Oldal: 60 / 70 ElsőElső ||| 10 50 56 57 58 59 60 61 62 63 64 ||| UtolsóUtolsó
Találatok: 1.476 - 1.500 (1732 összesen)
  1. #1476

  2. #1477
    Dezső Tamás Versenyző dtom84 logója
    Csatlakozott
    2014. 01. 08.
    Város
    Búcsúszentlászló <-> BP
    Üzenetek
    2.804
    Black Friday!

    Minden tartalomra -25%, remek alkalom, hogy pótoljátok a hiányzó pályákat, autókat. Az akció 11.24-11.27-ig tart!
    RaceRoom Store


  3. #1478
    Idézet Eredetileg dtom84 írta Hozzászólás megtekintése
    Black Friday!

    Minden tartalomra -25%, remek alkalom, hogy pótoljátok a hiányzó pályákat, autókat. Az akció 11.24-11.27-ig tart!
    Erre vártam már egy ideje. Mivel nem sok hiányzó tartalom volt, így érdemesebb volt a Premium pack-ot választanom, amiben minden benne van. Így kb. ugyanannyit fizettem, mintha a még hiányzó, de érdekesebb tartalmakat egyenként megvettem volna, csak így még minden más is meglett. Meg persze vettem egy VRP csomagot, amitől megint olcsóbbá vált az egész.

  4. #1479
    Két remek tesztalany egyszerre, Imola és a BMW M235i. Hihetetlenül jó ez a kis vas és nem kell rá órákig gyúrni. Imola-t meg a szokott színvonalon hozták össze.

    Még tart a Black Friday, érdemes most bevásárolgatni.

  5. #1480
    Jövő kedden állítólag most már tényleg jön a patch, új GT3 fizikával, amin egy új fejlesztő dolgozott, plusz végre az ezer éve bejelentett újabb modellek is érkeznek a kategóriába.




  6. #1481
    Idézet Eredetileg Erikkonen írta Hozzászólás megtekintése
    Még tart a Black Friday, érdemes most bevásárolgatni.
    Én a WTCC 2013-2017 packot vettem meg kb. 20 euróért. Előtt egyetlen egy ilyen autóm sem volt, csak pár pálya, ami járt volna hozzá. Amúgy is volt épp ennyi VRP-m, mert a múltkor addig szidtam a fejlesztőket a saját fórumjukon a játékba "beépített" offline DTM és ADAC Masters bajnokság megszűntetése miatt, hogy visszaadták mindkét DLC árát

    Egyébként sajnálom, hogy a WTCC-ből jó pár pálya hiányzik, pl. Marakesh, Rio Hondo, Katar stb. Pedig a jó öreg Race07-ben meg Race On-ban a szezon akkori összes pályája benne volt!
    Utoljára módosította: Sury; 2017. 11. 27. 09:53.

  7. #1482
    Idézet Eredetileg Sury írta Hozzászólás megtekintése
    Én a WTCC 2013-2017 packot vettem meg kb. 20 euróért.
    Az se rossz Érdemes megnézni, hogyan változtak a kocsik 4 év alatt. A 2013-asok sokkal inkább "emberiek", a 2016-17-es modellek egészen mások. Nem tudom mennyire valósághűek, de míg a '13-asokba beülsz és mész, a '17-esek azért igényelnek némi szokást és általában állítgatást is, ha stabilan szeretnél velük közlekedni.
    A '13-as Seat, BMW és Lada is zseniális, mindhárom egy önálló karakter.

  8. #1483
    50% Volvo sale! Swedish tracks for free!

    To celebrate Thed Björk winning the 2017 FIA WTCC with his Polestar Cyan Racing Volvo S60, we offer you all Volvo Cars in RaceRoom at a 50% discount until Monday! Furthermore we unlocked Anderstorp Raceway & Mantorp Park to be raced for FREE until next week!

    Enjoy!

    http://game.raceroom.com/store/discounted/

    Érdemes pótolni a hiányt, ha valakinek nincs meg még ez a két svéd pálya. Mindkettő remek és alkalmas WTCC versenyekre.

  9. #1484
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.042
    Reality check, nemrossz.

  10. #1485
    Szombaton a Ford GT40 GT1-est vettem elő egy kínai felkészülésre Shanghai WTCC vonalvezetésén. Iszonyat jó a vas, brutál dünnyögéssel.

  11. #1486
    Karácsonyi vásár! Minden pálya 50%-os áron.
    Csatolt képek Csatolt képek

  12. #1487
    Végre volt időm kipróbálni a Porsche trió egyikét a 911 GT3 Cup-ot. Anderstorp-ban sajna a síkhülye AI-k miatt nem éltem túl az első kört sokszori próbálkozásra sem, így átköltöztem Paul Ricard-ra. Ott viszont már ki lehetett védeni őket, bár egyszer így is kiforgatott az egyik. A kocsi vszont állati jó, a hangja is, a fizikája is. Mellesleg a környék sem rossz naplemente idején

    Jól érezhetően farnehéz, szereti elveszteni a tapadást hátul. Mindazonáltal nem sunyi, és nagyon élvezhető feeling-je van.

  13. #1488
    A GT3 Cupnál szerintem valami nem stimmel az AI-val, én egymás után teszteltem a három Porschét a Nürburgring GP-n végig 111%-os ellenfelekkel és miközben a Cayman GT4 és a GT3 R esetén a szokásos alap setuppal is kényelmesen verhető szintet hozták, addig a GT3 Cuppal egy jó 2 mp-vel lenyomtak az élen és a sokkal rövidebb féktávok miatt állandóan meglökött, aki épp a közelemben járt. Persze benne van, hogy én nem érzem ennyire azt a modellt, de még a beállításokon is finomítottam, mert az alap értékeket kissé extrémnek találtam bizonyos helyeken.

  14. #1489
    Idézet Eredetileg balage06 írta Hozzászólás megtekintése
    A GT3 Cupnál szerintem valami nem stimmel az AI-val, én egymás után teszteltem a három Porschét a Nürburgring GP-n végig 111%-os ellenfelekkel és miközben a Cayman GT4 és a GT3 R esetén a szokásos alap setuppal is kényelmesen verhető szintet hozták, addig a GT3 Cuppal egy jó 2 mp-vel lenyomtak az élen és a sokkal rövidebb féktávok miatt állandóan meglökött, aki épp a közelemben járt. Persze benne van, hogy én nem érzem ennyire azt a modellt, de még a beállításokon is finomítottam, mert az alap értékeket kissé extrémnek találtam bizonyos helyeken.
    A többit még nem próbáltam, de a leírtakkal egyetértek a 911 GT3 Cup esetében. Én is visszavettem 100-102-re az erősséget, hogy haladni tudjak velük és a fékerő elosztást rendesen eltoltam. Amúgy sok dolgot nem is lehet állítani a "kupás" 911-esen.
    Majd próbálom még a többit is, ahogy időm lesz rá.

  15. #1490
    Srácok! Az üléspozíciót lehet valahogy a játékon belül állítani? Nem találom sehol. Alig látok ki a porscheból. Köszönöm a válaszokat.

  16. #1491
    Idézet Eredetileg Attila Nagy írta Hozzászólás megtekintése
    Srácok! Az üléspozíciót lehet valahogy a játékon belül állítani? Nem találom sehol. Alig látok ki a porscheból. Köszönöm a válaszokat.
    Control settings - Secondary functions - Adjust seat up ( erre állíts be gombot ) de ha az összes Seat-ra beállítod akkor előre, hátra, fel, le is tudod állítani
    Utoljára módosította: Mediakönig; 2017. 12. 29. 19:37.

  17. #1492
    Idézet Eredetileg Mediakönig írta Hozzászólás megtekintése
    Control settings - Secondary functions - Adjust seat up ( erre állíts be gombot )
    Nagyon köszönöm!

    Tapatalkkal küldve az én Redmi Note 4 eszközömről

  18. #1493
    Én a billentyűzet kurzor gombjaira állítottam be őket. Mindig azzal kezdem új autónál, hogy egy ismerős pozíciót belövök, mielőtt elindulnék vele.

  19. #1494
    A kupás 911-es után a GT3-asat is megkóstoltam és húhaahúúúhaúúú....! Brutálisan tapad, stabil alapbeállításokkal, nem sunyi, szóval kapásból élvezhető volt Zandvoort-ban.


    A kis GT4-eset akartam itt kipróbálni, de ahhoz egy festés van, meg a vezetési élménytől sem voltam eldőlve első nekifutásra.

  20. #1495
    Nekem sokkal jobban élvezhető a Raceroom gt3 mint az assetto. Szinte már csak itt megyek. Jó lenne valami komoly bajnokság.

  21. #1496
    Idézet Eredetileg Erikkonen írta Hozzászólás megtekintése
    meg a vezetési élménytől sem voltam eldőlve első nekifutásra.
    Én odáig merészkednék, hogy az eddigi legrosszabb autó, ami R3E-hez megjelent. Dög lassú és cserébe még az egyensúlya is borzalmas, állítani meg alig lehet rajta valamit. A nevével ellentétben elvileg nem is felel meg a GT4-es szabályoknak, kimondottan a német VLN futamokra gyártották, de létezik belőle egy az FIA előírásainak megfelelően átépített verzió is, csak a játékba az előbbi került bele.

  22. #1497
    Idézet Eredetileg balage06 írta Hozzászólás megtekintése
    Én odáig merészkednék, hogy az eddigi legrosszabb autó, ami R3E-hez megjelent. Dög lassú és cserébe még az egyensúlya is borzalmas, állítani meg alig lehet rajta valamit. A nevével ellentétben elvileg nem is felel meg a GT4-es szabályoknak, kimondottan a német VLN futamokra gyártották, de létezik belőle egy az FIA előírásainak megfelelően átépített verzió is, csak a játékba az előbbi került bele.
    Keveset mentem csak vele, ezért ezt nem akartam így leírni. Váltások közben mintha egy másodperces lyuk lenne, a hátulja meg teljesen debil módon indul meg néha és forog ki a kocsi. Egyből mentem volna setup-olni, de erre gyakorlatilag nem lehet semmit állítani nála. Én nem tudom, hogy ez kinek-minek készült?

  23. #1498
    A következő patchel jön Road America
    https://www.flickr.com/photos/raceroom/

  24. #1499
    Egy rövid GTR3-as versenyecske az új pályán, Road America-n. Assetto-ból már jól ismertem, abban is igen jó konverzió ez a pálya, de ez nagyon rendben van ennyi alapján. És még egy pozitív tapasztalat - javítottak az AI-k stílusán, ami valószínűleg jól sikerült, mert most semmilyen gondom nem volt velük, nem löktek ki, nem szorítottak le. Pontosabban az AI-k viselkedésén még sok másban is módosítottak, eltérő taktikákon lehetnek, változó, hogy ki lesz közülük gyors, stb... Magyarán javítottak elvileg az offline élményeken.
    Utoljára módosította: Erikkonen; 2018. 02. 01. 16:45.

  25. #1500
    A Lausitzring kapott egy új, hosszabb GP vonalvezetést, mindenkinek jóváírják, akinek a DTM pálya már megvan:
    http://game.raceroom.com/store/track...eedway-lausitz

Oldal: 60 / 70 ElsőElső ||| 10 50 56 57 58 59 60 61 62 63 64 ||| UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •