Oldal: 54 / 70 ElsőElső ||| 4 44 50 51 52 53 54 55 56 57 58 64 ||| UtolsóUtolsó
Találatok: 1.326 - 1.350 (1732 összesen)
  1. #1326
    Verpelethy Jozsef Versenyző prost logója
    Csatlakozott
    2006. 07. 22.
    Város
    Kecskemét
    Üzenetek
    1.473
    Idézet Eredetileg balage06 írta Hozzászólás megtekintése
    Csak engem zavar egyébként, hogy RaceRoomban értékes nyeremények esetén is érvényes egy ilyen kör?
    https://www.facebook.com/raceroom/po...05049266180353

    Nem az irigység beszél belőlem, mert valószínűleg még ha így mennék akkor is bőven le lennék maradva az élmenő németekhez képest, de szerintem ez akkor is rossz példát mutat bárkinek, aki szeretne belépni a szimulátorozás világába, hogy az ilyen "ott vágok és szélesítek, ahol csak lehet" hozzáállást nemhogy elnézik, de még Thrustmaster kormánnyal is honorálják.
    A vicc, hogy ez még nem is annyira durva a többi competition-hoz képest, mert itt csak 1.5 db 4wheel offtrack van, a többi kanyarnál legalább a kerékvetőn tart 2 kereket. Jó múltkor volt Buriramon egy WTCC competition, na ott a R Eduardo nevű offtracker 3-szor csinált 4 kerekes pályaelhagyást, úgy, hogy már a kanyar előtt 50 méterrel kiment a pályáról, hogy kényelmesen, nagyobb ívben tudjon ráfordulni a tempós kanyarokra, és így zsákolta be az egyébként semmit nem érő pole-t. És ez általános sajnos, mert a vágás ellenőrző algoritmus kalap szart nem ér sok helyen, a fair play-ről meg sosem hallott a leaderboarboard-ok úri közönségének kb. 90%-a. Amit nem értek, hogy miért nem adják ki valamelyik szépreményű bétateszternek, hogy a 4 kerekes pályaelhagyást ellenőrizze a nagyobb versenyeken és törölje a kört, ha ilyet tapasztal.
    Utoljára módosította: prost; 2016. 12. 27. 15:56.

  2. #1327
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.043
    Régebben volt is már valami competition-ük, amiből kissebbféle botrány lett, kiderültek a vágások, talán patch-elték is a pályát, és újra indították a versenyt. Ezekszerint nemnagyon hatotta meg őket a dolog...
    biztos sok munka...

  3. #1328
    Tóbiás Krisztián Versenyző krisztiantobias logója
    Csatlakozott
    2016. 01. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.948
    Idézet Eredetileg balage06 írta Hozzászólás megtekintése
    Csak engem zavar egyébként, hogy RaceRoomban értékes nyeremények esetén is érvényes egy ilyen kör?
    https://www.facebook.com/raceroom/po...05049266180353

    Nem az irigység beszél belőlem, mert valószínűleg még ha így mennék akkor is bőven le lennék maradva az élmenő németekhez képest, de szerintem ez akkor is rossz példát mutat bárkinek, aki szeretne belépni a szimulátorozás világába, hogy az ilyen "ott vágok és szélesítek, ahol csak lehet" hozzáállást nemhogy elnézik, de még Thrustmaster kormánnyal is honorálják.
    Én csak 10 vágást számoltam, az nem is sok...

    Hanyagolni kell a játékot a fenébe. Most komolyan, ezekben a kanyarokban vágott: 1, 5, 8, 9, 11, 12, 14, 15, 19, 20. Mit tud adni a Raceroom amit az AC és az újonnanleárazott Rfactor2 nem? Kb nagyjából csak a hivatalos WTCC-t, amit kb csak nézni élvezet

  4. #1329
    Eredetileg Get Real módban majdnem mindenhol a fehér vonalakat vette figyelembe a játék, a közösség sírta ki, hogy lazítsanak rajta, mert túl szigorú. Csak szerintem pont az ilyen hotlap versenyek esetén lenne értelme meghagyni azt a rendszert.

    Ami még érdekes, hogy a hatodik fokozatot nem is használja.

  5. #1330
    Tóbiás Krisztián Versenyző krisztiantobias logója
    Csatlakozott
    2016. 01. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.948
    Idézet Eredetileg balage06 írta Hozzászólás megtekintése
    Eredetileg Get Real módban majdnem mindenhol a fehér vonalakat vette figyelembe a játék, a közösség sírta ki, hogy lazítsanak rajta, mert túl szigorú. Csak szerintem pont az ilyen hotlap versenyek esetén lenne értelme meghagyni azt a rendszert.

    Ami még érdekes, hogy a hatodik fokozatot nem is használja.
    Ez korábban is előjött és igazából teljesen mind1, hogy az 1est vagy a 6ost nem használod. A váltás időbe kerül még egy ilyen kocsival is, így 5 sebességet használva gyorsabb lehetsz mint 6-al (főleg ha a pálya is jobban adja úgy magát)

  6. #1331
    Dezső Tamás Versenyző dtom84 logója
    Csatlakozott
    2014. 01. 08.
    Város
    Búcsúszentlászló <-> BP
    Üzenetek
    2.804
    Idézet Eredetileg Kettel írta Hozzászólás megtekintése
    Régebben volt is már valami competition-ük, amiből kissebbféle botrány lett, kiderültek a vágások, talán patch-elték is a pályát, és újra indították a versenyt. Ezekszerint nemnagyon hatotta meg őket a dolog...
    biztos sok munka...
    Portimao volt, az egyik rövidebb nyomvonalát is lehetett használni a pályának büntetés nélkül

  7. #1332
    Jónás Ádám Regisztrált Adam Jonas logója
    Csatlakozott
    2008. 10. 29.
    Város
    Debrecen
    Üzenetek
    1.077
    Egy fizetett zsoldostól (Julian Kunze) mégis mit vártok? Kapja ingyen a cuccokat a Euronics-től, gondolom én, és közbe meg az alábbi minőségbe futtatja a játékot:



    Minimál grafika, 0 árnyék, még szép, hogy ilyen robot módjára el tudja találni a féktávokat és fékpontokat.

    U.i.: ja bocsi, a fenti FB-s videóba nem a Kunze van. De nagyjából ő is ez a kategória, ahogyan láthatjátok.
    Utoljára módosította: Adam Jonas; 2016. 12. 27. 19:07.

  8. #1333
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.043
    Idézet Eredetileg krisztiantobias írta Hozzászólás megtekintése
    Én csak 10 vágást számoltam, az nem is sok...

    Hanyagolni kell a játékot a fenébe. Most komolyan, ezekben a kanyarokban vágott: 1, 5, 8, 9, 11, 12, 14, 15, 19, 20. Mit tud adni a Raceroom amit az AC és az újonnanleárazott Rfactor2 nem? Kb nagyjából csak a hivatalos WTCC-t, amit kb csak nézni élvezet
    Légyszi mindig csak ésszel a melyik a "jobb szim" mantrát. rf2-nek, ac-nek is vannak lyukai. Egyik sem 100-as. Van amelyik ebben erős, valamelyik másban, és az egyénenként változhat hogy kinek mi a prioritása.

    Idézet Eredetileg Adam Jonas írta Hozzászólás megtekintése
    ...
    Ú, azt imádtam a multis fps-ekben (cod,mohaa,qvakk) hogy mindenki feltolja a grafikát, ámul bámul, erre a pro-k meg szénné butították őket. Kösz nem...

  9. #1334
    F1C-ben az effekteket alacsony értékre állítva az esőfüggönyt is ki lehetett kapcsolni, úgyhogy a legtöbb ember a vizes futamokon olyan beállítással indult, az alacsony tapadáson túl értelmét vesztette az egész.

  10. #1335
    Tóbiás Krisztián Versenyző krisztiantobias logója
    Csatlakozott
    2016. 01. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.948
    Idézet Eredetileg Kettel írta Hozzászólás megtekintése
    Ú, azt imádtam a multis fps-ekben (cod,mohaa,qvakk) hogy mindenki feltolja a grafikát, ámul bámul, erre a pro-k meg szénné butították őket. Kösz nem...
    De úgy legnagyobb az fps... Emlékszem még 2006ban az egyik kolis ismerős vettetett gépet szüleivel és 640*480ban nyomta a CS-t minimumon pont ez miatt

  11. #1336
    Varga Balázs Versenyző Cerdoblaise logója
    Csatlakozott
    2012. 12. 18.
    Város
    Mosonmagyaróvár
    Üzenetek
    1.255
    Idézet Eredetileg krisztiantobias írta Hozzászólás megtekintése
    De úgy legnagyobb az fps... Emlékszem még 2006ban az egyik kolis ismerős vettetett gépet szüleivel és 640*480ban nyomta a CS-t minimumon pont ez miatt
    Ezt most is így csinálják, de nem csak az fps miatt, hanem mert alapból FOV-ot nem lehet állítani. 24"+640×480+fullscreen, ez a tuti!
    Ha úgy érzed, ura vagy a helyzetnek, akkor ez csak azt jelenti, hogy nem vagy elég gyors.

  12. #1337
    Ozsváth Zoltán Versenyző ozoli78 logója
    Csatlakozott
    2013. 01. 28.
    Város
    Örményes
    Üzenetek
    368
    Idézet Eredetileg Adam Jonas írta Hozzászólás megtekintése
    Egy fizetett zsoldostól (Julian Kunze) mégis mit vártok? Kapja ingyen a cuccokat a Euronics-től, gondolom én, és közbe meg az alábbi minőségbe futtatja a játékot:



    Minimál grafika, 0 árnyék, még szép, hogy ilyen robot módjára el tudja találni a féktávokat és fékpontokat.

    U.i.: ja bocsi, a fenti FB-s videóba nem a Kunze van. De nagyjából ő is ez a kategória, ahogyan láthatjátok.
    Csak halkan megjegyzem akit leszolsz a videoban ,iszonyat gyors gyerek , ha nem szélesítene akkor is első lett volna.
    Hidd el össze tudna rakni egy no offtrack kört.
    De mivel a program engedi igy mindenkinek engedi, utánna kell csinálni.

    fb os viderol beszélek.

  13. #1338
    Jónás Ádám Regisztrált Adam Jonas logója
    Csatlakozott
    2008. 10. 29.
    Város
    Debrecen
    Üzenetek
    1.077
    Idézet Eredetileg ozoli78 írta Hozzászólás megtekintése
    Csak halkan megjegyzem akit leszolsz a videoban ,iszonyat gyors gyerek , ha nem szélesítene akkor is első lett volna.
    Hidd el össze tudna rakni egy no offtrack kört.
    De mivel a program engedi igy mindenkinek engedi, utánna kell csinálni.

    fb os viderol beszélek.
    Nem a gyorsaságát kérdeőjelezem meg, hanem inkább azt, hogyha szimulátornak nevezünk egy programot, miért nem lehetne esetleg úgy is vezetni benne? Ha most poénból belökném nekik mondjuk, hogy "dehát az R3E nem is szimulátor", kb. ők lennének az elsők, akik nekem esnének. Kérdezem én, ha a valóságot próbáljuk szimulálni, akkor miért nem lehet betartnai a szabályokat? Sector3 fórumon legalább bő 1 éve pofázom, hogy jó lenne, ha csesznének valamit a vágásokkal, mert ez elég gáz így...és akkor talán nem születnének ilyen posztok.

    (Amúgy a nagy részét a top10-20-nak ismerem, tehát innentől kezdve azt is tudom, hogy miket szoktak csinálni. Van közöttük egy-két olyan, aki tényleg úgy van ott az elejébe, hogy szépen betart mindent, nem vág, ritkán szélesít, stb. Csak kár, hogy az ilyen, FB-os videóba lévő embereket sztárolják a RaceRoom-nál (is).)

    Ezt az "utána kell csinálni" dolgot meg ne haragudj meg, de nam vagyok hajlandó elfogadni. Azért, mert mondjuk előtted lopnak a boltban, nem azt jelenti, hogy neked is lopnod kell.

  14. #1339
    Tóbiás Krisztián Versenyző krisztiantobias logója
    Csatlakozott
    2016. 01. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.948
    Idézet Eredetileg Adam Jonas írta Hozzászólás megtekintése
    Nem a gyorsaságát kérdeőjelezem meg, hanem inkább azt, hogyha szimulátornak nevezünk egy programot, miért nem lehetne esetleg úgy is vezetni benne? Ha most poénból belökném nekik mondjuk, hogy "dehát az R3E nem is szimulátor", kb. ők lennének az elsők, akik nekem esnének. Kérdezem én, ha a valóságot próbáljuk szimulálni, akkor miért nem lehet betartnai a szabályokat? Sector3 fórumon legalább bő 1 éve pofázom, hogy jó lenne, ha csesznének valamit a vágásokkal, mert ez elég gáz így...és akkor talán nem születnének ilyen posztok.

    (Amúgy a nagy részét a top10-20-nak ismerem, tehát innentől kezdve azt is tudom, hogy miket szoktak csinálni. Van közöttük egy-két olyan, aki tényleg úgy van ott az elejébe, hogy szépen betart mindent, nem vág, ritkán szélesít, stb. Csak kár, hogy az ilyen, FB-os videóba lévő embereket sztárolják a RaceRoom-nál (is).)

    Ezt az "utána kell csinálni" dolgot meg ne haragudj meg, de nam vagyok hajlandó elfogadni. Azért, mert mondjuk előtted lopnak a boltban, nem azt jelenti, hogy neked is lopnod kell.
    Ráadásul úgy szélesít 2 helyen is, hogy még a rázókövet is direkt kikerüli...

  15. #1340
    Jónás Ádám Regisztrált Adam Jonas logója
    Csatlakozott
    2008. 10. 29.
    Város
    Debrecen
    Üzenetek
    1.077
    Idézet Eredetileg krisztiantobias írta Hozzászólás megtekintése
    Ráadásul úgy szélesít 2 helyen is, hogy még a rázókövet is direkt kikerüli...
    És igen, ez itt a legnagyobb problémám: a szándékot sem látni rajta, hogy ő szeretne úgy közlekedni, mint a nagyok a valóságban. Mert az, hogy feszegetjük a határt, és egy-egy gyorskörnél kicsit lecsúszunk, szélesítünk egy dolog.

  16. #1341
    Ozsváth Zoltán Versenyző ozoli78 logója
    Csatlakozott
    2013. 01. 28.
    Város
    Örményes
    Üzenetek
    368
    Idézet Eredetileg Adam Jonas írta Hozzászólás megtekintése
    Nem a gyorsaságát kérdeőjelezem meg, hanem inkább azt, hogyha szimulátornak nevezünk egy programot, miért nem lehetne esetleg úgy is vezetni benne? Ha most poénból belökném nekik mondjuk, hogy "dehát az R3E nem is szimulátor", kb. ők lennének az elsők, akik nekem esnének. Kérdezem én, ha a valóságot próbáljuk szimulálni, akkor miért nem lehet betartnai a szabályokat? Sector3 fórumon legalább bő 1 éve pofázom, hogy jó lenne, ha csesznének valamit a vágásokkal, mert ez elég gáz így...és akkor talán nem születnének ilyen posztok.

    (Amúgy a nagy részét a top10-20-nak ismerem, tehát innentől kezdve azt is tudom, hogy miket szoktak csinálni. Van közöttük egy-két olyan, aki tényleg úgy van ott az elejébe, hogy szépen betart mindent, nem vág, ritkán szélesít, stb. Csak kár, hogy az ilyen, FB-os videóba lévő embereket sztárolják a RaceRoom-nál (is).)

    Ezt az "utána kell csinálni" dolgot meg ne haragudj meg, de nam vagyok hajlandó elfogadni. Azért, mert mondjuk előtted lopnak a boltban, nem azt jelenti, hogy neked is lopnod kell.
    Igazatok van rusnyán szétvágott kör.
    Az utánna kell csinálni nem egészen a vágásokra értettem /helyeseltem .
    Benecke iR ben is ott van es ott topp 3 ban van Huttu az első.
    Van is egy hsz a fb on a video alatt "x17 iR dq" vagy valami ilyesmi

  17. #1342
    Jónás Ádám Regisztrált Adam Jonas logója
    Csatlakozott
    2008. 10. 29.
    Város
    Debrecen
    Üzenetek
    1.077
    Idézet Eredetileg ozoli78 írta Hozzászólás megtekintése
    Igazatok van rusnyán szétvágott kör.
    Az utánna kell csinálni nem egészen a vágásokra értettem /helyeseltem .
    Benecke iR ben is ott van es ott topp 3 ban van Huttu az első.
    Van is egy hsz a fb on a video alatt "x17 iR dq" vagy valami ilyesmi
    Igazából én úgy vagyok vele, hogy pont az ilyeneknek, mint amilyen Benecke is, kellene példát mutatnia azzal, hogy egy ilyen eseményen nem így megy. Tudom én, olykor elkapja az embert a hév, meg a versenyszellem, de na... Jó párszor volt, hogy ilyen helyzetekben elvettem a gázt, és így nulláztam a kört, mert nem úgy akartam javítani 2 tizedet, hogy kihasználom az ilyen programhibákat.

    Egyáltalán nem kérdőjelezem meg a gyorsaságát, csak értetlenül állok az ilyen előtt, hogy aki szabályosan is meg tudná ezt csinálni, annak miért kell ilyen eszközökhöz nyúlnia?

  18. #1343
    Tóbiás Krisztián Versenyző krisztiantobias logója
    Csatlakozott
    2016. 01. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.948
    Idézet Eredetileg Adam Jonas írta Hozzászólás megtekintése
    Igazából én úgy vagyok vele, hogy pont az ilyeneknek, mint amilyen Benecke is, kellene példát mutatnia azzal, hogy egy ilyen eseményen nem így megy. Tudom én, olykor elkapja az embert a hév, meg a versenyszellem, de na... Jó párszor volt, hogy ilyen helyzetekben elvettem a gázt, és így nulláztam a kört, mert nem úgy akartam javítani 2 tizedet, hogy kihasználom az ilyen programhibákat.

    Egyáltalán nem kérdőjelezem meg a gyorsaságát, csak értetlenül állok az ilyen előtt, hogy aki szabályosan is meg tudná ezt csinálni, annak miért kell ilyen eszközökhöz nyúlnia?
    Hát igen, de ha példát mutatna akkor más nyert volna. Az aki kiírta a versenyt, annak kellett volna erre figyelnie, de ez van. R3E-ben ennyire rossz a vágás kezelés amúgy vagy ki volt kapcsolva? Játszottam jó pár órát, ez is mutatja, hogy mennyire nem szoktam vágni

    Kb ehhez tudnám hasonlítani ezt az extra vágós győzelmet:
    Nagyon néha szoktam Pro Evolution Soccerezni, ott olyan van, hogy a meccs vége előtt ki tudsz lépni a meccsről ha gyenge a kapcsolatod. Például benyomod maximumra a torrent feltöltést és letöltést és már meg is szakad a meccs. Mondjuk a Konami kiírt volna egy versenyt, hogy az nyer egy PS4-et, akinek a legjobb a győzelem / vereség mutatója. A végén győztes pedig a győztes nyert volna 500szor, kikapott 0szor és disconnectelt 200szor. Egyértelműen csalt, de ő nyert. Fair? Aligha! Bosszantó? Naná

    Lényeg a lényeg, ha távolugrást rendezel hozzá tartozik a rugaszkodóléc és az esetleges belépés is
    Utoljára módosította: krisztiantobias; 2016. 12. 28. 01:27.

  19. #1344
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg Adam Jonas írta Hozzászólás megtekintése
    Egyáltalán nem kérdőjelezem meg a gyorsaságát, csak értetlenül állok az ilyen előtt, hogy aki szabályosan is meg tudná ezt csinálni, annak miért kell ilyen eszközökhöz nyúlnia?
    Ez a szabályos. A szervezők feladata meghatározni a kereteket és betartani a szabályokat, a résztevőké pedig, hogy a legjobbat nyújtsák a lehetőségek maximális kihasználásával a szabályos kereteken beül. Nem a versenyzőt kell szidni, ha hülyék a szabályok.

  20. #1345
    Jónás Ádám Regisztrált Adam Jonas logója
    Csatlakozott
    2008. 10. 29.
    Város
    Debrecen
    Üzenetek
    1.077
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Ez a szabályos. A szervezők feladata meghatározni a kereteket és betartani a szabályokat, a résztevőké pedig, hogy a legjobbat nyújtsák a lehetőségek maximális kihasználásával a szabályos kereteken beül. Nem a versenyzőt kell szidni, ha hülyék a szabályok.
    Tisztelettel megkérdezem: most szimulátorozunk, vagy autósjátékkal játszunk? Mert utóbbinál elfogadható, igen, előbbinél nem. Ezért kéne az ilyen helyzetekben motyogni a szervezők felé, és nem fülünket-farkunkat behúzva, kihasználni a kiskapukat. Én személy szerint rengetegszer szóltam már, hogy ez így nem lesz jó, leginkább megkaptam a béta-teszterektől, hogy hülye vagyok kb., meg mellé még 6 "disagree" értékelést a fórumon.


    Másrészről, ahogy Zoli is írta, a srác iRacing-ezik, tehát legalább tőle elvárható lett volna, hogy nem kezdi el keresgélni a kiskapukat, mint Julian Kunze pl.


    Egyébként ilyen hozzáállással meg nem kell csodálkozni, hogy a bajnokságokban egyre több balhés eset van, és egyre több a probléma (nem csak magyar, hanem nemzetközi szinten is).

  21. #1346
    Verpelethy Jozsef Versenyző prost logója
    Csatlakozott
    2006. 07. 22.
    Város
    Kecskemét
    Üzenetek
    1.473
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Ez a szabályos. A szervezők feladata meghatározni a kereteket és betartani a szabályokat, a résztevőké pedig, hogy a legjobbat nyújtsák a lehetőségek maximális kihasználásával a szabályos kereteken beül. Nem a versenyzőt kell szidni, ha hülyék a szabályok.
    Nem hozhatsz olyan szabályt, ami engedi a szándékos 4 kerekes pályaelhagyást. Mert akkor minek van a pálya, ha mindenki arra megy, amerre akar? Olyat igen, hogy esetleg lecsúszhatsz 4 kerékkel, de itt nem erről van szó, sőt az esetek legtöbbjében abszolút szándékosság érhető tetten, ami szánalmas. Az adminok részéről is az egyébként, nemcsak a versenyzőkéről.

  22. #1347
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg Adam Jonas írta Hozzászólás megtekintése
    Tisztelettel megkérdezem: most szimulátorozunk, vagy autósjátékkal játszunk? Mert utóbbinál elfogadható, igen, előbbinél nem. Ezért kéne az ilyen helyzetekben motyogni a szervezők felé, és nem fülünket-farkunkat behúzva, kihasználni a kiskapukat. Én személy szerint rengetegszer szóltam már, hogy ez így nem lesz jó, leginkább megkaptam a béta-teszterektől, hogy hülye vagyok kb., meg mellé még 6 "disagree" értékelést a fórumon.

    Másrészről, ahogy Zoli is írta, a srác iRacing-ezik, tehát legalább tőle elvárható lett volna, hogy nem kezdi el keresgélni a kiskapukat, mint Julian Kunze pl.

    Egyébként ilyen hozzáállással meg nem kell csodálkozni, hogy a bajnokságokban egyre több balhés eset van, és egyre több a probléma (nem csak magyar, hanem nemzetközi szinten is).
    Ezek mind teljesen lényegtelen dolgok, hogy ki mivel amúgy hol megy, meg mi van a valóságban, meg mi az etikett és a többi.

    Ez itt egy competition, aminek vannak saját szabályai, azok meg olyanok, amilyenek. Aki ezen részt vesz, az mind nyerni akar, ehhez pedig ki kell használni a szabályok adta keretet.
    A szervezőket, fejlesztőket természetesen lehet és kell is szapulni, de a versenyzőknek meg az a dolga/kötelessége, hogy éljenek a lehetőségekkel.


    Idézet Eredetileg prost írta Hozzászólás megtekintése
    Nem hozhatsz olyan szabályt, ami engedi a szándékos 4 kerekes pályaelhagyást. Mert akkor minek van a pálya, ha mindenki arra megy, amerre akar?
    Már miért ne hozhatnék? Ha én szervezek vmit, olyan szabályt hozok, amilyet csak akarok, aztán majd eldől, hogy vevők rá az emberek, vagy nem.
    Hogy ha Sector3 szarik erre és mégis jönnek az emberek, akkor lehet igazuk van, mi meg puffoghatunk itt magukban.
    De persze remélem rábasznak, vagy észhez térnek!
    Utoljára módosította: neilszab; 2016. 12. 28. 20:06.

  23. #1348
    Mivel tegnap úgy döntöttem, hogy egyelőre felfüggesztem az online versenyzést, gondoltam megpróbálom offline. Bekapcsoltam a RaceRoomot, és legnagyobb megdöbbenésemre azt tapasztaltam, hogy eltűntek a menüből az "Experience"-ek, azaz az ADAC Masters 2014, a DTM 2013 és '14. Ez azért volt jó, mert mindent előre beállítottak (a versenyek hosszát, a szabályokat, a pályák sorrendjét, az ellenfeleket, stb.), sőt tetszetős egyedi menük is párosultak az egészhez. Csak egy kattintás volt és máris kezedhetted a bajnokságot. No kérem, ennek vége! Ha offline bajnokságot akarsz futni, akkor mindent saját magadnak kell beállítani, ráadásul a klassz menük is eltűntek. A legnagyobb baj mégsem ez! A DTM versenyek esetén az egyes pályákhoz nem tudsz más-más körszámot beállítani, pedig abban a bajnokságban a megtett távolságban határozzák meg a versenyek hosszát, nem eltelt időben.

    Én annak idején megvettem a komplett ADAC 2014 és a DTM 2014 bajnokságot, most ezt a tudtom nélül elvették tőlem. Mi ez, ha nem lopás? Jeleztem ezt a Sector3 fórumán is, kíváncsi vagyok, hogy mit reagálnak rá... (Lehet, hogy kizának a fórumjukról.)

  24. #1349
    Elvileg amikor elindítasz egy adott Single Race-t, vagy Championshipet, akkor van egy Rule Preset opció a menüben, ahol a korábbi Experience szabályrendszereket ki lehet választani. Persze az már más kérdés, hogy jelenleg ezek sem pontosan modellezik az adott szezonok előírásait, remélhetőleg majd ezeket is finomítják valamikor.

  25. #1350
    Tóth Jani Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 08. 10.
    Város
    Gyöngyös
    Üzenetek
    73
    A pálya elhagyással kapcsolatban igazat adnék Szabinak. Csak egy kis idézettel élnék, amit több mint 2000 éve leírt Szun-Ce a Háború művészetében: "A hatalom: felmérni az előnyöket, s tetteinket ahhoz igazítani. A háború mindig a csalás útját járja." Sajnos ilyen a világ. Ilyen volt és ilyen lesz. Ha valaki nem 'csak játszani' akar hanem győzni, az élni fog a lehetőségekkel. Farkasok közt farkassá kell válni...
    "A harmadik bukfenc után elvesztettem az uralmam az autó felett!"

Oldal: 54 / 70 ElsőElső ||| 4 44 50 51 52 53 54 55 56 57 58 64 ||| UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •