Oldal: 69 / 70 ElsőElső ||| 19 59 65 66 67 68 69 70 UtolsóUtolsó
Találatok: 1.701 - 1.725 (1732 összesen)
  1. #1701
    Ősz Balázs Versenyző yeti95 logója
    Csatlakozott
    2013. 06. 08.
    Város
    Orosháza
    Üzenetek
    210

    Ha valaki szeretné próbálgatni az új DTM modot az mától megteheti

    http://game.raceroom.com/championships/59

    3 pályán lehet kört futni. Lausitzring, Monza és Red Bull Ring. Az autók fix setuposak csak a fékerőelosztás és a fékerő állítható.

    Nem egyszerű autók, van bennük akarat bőven

  2. #1702
    Becze Gábor Versenyző
    Csatlakozott
    2020. 06. 11.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    27

    DTM

    De finom kis gépek ezek, nem egyszerű autók az biztos, de nagyon élvezetes, csak kissé kevés vagyok még hozzájuk :-)

  3. #1703
    Faragó Imi Szervező
    Csatlakozott
    2020. 01. 15.
    Város
    Szeged
    Üzenetek
    73
    Idézet Eredetileg balage06 írta Hozzászólás megtekintése
    Lett egy általános TC Cup kategória a TCR gépeknek, ott van ő is:
    http://game.raceroom.com/store/cars/...ada/lada-vesta

    Ha valaki szeretné próbálgatni az új hangokat, vagy a Ladát, fut a prequal szerver:
    GTR-MASTERS.HU - WTCR PREQUAL
    http://www.gtr-masters.hu/prequal/14401

    Hopp, na erre vártam, részben
    Lehet tudni bővebbet az őszi bajnokságról? Versenynaptár, feltételek, stb? Ezek szerint TCR lesz.

    Köszi!

  4. #1704
    Jövőre indulhat az E-Masters betétfutam?


  5. #1705
    Gera András Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2018. 04. 17.
    Város
    Szeged
    Üzenetek
    409
    Idézet Eredetileg balage06 írta Hozzászólás megtekintése
    Jövőre indulhat az E-Masters betétfutam?

    mindenkepp!

  6. #1706
    Black Friday két hétig RaceRooméknál, autókra és pályákra 50%, pakkokra 25% kedvezmény.

    Illetve ilyenkor még jó ajánlat venni 7500 vRP-t itt akciósan 50€-ért: RaceRoom Shop
    7500 vRP-vel pedig pont aktiválni tudjátok az akciós premium pakkot, ami az összes jelenlegi tartalmat feloldja. Viszont azt fontos tudni, hogy ez csak egyszer vásárolható meg és csak az adott pillanatra vonatkozik, tehát a jövőben megjelenő tartalmakra már nem érvényes.

    Utoljára módosította: balage06; 2020. 11. 24. 13:49.

  7. #1707
    Illetve Alex csatornájára is néha érdemes rápillantani, két érkező fejlesztésről is lerántotta a leplet, RaceRoomban is lesz lehetőség motorvezérlést állítani, amit aztán az esetek 99%-ában maximumra teszünk és hozzá sem nyúlunk. Illetve fogalmam sincs, mi magyarul a szakkifejezés erre, de a Group C kocsiknál implementálva lesz a "porpoising", ami azt a jelenséget szimulálja, ahogy a kocsi nagy sebességnél annyira közel kerül a földhöz, hogy már nem termel elég leszorítóerőt, emiatt az autó feljebb ugrik, majd a visszatérő leszorítóerő miatt újra az aszfalt felé préselődik és így tovább.


  8. #1708
    Jönnek a hivatalos infók a szokásos decemberi frissítésről:

    Audi R8 LMS GT2



    Engine Maps & Energy Recovery



    Watkins Glen International



  9. #1709
    Újabb update update:

    Volkswagen Scirocco Group 2


  10. #1710
    Idézet Eredetileg balage06 írta Hozzászólás megtekintése
    Újabb update update:

    Volkswagen Scirocco Group 2

    Ez finom lesz, igazi old school rookie car.

  11. #1711
    Pétery Zoltán Szervező
    Csatlakozott
    2019. 09. 06.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    86
    Idézet Eredetileg Erikkonen írta Hozzászólás megtekintése
    Ez finom lesz, igazi old school rookie car.
    Egy jó kis nyári kupa vagy hasonló mehetne vele...

  12. #1712
    Ez ugyan még nincs megerősítve, de nagyon úgy néz ki, hogy a gumi modell is változni fog.

  13. #1713

  14. #1714

  15. #1715
    Hétfőn jön az update



    A legújabb gumimodellre frissülő kategóriák listája: LINK
    Részletek a technikai változásokról: LINK
    Utoljára módosította: balage06; 2020. 12. 17. 18:45.

  16. #1716
    Na ne


  17. #1717
    Tegnap annyira megroggyant a szerverük az érdeklődés miatt, hogy nem volt értelme reklámozni, de nagy nehezen kikerült a December update, sajnos a multiplayer oldalon többféle probléma is felütötte a fejét, ezért jelen pillanatban a hivatalos ranked és a Masters szerverek is állnak. Reméljük hamar megoldják.
    Changelog

    Érdemes különben tenni egy próbát vele szerintem, mert a fizikai motorban egy csomó korábban teljesen általános kód le lett cserélve egyedire géposztályonként/modellenként, főleg a historic kategóriákban érhetők tetten a módosítások. Például a Group C maximális motorteljesítménnyel Road Americán eszméletlen brutális. 330 kmph a vége egyenesben, szinte mint a modern F1 gépeknél, most viszont még kaptak élethűbb gumimodellt is, úgyhogy a kanyarokban van kihívás rendesen. A Gr.5 Greenwood Corvette hideg gumikon meg már szinte művészet kategória.

    A TCR versenyzőinket érintő fontos változások:
    - multiplayerben újra teljesen manuálisak a startok és a játék automatikus drive-throughval bünteti a kiugrást, úgyhogy ezt mindenképp érdemes gyakorolni és beégetni a memóriába
    - új gumi- és felfüggesztés modellt kaptak a TCR autók, elég jelentős a különbség. az első gumik sokkal kevésbé hajlamosak a túlmelegedésre, kell nekik 1-2 kör az üzemi állapotig, a teljes etap során következetesebb nyomás- és hőmérsékleti adatokat produkálnak. tapadási határon is másképp viselkednek, érdemes kitapasztalni
    - megkapták ők is az ALS-t (már hogy antilag system), ami a turbólyukat minimalizálja, én mondjuk ezen a téren nem érzek jelentős különbséget

  18. #1718
    Nagy Gábor Versenyző ubipapa logója
    Csatlakozott
    2016. 06. 15.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    154
    Köszi Balázs a leírást!


    Az én iPhone készülékemről küldve a Tapatalk segítségével

  19. #1719
    Megjelent a WTCR 2020 pakk

    Changelog

    Releváns részlet:
    WTCR car classes - Raised front damper high-speed threshold, lowered rear. Better bump absorption, tweaks to tyres to increase the pace drop off after the first 10% of wear


  20. #1720
    Próbálgattam az új Cupra-t Monza-ban. A gumimelegedés, vagyis inkább gumi fel nem melegedés másnál is rosszabbodott? Most már az elsők sem igazán akartak üzemi hőfokra melegedni. Persze Monza nem egy gumimelegítős pálya, de látványosan hidegek maradtak. 3-4 kör után 60-70 fok elől az finoman szólva is jéghideg.

  21. #1721
    Idézet Eredetileg Erikkonen írta Hozzászólás megtekintése
    3-4 kör után 60-70 fok elől az finoman szólva is jéghideg.
    Alex azt írta, hogy az optimális tapadás TCR-nél 70 fok körül van most és arra javasolt törekedni, hogy a három jelzett szeletnél nagyjából egyforma legyen a hőmérséklet. Ha a középső sáv túl meleg, akkor túl magas, ha a két szélső, akkor túl alacsony a nyomás értelemszerűen. A gyári beállításokban most lényegesen alacsonyabb nyomás van állítva, mint korábban és igazából működik is. Én emeltem rajta 10-15 kPA-t és úgy zöld tartományba került a két első. A másik dolog, hogy alapból igen extrém összetartással jönnek, azt mérsékelve szintén jobbá tehető a hőmérséklet eloszlása.

  22. #1722
    Pétery Zoltán Szervező
    Csatlakozott
    2019. 09. 06.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    86
    Idézet Eredetileg balage06 írta Hozzászólás megtekintése
    Alex azt írta, hogy az optimális tapadás TCR-nél 70 fok körül van most és arra javasolt törekedni, hogy a három jelzett szeletnél nagyjából egyforma legyen a hőmérséklet. Ha a középső sáv túl meleg, akkor túl magas, ha a két szélső, akkor túl alacsony a nyomás értelemszerűen. A gyári beállításokban most lényegesen alacsonyabb nyomás van állítva, mint korábban és igazából működik is. Én emeltem rajta 10-15 kPA-t és úgy zöld tartományba került a két első. A másik dolog, hogy alapból igen extrém összetartással jönnek, azt mérsékelve szintén jobbá tehető a hőmérséklet eloszlása.
    Érdekes az a 70 fok, nekem most úgy tűnt, mintha az ideális tartomány inkább feljebb ment volna 85-90re, legalábbis a HUD alapján. A frissítés előtt ott már egyértelműen piros tartományban volt, jelenleg viszont ott kezd csak kimozdulni a zöldből (nem Monzában néztem, ott a kékeszöld is sátoros ünnepnek számit. :P). Érzésre egyébként szerintem valóban úgy is van, bár az is lehet a 5,5 körüli dőlés miatt tűnik úgy.

  23. #1723
    Nem emlékszem, ajánlottam-e már ravey FFB beállításait, elsősorban Thrustmaster tulajoknak, de mindenkinek, aki elégedetlen a gyári értékek visszajelzéseivel és nincs türelme kézzel játszadozni velük, tudom javasolni kipróbálásra:
    https://forum.sector3studios.com/ind...imental.14537/

    Az indító poszt alján csatolt fájlt másoljátok be ide:
    <Dokumentumok>\My Games\SimBin\RaceRoom Racing Experience\UserData\ControlSet

    Ezt követően játékon belül át tudtok váltani ravey Controller profiljára (a sajátotok is megmarad), csak persze a gombkiosztást azt újra kell konfigurálni az övéhez képest. Szerintem lényegesen élvezhetőbb visszajelzéseket ad. Viszont erősebb a gyárinál, úgyhogy a setupban a kocsik többségénél 1.0 közeli FFB multiplier elégnek tűnt (kivéve a nagyon kicsi/könnyű gépeket). Ha meg nem tetszik, csak visszakattintjátok az eredetire és kész.

  24. #1724
    Steixner Zsolt Szervertag 2024
    Csatlakozott
    2020. 04. 23.
    Város
    Aba
    Üzenetek
    27
    Idézet Eredetileg balage06 írta Hozzászólás megtekintése
    Nem emlékszem, ajánlottam-e már ravey FFB beállításait, elsősorban Thrustmaster tulajoknak, de mindenkinek, aki elégedetlen a gyári értékek visszajelzéseivel és nincs türelme kézzel játszadozni velük, tudom javasolni kipróbálásra:
    https://forum.sector3studios.com/ind...imental.14537/

    Az indító poszt alján csatolt fájlt másoljátok be ide:
    <Dokumentumok>\My Games\SimBin\RaceRoom Racing Experience\UserData\ControlSet

    Ezt követően játékon belül át tudtok váltani ravey Controller profiljára (a sajátotok is megmarad), csak persze a gombkiosztást azt újra kell konfigurálni az övéhez képest. Szerintem lényegesen élvezhetőbb visszajelzéseket ad. Viszont erősebb a gyárinál, úgyhogy a setupban a kocsik többségénél 1.0 közeli FFB multiplier elégnek tűnt (kivéve a nagyon kicsi/könnyű gépeket). Ha meg nem tetszik, csak visszakattintjátok az eredetire és kész.
    Köszi szépen! Kíváncsi vagyok, mindenképpen megnézem.

  25. #1725
    2021 Májusi fejlesztői napló

    Úgy néz ki, ismét érdekes és jelentős változások elé nézünk a közeljövőben.

Oldal: 69 / 70 ElsőElső ||| 19 59 65 66 67 68 69 70 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 2 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 2 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •