
    Pécs
    Életkor
    52
    Üzenetek
    2.801
    Hogy a klasszikus spotter vs. tükörhasználat vitáról kissé eltereljem a figyelmet, újabb gyöngyszem a Ferrari csomagban a 288 GTO. Bár még csak cirka 35 éves, de talán ez is megfontolható historic futamokra. Semmivel sem kezesebb, mint a 250 GTO. Toscana volt a tesztverseny helyszíne, a Grande Premio vonalvezetés.
    Egy dolog viszont nem stimmel, éspedig az AI-k gyorsasága és viselkedése. Nagyon lassúak és főként a mezőny vége úgy bóklászik a pályán, mint az ökörhugyozás. Utána kipróbáltam egy gyári pályán, Monza-ban is, de ugyanaz volt a tapasztalat. Szóval ez még igényel némi finomítást a játékban AC-oldalról. És csupa sárga ellenfelet kaptam, én virítottam egyedül pirosban. Ez is furcsa, még ha nincs is hozzá más festés ezen a két színen kívül.

  8. #1508
    Tóbiás Krisztián Versenyző krisztiantobias logója
    Csatlakozott
    2016. 01. 09.
    Város
    Budapest
    Életkor
    36
    Üzenetek
    1.948
    Amúgy jó lenne videó az Assetto Corsa-s virtual mirorról VR-al, mert youtubeon nincs ilyen. Persze gondolom azért, mert mindenki egyből leveszi mert zavaró. (iRacingről van, de ott meg fix a pozíciója)

  9. #1509
    Tóbiás Krisztián Versenyző krisztiantobias logója
    Csatlakozott
    2016. 01. 09.
    Város
    Budapest
    Életkor
    36
    Üzenetek
    1.948
    Idézet Eredetileg barcalaci84 írta Hozzászólás megtekintése
    krisztiantobias: NINCS Virtual Mirror lehetőség Assetto Corsában ha VR-módban mész...sose volt , nem is hiszem h lesz (nem is hiszem h kéne )
    Tudtommal van, legalábbis volt már erről egy elég nagy vita korábban is, hogy a kötelező virtual mirror a VR-osok számára nagyon rossz mert a fejjel együtt mozog, nem fixed mint pl iRacingben.

  10. #1510
    Nagy Laci Versenyző barcalaci84 logója
    Csatlakozott
    2014. 04. 01.
    Város
    Budapest / Debrecen
    Életkor
    39
    Üzenetek
    1.997
    Idézet Eredetileg krisztiantobias írta Hozzászólás megtekintése
    Tudtommal van, legalábbis volt már erről egy elég nagy vita korábban is, hogy a kötelező virtual mirror a VR-osok számára nagyon rossz mert a fejjel együtt mozog, nem fixed mint pl iRacingben.
    rosszul tudod...
    vita volt a Virtual Mirorr kötelezővé tételéről és ott egy Trackir-es panaszkodott h nagyon zavaró a fix virtual Mirror... és elvi szinten keverték ide a Riftet is.. pedig Virtual Mirror akkor se volt Riftben hiába ajánlgatta Szabi az F11-et ( de ugye ő nem szokta kipróbálni a dolgokat csak úgy ötletel)
    Virtual Mirror sose volt AC-ban VR alatt szerintem...legalábbis én sose láttam...és nem is ismerek olyat

  11. #1511
    Sinka Dániel Versenyző sinka logója
    Csatlakozott
    2009. 05. 08.
    Város
    Budapest
    Életkor
    33
    Üzenetek
    804
    Sziasztok!

    Szeretnék segítséget kérni azoktól akik VR-ral játszanak.

    Nyár előtt egy i5-2500k 4.2 Ghz, 8giga DDR3 ram nvidia-970 kártyával simán elvoltam és töbnyire videokártya limitem volt (20fős AIval volt csak cpu limitem).

    Most új gépem van i5-7600k 4.4 GHz, 16 giga DDR4 ram, teljesítmény figyelő programmal 30-40%-al erősebb az előző confignál, videokártyát nem váltottam maradtam a 970-nél.

    Azt tapasztalom, hogy 90 fpsről rendszeresen leesik az fps 50-re, 60% GPU használat mellett, ez az előző configgal nem volt jelemző. Grafikaki le van véve, csak egy kis élsimítást hagyok rajta.
    A játék a CPU-t pörgeti mint állat úgyis, hogy egyedül vagyok fent a szerveren.

    Tapaszaltatok hasonlót? Nálam a hiba, vagy volt valami update nyáron ami bekevart?

  12. #1512
    Fehér Norbert Versenyző White logója
    Csatlakozott
    2005. 03. 09.
    Város
    Baja
    Életkor
    49
    Üzenetek
    1.539
    Idézet Eredetileg sinka írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!

    Szeretnék segítséget kérni azoktól akik VR-ral játszanak.

    Nyár előtt egy i5-2500k 4.2 Ghz, 8giga DDR3 ram nvidia-970 kártyával simán elvoltam és töbnyire videokártya limitem volt (20fős AIval volt csak cpu limitem).

    Most új gépem van i5-7600k 4.4 GHz, 16 giga DDR4 ram, teljesítmény figyelő programmal 30-40%-al erősebb az előző confignál, videokártyát nem váltottam maradtam a 970-nél.

    Azt tapasztalom, hogy 90 fpsről rendszeresen leesik az fps 50-re, 60% GPU használat mellett, ez az előző configgal nem volt jelemző. Grafikaki le van véve, csak egy kis élsimítást hagyok rajta.
    A játék a CPU-t pörgeti mint állat úgyis, hogy egyedül vagyok fent a szerveren.

    Tapaszaltatok hasonlót? Nálam a hiba, vagy volt valami update nyáron ami bekevart?
    Pont ilyen konfigot váltottam én is a nyáron ugyanilyenre. (Kivéve a videokártyát, az 980ti lett.) Hasonló észrevételeim vannak, nekem is 2-3mp-ig beszaggat időnként. Még nem volt időm foglalkozni vele, így nem tudom mi okozhatja a problémát.

    Tapatalkkal küldve az én MI 5s eszközömről

  13. #1513
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.050
    Win10?
    Volt vmi creators update, ami egyeseknél (nv-sek) minden gammában akadásokat produkált. Nemtudom mekkora az ügy, elvileg javitják...

  14. #1514
    Fehér Norbert Versenyző White logója
    Csatlakozott
    2005. 03. 09.
    Város
    Baja
    Életkor
    49
    Üzenetek
    1.539
    Idézet Eredetileg Kettel írta Hozzászólás megtekintése
    Win10?
    Volt vmi creators update, ami egyeseknél (nv-sek) minden gammában akadásokat produkált. Nemtudom mekkora az ügy, elvileg javitják...
    Nekem win8.1 van, pont a 10-es hülyeségei miatt.

    Tapatalkkal küldve az én MI 5s eszközömről

  15. #1515
    Csorosz László Versenyző csori23 logója
    Csatlakozott
    2009. 01. 20.
    Város
    Királyhelmec
    Életkor
    44
    Üzenetek
    1.085
    Idézet Eredetileg Kettel írta Hozzászólás megtekintése
    Win10?
    Volt vmi creators update, ami egyeseknél (nv-sek) minden gammában akadásokat produkált. Nemtudom mekkora az ügy, elvileg javitják...
    Visszatértem win7re, azóta nincs akadás.

  16. #1516
    Tóth Szabolcs Versenyző GTF_Bika logója
    Csatlakozott
    2013. 09. 28.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.302
    Az elmúlt 2 hónap távollét, vagy az új patcheknek köszönhető a folyamatos túlkormányzás? Borzalmas vezetni az összes autót, gyakorlatilag túratempóban nem tudok körbemenni Barcelonában - az iR gyerekjátéknak hat most ehhez képest.
    Szürke: Privát vélemény, melyet magánemberként fogalmazok meg és nem mint szervező.
    Versenybírósági tag és Endurance versenyszervező.

  17. #1517
    Panker Gergő Regisztrált
    Csatlakozott
    2013. 12. 08.
    Város
    Győr
    Üzenetek
    293
    Idézet Eredetileg GTF_Bika írta Hozzászólás megtekintése
    Az elmúlt 2 hónap távollét, vagy az új patcheknek köszönhető a folyamatos túlkormányzás? Borzalmas vezetni az összes autót, gyakorlatilag túratempóban nem tudok körbemenni Barcelonában - az iR gyerekjátéknak hat most ehhez képest.
    Semmi lényeges nem változott azóta, amióta az összes autó TM10-re került, ez kb 3/4-ed éve volt.

  18. #1518
    Mammel Erik Versenyző Erikkonen logója
    Csatlakozott
    2015. 04. 22.
    Város
    Pécs
    Életkor
    52
    Üzenetek
    2.801
    Idézet Eredetileg csori23 írta Hozzászólás megtekintése
    Visszatértem win7re, azóta nincs akadás.
    Amíg azzal működik minden, eszem ágában sincs váltani. Pár hete elgondolkodtam az update-en, de örülök, hogy nem léptem meg.

  19. #1519
    Polgár Balázs Versenyző balage06 logója
    Csatlakozott
    2015. 07. 31.
    Életkor
    33
    Üzenetek
    2.428
    Idézet Eredetileg Erikkonen írta Hozzászólás megtekintése
    Amíg azzal működik minden, eszem ágában sincs váltani. Pár hete elgondolkodtam az update-en, de örülök, hogy nem léptem meg.
    Csak hogy ellensúlyozzam, én a megjelenés napján váltottam Windows 10-re (véletlenül sem vagyok Microsoft fanboy, elsősorban a kíváncsiság motivált, főleg az új fejlesztői eszközök és lehetőségek kapcsán, meg igazából örültem, hogy végre szabadulhatok a 8.1-től) és immár több, mint két éve használom problémák nélkül. Az Assetto sem szaggatott sem eddig, sem most.

  20. #1520
    Csorosz László Versenyző csori23 logója
    Csatlakozott
    2009. 01. 20.
    Város
    Királyhelmec
    Életkor
    44
    Üzenetek
    1.085
    Idézet Eredetileg balage06 írta Hozzászólás megtekintése
    Csak hogy ellensúlyozzam, én a megjelenés napján váltottam Windows 10-re (véletlenül sem vagyok Microsoft fanboy, elsősorban a kíváncsiság motivált, főleg az új fejlesztői eszközök és lehetőségek kapcsán, meg igazából örültem, hogy végre szabadulhatok a 8.1-től) és immár több, mint két éve használom problémák nélkül. Az Assetto sem szaggatott sem eddig, sem most.
    A jelenség nem érint minden Win10 felhasználót. A Microsoft felmérései alapján egyes Nvidia konfigokon jelentkezett a prbléma. Egyenlőre csak behatárolni tudják a hiba okát, és dolgoznak rajta.

  21. #1521
    Zrubecz László Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 07. 05.
    Város
    Budapest
    Életkor
    48
    Üzenetek
    935
    Idézet Eredetileg csori23 írta Hozzászólás megtekintése
    Egyenlőre csak behatárolni tudják a hiba okát, és dolgoznak rajta.
    Már tudják az okát (csak nem árulják el), sőt állítólag javítás is kész.
    Insider programban már most elérhető, a nagyközönség számára pedig a legközelebbi (október) nagy update-ben lesz benne.

    Én egyenesen rühellem a microsoftot a windows-zal együtt, de mondjuk nálam is probléma nélkül megy a win 10 a megjelenése óta.
    Hozzáteszem, kizárólag játékra használom, nincs is rajta semmi egyéb vacak.

  22. #1522
    Sinka Dániel Versenyző sinka logója
    Csatlakozott
    2009. 05. 08.
    Város
    Budapest
    Életkor
    33
    Üzenetek
    804
    Nekem ez volte elállítva fullscreenről, ezért esett az fps.

    Érdekes az, hogy se a GPU, se a CPU nem pörgött 100%on, de mégis folyamatosan ment le az FPS.
    Csatolt képek Csatolt képek

  23. #1523
    Tóth Szabolcs Versenyző GTF_Bika logója
    Csatlakozott
    2013. 09. 28.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.302
    Idézet Eredetileg pankykapus írta Hozzászólás megtekintése
    Semmi lényeges nem változott azóta, amióta az összes autó TM10-re került, ez kb 3/4-ed éve volt.
    Nem vigasztaltál meg, így ez júzer error...mentem is Fifa18azni
    Szürke: Privát vélemény, melyet magánemberként fogalmazok meg és nem mint szervező.
    Versenybírósági tag és Endurance versenyszervező.

  24. #1524
    Szűcs Tamás Versenyző izitom logója
    Csatlakozott
    2014. 06. 10.
    Város
    Ecser
    Életkor
    49
    Üzenetek
    799
    Simhouse inkább rendeljen egy Pimax 5K-t, hátha véletlenül mégis működik a sok mese...
    https://www.kickstarter.com/projects...8k-vr-headset/

  25. #1525
    Panker Gergő Regisztrált
    Csatlakozott
    2013. 12. 08.
    Város
    Győr
    Üzenetek
    293
    Bocs, közben egy közérdekű kérdés:

    Többen jelezték nálunk a fórumon, hogy Oculusszal OpenVR rendering módban kevesebb GPU igénnyel fut a játék, és PP mellett is kellemesen használható, tőletek valaki próbálkozott már ezzel?
    Ha még nem, akkor ki tudnátok próbálni?
    Utoljára módosította: pankykapus; 2017. 09. 26. 16:23.

Oldal: 61 / 69 ElsőElső ... 11 51 57 58 59 60 61 62 63 64 65 ... UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

A téma címkéi

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •