Oldal: 11 / 70 ElsőElső ||| 7 8 9 10 11 12 13 14 15 21 61 ||| UtolsóUtolsó
Találatok: 251 - 275 (1732 összesen)
  1. #251
    Kaptam kedvezményeket, így 890vrp-be került a wtcc pakk
    Audi 2.2T 20V sor 5 Turbo Quattro

  2. #252
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.057
    Hát vegyes..
    Új élmények
    Először drágáltam. Kipróbáltam inkább néhány járgányt. Audi Quattro tényleg poén. Mintha gumimatracon mennék. RUF is jó, többi nemkapott el, vagymég nem próbáltam. WTCC-k se tetszettek meg. Amin kilehet próbálni az összes járgányt(!), Raceway-es ingyen pálya, elég szar (pedig updatelt).
    Aztán csakmegvettem a WTCC pakkot.
    BMW-be huppantam először. Elég ingerszegény. Hülyebiztosabb race07-hez képest is. 320si TC? Race07-be is TC-s? Vagycsak ehhez vagyok szokva, sok újat, érdekességet nem mutatott. Hangja sem kápráztatott el (nem túl dögös belülről, és mi eza cuppogás?).
    Amúgy mintha Miszhelisztől hallottam volna, hogy az életben nehezebb eldobni az autót. Mégicsak 1 tonnás gépek. Nemtúlsok lóerő. Nehogymár egy kerékvető miatt pifpaff forogjon. Nincs aza papírdoboz terelgető érzés. De semmi versenyvezetési tapasztalom...
    Majd jöttek a minidump-ok, nemtudtam multihoz csatlakozni, grr (javítják).
    Aztán kipróbáltam az új pályákat (hungaro,monza), Honda Civiccel. Váú. Vagy béna vagyok hozzá, de elég nehéz volt terelgetni.
    Pl kanyarbejáraton állandóen elkezdett beelőzni a hátulja. De még kanyarodás közben is. Éreztem hogy hátul jön a csomagtartó. Egy kocsi van mögöttem, ami nyom hátulról, és a kormánnyal kéne megállítanom, miközben valemerre haladnom is kéne. Új élmény.
    Orrtúrást is szépen érezni, hogy mikor van túleröltetve az első kerék, és csak kaparódzik, ffb elkönnyűl.
    Kerékvető utáni rugó pattogzását is gyönyörűen lehetett érezni. Hurkás kerékvetőkön, lehet kétkerekűzni.
    És amúgy egész versenyek alatt mosolyogni szoktam, akárhol végzek. Nincs bosszúskodás. Élvezem a multit. Olyan természetes minden.
    Csak 5 verseny után írtam, gyors tapasztalatomat.
    Utoljára módosította: Kettel; 2014. 10. 08. 21:59.

  3. #253
    Csorosz László Versenyző csori23 logója
    Csatlakozott
    2009. 01. 20.
    Város
    Királyhelmec
    Üzenetek
    1.085
    A minap kipróbáltam, igaz, nem a wtcc-t hanem az adac gtr-t.
    Hááát nem tudom, olyan langyi az egész. Most vagy az FFB-m nincsjól beállitva vagy nem tom, de olyan nyúlós, driftelős az egész. Szinte erőltetni kell hogy megforogjak. Le a kalappal a fejlődés terén, de nekem ez akkor is arcade. Legjobban az új GRID-hez hasonlitanám, vagy nem is tudom....
    Mókára persze fincsi

  4. #254
    Sörös Gábor Versenyző Söri logója
    Csatlakozott
    2013. 06. 19.
    Város
    Veszprém
    Üzenetek
    1.588
    Idézet Eredetileg csori23 írta Hozzászólás megtekintése
    A minap kipróbáltam, igaz, nem a wtcc-t hanem az adac gtr-t.
    Hááát nem tudom, olyan langyi az egész. Most vagy az FFB-m nincsjól beállitva vagy nem tom, de olyan nyúlós, driftelős az egész. Szinte erőltetni kell hogy megforogjak. Le a kalappal a fejlődés terén, de nekem ez akkor is arcade. Legjobban az új GRID-hez hasonlitanám, vagy nem is tudom....
    Mókára persze fincsi
    A WTCC -t próbáld ki. A WTCC más.. Az első kerekeseknek úgy megy a hátulja ,hogy elhiszem tényleg. És kicsit iracingosan.. értem ezalatt az eleje-hátulja nem csak elindul azt lesz valami. összhangban van az egész.. Szerintem a WTCC része jó lett. Kristóf hsz-ének a 2. felével tök egyetértek. Emellett a hangok és a graf is szép.
    Valaki gyorsan vezet ,valaki alacsonyan száll.. Hogy gurulsz vagy repülsz csak rajtad múlik..

  5. #255
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.057
    Idézet Eredetileg Söri írta Hozzászólás megtekintése
    Emellett a hangok és a graf is szép.
    Ööö, menjél suzukában naplementében :állejtős:

  6. #256
    Sörös Gábor Versenyző Söri logója
    Csatlakozott
    2013. 06. 19.
    Város
    Veszprém
    Üzenetek
    1.588
    Idézet Eredetileg Kettel írta Hozzászólás megtekintése
    Ööö, menjél suzukában naplementében :állejtős:
    Ott mentem csak napon Seat oké alapon.. Civic há' előz a segge szindróma. Csodás a naplemente?
    Utoljára módosította: Söri; 2014. 10. 09. 01:05.
    Valaki gyorsan vezet ,valaki alacsonyan száll.. Hogy gurulsz vagy repülsz csak rajtad múlik..

  7. #257
    Tegnap esti első próba, amolyan lesz amilyen lesz.
    Látszik, hogy az Audi 90-hez vagyok szokva, de a végére már-már kezdtem elkapni a fonalat.
    Természetesen csak is a Lada
    Audi 2.2T 20V sor 5 Turbo Quattro

  8. #258
    Béres Péter Versenyző Yakamoto logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 15.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.142
    Én tegnap délután néztem, rá hogy megjött-e az update, de épp leállás volt, majd este itt olvastam már, hogy megvették az emberek...gondoltam én is ránézek.
    Meglévő pályát ügyesen levonta, így egy 10 euros packból meg is lett még maradt is, mondjuk amúgy is volt némi nyert/bónusz vRp-m.
    Hát mi mással mint egy jó BMW-vel kezdtem, először offline HRing. Vegyesek az érzéseim, egyrészről azt kell mondjam a fizika a Race07 elcseszett E90 fizikájához képest meg úgy általában is jobb.
    Kerékvetőket lehet támadni (mint a valóságba) nem teszi indokolatlanul keresztbe az autót, a magas vetőkön át lehet repülni szépen elkönnyül az autó (olyan AC/rF2 feeling már már). Féktávon nagyon jól lehet érezni mikor blokkol a kerék, ha megúszik az autó akkor is szépen korrigálható, illetve úgy amúgy is ha elment a hátulja/löktek rajtam is jobban lekezelhető. Viszont a kigyorsítások az elég érdekes...az is furcsa hogy apex után is még elég nagy kormányszögeket kell adni hogy elforduljon az autó ahelyett hogy venné el az ember kigyorsítás lévén, főleg hogy egy RWD autóról beszélünk ahol gázzal szépen lehetne kifelé terelni, de bárhova állítottam a difit/szárnyat futóművel ez nem akart változni és itt jön ami kevésbé tetszett amilyen jól érezhető féktávon ahogy elúszik az autó kigyorsításon nem nagyon, így meg tapogatózni kell a gázzal erősen. Valóban összességébe nem egy munkás , elég ingerszegény a BMW, mint előttem is írták (személy szerint nekem a Jónás Ádám-féle TC-s BMW sokkal jobban tetszett illetve a Micheal van Scheppingen-féle is ott legalább lehetett érezni hogy egy tömeg van az ember kezébe nem egy papír darab.)
    FWD-ket nem nagyon próbáltam, csak a Hondával mentem egy kört Suzukába, hát ja hátulja eléggé megy ami nem is jött be, viszont ez nagy ugrás a BMW után, igényesebben kidolgozott beltér, jobb hangok, munkás fizika...tényleg érezni kigyorsításon, hogy a gázra mikor mit csinál a kerék (nekem mostanság rF2-es BTCC Honda az etalon FWD-k közül, azért azon szinten még nincs) Még az FWD-ket majd végig próbálom kíváncsi vagyok mi változott.
    Összeségébe nekem fizikába a RAce07 és AC/rF2 között van, viszont a pályán autók közt jó a feeling illetve kisebb/nagyobb kontaktok is működnek(pl kis koccantástól nem pörög már meg a BMW), szóval lehet túraautózni, nem úgy mint AC-ba ahol mintha formula autókkal mennénk mert kontakt =halál
    Mentem online is egyenlőre csak ilyen standard gondolom SEctor3 által generált szerverek vannak, azt kell mondjam hibába fizetős a tartalom, így van is gyökér (bőven)....Suzukába, Hringen szétdaráltak/leütköztek, viszont volt egy-két jó mOnzai futam...még Kristóffal is összefutottam, majdnem csatáztunk is kár hogy eldobtad. (Mentem Suzukába naplementébe, valóban állat, mondjuk uez AC-be még szebb )
    Nem lehet setupot menteni, vagy nem találtam. Jó ez a kormány szög beállító, de pl hogy WTCC autóknál miért kell külön külön beállítani nem értem illetve ami jobban zavart volt hogy versenyre magától elállítódott.
    Chat csak a C betőre van vagy van valahol a menübe is csak én nem találtam?
    Ja és törik az autó is, jobban mint Race07-nél, volt hogy felhajlott motorháztetővel mentem, alig láttam ki

    Így egyenlőre ennyi ez a tapasztalatom pár óra után, de majd még teszetelem, valóban nem egy rossz irány ez, akár még lehet is vele valamit kezdeni
    Utoljára módosította: Yakamoto; 2014. 10. 09. 09:44.
    " Be a ghost and be a legend at same time! "

  9. #259
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.057
    Idézet Eredetileg Yakamoto írta Hozzászólás megtekintése
    ...
    +1 minden. Szavad arany
    BMW-nél tényleg gázos hogy alig lehet kipördíteni a hátsót, kigyorsításokon. 1-es, 2-es fokozatban csakha kreténbe nyomod. Mondjuk ez TC-s járgány nem? /életben is ilyen volt 13-ban?/ Tehát pont a hátsó kipörgés ellenőrizve van. Azért GT-s autókkal kigyorsításon lehet gázzal irányítani, vagy végig driftelni egy kanyart.
    Naja Monzában a Civiccel pont miután megelőztelek, következő kanyarban orral a falba csavarodtam. Hiba
    Setupot ha jól vettem észre automatik elmenti, autó/pálya kombót. Ha visszamész ugyanoda, akkor az lesz beállítva ahogy hagytad legutóbb. Asszem.
    Chatet a beállításokban /secondary controls/ tudod bármire rakni.

  10. #260
    Jónás Ádám Regisztrált Adam Jonas logója
    Csatlakozott
    2008. 10. 29.
    Város
    Debrecen
    Üzenetek
    1.077
    Idézet Eredetileg Kettel írta Hozzászólás megtekintése
    +1 minden. Szavad arany
    BMW-nél tényleg gázos hogy alig lehet kipördíteni a hátsót, kigyorsításokon. 1-es, 2-es fokozatban csakha kreténbe nyomod. Mondjuk ez TC-s járgány nem? /életben is ilyen volt 13-ban?/ Tehát pont a hátsó kipörgés ellenőrizve van. Azért GT-s autókkal kigyorsításon lehet gázzal irányítani, vagy végig driftelni egy kanyart.
    Naja Monzában a Civiccel pont miután megelőztelek, következő kanyarban orral a falba csavarodtam. Hiba
    Setupot ha jól vettem észre automatik elmenti, autó/pálya kombót. Ha visszamész ugyanoda, akkor az lesz beállítva ahogy hagytad legutóbb. Asszem.
    Chatet a beállításokban /secondary controls/ tudod bármire rakni.
    Nincs benne TC, szóval elvileg szabadon kellene kipörögnie a hátsó kerekeknek. (GT3-as kocsikba van TC + ABS viszont)

    Lassacskán lehetne ilyen szervezett fun futamokat rendezni, ha gondoljátok. Felmegyünk egy gyári szerverre, aztán csapatjuk - csak akkor össze kéne szervezni az időpontot, hogy lehetőleg egy időben menjünk.

  11. #261
    Sörös Gábor Versenyző Söri logója
    Csatlakozott
    2013. 06. 19.
    Város
    Veszprém
    Üzenetek
    1.588
    Idézet Eredetileg Adam Jonas írta Hozzászólás megtekintése

    Lassacskán lehetne ilyen szervezett fun futamokat rendezni, ha gondoljátok. Felmegyünk egy gyári szerverre, aztán csapatjuk - csak akkor össze kéne szervezni az időpontot, hogy lehetőleg egy időben menjünk.
    Vasárnap délután F1 után?
    Valaki gyorsan vezet ,valaki alacsonyan száll.. Hogy gurulsz vagy repülsz csak rajtad múlik..

  12. #262
    Jónás Ádám Regisztrált Adam Jonas logója
    Csatlakozott
    2008. 10. 29.
    Város
    Debrecen
    Üzenetek
    1.077
    Idézet Eredetileg Söri írta Hozzászólás megtekintése
    Vasárnap délután F1 után?
    Akár

    (Mondjuk én ezt még egészségügyi okok miatt lehet kihagyom, de majd pénteken kiderül)

  13. #263
    Béres Péter Versenyző Yakamoto logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 15.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.142
    Idézet Eredetileg Kettel írta Hozzászólás megtekintése
    +1 minden. Szavad arany
    BMW-nél tényleg gázos hogy alig lehet kipördíteni a hátsót, kigyorsításokon. 1-es, 2-es fokozatban csakha kreténbe nyomod. Mondjuk ez TC-s járgány nem? /életben is ilyen volt 13-ban?/ Tehát pont a hátsó kipörgés ellenőrizve van. Azért GT-s autókkal kigyorsításon lehet gázzal irányítani, vagy végig driftelni egy kanyart.
    Naja Monzában a Civiccel pont miután megelőztelek, következő kanyarban orral a falba csavarodtam. Hiba
    Setupot ha jól vettem észre automatik elmenti, autó/pálya kombót. Ha visszamész ugyanoda, akkor az lesz beállítva ahogy hagytad legutóbb. Asszem.
    Chatet a beállításokban /secondary controls/ tudod bármire rakni.
    Nem azért TC a neve teeee! Nincs ebbe kipörgésgátló pont ezért fura hogy gázzal nem lehet olyan jól helyezni a kocsit kigyorsításon. Jaja GT3-as autóknál ez frankón működik anno SK-Ringen próbáztam őket, szóval nem a fizikai modell lehet szar csak ennél a kocsinál ilyen ez....
    Ja azt néztem, hogy visszaállította ugyanannál a pálya autó kombónál, de mi van ha többet akarok csinálni?!
    Azt tudom hogy be tudom másik gombra konfigurálni a chat-et a kérdés arra vonatkozott, hogy egyáltalán nincs ilyen panel mint Race07 vagy AC-ba ahol lehet látni az egészet/írogatni?
    (Ja láttam, hogy utána befordultál a falba, mondjuk miután kipróbáltam a Civicet megértem, hogy ott beestél Mondjuk kár, mert megnézhettük volna mit lehet..mondjuk valami német gyerekkel szórakoztam egy pár kört érdekes tapasztalat volt)
    " Be a ghost and be a legend at same time! "

  14. #264
    2 online verseny a Ladával, és mindkétszer No1
    A második versenyen már mindenki Ladával jött, elfelejtették a BMW-t
    Audi 2.2T 20V sor 5 Turbo Quattro

  15. #265

  16. #266
    Vent Ákos Versenyző sfakos logója
    Csatlakozott
    2013. 02. 14.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.603
    Idézet Eredetileg Kettel írta Hozzászólás megtekintése
    Mondjuk ez TC-s járgány nem? /életben is ilyen volt 13-ban?/ Tehát pont a hátsó kipörgés ellenőrizve van. Azért GT-s autókkal kigyorsításon lehet gázzal irányítani, vagy végig driftelni egy kanyart.
    TC = Touring Car A WTCC kategóriák se az szerint vannak most, hogy Kipörgésgátló1turbó és kipörgésgátló2turbó


  17. #267
    Szalafai Fedor Versenyző Flexibilis logója
    Csatlakozott
    2011. 03. 06.
    Város
    Kaposvár
    Üzenetek
    667
    Mintha azt olvastam volna, hogy "for free" ki lehet próbálni minden kocsit, beleértve a WTCC-s gépeket. Hozzáteszem, annyira nem ismerem még ezt a szimet, de én sajnos nem találtam olyan opciót, ahol ki tudnám próbálni őket. Meg akarja vetetni a pakkot kapásból.

    Szóval van kipróbálás? És ha igen, akkor hogyan?

  18. #268
    Madarász Krisztián Versenyző Madarász Krisztián logója
    Csatlakozott
    2013. 05. 15.
    Város
    Eger
    Üzenetek
    378
    Idézet Eredetileg sfakos írta Hozzászólás megtekintése
    Kipörgésgátló1turbó és kipörgésgátló2turbó
    két turbó, mi?? Azt a pihent agyat....

  19. #269
    Csatay Gábor Versenyző CsG logója
    Csatlakozott
    2012. 07. 20.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    476
    Idézet Eredetileg Flexibilis írta Hozzászólás megtekintése
    Mintha azt olvastam volna, hogy "for free" ki lehet próbálni minden kocsit, beleértve a WTCC-s gépeket. Hozzáteszem, annyira nem ismerem még ezt a szimet, de én sajnos nem találtam olyan opciót, ahol ki tudnám próbálni őket. Meg akarja vetetni a pakkot kapásból.

    Szóval van kipróbálás? És ha igen, akkor hogyan?
    Én tegnap próbálkoztam. Nem lehet kipróbálni mindent, a WTCC-s autókból egyiket sem, pedig én is azt szerettem volna kipróbálni. Azt hiszem 3-4 autót lehet kipróbálni és pár pályát!

  20. #270
    Ezzel a nyomi ffb-vel lehet valamit kezdeni? Nincs valami race07 alt+f szerű varázskombináció?
    Egy verseny restart után is képes elmenni (hátmég ha kilépek az asztalra)...

  21. #271
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.057
    Idézet Eredetileg Horváth Henrik írta Hozzászólás megtekintése
    HMMMMMM.........!!
    Na tessék, sikerült az alvó ősszörnyet is felébreszteni

    Idézet Eredetileg Flexibilis írta Hozzászólás megtekintése
    Mintha azt olvastam volna, hogy "for free" ki lehet próbálni minden kocsit, beleértve a WTCC-s gépeket. Hozzáteszem, annyira nem ismerem még ezt a szimet, de én sajnos nem találtam olyan opciót, ahol ki tudnám próbálni őket. Meg akarja vetetni a pakkot kapásból.

    Szóval van kipróbálás? És ha igen, akkor hogyan?
    Az összes kocsit kilehet próbálni 5 percerejéig (mármint sokszor ötpercenként) az ingyenes fantázia pályájukon.
    Belépsz a store-ba (login), és mindegyik kocsikép alatt ott egy kis kormányikon. Még böngészőből is indíthatod a próbát.

    Idézet Eredetileg dingo írta Hozzászólás megtekintése
    Ezzel a nyomi ffb-vel lehet valamit kezdeni? Nincs valami race07 alt+f szerű varázskombináció?
    Egy verseny restart után is képes elmenni (hátmég ha kilépek az asztalra)...
    Van most vmi gubanc az eltűnő ffb-vel. Elvileg javítás alatt van a dolog. Logitech profilerben vmi gamespecific dolgot kikell kapcsolni. Nemtudom a tuti megoldást, nekem nem jött elő.
    Itt turkálhatsz: http://steamcommunity.com/app/211500...8074754006259/
    Utoljára módosította: Kettel; 2014. 10. 10. 12:52.

  22. #272
    Hegyi Zsolt Versenyző Hezso logója
    Csatlakozott
    2013. 09. 04.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    791
    Nálam idáig két zavaró dolog jelentkezett. Az egyik, hogy ha bekapcsolod a fizikai sérülést, akkor azonnal meghülyül a valto es elkezd össze-vissza váltani, onnantól jatszhatatlan, a másik hogy időnként ötletszerűen elnehezül, elkonnyul a kormány, így meg játszható, de nehezített pálya lesz belőle. Amúgy szerintem nagyon rendben van a WTCC mód, megkockáztatom nagyobb a játék élménye mint a Race07-nek.


    Küldve iPhone-ról Tapatalk használatával
    Öregember nem gyorsvonat.......

  23. #273
    Idézet Eredetileg Kettel írta Hozzászólás megtekintése
    ...Van most vmi gubanc az eltűnő ffb-vel....
    Jah, hogy amúgy is bugzik... akkor próbálgathatom én beállítani ameddig jól esik...

    (Köszi az infót!)

  24. #274
    Sörös Gábor Versenyző Söri logója
    Csatlakozott
    2013. 06. 19.
    Város
    Veszprém
    Üzenetek
    1.588
    Idézet Eredetileg Hezso írta Hozzászólás megtekintése
    ..megkockáztatom nagyobb a játék élménye mint a Race07-nek.

    Ezzel nem is kockáztattál nagyot Lehet hotlapozni Suzukán a Seattal. Nekem nagyon bejön a cucc anblokk. Az ffb-t javítják írták a FB-n a mechanikai dolog szerintem meg megjavult, mert már nem csinálja nekem. Én megvettem a GT3-at is a pályák miatt is meg amúgy sem rossz az a mod. Még Zolder -re és még egy pályára beruházok csak nem tudom melyik legyen az a szerencsés.
    Valaki gyorsan vezet ,valaki alacsonyan száll.. Hogy gurulsz vagy repülsz csak rajtad múlik..

  25. #275
    Competition verseny WTCC Suzukában a Ladával per pill abszolút 3.hely, kategóriámban (amatőr) pedig No1
    Audi 2.2T 20V sor 5 Turbo Quattro

Oldal: 11 / 70 ElsőElső ||| 7 8 9 10 11 12 13 14 15 21 61 ||| UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •