Oldal: 61 / 61 ElsőElső ||| 11 51 57 58 59 60 61
Találatok: 1.501 - 1.523 (1523 összesen)
    Jövő héten jön Motegi
    Csatolt képek Csatolt képek

Mammel Erik Szervertag 2018 Erikkonen logója
    Város
    Pécs
    Üzenetek
    2.352
    Ha már Motegi-vel ismét a távol-keleti pályák sora bővül, akkor a legutóbb kijött Zhuhai-on én is futottam egy versenyt GTR3 mezőnnyel, egy Ruf-al. Most láttam, Balázs is hasonlót előadott már pár poszttal előbb és csak megerősíteni tudom. Egyrészt minőségi kidolgozás, másrészt nem rossz pálya. Van 3-4 kemény fékezési pont, ahol akár beszúrással, akár utána a jobb kigyorsítással lehet előzni. Az AI-k ellen erre nem ártott figyelni, mert nagyon korán fékeztek néha. Másodlagos gondolat a szokásos módon, hogy az ilyen offline futamok, a mezőny végéről indulva sokat segítenek az előzések és a tömegben autózás gyakorlásában.

Jákói Kristóf Szervertag 2018
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    134

Flag

Helló,
    Rajtam kívül senkinek nincs igénye idén nyáron RaceRoom fun futamokra???

Idézet Eredetileg Krisi81 írta Hozzászólás megtekintése
    Helló,
    Rajtam kívül senkinek nincs igénye idén nyáron RaceRoom fun futamokra???
    Mivel szeretnétek menni?

Város
    Budapest
    Üzenetek
    134

Trophy

Idézet Eredetileg Mediakönig írta Hozzászólás megtekintése
    Mivel szeretnétek menni?
    Lenne pár ötletem amit én szeretek. De nem tudom akar-e egyáltalán játszani valaki RaceRommal. Meg abból kinek mi van meg.

-Régi M1 Procar cup autót most vettem meg. Szép is jó is avval szívesen mennék.
    -FR x17
    -P2
    -Cr1 cup
    -Porsche gt3 Cupás
    -GTrX
    -Gtr1
    Ezekből bárminek örülnék. De ha más az is jó csak legyen verseny.

Esetleg GT3 most, hogy Assettonál szünet van? Ha már most ott van elöl kaparós gép. (Tudom, hogy máshol épp ezzel zajlik bajnokság, de jó gyakorlásnak meg minden)

Idézet Eredetileg balage06 írta Hozzászólás megtekintése
    Esetleg GT3 most, hogy Assettonál szünet van? Ha már most ott van elöl kaparós gép. (Tudom, hogy máshol épp ezzel zajlik bajnokság, de jó gyakorlásnak meg minden)
    Esetleg , de akár lehetne a PORSCHE 911 GT3 CUP fix setup-al is.

Város
    Pécs
    Üzenetek
    2.352
    Nekem mindegy, csak legyen

Felőlem lehet az is. Ez a fix setup egyébként hogyan lett implementálva, az alap setupot lehet fixálni, vagy lehet egyedi is?

Felőlem lehet az is. Ez a fix setup egyébként hogyan lett implementálva, az alap setupot lehet fixálni, vagy lehet egyedi is?
    Sajnos csak az alap setupot

Város
    Budapest
    Üzenetek
    134

Flag

Porsche Super Cup felölem is jó. Most jön a valóságban Hockenheim utána Hungaroring, Spa, Monza. Ezek meg is vannak a játékban, valós versenytávval le is tolhatnánk. Ringen 14 kör a többin fejből nem tudom.

Város
    Pécs
    Üzenetek
    2.352
    Ma megjelent Motegi, lassan összeáll egy távol-keleti bajnoksághoz elég helyszín (Suzuka, Sepang, Macau, Motegi, Shanghai, Chang, Zhuhai, Bathurst)
    Egy GTR3-as Bentley Continental-al mentem rajta 10 körös sprintfutamot, szokás szerint hátulról indulva. Nem mellesleg a Bentley is rohadt jó, bár 30%-ra érdemes feljebb venni a TC-t nála. A pálya megint állat, nemigen találtam benne kifogásolnivalót. Túraautókhoz kifogástalan, mérsékelten hosszú egyenesekkel, hajtűvel, tört kanyarokkal, sikánokkal, szóval változatos, de mégis gyorsan memorizálható. Talán pont ezért 5-6 kör után nagyjából képben voltam vele.

A pálya hivatalos weboldala - Twin Ring Motegi

Ami még a pályán kívül lényeges változás:
    - megjelent a Nissan GTR GT1, amit utoljára 2012 végén(!), még a zárt bétában vezethettünk
    - ennek örömére a teljes GTR1 kategória fizikája szintre lett hozva
    - a GTRX osztály megszűnt, a Zonda külön kupás kategóriába lett kiemelve, a többi gép meg BoP-al be lett olvasztva a GTR1-be
    - a Formula RaceRoom Junior új fizikát kapott, állítólag most már remekül lehet vele négy kerékkel csúszva keresztben autózni
    - rengeteg autó hangja kapott kisebb-nagyobb javításokat

( Amit még tudni lehet, hogy Alex most a GTR2 osztály fizikáján dolgozik, a WTCR pakkra pedig szeptemberben lehet számítani, bár évszámot nem írtak hozzá )

Alakul a WTCR (a következő patchnél érkezik, ha minden igaz)

Kép 1
    Kép 2
    Kép 3
    Kép 4

Alfa Giulietta TCR

Kép 1
    Kép 2
    Kép 3
    Kép 4

Alfa Giulietta TCR

Kép 1
    Kép 2
    Kép 3
    Kép 4
    Itt az idő a VRP készleteket feltölteni, szerdán este WTCR FUN futam lesz

Város
    Budapest
    Üzenetek
    134

Cool

Itt az idő a VRP készleteket feltölteni, szerdán este WTCR FUN futam lesz
    Wtcc13-at is hozzáadni szerverhez, mert én meg nem veszek több bevásárló kocsit

Civic
    Kép 1
    Kép 2
    Kép 3
    Kép 4

Nem számítottam rá, hogy ilyen hamar meglesz, biztos berezeltek a szeptemberi konkurenciától.

Na a Hyundai képek is befutottak

Itt az összes eddigi: https://imgur.com/a/jqQf274

Már van VW is... Jól kicsesztek velem a RR-nál! Már kb. 1 éve letöröltem a játékot, mert egyszerűen nem láttam benne a jövőt, és inkább más játékok felé fordultam...
    Nincs nagyon időm online csapatni, így mostanában Project Cars 2-vel ütöttem el az időt offline, valamint nyálcsorgatva nézegettem az ACC videókat a YT-on... Mondom megnézem, hogy szalad a gépen, aztán majd bezsákolom, aztán erre mi történik?
    Szinte a semmiből kidobják a WTCR-t (egyedül az Audi volt kész, de az is csak esportban), ami messze a legközelebb áll hozzám, mind autókban, mind versenyzőkben, mind versenyben...
    Asszem be kell ruháznom ebbe a packba... Csesszék meg...

Város
    Budapest
    Üzenetek
    134

Flag

Holnap nyomatunk valamit? Ha kész lesz estig a Frissítés Wtcr azoknak akik megveszik + Wtcc kocsik 13-17-ig + TT cup +95 Dtm merci + Cayman Gt4
    Nézzük, hogy bírnak egymással.

21:00-kor érdemes ránézni:

Város
    Pécs
    Üzenetek
    2.352
    Tegnap beugrottam egy dupla futamra Zandvoort-ba, persze Audi-val (23-as rajtszám, N. Berthon). Korrekt mezőny volt, hiába nyílt szerver. Autók tekintetében is eléggé megosztott volt mezőny, nem volt Volvo vagy Honda márkakupa az eleje, mint korábban a WTCC-ben.
    Csak az érdekesebb részeket vágtam össze, az első verseny belülről, a második kívülről. Kivéve a két körrel a vége előtti dupla előzés, mert azt magam sem hittem el, hogy így összejöhet

Oldal: 61 / 61 ElsőElső ||| 11 51 57 58 59 60 61

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

A téma címkéi

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •