Oldal: 57 / 70 ElsőElső ||| 7 47 53 54 55 56 57 58 59 60 61 67 ||| UtolsóUtolsó
Találatok: 1.401 - 1.425 (1732 összesen)
  1. #1401
    Idézet Eredetileg Mediakönig írta Hozzászólás megtekintése
    Meg is vettem a még hiányzó pályákat

    A cars/tracks táblázatot frissíteni kellene, mert Silverstone és a svéd pályák nincsenek benne.
    http://forum.gtr-masters.hu/showthre...l=1#post205353

  2. #1402
    Nem tudom mekkora esély van a fun futamok visszatérésére, de ezek a svéd pályák kisebb gépekhez elég jól passzolnak, például Karlskoga a BMW E90 320 TC-vel jó móka.

  3. #1403
    Idézet Eredetileg balage06 írta Hozzászólás megtekintése
    Nem tudom mekkora esély van a fun futamok visszatérésére, de ezek a svéd pályák kisebb gépekhez elég jól passzolnak, például Karlskoga a BMW E90 320 TC-vel jó móka.
    Van rá esély A nyáron visszatérnek a FUN futamok és lesz meglepetés bajnokság is

  4. #1404
    Végre ráérek majd én is.

  5. #1405
    Mórocz László Regisztrált Ricka logója
    Csatlakozott
    2006. 12. 05.
    Város
    Pápa
    Üzenetek
    237
    Sziasztok,

    abban tudtok segíteni hogyan tudom VR módban elindítani a Raceroomot?
    A beállítási menüben nem találok lehetőséget a játékon belül.

    Köszönet!

  6. #1406
    Idézet Eredetileg Ricka írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok,

    abban tudtok segíteni hogyan tudom VR módban elindítani a Raceroomot?
    A beállítási menüben nem találok lehetőséget a játékon belül.

    Köszönet!
    Itt vannak az instrukciók:
    https://forum.sector3studios.com/ind...-support.7109/

  7. #1407
    Mórocz László Regisztrált Ricka logója
    Csatlakozott
    2006. 12. 05.
    Város
    Pápa
    Üzenetek
    237
    Idézet Eredetileg balage06 írta Hozzászólás megtekintése

    Köszönöm szépen,

    az olvasottak alapján még vannak problémák, lehet ezért lehet csak kicsit komplikáltabban indítani.
    Használja valaki? Mennyire kiforrott?

  8. #1408
    Idézet Eredetileg balage06 írta Hozzászólás megtekintése
    Nem tudom mekkora esély van a fun futamok visszatérésére, de ezek a svéd pályák kisebb gépekhez elég jól passzolnak, például Karlskoga a BMW E90 320 TC-vel jó móka.
    Én egy Audi TT-vel mentem pár kört Anderstorpban, az is tetszett. De jó lenne akár a jó öreg DTM-es vagy Touring Classic-al is, ráadásul ezekre nem kell órákat gyúrni.

  9. #1409
    Nem tudok betelni ezzel a Zakspeed Capri-val, méltatlanul el van hanyagolva a Group 5. divízió. Iszonyat élvezet, állatul megy, nem egyszerű kordában tartani. Naná, hogy Silverstone-t ezzel próbáltam ki

  10. #1410
    Schubert Dávid Versenyző
    Csatlakozott
    2017. 02. 15.
    Város
    Tolna
    Üzenetek
    68
    Idézet Eredetileg Erikkonen írta Hozzászólás megtekintése
    Nem tudok betelni ezzel a Zakspeed Capri-val, méltatlanul el van hanyagolva a Group 5. divízió. Iszonyat élvezet, állatul megy, nem egyszerű kordában tartani. Naná, hogy Silverstone-t ezzel próbáltam ki
    Én is szemezek a Group 5-tel Csak azt nem tudom melyiket válasszam, komplett csomagot nem akarok venni, a Capri és a BMW között vacillálok. A többi gépről van vmi véleményed, hogy milyenek ?

  11. #1411
    A Fabcarnak nyomasztó motorfölénye van, viszont cserébe gyenge a kanyarsebessége. A Corvette olyan, mint egy uszály, de nagyon szórakoztató vezetni, a többi modell viszonylag kiegyensúlyozott hozzájuk képest, de már rég vezettem őket.

  12. #1412
    Idézet Eredetileg Schubertd írta Hozzászólás megtekintése
    Én is szemezek a Group 5-tel Csak azt nem tudom melyiket válasszam, komplett csomagot nem akarok venni, a Capri és a BMW között vacillálok. A többi gépről van vmi véleményed, hogy milyenek ?
    Pont a BMW van még meg a csomagból, az is elég élvezetes. A többit nem vettem meg, mert olyan sok lehetőség nem volna rá használni. Azt sejtettem, hogy a Corvette "hozza a formáját"

  13. #1413
    Idézet Eredetileg Schubertd írta Hozzászólás megtekintése
    Én is szemezek a Group 5-tel Csak azt nem tudom melyiket válasszam, komplett csomagot nem akarok venni, a Capri és a BMW között vacillálok. A többi gépről van vmi véleményed, hogy milyenek ?
    Azt tudod, hogy mindegyiket ki lehet próbálni mielőtt megveszed?

  14. #1414
    Idézet Eredetileg Erikkonen írta Hozzászólás megtekintése
    Nem tudok betelni ezzel a Zakspeed Capri-val, méltatlanul el van hanyagolva a Group 5. divízió. Iszonyat élvezet, állatul megy, nem egyszerű kordában tartani. Naná, hogy Silverstone-t ezzel próbáltam ki
    Én el tudok képzelni a Group 5 verdákkal Fun futamokat. A kérdés, hogy mennyi aktív RaceRoom-os tagnak van meg.

  15. #1415
    Schubert Dávid Versenyző
    Csatlakozott
    2017. 02. 15.
    Város
    Tolna
    Üzenetek
    68
    Idézet Eredetileg Mediakönig írta Hozzászólás megtekintése
    Azt tudod, hogy mindegyiket ki lehet próbálni mielőtt megveszed?
    Igen tudom.. Anno probáltam is a BMW-t, nagyon tetszett csak inkább pályákra lőttem el a meghatározott keretet. Most meg marad még keret a feltöltöttből és gondoltam beruházok, mert imádom ezeket a régi gépeket, csak most meg jövőhétig nincs kormányom, mert cserélni kell így a kipróbálás ugrott , azért kértem ki a véleményeteket. Végül maradtam a BMW-nél a Group 5-ből, lett még egy 92' DTM Merci, meg egy GTR3 Ruf, plusz a kis svéd pályákat bezsebeltem, ha online nem is lesz vele race, de a kis NSU-val jó szórakozás lesz singlebe.

    Ja és köszi a segítséget

  16. #1416
    Idézet Eredetileg Schubertd írta Hozzászólás megtekintése
    Igen tudom.. Anno probáltam is a BMW-t, nagyon tetszett csak inkább pályákra lőttem el a meghatározott keretet. Most meg marad még keret a feltöltöttből és gondoltam beruházok, mert imádom ezeket a régi gépeket, csak most meg jövőhétig nincs kormányom, mert cserélni kell így a kipróbálás ugrott , azért kértem ki a véleményeteket. Végül maradtam a BMW-nél a Group 5-ből, lett még egy 92' DTM Merci, meg egy GTR3 Ruf, plusz a kis svéd pályákat bezsebeltem, ha online nem is lesz vele race, de a kis NSU-val jó szórakozás lesz singlebe.

    Ja és köszi a segítséget
    Én is inkább pályákra gyúrok, azokból most megvan minden. Egy-egy ritkábban használt autószériából elég egy-egy jármű és festés. A kis svéd pályák tetszenek nagyon. Könnyen megtanulhatóak és a WTCC kategóriáig jókat lehet rajtuk csatázni. GT3-hoz már szűkösek volnának, szerintem. NSU szappantartóhoz tökéletesek

  17. #1417
    Idézet Eredetileg Mediakönig írta Hozzászólás megtekintése
    Én el tudok képzelni a Group 5 verdákkal Fun futamokat. A kérdés, hogy mennyi aktív RaceRoom-os tagnak van meg.
    Hja, csak ez kicsit olyan "egymásra várás" is. Többen talán azért nem vesznek belőle, mert úgy sincs vele verseny. Egy-egy autó nem akkora összeg, hogy ne érje meg beszerezni egy fun bajnokság miatt

  18. #1418
    Bekukkantottam az eSports FIA WTCC Portiamo-i kvalifikációjára, persze Chevy-vel Úgy tűnik, az most gyengébb, mint a többi autó, legalábbis a legjobb Chevy-s idő talán a legrosszabb az öt típus top idejei közt. Talán még a Lada van hasonlóan pár tized hátrányban. Ha valakinek segítek vele, ezzel a setup-al mentem: katt ide!

    Egy videó a körömről:

    (kicsit akadozik a külső kamerás felvételnél a hang és a kép, ez Raceroom és Shadowplay nyűg, szerintem)

    A magyarok nem állnak rosszul összességében a nemzetközi mezőnyt tekintve

  19. #1419
    Nemrég csekkoltam Mantorp Park-ot is, amit már rFactor2-ből ismertem. Raceroom-ban azért szebben kivitelezett a helyszín és túraautókhoz tökéletes.

    Jó lenne, ha lassan csinálnának egy Svedish Track Pack-et is, hogy ne egyenként kelljen megvenni ezeket a pályákat.

  20. #1420
    Kipróbáltam verseny közben még egy svéd pályát, ezúttal Anderstorp került sorra. A pálya egykor F1-es helyszín volt, de mára kissé szűkös lenne komolyabb gépeknek. A WTCC 2016-os mezőnyének azonban tökéletes.

  21. #1421
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.630
    Idézet Eredetileg Erikkonen írta Hozzászólás megtekintése
    Kipróbáltam verseny közben még egy svéd pályát, ezúttal Anderstorp került sorra. A pálya egykor F1-es helyszín volt, de mára kissé szűkös lenne komolyabb gépeknek. A WTCC 2016-os mezőnyének azonban tökéletes.
    Egyik kedvencem, nem hogy F1-el, akár kamionnal is versenyeznék rajta.
    Igaz kicsit elavult, mert nem építettek köré kaszinóvárost meg aszfaltozott bukóteret, hogy aztán mindenki ott menjen. ("csak" a pályán lehet versenyezni...)
    De cserébe van ritmusa, van "egyénisége" és van benne kihívás.
    Szóval csupa olyat tud felmutatni, ami a mai modern Tilke dizájnos szakmunkás versenypályákban egyik sincs meg.
    Jók a videók.

  22. #1422
    Idézet Eredetileg barzo laszlo írta Hozzászólás megtekintése
    Egyik kedvencem, nem hogy F1-el, akár kamionnal is versenyeznék rajta.
    Igaz kicsit elavult, mert nem építettek köré kaszinóvárost meg aszfaltozott bukóteret, hogy aztán mindenki ott menjen. ("csak" a pályán lehet versenyezni...)
    De cserébe van ritmusa, van "egyénisége" és van benne kihívás.
    Szóval csupa olyat tud felmutatni, ami a mai modern Tilke dizájnos szakmunkás versenypályákban egyik sincs meg.
    Nekem is tetszenek, mert mások, mint a megszokott GP-pályák. Rövidek, tehát jobban együtt marad a mezőny és megtanulni sem igényel annyi időt, mint a Nord. Az is jó, hogy fű van, itt-ott magas szegélykő, jól behatárolja, hogy hol érdemes autózni. Nem mellesleg a VB munkáját is nagyban redukálja vágásügyileg

  23. #1423
    No, a legutóbbi svéd pálya is sorra került egy verseny erejéig. Falkenberg is egy rövid pálya, nincsenek zavaró bukóterek és kavicságyak, csak szép zöld fű

  24. #1424
    Ha minden igaz, ma érkezik a 'még véletlenül sem F1'-es autó.

    Ez a '17-es aero + V10 kombó ütősnek ígérkezik.


  25. #1425
    Zelfel Tamás Versenyző Zelfel Tamás logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 20.
    Város
    Szekszárd
    Üzenetek
    2.358
    Idézet Eredetileg balage06 írta Hozzászólás megtekintése
    Ha minden igaz, ma érkezik a 'még véletlenül sem F1'-es autó.

    Ez a '17-es aero + V10 kombó ütősnek ígérkezik.

    Nagyon bejövős az autó!Kipróbálva teszt üzemmódban.A hangja istenkirály!Jól kezelhető!
    "Jobb lábam a gázon, a bal lábam a jobbon"

Oldal: 57 / 70 ElsőElső ||| 7 47 53 54 55 56 57 58 59 60 61 67 ||| UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •