Oldal: 63 / 70 ElsőElső ||| 13 53 59 60 61 62 63 64 65 66 67 ||| UtolsóUtolsó
Találatok: 1.551 - 1.575 (1732 összesen)
  1. #1551
    Ma megjelent Motegi, lassan összeáll egy távol-keleti bajnoksághoz elég helyszín (Suzuka, Sepang, Macau, Motegi, Shanghai, Chang, Zhuhai, Bathurst)
    Egy GTR3-as Bentley Continental-al mentem rajta 10 körös sprintfutamot, szokás szerint hátulról indulva. Nem mellesleg a Bentley is rohadt jó, bár 30%-ra érdemes feljebb venni a TC-t nála. A pálya megint állat, nemigen találtam benne kifogásolnivalót. Túraautókhoz kifogástalan, mérsékelten hosszú egyenesekkel, hajtűvel, tört kanyarokkal, sikánokkal, szóval változatos, de mégis gyorsan memorizálható. Talán pont ezért 5-6 kör után nagyjából képben voltam vele.

    A pálya hivatalos weboldala - Twin Ring Motegi

  2. #1552
    Ami még a pályán kívül lényeges változás:
    - megjelent a Nissan GTR GT1, amit utoljára 2012 végén(!), még a zárt bétában vezethettünk
    - ennek örömére a teljes GTR1 kategória fizikája szintre lett hozva
    - a GTRX osztály megszűnt, a Zonda külön kupás kategóriába lett kiemelve, a többi gép meg BoP-al be lett olvasztva a GTR1-be
    - a Formula RaceRoom Junior új fizikát kapott, állítólag most már remekül lehet vele négy kerékkel csúszva keresztben autózni
    - rengeteg autó hangja kapott kisebb-nagyobb javításokat

    ( Amit még tudni lehet, hogy Alex most a GTR2 osztály fizikáján dolgozik, a WTCR pakkra pedig szeptemberben lehet számítani, bár évszámot nem írtak hozzá )

  3. #1553
    Alakul a WTCR (a következő patchnél érkezik, ha minden igaz)

    Kép 1
    Kép 2
    Kép 3
    Kép 4

  4. #1554
    Alfa Giulietta TCR

    Kép 1
    Kép 2
    Kép 3
    Kép 4

  5. #1555
    Idézet Eredetileg balage06 írta Hozzászólás megtekintése
    Alfa Giulietta TCR

    Kép 1
    Kép 2
    Kép 3
    Kép 4
    Itt az idő a VRP készleteket feltölteni, szerdán este WTCR FUN futam lesz

  6. #1556
    Jákói Kristóf Versenyző
    Csatlakozott
    2016. 02. 10.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    151

    Cool

    Idézet Eredetileg Mediakönig írta Hozzászólás megtekintése
    Itt az idő a VRP készleteket feltölteni, szerdán este WTCR FUN futam lesz
    Wtcc13-at is hozzáadni szerverhez, mert én meg nem veszek több bevásárló kocsit

  7. #1557
    Civic
    Kép 1
    Kép 2
    Kép 3
    Kép 4

    Nem számítottam rá, hogy ilyen hamar meglesz, biztos berezeltek a szeptemberi konkurenciától.

  8. #1558
    Na a Hyundai képek is befutottak

    Itt az összes eddigi: https://imgur.com/a/jqQf274

  9. #1559
    Már van VW is... Jól kicsesztek velem a RR-nál! Már kb. 1 éve letöröltem a játékot, mert egyszerűen nem láttam benne a jövőt, és inkább más játékok felé fordultam...
    Nincs nagyon időm online csapatni, így mostanában Project Cars 2-vel ütöttem el az időt offline, valamint nyálcsorgatva nézegettem az ACC videókat a YT-on... Mondom megnézem, hogy szalad a gépen, aztán majd bezsákolom, aztán erre mi történik?
    Szinte a semmiből kidobják a WTCR-t (egyedül az Audi volt kész, de az is csak esportban), ami messze a legközelebb áll hozzám, mind autókban, mind versenyzőkben, mind versenyben...
    Asszem be kell ruháznom ebbe a packba... Csesszék meg...

  10. #1560
    Jákói Kristóf Versenyző
    Csatlakozott
    2016. 02. 10.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    151

    Flag

    Holnap nyomatunk valamit? Ha kész lesz estig a Frissítés Wtcr azoknak akik megveszik + Wtcc kocsik 13-17-ig + TT cup +95 Dtm merci + Cayman Gt4
    Nézzük, hogy bírnak egymással.

  11. #1561
    21:00-kor érdemes ránézni:


  12. #1562
    Tegnap beugrottam egy dupla futamra Zandvoort-ba, persze Audi-val (23-as rajtszám, N. Berthon). Korrekt mezőny volt, hiába nyílt szerver. Autók tekintetében is eléggé megosztott volt mezőny, nem volt Volvo vagy Honda márkakupa az eleje, mint korábban a WTCC-ben.
    Csak az érdekesebb részeket vágtam össze, az első verseny belülről, a második kívülről. Kivéve a két körrel a vége előtti dupla előzés, mert azt magam sem hittem el, hogy így összejöhet

  13. #1563
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.039
    Lement az első futam a hivatalos WTCR bajnokságban. Szép számmal indultak magyarok, és remekül helyt is álltak
    Mezőnyben a kocsikat látva, szép vegyes a járás. Seat-ot mondjuk egyik szerveren sem láttam, és VW-t is csak egy szálat.


    Pejvaszép beetetős előzés: https://youtu.be/NDRfvNY9TzM?t=7291
    Utoljára módosította: Kettel; 2018. 08. 28. 00:02.

  14. #1564
    Idézet Eredetileg Kettel írta Hozzászólás megtekintése
    Lement az első futam a hivatalos WTCR bajnokságban. Szép számmal indultak magyarok, és remekül helyt is álltak
    Mezőnyben a kocsikat látva, szép vegyes a járás. Seat-ot mondjuk egyik szerveren sem láttam, és VW-t is csak egy szálat.


    Pejvaszép beetetős előzés: https://youtu.be/NDRfvNY9TzM?t=7291
    Én egy másik szerver futamát láttam egy ideig, ott Bálint Benedek, Báldi Gergő és Cziranku Dániel a 3-4-5. pozícióban vonatoztak a verseny első felében. A végét nem tudom, nem tudtam végig nézni.
    Nem egy ember azt hitte, igazi versenyt lát (telefonról nézve) és kérdezte, hol van Norbi?
    Utoljára módosította: barzo laszlo; 2018. 08. 28. 10:21.

  15. #1565
    Ősz Balázs Versenyző yeti95 logója
    Csatlakozott
    2013. 06. 08.
    Város
    Orosháza
    Üzenetek
    210
    Idézet Eredetileg Erikkonen írta Hozzászólás megtekintése
    Én egy másik szerver futamát láttam egy ideig, ott Bálint Benedek, Báldi Gergő és Cziranku Dániel a 3-4-5. pozícióban vonatoztak a verseny első felében. A végét nem tudom, nem tudtam végig nézni.
    Nem egy ember azt hitte, igazi versenyt lát (telefonról nézve) és kérdezte, hol van Norbi?
    Ha jól emlékszem ebben a sorrendben is futottak be. Minden Div-be voltak magyarok, talán 17-18 embert számoltam össze.
    Én is ott voltam, Div3-ba 7. lettem Nem sok kellett volna az 5. helyhez, csak még az utolsó körben is ment a pofozkodás

  16. #1566
    Van még 1700 vRp-m, és nem tudom mire költsem, hogy utána hosszú távon használható cucc legyen a birtokomban...
    Megvan WTCC 2016 Cruze, WTCR Civic, European track pack, Macau, Chang...

    Ezen felül kéne még valami, amit online fun futamokra gyakran használnak... Offline nem igazán játszom a RR-el, arra ott a virágbolti PC2... (az meg másra nem jó)

  17. #1567
    Idézet Eredetileg Finkoo1980 írta Hozzászólás megtekintése
    Van még 1700 vRp-m, és nem tudom mire költsem, hogy utána hosszú távon használható cucc legyen a birtokomban...
    Megvan WTCC 2016 Cruze, WTCR Civic, European track pack, Macau, Chang...

    Ezen felül kéne még valami, amit online fun futamokra gyakran használnak... Offline nem igazán játszom a RR-el, arra ott a virágbolti PC2... (az meg másra nem jó)
    GT3-at tudom ajánlani, azzal elég sok futam van online.

  18. #1568
    Idézet Eredetileg Mediakönig írta Hozzászólás megtekintése
    GT3-at tudom ajánlani, azzal elég sok futam van online.
    Nekem az Audi R8 a becsípődésem... Pálya még esetleg?

  19. #1569
    Idézet Eredetileg Finkoo1980 írta Hozzászólás megtekintése
    Nekem az Audi R8 a becsípődésem... Pálya még esetleg?
    American Track Pack még esetleg.

  20. #1570
    Hegyi Zsolt Versenyző Hezso logója
    Csatlakozott
    2013. 09. 04.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    791
    Sziasztok.

    Csak kérdés szinten, mert nagyon régen nem foglalkoztam a játékkal. Akartam volna venni benne egy darab autót a WTCR 2018-as szezonból, amikor magára az autóra rámegyek, akkor azt irja ki, hogy az összes festés együtt 3.99, de ha csak egy festést választok, akkor 0.29 vagy mennyi. Viszont ha az egy festésü autót berakom a kosárba, fizetéskor a 3.99-es árat akarja elkérni. Ez azért lehet mert eddig nincs más autóm ebből a pakkból, vagy valami nem müködik nornálisan?

    Köszi
    Öregember nem gyorsvonat.......

  21. #1571
    Idézet Eredetileg Hezso írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok.

    Csak kérdés szinten, mert nagyon régen nem foglalkoztam a játékkal. Akartam volna venni benne egy darab autót a WTCR 2018-as szezonból, amikor magára az autóra rámegyek, akkor azt irja ki, hogy az összes festés együtt 3.99, de ha csak egy festést választok, akkor 0.29 vagy mennyi. Viszont ha az egy festésü autót berakom a kosárba, fizetéskor a 3.99-es árat akarja elkérni. Ez azért lehet mert eddig nincs más autóm ebből a pakkból, vagy valami nem müködik nornálisan?

    Köszi
    Szia ez így működik már rég óta. A felső nagy képen rákattintasz a rajtszámra és akkor azt a fényezést tudod megvenni. Egy autó 3.98 a további festés meg 0.29.

  22. #1572
    Hegyi Zsolt Versenyző Hezso logója
    Csatlakozott
    2013. 09. 04.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    791
    Idézet Eredetileg Mediakönig írta Hozzászólás megtekintése
    Szia ez így működik már rég óta. A felső nagy képen rákattintasz a rajtszámra és akkor azt a fényezést tudod megvenni. Egy autó 3.98 a további festés meg 0.29.
    Köszi, hát ennek nem örülök.... Ez van.
    Öregember nem gyorsvonat.......

  23. #1573
    Black Friday van a storeban és ha a "jardier" kuponkódot használjátok a raceroomstore.com-on, még ezekből az árakból is lejön -5% (elvileg)


  24. #1574
    Idézet Eredetileg balage06 írta Hozzászólás megtekintése
    Black Friday van a storeban és ha a "jardier" kuponkódot használjátok a raceroomstore.com-on, még ezekből az árakból is lejön -5% (elvileg)
    Pótoltam is a hiányokat, köszi

  25. #1575
    A tervek szerint jövő kedden érkezik egy jelentősebb frissítés a játékhoz, ezzel kapcsolatban RD-n volt is egy rendkívül hosszú fejlesztői stream:


    Mivel eléggé hosszúra nyúlt, ezért én magam is csak mintavételeztem, de összefoglalva ezekről esett szó:

    - Frissül a WTCR BoP
    - Érkezik a GTR4 osztály három autóval (KTM Xbow GT4, Porsche Cayman GT4 Clubsport MR, Lotus Evora GT4)
    - Frissül a GTR2 osztály fizikája, plusz kap egy felturbózott GT2-es változatot a P4/5 Competizionéből
    - Dani Juncadella adott nekik pár hasznos tippet az FR3-as viselkedésének fejlesztésére
    - Frissül a két Hillclimb gép fizikája
    - Némileg fejlesztettek a gumifizikán, ez egyelőre csak a frissítés által érintett kategóriákban lesz tetten érhető
    - Fejlesztettek a kuplung viselkedésén H-váltó használatakor és igyekeztek az AC-hoz hasonlóan úgy belőni, hogy egy gyakorlott pilóta H-váltóval néhány tizeddel gyorsabb legyen, mint pillangóval/szekvenciálissal
    - A menürendszer is számos változtatáson esik át, amit én magam észrevettem, hogy a segítségek is az AC-ban megszokottak szerint lesznek állíthatóak (pl. ABS és TC esetén On - Factory - Off lehetőségek ), illetve ezentúl egyetlen közös billentyű/vezérlőgomb kiosztásos képernyő lesz, ahol téma szerint lesznek csoportosítva az egyes funkciók

    Hosszabb távon pedig annyit említettek, hogy
    - Alex dolgozik a DTM '92, Touring Classics fizikai frissítésén és a gumifizika fejlesztéseit a GTR3 osztály is megkapja majd
    - 6 pályán dolgoznak jelenleg, ebből az egyik hillclimb (de nem Pikes Peak, a Gran Turismonak exkluzív licensze van rá)
    - Van egy kiadatlan TCR autó, amit "fölöslegesen" licenszeltek, mert azt hitték nevezni fog a gyártó a WTCR-be, ez valamikor kiadásra kerül
    - Az idei három Porschéval kissé késésben vannak, de még mindig az a terv, hogy dec 31. előtt kiadásra kerüljenek
    - A dedi server tool is jelentős fejlesztésen esik át, egyelőre egy új autó/kategória választó nézet kerül be
    Utoljára módosította: balage06; 2018. 11. 24. 16:19. Indoklás: twitch link cserélve youtubera

Oldal: 63 / 70 ElsőElső ||| 13 53 59 60 61 62 63 64 65 66 67 ||| UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •