Oldal: 9 / 70 ElsőElső ||| 5 6 7 8 9 10 11 12 13 19 59 ||| UtolsóUtolsó
Találatok: 201 - 225 (1732 összesen)
  1. #201
    Jött egy frissítés tegnap Nagyon jó lett a menürendszer, és jött akciós pakk + multiplayer funkció...egyebek... Végre!!!!
    Audi 2.2T 20V sor 5 Turbo Quattro

  2. #202

  3. #203
    Béres Péter Versenyző Yakamoto logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 15.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.142
    Idézet Eredetileg Bágyi Tibor írta Hozzászólás megtekintése
    Jött egy frissítés tegnap Nagyon jó lett a menürendszer, és jött akciós pakk + multiplayer funkció...egyebek... Végre!!!!
    Na ezek jó hírek, már rá is fért az egész cuccra.
    Úgy látszik mindenfelé megy a fejlesztés, rF2-re is most jött egy 64 bit-es frissités ami sokat dobott rajta...lesznek itt szimulátorok az óperenciás tengeren és a GT Legendsen is túl
    " Be a ghost and be a legend at same time! "

  4. #204
    Idézet Eredetileg Yakamoto írta Hozzászólás megtekintése
    ...Úgy látszik mindenfelé megy a fejlesztés...
    Naná... jön a karácsony...

  5. #205

  6. #206
    Tegnapi frissítés:

    -The game now ignores server-side issues while racing. Server error or maintenance mode warnings will appear after the race.

    - Tweaked MultiPlayer code to reduce cars jittering.

    - Added a fallback code in case race length for a track is not set in the database for Single Race.

    Audi 2.2T 20V sor 5 Turbo Quattro

  7. #207
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.050
    Na, nyúzom már vagy 3 napja.

    Saját vélemény, és csak hasonlítgatom.
    FFB elvileg egy fokkal jobb lett, és nehány pályán már az új útfelület-gumi kapcsolat működik. Ebből én túl sokat még nem éreztem, nekem eddig sem volt rossz érzés. Lehet fakezű/lábú vagyok. Vagy mint pl Photoshoppal is vagyok, az újat, jobbat észrevétlenűl meg lehet szokni, csak ha vissza kell ülni egy régebbibe akkor veszem észre hogy a régi deszar. Kicsit lomhább, súlyosabb, nyugodtabb a kezelése mint pl AC-nek.
    Fizikát hogy hogy, miket számol nemtudom, nincs semmiféle app, vagy monitor ahol kiderülhetne. Setupolással sem szórakoztam még, csak tolni szoktam.
    Grafika elvileg optimalizáltabb és szebb is lett. Akinek ezelött dadogott, esetleg kipróbálhatja. Sztem sokkal élettelibb, színesebb, reálisabb is a látvány mint egy AC. Az ehhez képest fakó, steril. Nembeszélve a sebességérzetről, hogy mennyivel megyek.
    Ehhez jön a szuper hang, ami még tovább fokozza a haladás élményét, és nem csak dünnyögést hallok. Kocsik hangja hátulról, vagy kivülről, ááá. SLS mercit hátulról követni, ááá.
    Menü átláthatatlan, ízléstelen, retro összevisszaság.
    Multi szuperjól megy. Nincs repülő autó, nincs beakadok a kerékvetőbe, nincs ötezer fokos piruett, 2 méteres lengéscsillapító, nincs kalapács effekt a kerékvetőn. Nincs lag, szép folyamatos minden.
    GTmasterst próbálgatom igazán, már mentem Jay Ekkelel (simbines srác) futamot, nagyon baró. Kultúrált, kőkemény, szoros csata, több tíz percen keresztül. Nemmondom, főleg az ingyenes Raceway pályán futottam bele idiótákba, de átugrottam AC-be, publik szeróra, Monza első kanyar, hááát, vagy háromszor ugrottunk neki. Kanyarrol kanyarra füstfelhő várja az embert. Sajna hiába komolyabb szimulátor, sok az idióta ott is. Az ütközés model R3E-ben, egy fokkal jobb mint AC-ben, sztem, nekilehet dörgölni a másiknak. Egy kis koctól nincs game over. Nyugodtabban, természetesebben lehet közlekedni, viselkedni.
    Teljes névvel játszik majd mindenki. A legtöbb embernél ugye az van beállítva a web profiljában, és nem MikiManó23-al kell menni.
    Talán az árazáson is puhítottak kicsit /van honnan/ (packok, licens, ha megvan vmi akkor nemkell ugyanazt újra megvenni, hanem 75%. egy pakkból elég ha egy kocsi megvan, már indulhatsz) és akkor jöhet majd a wtcc, v8, meg valami régivas kieg.
    Nekem tetszik.

  8. #208
    Nagyon kosz a visszajelzest, elkoltoztem otthonrol es mar hozzak a kormanyomat, ugyhogy... Eselyes, hogy benezek. Szeretnek meg olvasni par visszajelzest, mert otthon nekem win xp-vel nem sok tapasztalat jutott (tobb egyeb jatekban sem), vagjatok, azt nem tamogatta igazan a Simbin.
    Most kis idore kiszalltam a kamionbol, szeretnek versenyezni, epp kapora jott a frissites.
    Hey

    Gesendet von meinem XPERIA SP mit Tapatalk

  9. #209
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.050
    Október 7.-én jön a WTCC 2013-as szezonpakk
    Jön majd vmi 1992-es DTM pakk, teljes szezon autóválasztékkal. https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.n...09868049_o.jpg
    Lesz "test drive" ikonka a shop-ban, amivel kipróbálhatjuk az összes(?) járgányt.
    Triple screen csak késöbb, Rift support már kezdeti stádiumban van.
    Részletek, mégtöbb dolog ebben:
    Utoljára módosította: Kettel; 2014. 09. 20. 01:29.

  10. #210
    Sörös Gábor Versenyző Söri logója
    Csatlakozott
    2013. 06. 19.
    Város
    Veszprém
    Üzenetek
    1.588
    Idézet Eredetileg Kettel írta Hozzászólás megtekintése
    Október 7.-én jön a WTCC 2013-as szezonpakk
    Jön majd vmi 1992-es DTM pakk, teljes szezon autóválasztékkal. https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.n...09868049_o.jpg
    Lesz "test drive" ikonka a shop-ban, amivel kipróbálhatjuk az összes(?) járgányt.
    Triple screen csak késöbb, Rift support már kezdeti stádiumban van.
    Részletek, mégtöbb dolog ebben:
    Említettek dedi szervert is rá majd. 2013 packal egész jól hangzana.. Tudni a módjáról valamit már ill. tervbe van egy esetleges bármi rá, ha lesz ? és mikor?
    Valaki gyorsan vezet ,valaki alacsonyan száll.. Hogy gurulsz vagy repülsz csak rajtad múlik..

  11. #211
    Idézet Eredetileg Kettel írta Hozzászólás megtekintése
    Október 7.-én jön a WTCC 2013-as szezonpakk
    Jön majd vmi 1992-es DTM pakk, teljes szezon autóválasztékkal. https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.n...09868049_o.jpg
    Lesz "test drive" ikonka a shop-ban, amivel kipróbálhatjuk az összes(?) járgányt.
    Triple screen csak késöbb, Rift support már kezdeti stádiumban van.
    Részletek, mégtöbb dolog ebben:
    imádom ezt a játékot!
    Audi 2.2T 20V sor 5 Turbo Quattro

  12. #212
    Idézet Eredetileg Kettel írta Hozzászólás megtekintése
    Október 7.-én jön a WTCC 2013-as szezonpakk...

    a vegen meg visszateszem es alaposabban megnezem.
    „A versenyzés, az élet. Ami előtte vagy utána történik, várakozás.”

  13. #213
    Vent Ákos Versenyző sfakos logója
    Csatlakozott
    2013. 02. 14.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.603
    Idézet Eredetileg dingo írta Hozzászólás megtekintése
    a vegen meg visszateszem es alaposabban megnezem.
    Mondjuk illett volna akkor már a 2014-est csinálni szerintem..... Mert ez így magát a tartalmat tekintve egy Race07 + Civic (amiből egyébként jól kilátni :P ). Ettől függetlenül jónak tűnik a game, nemértem miért van kicsit "elfeledve". Pedig lehet előbb lesz belőle teljes értékű játék mint az AC-ból.


  14. #214
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388
    dedikált szervert lehet már indítani?

  15. #215
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.050
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    dedikált szervert lehet már indítani?
    Nem, még nem, de igérték hogy lesz, de nem a közeljövőben, mivel nagy infrastruktúrális befektetést igényel a dolog (what? ezt nemértettem). Prioritásban több dolog van még elötte. Sztem max év végére, vagy jövő elején lehet dedi.

  16. #216
    Hm... nem tudom mit műveltek vele, de nagyságrendekkel barátságosabb az autók kezelése, mint volt.
    Így már lehet érdekes.

  17. #217
    Varga Balázs Versenyző Cerdoblaise logója
    Csatlakozott
    2012. 12. 18.
    Város
    Mosonmagyaróvár
    Üzenetek
    1.255
    Ha úgy érzed, ura vagy a helyzetnek, akkor ez csak azt jelenti, hogy nem vagy elég gyors.

  18. #218
    Jónás Ádám Regisztrált Adam Jonas logója
    Csatlakozott
    2008. 10. 29.
    Város
    Debrecen
    Üzenetek
    1.077
    Idézet Eredetileg dingo írta Hozzászólás megtekintése
    Hm... nem tudom mit műveltek vele, de nagyságrendekkel barátságosabb az autók kezelése, mint volt.
    Így már lehet érdekes.
    Érdemes adott kategóriában több autót is kipróbálni, mert érezhetően más vezetési stílust igényelnek az egyes kocsik.

  19. #219
    Jónás Ádám Regisztrált Adam Jonas logója
    Csatlakozott
    2008. 10. 29.
    Város
    Debrecen
    Üzenetek
    1.077
    Idézet Eredetileg sfakos írta Hozzászólás megtekintése
    Mondjuk illett volna akkor már a 2014-est csinálni szerintem..... Mert ez így magát a tartalmat tekintve egy Race07 + Civic (amiből egyébként jól kilátni :P ). Ettől függetlenül jónak tűnik a game, nemértem miért van kicsit "elfeledve". Pedig lehet előbb lesz belőle teljes értékű játék mint az AC-ból.
    + Granta is van benne, és elég igényesnek tűnik mindegyik kocsi. (Érdemes a videóban megnézni, amikor a kerékvetőket támadják meg a kocsikkal, és hogyan "pattan" le - majd megnézni egy WTCC futamot felvételről )

    Elfeledve azért van, mert kicsit az elején eltévedtek, s a jelenlegi állapottól sokkal rosszabb volt az egész, elég csak a csodálatos kanyarjelzőkre gondolni. Kicsit rF2 medrébe esett az egész R3E - most próbál kimászni a cucc abból a bizonyos gödörből (és eddig úgy veszem észre, egész jó úton is haladnak).

  20. #220
    Idézet Eredetileg sfakos írta Hozzászólás megtekintése
    Mondjuk illett volna akkor már a 2014-est csinálni szerintem..... Mert ez így magát a tartalmat tekintve egy Race07 + Civic (amiből egyébként jól kilátni :P ). Ettől függetlenül jónak tűnik a game, nemértem miért van kicsit "elfeledve". Pedig lehet előbb lesz belőle teljes értékű játék mint az AC-ból.
    Nincs "elfeledve", mert többet játszom vele, mint az AC-val.
    Szerintem jobb, mint az AC, persze ez csak az én véleményem
    Audi 2.2T 20V sor 5 Turbo Quattro

  21. #221
    Jónás Ádám Regisztrált Adam Jonas logója
    Csatlakozott
    2008. 10. 29.
    Város
    Debrecen
    Üzenetek
    1.077
    Ja igen, a tartalom dologhoz: megnyugtattak mindenkit SimBin-ék (akarom mondani, Sector3-ék ), hogy 1 évre bőségesen elegendő tartalom áll rendelkezésük, amit licenszeltek, szóval no para

    Akinek pedig nincs ideje/kedve végignézni a videót, de mégis kíváncsi, hogy mi várható a jövőben, annak itt egy lista ezekről, amit még gyorsan a közvetítés alatt írtam össze:

    - update tervezett időpontja: október 7.
    - jön néhány új tartalom (pl. WTCC 2013, hillclimb autó)
    - azon autókat, melyeket még nem vett meg az adott játékos, ki lehet majd próbálni korlátozott ideig, mielőtt megvásárolná (=Test Day); nem lehet majd viszont az ingyenes teszt alatt az autót finomhangolni (=setupolni)
    - választható napszak: reggel, dél, este
    - a napszak egyelőre statikus lesz, később dinamikussá fogják átalakítani
    - ranking rendszer; a pályán lévő magatartás kihatással lesz az adott játékos megítélésre (rankjára)
    - lesz dedicated szerver a későbbiekben!
    - fejlesztve lesz a mechanikai meghibásodás is
    - a WTCC csomag akciósan 656 vRP lesz az elején (valamivel több, mint 5 euró!!!!!!; bár a videóba egyszer később 1200 vRP-t mondtak, ugyanakkor egyszer lehetett látni, hogy a rendszerbe nekik még 656 vRP van beütve)
    - custom skin kérdés még mindig nem eldöntött, ezen egyelőre gondolkodnak, hogyan tudnák megoldani
    - a WTCC 2013 csomag tartalmazni fogja az összes autót + 3 pályát, később a további pályákra kedvezményt kapnak azok, akik megveszik a WTCC 2013 csomagot
    - egy évre elegendő új tartalom van a Sector3 Studios tulajdonában
    - Sachsenring egyelőre kezdeti állapotban van, így az nem fog jönni elvileg az update-el
    - mutattak egy misztikus autóról egy homályosított képet, valószínűleg ez egy Porsche/RUF lesz

  22. #222
    Sörös Gábor Versenyző Söri logója
    Csatlakozott
    2013. 06. 19.
    Város
    Veszprém
    Üzenetek
    1.588
    Idézet Eredetileg Adam Jonas írta Hozzászólás megtekintése
    Érdemes adott kategóriában több autót is kipróbálni, mert érezhetően más vezetési stílust igényelnek az egyes kocsik.
    Éppen azt néztem én is, hogy ahogy a rázón átmennek és ahogy "pattog" rajta az autó, mintha az élőt nézném. Szerintem elég élethűre sikeredett a fizika így külső látásra. Lehet megköveznek sokan,de nekem egyelőre ez jobban tetszik, minden szempontból,mint az AC.
    Valaki gyorsan vezet ,valaki alacsonyan száll.. Hogy gurulsz vagy repülsz csak rajtad múlik..

  23. #223
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388
    Hát nekem volt szerencsém kipróbálni már Spa-ban a WTCC-én a Honda sátrában egy Simbin cockpitben a RaceRoom-os 2013-as Civic-et... hát nem tudom, lehet hogy csak rosszul volt beállítva, de röviden, tömören gyötrelem volt minden téren.

    Más:
    Nézegettem a kocsik listáját a RaceRoom oldalán... most komolyan külön meg kell venni a ADAC Masters-es GT3-as verdákat, meg külön a sima GT3 verdákat, mintha teljesen külön autók lennének? (és így kétszer fizetsz értük?)
    Utoljára módosította: neilszab; 2014. 09. 21. 05:48.

  24. #224
    Horváth József Versenyző
    Csatlakozott
    2010. 11. 06.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.181
    Nem vitát kívánok generálni.

    Letöltöttem a demot a múlt hétvégén. Kipróbáltam. Jó másfél órát szórakoztam beállítgattam mindent. A deomban van egy autó és egy pálya. Annyira nem tetszett, de ebből még nem igazán derült ki, hogy mit is tud a játék. Össze kéne hasonlítani ugyanazt, vagy valami hasonlót egyazon pályán. Újból felnézek a steamre. Minden autót, pályát tényleg külön meg kell venni????

    Margit normális???

    Erről a játékról, de minden hasonló elgondolású játékokról szó sem lehet nálam ebben a koncepcióban. Nem érdekel ha az autó/pálya 1 Ft is. Nem arról van szó hogy nincs pénzem megvenni.

    Én nem fogok szarakodni minden egyes alkalommal ha kell valami és megvenni. Meg az egész elgondolás olyan kapzsi a szemembe, levágós. Ez egy vicc.

    Az AC-t megveheted 30-40 Euroért. Kapsz egy rakat autót és kapsz egy rakat pályát.
    A P carst is ugyan úgy.

    Tudom lesz majd dlc és azt meg kell majd venni, de nem egyenként a pályákat meg az autókat.

  25. #225
    Valent Levente Versenyző vlevi logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 02.
    Város
    Nyíregyháza
    Üzenetek
    3.028
    Itt is vehetsz csomagokat, pl. a DTM is ilyen csomag. Az Adac gt masters is megveheto pakkban. Sajnos ez a jövő (vagy a jelen), a jatek keszitoinek jobban megeri aprankent eladni, mint egyben. Termeszetesen ez nekunk rossz, mert elvileg csak azert fizetsz, amire szukseged van, de vegeredmenyben sokkal tobbe kerul. R3E-hez en is megvettem par dolgot, pl. Hungaroring kotelezo darab, sls amg pedig teccik, de nagyon meggondolom, hogy mire koltsek el 2-3-400 pontot

    Tapatalk-kal küldve az én V97 HD-el
    Valent Levente
    vlevi70@gmail.com

Oldal: 9 / 70 ElsőElső ||| 5 6 7 8 9 10 11 12 13 19 59 ||| UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •