Oldal: 53 / 63 ElsőElső ||| 3 43 49 50 51 52 53 54 55 56 57 ||| UtolsóUtolsó
Találatok: 1.301 - 1.325 (1569 összesen)
    Jónás Ádám Regisztrált Adam Jonas logója
    Város
    Debrecen
    Üzenetek
    1.073
    Idézet Eredetileg krisztiantobias írta Hozzászólás megtekintése
    Ráadásul úgy szélesít 2 helyen is, hogy még a rázókövet is direkt kikerüli...
    És igen, ez itt a legnagyobb problémám: a szándékot sem látni rajta, hogy ő szeretne úgy közlekedni, mint a nagyok a valóságban. Mert az, hogy feszegetjük a határt, és egy-egy gyorskörnél kicsit lecsúszunk, szélesítünk egy dolog.

Ozsváth Zoltán Versenyző ozoli78 logója
    Város
    Örményes
    Üzenetek
    368
    Idézet Eredetileg Adam Jonas írta Hozzászólás megtekintése
    Nem a gyorsaságát kérdeőjelezem meg, hanem inkább azt, hogyha szimulátornak nevezünk egy programot, miért nem lehetne esetleg úgy is vezetni benne? Ha most poénból belökném nekik mondjuk, hogy "dehát az R3E nem is szimulátor", kb. ők lennének az elsők, akik nekem esnének. Kérdezem én, ha a valóságot próbáljuk szimulálni, akkor miért nem lehet betartnai a szabályokat? Sector3 fórumon legalább bő 1 éve pofázom, hogy jó lenne, ha csesznének valamit a vágásokkal, mert ez elég gáz így...és akkor talán nem születnének ilyen posztok.

(Amúgy a nagy részét a top10-20-nak ismerem, tehát innentől kezdve azt is tudom, hogy miket szoktak csinálni. Van közöttük egy-két olyan, aki tényleg úgy van ott az elejébe, hogy szépen betart mindent, nem vág, ritkán szélesít, stb. Csak kár, hogy az ilyen, FB-os videóba lévő embereket sztárolják a RaceRoom-nál (is).)

Ezt az "utána kell csinálni" dolgot meg ne haragudj meg, de nam vagyok hajlandó elfogadni. Azért, mert mondjuk előtted lopnak a boltban, nem azt jelenti, hogy neked is lopnod kell.
    Igazatok van rusnyán szétvágott kör.
    Az utánna kell csinálni nem egészen a vágásokra értettem /helyeseltem .
    Benecke iR ben is ott van es ott topp 3 ban van Huttu az első.
    Van is egy hsz a fb on a video alatt "x17 iR dq" vagy valami ilyesmi

Város
    Debrecen
    Üzenetek
    1.073
    Idézet Eredetileg ozoli78 írta Hozzászólás megtekintése
    Igazatok van rusnyán szétvágott kör.
    Az utánna kell csinálni nem egészen a vágásokra értettem /helyeseltem .
    Benecke iR ben is ott van es ott topp 3 ban van Huttu az első.
    Van is egy hsz a fb on a video alatt "x17 iR dq" vagy valami ilyesmi
    Igazából én úgy vagyok vele, hogy pont az ilyeneknek, mint amilyen Benecke is, kellene példát mutatnia azzal, hogy egy ilyen eseményen nem így megy. Tudom én, olykor elkapja az embert a hév, meg a versenyszellem, de na... Jó párszor volt, hogy ilyen helyzetekben elvettem a gázt, és így nulláztam a kört, mert nem úgy akartam javítani 2 tizedet, hogy kihasználom az ilyen programhibákat.

Egyáltalán nem kérdőjelezem meg a gyorsaságát, csak értetlenül állok az ilyen előtt, hogy aki szabályosan is meg tudná ezt csinálni, annak miért kell ilyen eszközökhöz nyúlnia?

Tóbiás Krisztián Versenyző krisztiantobias logója
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.899
    Igazából én úgy vagyok vele, hogy pont az ilyeneknek, mint amilyen Benecke is, kellene példát mutatnia azzal, hogy egy ilyen eseményen nem így megy. Tudom én, olykor elkapja az embert a hév, meg a versenyszellem, de na... Jó párszor volt, hogy ilyen helyzetekben elvettem a gázt, és így nulláztam a kört, mert nem úgy akartam javítani 2 tizedet, hogy kihasználom az ilyen programhibákat.

Egyáltalán nem kérdőjelezem meg a gyorsaságát, csak értetlenül állok az ilyen előtt, hogy aki szabályosan is meg tudná ezt csinálni, annak miért kell ilyen eszközökhöz nyúlnia?
    Hát igen, de ha példát mutatna akkor más nyert volna. Az aki kiírta a versenyt, annak kellett volna erre figyelnie, de ez van. R3E-ben ennyire rossz a vágás kezelés amúgy vagy ki volt kapcsolva? Játszottam jó pár órát, ez is mutatja, hogy mennyire nem szoktam vágni

Kb ehhez tudnám hasonlítani ezt az extra vágós győzelmet:
    Nagyon néha szoktam Pro Evolution Soccerezni, ott olyan van, hogy a meccs vége előtt ki tudsz lépni a meccsről ha gyenge a kapcsolatod. Például benyomod maximumra a torrent feltöltést és letöltést és már meg is szakad a meccs. Mondjuk a Konami kiírt volna egy versenyt, hogy az nyer egy PS4-et, akinek a legjobb a győzelem / vereség mutatója. A végén győztes pedig a győztes nyert volna 500szor, kikapott 0szor és disconnectelt 200szor. Egyértelműen csalt, de ő nyert. Fair? Aligha! Bosszantó? Naná

Lényeg a lényeg, ha távolugrást rendezel hozzá tartozik a rugaszkodóléc és az esetleges belépés is
    Utoljára módosította: krisztiantobias; 2016. 12. 28. 00:27.

Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.046
    Ez a szabályos. A szervezők feladata meghatározni a kereteket és betartani a szabályokat, a résztevőké pedig, hogy a legjobbat nyújtsák a lehetőségek maximális kihasználásával a szabályos kereteken beül. Nem a versenyzőt kell szidni, ha hülyék a szabályok.

Város
    Debrecen
    Üzenetek
    1.073
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Ez a szabályos. A szervezők feladata meghatározni a kereteket és betartani a szabályokat, a résztevőké pedig, hogy a legjobbat nyújtsák a lehetőségek maximális kihasználásával a szabályos kereteken beül. Nem a versenyzőt kell szidni, ha hülyék a szabályok.
    Tisztelettel megkérdezem: most szimulátorozunk, vagy autósjátékkal játszunk? Mert utóbbinál elfogadható, igen, előbbinél nem. Ezért kéne az ilyen helyzetekben motyogni a szervezők felé, és nem fülünket-farkunkat behúzva, kihasználni a kiskapukat. Én személy szerint rengetegszer szóltam már, hogy ez így nem lesz jó, leginkább megkaptam a béta-teszterektől, hogy hülye vagyok kb., meg mellé még 6 "disagree" értékelést a fórumon.

Másrészről, ahogy Zoli is írta, a srác iRacing-ezik, tehát legalább tőle elvárható lett volna, hogy nem kezdi el keresgélni a kiskapukat, mint Julian Kunze pl.

Egyébként ilyen hozzáállással meg nem kell csodálkozni, hogy a bajnokságokban egyre több balhés eset van, és egyre több a probléma (nem csak magyar, hanem nemzetközi szinten is).

Verpelethy Jozsef Versenyző prost logója
    Város
    Kecskemét
    Üzenetek
    1.463
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Nem hozhatsz olyan szabályt, ami engedi a szándékos 4 kerekes pályaelhagyást. Mert akkor minek van a pálya, ha mindenki arra megy, amerre akar? Olyat igen, hogy esetleg lecsúszhatsz 4 kerékkel, de itt nem erről van szó, sőt az esetek legtöbbjében abszolút szándékosság érhető tetten, ami szánalmas. Az adminok részéről is az egyébként, nemcsak a versenyzőkéről.

Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.046
    Tisztelettel megkérdezem: most szimulátorozunk, vagy autósjátékkal játszunk? Mert utóbbinál elfogadható, igen, előbbinél nem. Ezért kéne az ilyen helyzetekben motyogni a szervezők felé, és nem fülünket-farkunkat behúzva, kihasználni a kiskapukat. Én személy szerint rengetegszer szóltam már, hogy ez így nem lesz jó, leginkább megkaptam a béta-teszterektől, hogy hülye vagyok kb., meg mellé még 6 "disagree" értékelést a fórumon.

Másrészről, ahogy Zoli is írta, a srác iRacing-ezik, tehát legalább tőle elvárható lett volna, hogy nem kezdi el keresgélni a kiskapukat, mint Julian Kunze pl.

Egyébként ilyen hozzáállással meg nem kell csodálkozni, hogy a bajnokságokban egyre több balhés eset van, és egyre több a probléma (nem csak magyar, hanem nemzetközi szinten is).
    Ezek mind teljesen lényegtelen dolgok, hogy ki mivel amúgy hol megy, meg mi van a valóságban, meg mi az etikett és a többi.

Ez itt egy competition, aminek vannak saját szabályai, azok meg olyanok, amilyenek. Aki ezen részt vesz, az mind nyerni akar, ehhez pedig ki kell használni a szabályok adta keretet.
    A szervezőket, fejlesztőket természetesen lehet és kell is szapulni, de a versenyzőknek meg az a dolga/kötelessége, hogy éljenek a lehetőségekkel.

Idézet Eredetileg prost írta Hozzászólás megtekintése
    Nem hozhatsz olyan szabályt, ami engedi a szándékos 4 kerekes pályaelhagyást. Mert akkor minek van a pálya, ha mindenki arra megy, amerre akar?
    Már miért ne hozhatnék? Ha én szervezek vmit, olyan szabályt hozok, amilyet csak akarok, aztán majd eldől, hogy vevők rá az emberek, vagy nem.
    Hogy ha Sector3 szarik erre és mégis jönnek az emberek, akkor lehet igazuk van, mi meg puffoghatunk itt magukban.
    De persze remélem rábasznak, vagy észhez térnek!
    Utoljára módosította: neilszab; 2016. 12. 28. 19:06.

Mivel tegnap úgy döntöttem, hogy egyelőre felfüggesztem az online versenyzést, gondoltam megpróbálom offline. Bekapcsoltam a RaceRoomot, és legnagyobb megdöbbenésemre azt tapasztaltam, hogy eltűntek a menüből az "Experience"-ek, azaz az ADAC Masters 2014, a DTM 2013 és '14. Ez azért volt jó, mert mindent előre beállítottak (a versenyek hosszát, a szabályokat, a pályák sorrendjét, az ellenfeleket, stb.), sőt tetszetős egyedi menük is párosultak az egészhez. Csak egy kattintás volt és máris kezedhetted a bajnokságot. No kérem, ennek vége! Ha offline bajnokságot akarsz futni, akkor mindent saját magadnak kell beállítani, ráadásul a klassz menük is eltűntek. A legnagyobb baj mégsem ez! A DTM versenyek esetén az egyes pályákhoz nem tudsz más-más körszámot beállítani, pedig abban a bajnokságban a megtett távolságban határozzák meg a versenyek hosszát, nem eltelt időben.

Én annak idején megvettem a komplett ADAC 2014 és a DTM 2014 bajnokságot, most ezt a tudtom nélül elvették tőlem. Mi ez, ha nem lopás? Jeleztem ezt a Sector3 fórumán is, kíváncsi vagyok, hogy mit reagálnak rá... (Lehet, hogy kizának a fórumjukról.)

Elvileg amikor elindítasz egy adott Single Race-t, vagy Championshipet, akkor van egy Rule Preset opció a menüben, ahol a korábbi Experience szabályrendszereket ki lehet választani. Persze az már más kérdés, hogy jelenleg ezek sem pontosan modellezik az adott szezonok előírásait, remélhetőleg majd ezeket is finomítják valamikor.

Tóth Jani Versenyző
    Város
    Gyöngyös
    Üzenetek
    71
    A pálya elhagyással kapcsolatban igazat adnék Szabinak. Csak egy kis idézettel élnék, amit több mint 2000 éve leírt Szun-Ce a Háború művészetében: "A hatalom: felmérni az előnyöket, s tetteinket ahhoz igazítani. A háború mindig a csalás útját járja." Sajnos ilyen a világ. Ilyen volt és ilyen lesz. Ha valaki nem 'csak játszani' akar hanem győzni, az élni fog a lehetőségekkel. Farkasok közt farkassá kell válni...
    "A harmadik bukfenc után elvesztettem az uralmam az autó felett!"

Idézet Eredetileg balage06 írta Hozzászólás megtekintése
    Elvileg amikor elindítasz egy adott Single Race-t, vagy Championshipet, akkor van egy Rule Preset opció a menüben, ahol a korábbi Experience szabályrendszereket ki lehet választani. Persze az már más kérdés, hogy jelenleg ezek sem pontosan modellezik az adott szezonok előírásait, remélhetőleg majd ezeket is finomítják valamikor.
    A Sector3 fórumán eddig nem sok jóval kecsegtetnek. Lehet, hogy írok a Customer supportnak, végül is csak be kell másolnom a fórumban írt hozzászólásaimat.

Dezső Tamás Adminisztrátor dtom84 logója
    Város
    Búcsúszentlászló <-> BP
    Üzenetek
    2.724
    Idézet Eredetileg Sury írta Hozzászólás megtekintése
    A Sector3 fórumán eddig nem sok jóval kecsegtetnek. Lehet, hogy írok a Customer supportnak, végül is csak be kell másolnom a fórumban írt hozzászólásaimat.
    ITT próbáld meg (regisztrálni kell), nekem ma órán belül válaszoltak.
    Utoljára módosította: dtom84; 2017. 01. 10. 21:03.

Persze, hogy ma jön Silverstone, mikor már túl késő
    https://www.facebook.com/raceroom/ph...406647/?type=3

Szabó Péter Versenyző center82 logója
    Város
    Debrecen
    Üzenetek
    247
    Nah itt a lehetőség fikázni a fórumon őket, hogy mikkel kellett volna foglalkozniuk, mert az aktív játékosállomány
    az elégedetlenség miatt máshová vándorol. Köztünk is van jópár.... Csupa hasznos dolog jött.
    Intel Xenon E5450 (3Ghz/12M), GA-P35DS3R, 8Gb GEIL, GTX760, 3x17" DELL 4:3 monitor, AKG K701, Logitech G27

Illés Imre Versenyző
    Város
    Bp
    Üzenetek
    380
    DTM : Ported 2016 physics and sounds to all past seasons of the DTM.

Ha jól értelmezem ez után gyakorlatilag mindegy melyik dtm moddal megyünk, ha megyünk egyáltalán még valaha...

update, azért nem egészen úgy tűnik:
    hysics have been updated to the current standard, 2013 BMW and Audi have a narrower track width so they will roll a bit more compared to the 14, 15 & 16 model....13 Mrec had its track width increased compared to the 14, 15 & 16 models

Egy másik hozzászólótól:
    I've heard that if they release 3 patches in a row without errors, then they will be ready to release new multiplayer system
    Utoljára módosította: 1m1; 2017. 01. 25. 21:10.

Kipróbáltam Silverstone-t, szerintem teljesen rendben van, vezetni rajta még mindig szeretek.

Az ingyenes Stowe meg jól passzol a KTM X-Bowhoz.

Na ez érdekes! 2018-ban jön a "valódi" GTR3 a Simbintől, ami önmagában jó hír is lenne, de félig játék-félig szimulátor lesz, mint a Codemasters-féle F1 sorozat. Az egyik szemem sír, a másik meg nevet...

A hír: http://www.virtualr.net/simbin-studi...announce-gtr-3

Város
    Búcsúszentlászló <-> BP
    Üzenetek
    2.724
    Idézet Eredetileg Sury írta Hozzászólás megtekintése
    Na ez érdekes! 2018-ban jön a "valódi" GTR3 a Simbintől, ami önmagában jó hír is lenne, de félig játék-félig szimulátor lesz, mint a Codemasters-féle F1 sorozat. Az egyik szemem sír, a másik meg nevet...

A hír: http://www.virtualr.net/simbin-studi...announce-gtr-3
    Itt a bővebb cikk RD-ről. Érdekes lesz, remélem a PC-s részlegnek inkább a "hard core" szimulátoros része marad. Mindenesetre ez előrevetíti az RR kivezetését is (szerintem).

Tóbiás Krisztián Versenyző krisztiantobias logója
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.899
    Idézet Eredetileg dtom84 írta Hozzászólás megtekintése
    Mindenesetre ez előrevetíti az RR kivezetését is (szerintem).
    Tudtommal a Simbin most lett felélesztve és teljesen külön cég a Sector3-től

Mindenesetre ez előrevetíti az RR kivezetését is (szerintem).
    "At some point RaceRoom will switch over to the technology we are creating and we'll just take that a different route, as in simulation with support for both console and PC."

Ez alapján pont nem. Ha jól értem, akkor az RR is átáll majd Unrealra és azt tervezik meghagyni a HC vonalnak, a GTR3 pedig a PCARS féle "multiplatform, mindenkinek" elvet követi. Egyébként meg mindkét cég a RaceRoom alá tartozik és a két cím producerei testvérek (Chris és Allan Speed).

Város
    Búcsúszentlászló <-> BP
    Üzenetek
    2.724
    "At some point RaceRoom will switch over to the technology we are creating and we'll just take that a different route, as in simulation with support for both console and PC."

Ez alapján pont nem. Ha jól értem, akkor az RR is átáll majd Unrealra és azt tervezik meghagyni a HC vonalnak, a GTR3 pedig a PCARS féle "multiplatform, mindenkinek" elvet követi. Egyébként meg mindkét cég a RaceRoom alá tartozik és a két cím producerei testvérek (Chris és Allan Speed).
    Ugyanakkor kiemelik, hogy mellőzik az RR hibáit (pl.: offline is játszható lesz) és ha a tartalom közös lesz, akkor a kivezetést úgy értsd, hogy GTR3-at érdemesebb lesz használni. Persze itt még sok minden homályos, pl amit Te is írsz, hogy melyik lesz a szimulátorabb. Bár megjegyzem ilyen téren jelenleg az RR se az a kimondott hardcore sim. Ez alatt azt értem, hogy sok minden hiányzik belőle mint szimuláció (ahogy az AC-ból is).

Ugyanakkor kiemelik, hogy mellőzik az RR hibáit (pl.: offline is játszható lesz) és ha a tartalom közös lesz, akkor a kivezetést úgy értsd, hogy GTR3-at érdemesebb lesz használni. Persze itt még sok minden homályos, pl amit Te is írsz, hogy melyik lesz a szimulátorabb. Bár megjegyzem ilyen téren jelenleg az RR se az a kimondott hardcore sim. Ez alatt azt értem, hogy sok minden hiányzik belőle mint szimuláció (ahogy az AC-ból is).
    Viszont Allan éppen a Codemasters F1-et emeli ki követendő példaként az interjúban, ami kicsit aggasztó.

Város
    Búcsúszentlászló <-> BP
    Üzenetek
    2.724
    Viszont Allan éppen a Codemasters F1-et emeli ki követendő példaként az interjúban, ami kicsit aggasztó.
    Háteléggé. Nem értem miért kell két közepes képességű lovat tartani az istállóban, miért nem lehet helyette egy olyat tartani ami jobb.

Oldal: 53 / 63 ElsőElső ||| 3 43 49 50 51 52 53 54 55 56 57 ||| UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

A téma címkéi

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •