Oldal: 57 / 57 ElsőElső ||| 7 47 53 54 55 56 57
Találatok: 1.401 - 1.422 (1422 összesen)
    Polgár Balázs Szervertag 2018 balage06 logója
    Üzenetek
    533
    Idézet Eredetileg Mediakönig írta Hozzászólás megtekintése
    Hamarosan...
    Mondjuk a fórumon azt írták, hogy augusztus első hetében várható egy patch, aminek részeként egy új autó is megjelenik, de nem a GT3-asok közül. A videót elnézve simán lehet a kupás Porsche is.

Egyébként továbbra sem csak új tartalmakon dolgoznak, itt van némi ízelítő a single player multiclassból és a ranking system jelenlegi tesztverziójáról (egyelőre utóbbi csak szöveges alapon ad visszajelzéseket, de nem ez lesz a végső formája):

Szerk.: Áh nem, a stream alapján pont a BMW M235i lesz az.
    Utoljára módosította: balage06; 2017. 07. 23. 23:17.

Magyar Krisztián Szervező Mediakönig logója
    Üzenetek
    717
    Idézet Eredetileg balage06 írta Hozzászólás megtekintése
    Mondjuk a fórumon azt írták, hogy augusztus első hetében várható egy patch, aminek részeként egy új autó is megjelenik, de nem a GT3-asok közül. A videót elnézve simán lehet a kupás Porsche is.

Egyébként továbbra sem csak új tartalmakon dolgoznak, itt van némi ízelítő a single player multiclassból és a ranking system jelenlegi tesztverziójáról (egyelőre utóbbi csak szöveges alapon ad visszajelzéseket, de nem ez lesz a végső formája):

Szerk.: Áh nem, a stream alapján pont a BMW M235i lesz az.
    Igen, néztem én is tegnap

Üzenetek
    533
    Nem tudom próbálta-e valaki mostanában a TT Cupot, de a júniusi patchben különösebb bejelentés nélkül frissítették a fizikáját az egyik VIP pilóta visszajelzései alapján, a kocsi eleje sokkal jobban betapad a kanyarokban, a hátulja viszont lényegesen idegesebb, szóval kevésbé újoncbaráttá vált, viszont ez a verzió szerintem a legjobb FWD élményt adja jelenleg a játékban.

Mammel Erik Szervertag 2018 Erikkonen logója
    Város
    Pécs
    Üzenetek
    1.903
    Nem tudom próbálta-e valaki mostanában a TT Cupot, de a júniusi patchben különösebb bejelentés nélkül frissítették a fizikáját az egyik VIP pilóta visszajelzései alapján, a kocsi eleje sokkal jobban betapad a kanyarokban, a hátulja viszont lényegesen idegesebb, szóval kevésbé újoncbaráttá vált, viszont ez a verzió szerintem a legjobb FWD élményt adja jelenleg a játékban.
    Köszi a tippet, hogy mit próbáljak ki legközelebb A TT valóban bolondbiztos volt, amilyen a most kijött BMW M235i is. Azt próbáltam és kezdőknek tökéletes kis autó.
    A Formula 3-ast is tesztelgettem és fülig ért a szám a fizikájától. Mivel az Automobilista-ban és AC-ban is remek volt az F3-as mod, így kíváncsi voltam rá itt is. Nagyon tetszett, komoly kanyarsebességei vannak, de könnyen keresztbe is tud állni kigyorsításokon. Érezhetően rugózik, megvan az rfactor-os "gumideformálódás" érzet vele. Próbáltam vele a Hungaroringen menni egy 15 perces versenyt, de sajna az AI-k sokszori nekifutásra is elrontották a játékot. Azok még mindig úgy hülyék, ahogy vannak...

Város
    Pécs
    Üzenetek
    1.903
    Ha már kipottyantam a szerdai DTM versenyről a Raceroom jóvoltából, akkor a kis BMW M235i Cup-ot próbáltam ki az Eurospedway Lausitzring-en. Nagyon barátságos és "alkalmi" partnernek tökéletes kocsi.

Nagy Gábor Szervertag 2018 ubipapa logója
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    35
    Azt mondjátok, javítottak rajta? Mert a nyár elenén úgy lett cége a bajnokságnak, hogy soha többet R3E. Lehet még remény?

Tapatalkkal küldve az én SM-G935F eszközömről

Város
    Pécs
    Üzenetek
    1.903
    Idézet Eredetileg ubipapa írta Hozzászólás megtekintése
    Azt mondjátok, javítottak rajta? Mert a nyár elenén úgy lett cége a bajnokságnak, hogy soha többet R3E. Lehet még remény?l
    Beletuszkoltak egy olyat, hogy a szerveren beállítható, miszerint bizonyos ping-érték felett kivág a szerverről. Ez szerdán úgy működött a gyakorlatban, hogy engem a rajt előtt dobott ki, Zelfit még gyakorlás közben és talán másokat is. 200-as érték volt beállítva, mégis megtette, pedig bőven ez alatt szoktunk lenni. Valószínű, hogy ez a feature még némi finomítást igényel a részükről.

Dezső Tamás Adminisztrátor dtom84 logója
    Város
    Búcsúszentlászló <-> BP
    Üzenetek
    2.314
    Idézet Eredetileg ubipapa írta Hozzászólás megtekintése
    Azt mondjátok, javítottak rajta? Mert a nyár elenén úgy lett cége a bajnokságnak, hogy soha többet R3E. Lehet még remény?

Nálunk ilyet sose mondtunk, ősszel folytatódik a WTCC bajnokság.

Nagy Gábor Szervertag 2018 ubipapa logója
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    35
    Bocs, azt tényleg nem ti mondtátok

Város
    Pécs
    Üzenetek
    1.903
    Ha már mind az AC-ban, mind az Automobilista-ban remek volt a Formula 3-as mod, kíváncsi voltam a Raceroom-ban is erre. Itt is bevált nagyon. Elég jó tapadás, de azért el tudja hagyni magát a hátulja akár a Mansell-ben, akár a 11-esben, ha nem figyelünk és a sikán utáni kigyorsítás is tud izgalmakat okozni. Kicsit alul prezentált ez a kocsi az élvezeti értékéhez képest, szerintem.

Város
    Pécs
    Üzenetek
    1.903
    Pár napja kipróbáltam Koreában, valóban izgágább lett. Nagy fékezések után hirtelen kanyarodáskor igencsak óvatosnak kell vele lenni:

Üzenetek
    717
    -30% Akció! Olcsóbb az American Track Pack ( az őszi bajnokságban valószínű, hogy lesz amerikai pálya ) és a GTR 2 Class.
    Csatolt képek Csatolt képek
    • Fájl típus: jpg 30.jpg (225,0 KB, 202 megtekintés)
    Utoljára módosította: Mediakönig; 2017. 08. 14. 16:46.

Üzenetek
    533
    Ez a GTR 2 class eléggé el lett hanyagolva a GT3-hoz képest, hátha a Porsche licensz változtat ezen, talán pont a GTE-s 911 RSR az egyik legkézenfekvőbb választás a 9 modell közé, aztán azzal együtt jöhet némi fizikai ráncfelvarrás és esetleg egy-két méltó ellenfél, mint a C7R és a Ford GT. Majd jövő ilyenkor talán reális lehet.

Város
    Pécs
    Üzenetek
    1.903
    Nem olyan rég a Touring Legends votl akcijóóós, így begyűjtöttem azt is. Leginkább a BMW 635 CSI izgatott, gyerekkorom egyik kedvence. Mantorp Park-ban nyomtam egy versenyt a csomaggal:

Érdekes, hogy milyen különbségek vannak a kocsik közt karakterben. A Nissan brutális az egyenesekben, de elveszít mindent féktávon, amit ott nyer. A 3-as BMW meg pont fordítva a 635-höz képest. Megettem az egyenesben, visszaelőzött a kanyarban

Üzenetek
    717
    Megint egy -30% Akció! FR US & Zandvoort

Üzenetek
    717
    A szeptemberi patch-el jönnek a különböző gumikeverékek. Kár hogy egyelőre csak az FR X-17 és az FR US -hez.

Dezső Tamás Adminisztrátor dtom84 logója
    Város
    Búcsúszentlászló <-> BP
    Üzenetek
    2.314
    Frissült a tartalmakat nyilvántartó táblázatunk pálya része. Kérlek írjátok be mely új pályákkal rendelkeztek: LINK

Város
    Pécs
    Üzenetek
    1.903
    Benéztem egy GT3/P2 multiclass versenyre Portimao-ba egy nyílt szerveres futamra. Másfél perc volt a kvaliból, így se mért kör, se hozzászokás a GT3-as BMW-hez, szóval nagyon óvatosan indultam neki. Végül előzés nélkül 12. helyet javítottam a rajtpozíciómon az első körben, mert én kimaradtam a balhékból. Jó ebben volt bőven szerencse is. Viszont jól megmutatja ez az eset, hogy tök felesleges az első körben annyira rohanni.

Zelfel Tamás Szervező Zelfel Tamás logója
    Város
    Paks
    Üzenetek
    861
    Nyomhatnánk is akár rajta egy funt ma este mondjuk Fr2-vel vagy dtm-el!
    "Jobb lábam a gázon, a bal lábam a jobbon"

Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    3.112
    Jesus. Már régi F1-es közvetítéseken, de ezen a promó videón is érzékeltem, hogy könnybe lábad a szemem a régi F1-es hangok után. Ahogy távolodunk egyre jobban ámulok rajta. Hihetetlen mennyire jól, egyedien szóltak ezek a pörgős szívómotorok! És ezt hogy a picsába tudták tönkretenni...

Város
    Pécs
    Üzenetek
    1.903
    A jövő heti Salzburgring-i futamra hangolódásként ott küzdöttem végig egy BMW M1 Procar versenyt. Anno gyerekkorom egyik szupersportkocsija volt és remek versenyezni vele a Raceroom-ban is. Jó hang, kezelhető mértékű csúszkálás és nyers feeling.

A T1 az AI mezőnynek is okozott néha gondot

Oldal: 57 / 57 ElsőElső ||| 7 47 53 54 55 56 57

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

A téma címkéi

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •