Oldal: 62 / 62 ElsőElső ||| 12 52 58 59 60 61 62
Találatok: 1.526 - 1.535 (1535 összesen)
    Ősz Balázs Szervező yeti95 logója
    Város
    Orosháza
    Üzenetek
    86
    Idézet Eredetileg Erikkonen írta Hozzászólás megtekintése
    Én egy másik szerver futamát láttam egy ideig, ott Bálint Benedek, Báldi Gergő és Cziranku Dániel a 3-4-5. pozícióban vonatoztak a verseny első felében. A végét nem tudom, nem tudtam végig nézni.
    Nem egy ember azt hitte, igazi versenyt lát (telefonról nézve) és kérdezte, hol van Norbi?
    Ha jól emlékszem ebben a sorrendben is futottak be. Minden Div-be voltak magyarok, talán 17-18 embert számoltam össze.
    Én is ott voltam, Div3-ba 7. lettem Nem sok kellett volna az 5. helyhez, csak még az utolsó körben is ment a pofozkodás

Van még 1700 vRp-m, és nem tudom mire költsem, hogy utána hosszú távon használható cucc legyen a birtokomban...
    Megvan WTCC 2016 Cruze, WTCR Civic, European track pack, Macau, Chang...

Ezen felül kéne még valami, amit online fun futamokra gyakran használnak... Offline nem igazán játszom a RR-el, arra ott a virágbolti PC2... (az meg másra nem jó)

Idézet Eredetileg Finkoo1980 írta Hozzászólás megtekintése
    Van még 1700 vRp-m, és nem tudom mire költsem, hogy utána hosszú távon használható cucc legyen a birtokomban...
    Megvan WTCC 2016 Cruze, WTCR Civic, European track pack, Macau, Chang...

Ezen felül kéne még valami, amit online fun futamokra gyakran használnak... Offline nem igazán játszom a RR-el, arra ott a virágbolti PC2... (az meg másra nem jó)
    GT3-at tudom ajánlani, azzal elég sok futam van online.

Idézet Eredetileg Mediakönig írta Hozzászólás megtekintése
    GT3-at tudom ajánlani, azzal elég sok futam van online.
    Nekem az Audi R8 a becsípődésem... Pálya még esetleg?

Mammel Erik Szervertag 2019 Erikkonen logója
    Város
    Pécs
    Üzenetek
    2.447
    Idézet Eredetileg Finkoo1980 írta Hozzászólás megtekintése
    Nekem az Audi R8 a becsípődésem... Pálya még esetleg?
    American Track Pack még esetleg.

Hegyi Zsolt Versenyző Hezso logója
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    789
    Sziasztok.

Csak kérdés szinten, mert nagyon régen nem foglalkoztam a játékkal. Akartam volna venni benne egy darab autót a WTCR 2018-as szezonból, amikor magára az autóra rámegyek, akkor azt irja ki, hogy az összes festés együtt 3.99, de ha csak egy festést választok, akkor 0.29 vagy mennyi. Viszont ha az egy festésü autót berakom a kosárba, fizetéskor a 3.99-es árat akarja elkérni. Ez azért lehet mert eddig nincs más autóm ebből a pakkból, vagy valami nem müködik nornálisan?

Köszi
    Öregember nem gyorsvonat.......
    Logitech DFGT

Idézet Eredetileg Hezso írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok.

Csak kérdés szinten, mert nagyon régen nem foglalkoztam a játékkal. Akartam volna venni benne egy darab autót a WTCR 2018-as szezonból, amikor magára az autóra rámegyek, akkor azt irja ki, hogy az összes festés együtt 3.99, de ha csak egy festést választok, akkor 0.29 vagy mennyi. Viszont ha az egy festésü autót berakom a kosárba, fizetéskor a 3.99-es árat akarja elkérni. Ez azért lehet mert eddig nincs más autóm ebből a pakkból, vagy valami nem müködik nornálisan?

Köszi
    Szia ez így működik már rég óta. A felső nagy képen rákattintasz a rajtszámra és akkor azt a fényezést tudod megvenni. Egy autó 3.98 a további festés meg 0.29.

Hegyi Zsolt Versenyző Hezso logója
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    789
    Idézet Eredetileg Mediakönig írta Hozzászólás megtekintése
    Szia ez így működik már rég óta. A felső nagy képen rákattintasz a rajtszámra és akkor azt a fényezést tudod megvenni. Egy autó 3.98 a további festés meg 0.29.
    Köszi, hát ennek nem örülök.... Ez van.
    Öregember nem gyorsvonat.......
    Logitech DFGT

Black Friday van a storeban és ha a "jardier" kuponkódot használjátok a raceroomstore.com-on, még ezekből az árakból is lejön -5% (elvileg)

Mammel Erik Szervertag 2019 Erikkonen logója
    Város
    Pécs
    Üzenetek
    2.447
    Idézet Eredetileg balage06 írta Hozzászólás megtekintése
    Black Friday van a storeban és ha a "jardier" kuponkódot használjátok a raceroomstore.com-on, még ezekből az árakból is lejön -5% (elvileg)
    Pótoltam is a hiányokat, köszi

Oldal: 62 / 62 ElsőElső ||| 12 52 58 59 60 61 62

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

A téma címkéi

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •