Találatok: 1 - 15 (15 összesen)

Téma: HGPLM - szünet?

  1. #1
    Jani Posta Adminisztrátor Leo67 logója
    Csatlakozott
    2004. 09. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    9.569

    Exclamation HGPLM - szünet?

    (Az eredetileg nyitott téma elveszett az adatbázishiba miatt, ezért újra megnyitom.)


    A versenyzői létszám nagymértékű csökkenése miatt januártól bizonytalan ideig szünetel a Hungarian GPL Masters liga működése.
    Utoljára módosította: Leo67; 2012. 01. 13. 18:54.
    Grand Prix Legends We Are.
    F1 1955 / 1965 / 1966 / 1967 / 1968 / 1969 · F2 1967 · GT 1967 · CanAm 1966 / 1971
    Groundhog GPL Weekly - www.formulado.hu/weekly

  2. #2
    Jani Posta Adminisztrátor Leo67 logója
    Csatlakozott
    2004. 09. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    9.569
    Admintopikba készült, de beírom ide is.

    ___________________________________________

    HGPLM.

    Bő fél év alatt előállt a from-hero-to-zero helyzet. 2010 őszén B szervert kellett intézni (kétszer is elértük a 19 fős limitet!), aztán 2011 májusban öten indultunk az évzáró futamon... Ebben benne volt az is, hogy 5-6 fő csak addig jött, amíg nem indult saját kedvenc (GTR/RACE/GTL/egyéb) bajnoksága. A maradék 8-10 hiányzó pedig a megváltozott munkabeosztás vagy családi okok (pl. gyermekáldás!) miatt nem tudott részt venni. Új versenyző meg nem nagyon akadt horogra.

    Új GPL-versenyzők kerítése az külön művészet. Minden érdeklődővel majdhogynem napi szinten tartani a kapcsolatot. 350. alkalommal is végignyomni egy remote GPL installt minden patch-csel, update-tel, moddal... Erre sajnos már nincs időm/energiám...

    Az is lélekromboló volt, hogy a tízéves jubileumra összesen egy régi tagot sikerült felhajtani... Persze megértem, hogy 5-6 év kihagyás után nem akartak a pályán égni az aktuális menőkkel szemben.

    Szóval, áll a HGPLM. 5-6 főt talán össze lehetne trombitálni valami rendszeresre. De már ebben sem vagyok annyira biztos. Csütörtök esténként a "brit" ligát viszem, szökőévenként van egy-egy magyar vendég. Kint még pezseg valamennyire a GPL, de mindenhol lefelé cseng a létszám.

    A lényeg, hogy nem látom egyelőre, hogy lesz-e még HGPLM. Ha igen, akkor is inkább valamiféle baráti klubfoglalkozásból alakul majd ki.
    Grand Prix Legends We Are.
    F1 1955 / 1965 / 1966 / 1967 / 1968 / 1969 · F2 1967 · GT 1967 · CanAm 1966 / 1971
    Groundhog GPL Weekly - www.formulado.hu/weekly

  3. #3
    Soós Gyula Regisztrált Ocean logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 17.
    Város
    Debrecen
    Életkor
    44
    Üzenetek
    4.987
    Idézet Eredetileg Leo67 írta Hozzászólás megtekintése
    Admintopikba készült, de beírom ide is.

    ___________________________________________

    HGPLM.

    Bő fél év alatt előállt a from-hero-to-zero helyzet. 2010 őszén B szervert kellett intézni (kétszer is elértük a 19 fős limitet!), aztán 2011 májusban öten indultunk az évzáró futamon... Ebben benne volt az is, hogy 5-6 fő csak addig jött, amíg nem indult saját kedvenc (GTR/RACE/GTL/egyéb) bajnoksága. A maradék 8-10 hiányzó pedig a megváltozott munkabeosztás vagy családi okok (pl. gyermekáldás!) miatt nem tudott részt venni. Új versenyző meg nem nagyon akadt horogra.

    Új GPL-versenyzők kerítése az külön művészet. Minden érdeklődővel majdhogynem napi szinten tartani a kapcsolatot. 350. alkalommal is végignyomni egy remote GPL installt minden patch-csel, update-tel, moddal... Erre sajnos már nincs időm/energiám...

    Az is lélekromboló volt, hogy a tízéves jubileumra összesen egy régi tagot sikerült felhajtani... Persze megértem, hogy 5-6 év kihagyás után nem akartak a pályán égni az aktuális menőkkel szemben.

    Szóval, áll a HGPLM. 5-6 főt talán össze lehetne trombitálni valami rendszeresre. De már ebben sem vagyok annyira biztos. Csütörtök esténként a "brit" ligát viszem, szökőévenként van egy-egy magyar vendég. Kint még pezseg valamennyire a GPL, de mindenhol lefelé cseng a létszám.

    A lényeg, hogy nem látom egyelőre, hogy lesz-e még HGPLM. Ha igen, akkor is inkább valamiféle baráti klubfoglalkozásból alakul majd ki.

    Sajnos ez van, sokat nem lehet hozzátenni.
    Nyilván ha újraindulna valami, én itt lennék, de félek az ominózus 5-6 emberig jutnánk csak.
    Azért aki érintett, az jelezze már egy hozzászólásban, hogy mennyi esélyét látja a folytatásnak és milyen körülmények között.

    Z
    ORRO

    OO=[][]=OO

    GPLRank: all the laptimes are GREEN!

    "A GPL fizikai modellje egy csoda." - Carrol Smith

  4. #4
    Oláh Gábor Szervertag GPL convar logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 18.
    Város
    Kecskemét
    Életkor
    44
    Üzenetek
    2.850
    Idézet Eredetileg Leo67 írta Hozzászólás megtekintése
    Az is lélekromboló volt, hogy a tízéves jubileumra összesen egy régi tagot sikerült felhajtani... Persze megértem, hogy 5-6 év kihagyás után nem akartak a pályán égni az aktuális menőkkel szemben.
    Igen, az volt, és én nem értem meg.
    Idézet Eredetileg Ocean írta Hozzászólás megtekintése
    Azért aki érintett, az jelezze már egy hozzászólásban, hogy mennyi esélyét látja a folytatásnak és milyen körülmények között.
    Én mint mondtam befejeztem. Soha többé nem akarok patyára készülni.


    Ha GPlezni akartok, sztem gyertek EOLC versenyekre. Ott még mindig tizen huszon fős létszám van, és színvonal is igen magas. Pl. néztem hogy ott már a top5 is kemény dió lenne a tempóm alapján.

    Én ott tervezek indulni 1x, csak azt nem tudom mikor, mert ez egy tőlem független tényező függvénye.



  5. #5
    Fejes Gábor Versenyző gabo logója
    Csatlakozott
    2004. 09. 13.
    Életkor
    47
    Üzenetek
    394
    Ha alakulna valami, en is jonnek. A lehetseges letszammal kapcsolatban nekem is felelmeim vannak, hogy csak a kemeny magot lehetne megint versenybe allitani.
    fejes gabo [2 Laps Negative]

  6. #6
    Szeredi Norbert Versenyző Norbi82 logója
    Csatlakozott
    2007. 07. 28.
    Város
    Veresegyház
    Üzenetek
    104
    Sziasztok,
    részemről ha összejönne 8-10 fő valószínűleg beugranék néha 1-1 versenyre, de rendszeresen sajnos nem tudok annyit gyakorolni amennyit nekem kéne ahhoz hogy versenyképes legyek.

  7. #7
    Jankovits Balázs Regisztrált
    Csatlakozott
    2010. 12. 19.
    Város
    Nyergesújfalu
    Üzenetek
    50
    Üdv! Lehet, hogy még én is jönnék (újra)kezdőként, csak van egy rossz szokásom: nagyon hamar megunok mindenféle játékot. Ha lenne valami, ami a játékra sarkallna, biztos jönnék... persze amikor tudok
    http://users.atw.hu/adgj/gplbar.PNG

  8. #8
    Jani Posta Adminisztrátor Leo67 logója
    Csatlakozott
    2004. 09. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    9.569
    Idézet Eredetileg Squierr írta Hozzászólás megtekintése
    Üdv! Lehet, hogy még én is jönnék (újra)kezdőként, csak van egy rossz szokásom: nagyon hamar megunok mindenféle játékot. Ha lenne valami, ami a játékra sarkallna, biztos jönnék... persze amikor tudok
    Hello! Úgy néz ki, hogy itthon legközelebb a karácsonyi szünetben lesz valami mozgolódás. Addig ajánlom figyelmedbe a GPL külföldi bajnokságok topikot, vagy rögtön a következő heti versenyünket a Groundhog szériában
    http://freeleo.hu/weekly/?page=Race%20info&race=30410
    Grand Prix Legends We Are.
    F1 1955 / 1965 / 1966 / 1967 / 1968 / 1969 · F2 1967 · GT 1967 · CanAm 1966 / 1971
    Groundhog GPL Weekly - www.formulado.hu/weekly

  9. #9
    Jankovits Balázs Regisztrált
    Csatlakozott
    2010. 12. 19.
    Város
    Nyergesújfalu
    Üzenetek
    50
    Köszi, meg is néézem... most hogy van normális gép, meg gyorsabb net, meg minden, kedvet kaptam a GPL-hez
    http://users.atw.hu/adgj/gplbar.PNG

  10. #10
    Jankovits Balázs Regisztrált
    Csatlakozott
    2010. 12. 19.
    Város
    Nyergesújfalu
    Üzenetek
    50
    Most nézem, egy versenyen már indultam, itt. Megnézem ezt a 32-es Hockenheimet, de versenyre szerintem pont nem tudok menni, dolgozom... A következőre viszont szívesen mennék
    http://users.atw.hu/adgj/gplbar.PNG

  11. #11
    Oláh Gábor Szervertag GPL convar logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 18.
    Város
    Kecskemét
    Életkor
    44
    Üzenetek
    2.850
    Idézet Eredetileg Squierr írta Hozzászólás megtekintése
    Most nézem, egy versenyen már indultam, itt. Megnézem ezt a 32-es Hockenheimet, de versenyre szerintem pont nem tudok menni, dolgozom... A következőre viszont szívesen mennék
    Én tudok még egy alternatívát: EOLC

    http://eolc.de/index.html

    Versenynaptár:
    http://eolc.de/board/open.php?f=kalender&a=0

    Általános szabályzat:
    http://eolc.de/board/open.php?f=regel&s=0

    Utolsó versenyek eredményei:
    http://eolc.de/board/open.php?f=ergebnis&a=0

    Fórum:
    http://eolc.de/board/main.php

    Ez egy német "székhelyű" liga. Itt ált.ban vasárnap este vannak a versenyek 19:30tól, pl. a legnépszerűbb is, a challenge versenyek is, jellemzően tizenfős mezőnnyel. A honlap különben nem 1xű, elég nehéz áttekinteni, úgyhogy ha kérdésed van mert nem találsz vagy nem értesz vmit keress meg bátran, akár a GPL külföldi bajnokságok topikban, akár pm-ben vagy akár ha már regeltél oda akkor ott (talán ez lenne a legcélszerűbb), én már átestem a tűzkeresztségen, szal már elég képben vagyok hogy mi hol van ill. úgy ált.ban a szabályokkal.


    U.i.: bocs Jani, reméled nem baj hogy oda is invitálom, hiszen a két ligának nem kell feltétlen konkurálnia egymással (kivéve ha vkit a csütörtöki pro versenyek is érdeklik), lásd pl. én, aki indul mind2 helyen, de ilyen Pedro is. (Vele így pl. csütörtök után tegnap is "találkozhattam" a Fontana Speedwayen )



  12. #12
    Jani Posta Adminisztrátor Leo67 logója
    Csatlakozott
    2004. 09. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    9.569
    Idézet Eredetileg convar írta Hozzászólás megtekintése
    U.i.: bocs Jani, reméled nem baj hogy oda is invitálom, hiszen a két ligának nem kell feltétlen konkurálnia egymással (kivéve ha vkit a csütörtöki pro versenyek is érdeklik), lásd pl. én, aki indul mind2 helyen, de ilyen Pedro is. (Vele így pl. csütörtök után tegnap is "találkozhattam" a Fontana Speedwayen )
    Dehogy baj. Lényeg, hogy GPL-ezzen
    Grand Prix Legends We Are.
    F1 1955 / 1965 / 1966 / 1967 / 1968 / 1969 · F2 1967 · GT 1967 · CanAm 1966 / 1971
    Groundhog GPL Weekly - www.formulado.hu/weekly

  13. #13
    Jankovits Balázs Regisztrált
    Csatlakozott
    2010. 12. 19.
    Város
    Nyergesújfalu
    Üzenetek
    50
    Már megvan minden a GPL-hez, csak én kellek és a játékkedvem
    http://users.atw.hu/adgj/gplbar.PNG

  14. #14
    Oláh Gábor Szervertag GPL convar logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 18.
    Város
    Kecskemét
    Életkor
    44
    Üzenetek
    2.850
    Idézet Eredetileg Leo67 írta Hozzászólás megtekintése
    Dehogy baj. Lényeg, hogy GPL-ezzen
    Örülök hogy így látod, de tényleg

    Nekem am tényleg jól megfér a kettő egymás mellett, sőt, inkább úgy fogalmaznék hogy remekül kiegészítik egymást. U.is a kettő együtt adja vissza kb. azt amit (és innentől nem is olyan OFF a téma) a HGPLM adott, melyik melyiket. Az EOLC a 67 half GPket és az ovál versenyeket, a GBGPL pedig az addon pályás és a 65 versenyeket.

    Persze csak kb., mert azokat a bajnoki előtti-utáni traccspartikat, komolyabban fogalmazva azt a már barátinak mondható közösséget, szellemiséget már semmi sem tudja visszaadni, vagyis ezekben a külföldi ligákban marad a "hi" "gla" "grat" "thx the the race, bye" féle 100% GPL 0 % közösségi élmény fajta versenyzés, főleg így nyelvtudás hiányában



  15. #15
    Jani Posta Adminisztrátor Leo67 logója
    Csatlakozott
    2004. 09. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    9.569

    Városliget Christmas Trophy

    A HGPLM szerveren végül nem lesz Karácsony Kupa, de aki kedvet érez, az csatlakozzon csütörtök este a brit/holland/olasz mezőnyhöz
    http://freeleo.hu/weekly/index.php?p...&race=20121227
    Grand Prix Legends We Are.
    F1 1955 / 1965 / 1966 / 1967 / 1968 / 1969 · F2 1967 · GT 1967 · CanAm 1966 / 1971
    Groundhog GPL Weekly - www.formulado.hu/weekly

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •