Oldal: 65 / 65 ElsőElső ||| 15 55 61 62 63 64 65
Találatok: 1.601 - 1.614 (1614 összesen)
    Megjelent Bilster Berg is

Black Friday van RaceRooméknél nov 26. - dec 3. között, az egyes autók és pályák féláron szerezhetők be.
    http://game.raceroom.com/store/

Illetve ami még viszonylag jó üzlet ilyenkor, hogy a RaceRoom Store-ban meg lehet venni 7500 vRP-t 50€-ért, a Premium Pack pedig 7500 vRP-ért megszerezhető, így a kombinált akcióban az összes jelenlegi tartalom megkapható egy normál játék áráért.

Ha esetleg valakinek régi álma a 2017-es GT3-as Porschét vezetni, de még nem szerezte meg, akkor lassan itt az ideje, mert két héten belül le lesz cserélve a Store-ban a 2019-esre. (De a tulajdonosok számára továbbra is vezethető marad minden módban.)

Jön még az új 718 Cayman GT4:

Az új 911 GT2 RS Clubsport:

Meg az M4 GT4 is
    Utoljára módosította: balage06; 2019. 12. 06. 22:19.

Szép kis frissítés lett, lesz mit kipróbálni.
    https://forum.sector3studios.com/ind...-update.14056/

Mammel Erik Szervertag 2020 Erikkonen logója
    Város
    Pécs
    Üzenetek
    2.604
    Idézet Eredetileg balage06 írta Hozzászólás megtekintése
    Szép kis frissítés lett, lesz mit kipróbálni.
    https://forum.sector3studios.com/ind...-update.14056/
    Még jó, hogy tegnap betáraztam 5000 VRP-t

Tényleg elég szép lista a frissítésekről, és jó pár nónusz cucc is van benne. A GT4-es cuccok különösen érdekelnek, az egy emberközeli kategória nagyon.

Ahogy azt már megszokhattuk, tegnap este kicsit döcögősen indult a frissítés utáni élet, de a motorháztető alatt most komolyabb változtatásokat eszközöltek.

Az FFB és a gumifizika eléggé más lett, javasolt tiszta lappal indulni és visszaállni a kormány gyári controller profiljára és azt finomhangolni.
    Ezt legegyszerűbben úgy lehet megtenni, hogy a
    Dokumentumok\My Games\SimBin\RaceRoom Racing Experience\UserData\ControlSet mappában lévő RCS fájlokat töröljük a játék indítása előtt (viszont minden gombot újra hozzá kell rendelni az egyes funkciókhoz, szóval előtte pár screenshot nem árthat a kiosztásról).

Ami még fontos, hogy a fogaskerekes kormányok hőskorából származik egy olyan beállítási tanács, hogy Windowsban a Spring és Damper force-ot állítsuk 0-ra, viszont ez például a Thrustmaster szíjas modelljei esetében nem állja meg a helyét! Érdemes a Control Panelben minden effektet az alapértékén hagyni és csak az erősséget testreszabni ízlés szerint, különben veszítünk az FFB részletességéből (ez általánosságban is igaz, nem csak RR esetén). De Logitech kormányoknál is ugyanezt tanácsolják.

Az FFB erősségét pedig RR-ben autónként testre lehet szabni, ehhez érdemes a Controlsban egy gombot hozzárendelni az FFB Meterhez, ami grafikonon kirajzolja az erő változását menet közben:

A grafikon alapján pedig az új setup képernyő jobb felső sarkában található FFB Multiplier szorzóval tudjuk az adott autón testreszabni az FFB erősségét. A képen látható eset a "Clipping", amikor az FFB erőssége már folyamatosan a kormány maximum ereje körül ugrál, ez kerülendő, úgy érdemes belőni, hogy a teljes grafikont a két vízszintes vonal között rajzolja ki.

Ha esetleg valaki részletesen is olvasna a változásokról:
    Általános fejlesztések
    Klasszikus kategóriák fejlesztései
    Modern GT kategóriák fejlesztései
    FFB Útmutató

Sajnos a régi setupok nem kompatibilisek a fizikai változtatásokkal és az új setup képernyővel, ami ilyen 100+-os gyűjtemény mellett kissé elkeserítő, de ez van.
    Utoljára módosította: balage06; 2019. 12. 12. 17:01.

Hotfix:
    - Dynamic daylight progression: System now calculates the sunrise and sunset times for each track being loaded, ensuring the Daylight progression always progresses from dawn to sunset.
    - Car Setup Menu - Fixed an issue where car setup files for cars sharing the same name would not show up (ie: CUPRA TCR 2019 was not showing any car setups)
    - Car Setup Menu - Fixed bug where asymmetrical camber settings were forced symmetrical upon loading of a setup.
    - Car Setup Menu - Added an estimation of laps on the Fuel amount selector. This estimate will show once at least one lap has been recorded.
    - Fixed Limited damage setting that was not forced upon players by the dedicated server.
    - Fixed Pause and VR reset position controls not working while on menus
    - Fixed error messages not showing after losing or being denied connection to a multiplayer session.

Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    4.403
    No, hosszú idó után felraktam:
    • Vmi protect.dll-t megfogott a vírusírtóm. wtf?
    • Offline bathurst-on, full sérüléssel, egy kört sem tudtam végigmenni az E90-es BMW-vel. Egyenesben nyomok egy blokkolós féktávot, és eldurran mindkét első gumi. Miez, pirelli?
    • Gumicsikorgó hang nekem nagyon 80-as évekbeli zsarufilmes.
    • Az ffb elsőre, default-okon eléggé rémes. A logi profiler-t ha jól értem, még mindig nem szabad a játék elött indítani.
    • Kis piszkálgatás után viszont multi/ nord-on egész jól belejöttem, és elkapott a játék, kergettem magam a többiek idejébe, sztem ma is felmegyek.

Zelfel Tamás Szervező Zelfel Tamás logója
    Város
    Szekszárd
    Üzenetek
    2.103
    Hotfix:
    - Dynamic daylight progression: System now calculates the sunrise and sunset times for each track being loaded, ensuring the Daylight progression always progresses from dawn to sunset.
    - Car Setup Menu - Fixed an issue where car setup files for cars sharing the same name would not show up (ie: CUPRA TCR 2019 was not showing any car setups)
    - Car Setup Menu - Fixed bug where asymmetrical camber settings were forced symmetrical upon loading of a setup.
    - Car Setup Menu - Added an estimation of laps on the Fuel amount selector. This estimate will show once at least one lap has been recorded.
    - Fixed Limited damage setting that was not forced upon players by the dedicated server.
    - Fixed Pause and VR reset position controls not working while on menus
    - Fixed error messages not showing after losing or being denied connection to a multiplayer session.
    Hyundai-nál sem volt jó a setup része. Valaki írja meg már nekik, hogy a chatboxot csinálják már meg!
    "Jobb lábam a gázon, a bal lábam a jobbon"

Idézet Eredetileg Zelfel Tamás írta Hozzászólás megtekintése
    Hyundai-nál sem volt jó a setup része.
    Igen, a Cuprát csak példaként írták, állítólag azok a modellek okozták a problémát, amik több kategóriában szerepeltek ugyanazon a néven (pl. WTCR '18 és '19).

Idézet Eredetileg Zelfel Tamás írta Hozzászólás megtekintése
    Valaki írja meg már nekik, hogy a chatboxot csinálják már meg!
    Szerintem azt azóta kéri mindenki mióta elindult a multi rész. Annyi remény van, hogy állítólag az új setup képernyő ízelítő az új felhasználói felületből, valamikor a teljes menürendszer le lesz cserélve. Hátha arra odafér egy chatfal...
    Utoljára módosította: balage06; 2019. 12. 13. 20:00.

Város
    Pécs
    Üzenetek
    2.604
    FFB újra beállításhoz Fanatec-hez és T300-hoz is vannak adatok:
    https://forum.sector3studios.com/ind...er-2019.14067/
    Én T300-hoz a második hozzászólásban lévőket állítottam be, az elsőre jónak is tűnt.

Idézet Eredetileg Erikkonen írta Hozzászólás megtekintése
    FFB újra beállításhoz Fanatec-hez és T300-hoz is vannak adatok:
    https://forum.sector3studios.com/ind...er-2019.14067/
    Én T300-hoz a második hozzászólásban lévőket állítottam be, az elsőre jónak is tűnt.
    Ugyan le van írva az első posztban is, de ugye a "jó FFB" elég szubjektív dolog, úgy általánosságban:
    - ha az FFB lagymatagnak tűnik és nem érződnek ki a részletek - Steering Force Intensity növelése (nálam 100%-nál hasonlít ACC-re, 120%-nál rF2-re az effektek erőssége T300-on)
    - fogaskerekes kormányoknál javasolt ízlés szerint 1-5%-ra állítani a Minimum Force-ot, hogy ne vesszenek el az apróbb részletek, szíjas kormányoknál meg pont inkább nullázni érdemes

Város
    Pécs
    Üzenetek
    2.604
    Ugyan le van írva az első posztban is, de ugye a "jó FFB" elég szubjektív dolog, úgy általánosságban:
    - ha az FFB lagymatagnak tűnik és nem érződnek ki a részletek - Steering Force Intensity növelése (nálam 100%-nál hasonlít ACC-re, 120%-nál rF2-re az effektek erőssége T300-on)
    - fogaskerekes kormányoknál javasolt ízlés szerint 1-5%-ra állítani a Minimum Force-ot, hogy ne vesszenek el az apróbb részletek, szíjas kormányoknál meg pont inkább nullázni érdemes
    Próbálgatom még, csak pár kört mentem a leírt beállítással, de jobbnak éreztem a korábbinál, ami már vagy 3 éve volt. Így úgy tűnt, normálisan gurulva nagyon "sima" az FFB, de rázókövön, buckákon elég jól érezhető minden impulzus.

Idézet Eredetileg Kettel írta Hozzászólás megtekintése
    Offline bathurst-on, full sérüléssel, egy kört sem tudtam végigmenni az E90-es BMW-vel. Egyenesben nyomok egy blokkolós féktávot, és eldurran mindkét első gumi. Miez, pirelli?
    Kipróbáltam és tényleg. Jelenleg az alábbi kategóriák nincsenek szintrehozva, ezért talán nem ott érdemes kezdeni a tesztelést:
    Ősrégi:
    - German Nationals
    - WTCC 2013, 2014

Régebbi:
    - GTO Classics
    - Group 5
    - WTCC 2015
    - ingyenes tartalmak

Oldal: 65 / 65 ElsőElső ||| 15 55 61 62 63 64 65

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

A téma címkéi

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •