Oldal: 51 / 70 ElsőElső ||| 41 47 48 49 50 51 52 53 54 55 61 ||| UtolsóUtolsó
Találatok: 1.251 - 1.275 (1732 összesen)
  1. #1251
    Szabó Péter Versenyző center82 logója
    Csatlakozott
    2015. 11. 16.
    Város
    Debrecen
    Üzenetek
    247
    Ez még midig besz@rás hogy néz ki. Szerintem még mindig felveszi a versenyt a mostani F1 játékokkal.
    Főleg hogy ez 14 éves játék.

    Intel Xenon E5450 (3Ghz/12M), GA-P35DS3R, 8Gb GEIL, GTX760, 3x17" DELL 4:3 monitor, AKG K701, Logitech G27

  2. #1252

    Telemetry

    Sziasztok,

    ehhez a verzióhoz is van Motec plugin, mint a GTR-hez volt anno?

    N

  3. #1253
    Tóbiás Krisztián Versenyző krisztiantobias logója
    Csatlakozott
    2016. 01. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.948
    Meguntam, hogy egy kalap lósz*r a játék. Nem akar elindulni rendesen, csak alt tabbal és folyamatosan ledobál a masters szerverről minden óvintézkedés ellenére. Eközben AC-ban 10es pinggem van gond nélkül.

    Lényeg a lényeg: A felhasználóm steamhez kötött vagy el tudom adni adott esetben? Mastersen belül akár ingyen is megválnék tőle

  4. #1254
    Idézet Eredetileg krisztiantobias írta Hozzászólás megtekintése
    Meguntam, hogy egy kalap lósz*r a játék. Nem akar elindulni rendesen, csak alt tabbal és folyamatosan ledobál a masters szerverről minden óvintézkedés ellenére. Eközben AC-ban 10es pinggem van gond nélkül.

    Lényeg a lényeg: A felhasználóm steamhez kötött vagy el tudom adni adott esetben? Mastersen belül akár ingyen is megválnék tőle
    Ezek egyáltalán nem számítanak általános problémának, szóval a hiba valószínűleg nálad, vagy a szolgáltatódnál van. És a játék már egy ideje steam fiók alapján azonosít, szóval nem lehet átruházni a tartalmakat.

  5. #1255
    Dezső Tamás Versenyző dtom84 logója
    Csatlakozott
    2014. 01. 08.
    Város
    Búcsúszentlászló <-> BP
    Üzenetek
    2.804
    Idézet Eredetileg krisztiantobias írta Hozzászólás megtekintése
    Meguntam, hogy egy kalap lósz*r a játék. Nem akar elindulni rendesen, csak alt tabbal és folyamatosan ledobál a masters szerverről minden óvintézkedés ellenére. Eközben AC-ban 10es pinggem van gond nélkül.

    Lényeg a lényeg: A felhasználóm steamhez kötött vagy el tudom adni adott esetben? Mastersen belül akár ingyen is megválnék tőle
    Az, hogy nálad folyamatosan ilyen problémák vannak azt mutatja, hogy valami nálad nem okés. Hogy mi az már egy jó kérdés. Próbáltad teljesen újratelepíteni a játékot, a gépen lévő teljes profil törlésével együtt?

  6. #1256
    Idézet Eredetileg krisztiantobias írta Hozzászólás megtekintése
    Meguntam, hogy egy kalap lósz*r a játék. Nem akar elindulni rendesen, csak alt tabbal és folyamatosan ledobál a masters szerverről minden óvintézkedés ellenére. Eközben AC-ban 10es pinggem van gond nélkül.

    Lényeg a lényeg: A felhasználóm steamhez kötött vagy el tudom adni adott esetben? Mastersen belül akár ingyen is megválnék tőle
    Egy kicsit túl sokan játszunk vele gond nélkül ahhoz, hogy zusammen szarnak lehessen nevezni. Szerintem is valami más hiba lesz.

  7. #1257
    Tóbiás Krisztián Versenyző krisztiantobias logója
    Csatlakozott
    2016. 01. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.948
    Idézet Eredetileg dtom84 írta Hozzászólás megtekintése
    Az, hogy nálad folyamatosan ilyen problémák vannak azt mutatja, hogy valami nálad nem okés. Hogy mi az már egy jó kérdés. Próbáltad teljesen újratelepíteni a játékot, a gépen lévő teljes profil törlésével együtt?
    Persze, próbáltam, mindent újra tettem. Szerintem egyértelmű, hogy a játék a rossz. Érzékeny kis virágszál.

    Mostanában csak AC-val játszok online, ott nincs probléma. Azt meg, hogy hiba nélkül játszotok sokan azért túlzás, mert emlékszem hogy DTM versenynél tavasszal is volt nagyon sok probléma. Mellesleg akkor miért lenne minden versenykiírásban ez benne:

    Idézet Eredetileg dtom84 írta Hozzászólás megtekintése

    • Mivel az R3E multipalyer jelenleg még alpha állapotban van, ezért előfordulhatnak hibák, fagyások, szakadások és egyéb kellemetlenségek az online versenyek során, sőt akár mi szervezők is hibázhatunk a szerver beállításánál, ezért kérjük, hogy ezt mindenki tartsa szem előtt és kellő türelemmel álljon hozzá az futamokhoz és az esti eseményekhez. A fő hangsúly most a tapasztalatszerzésen és a tesztelésen van!


    Ha mindenki hiba nélkül tud játszani, akkor minek van bent?

    Most így hirtelen megnéztem az Rfactort (ahol mellesleg még most is több szervert találtam mint RRE-ben) és ott sem volt semmilyen probléma
    RRE-ben azt hiszem az ütközések miatt a versenyzők egymás között is kommunikálnak, nem csak a szerverrel, gondolom ez a baj forrása.

  8. #1258
    Dezső Tamás Versenyző dtom84 logója
    Csatlakozott
    2014. 01. 08.
    Város
    Búcsúszentlászló <-> BP
    Üzenetek
    2.804
    Idézet Eredetileg krisztiantobias írta Hozzászólás megtekintése
    Persze, próbáltam, mindent újra tettem. Szerintem egyértelmű, hogy a játék a rossz. Érzékeny kis virágszál.

    Mostanában csak AC-val játszok online, ott nincs probléma. Azt meg, hogy hiba nélkül játszotok sokan azért túlzás, mert emlékszem hogy DTM versenynél tavasszal is volt nagyon sok probléma. Mellesleg akkor miért lenne minden versenykiírásban ez benne:[/LIST]

    Ha mindenki hiba nélkül tud játszani, akkor minek van bent?

    Most így hirtelen megnéztem az Rfactort (ahol mellesleg még most is több szervert találtam mint RRE-ben) és ott sem volt semmilyen probléma
    RRE-ben azt hiszem az ütközések miatt a versenyzők egymás között is kommunikálnak, nem csak a szerverrel, gondolom ez a baj forrása.
    Pontosítok: ilyen hibával nem találkoztunk ami most téged súlyt, főleg úgy nem, hogy egy újratelepítés nem oldja meg a problémát. Ha ezzel globális gond lenne, már tele lenne a fórum vele. A multiban tényleg van p2p kommunikáció, de ha jól értem téged már már a szerverre lépés közben is ledobott, ami feltételezi, hogy nem igazán volt esélyed se p2p-be kerülni senkivel.
    Egyébként a kiírás már annyira nem is aktuális, tavasz óta lekerült az alpha felirat a Multiplayerről.
    Utoljára módosította: dtom84; 2016. 11. 03. 14:36.

  9. #1259
    Sebestyén Csaba Versenyző
    Csatlakozott
    2014. 12. 22.
    Város
    Székesfehérvár
    Üzenetek
    498
    Idézet Eredetileg krisztiantobias írta Hozzászólás megtekintése
    Meguntam, hogy egy kalap lósz*r a játék. Nem akar elindulni rendesen, csak alt tabbal és folyamatosan ledobál a masters szerverről minden óvintézkedés ellenére. Eközben AC-ban 10es pinggem van gond nélkül.

    Lényeg a lényeg: A felhasználóm steamhez kötött vagy el tudom adni adott esetben? Mastersen belül akár ingyen is megválnék tőle
    Átjött a lényeg. AC király, R3E szar.
    Nem tudom hol itt a probléma?

  10. #1260
    Tóbiás Krisztián Versenyző krisztiantobias logója
    Csatlakozott
    2016. 01. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.948
    Idézet Eredetileg dtom84 írta Hozzászólás megtekintése
    A multiban tényleg van p2p kommunikáció, de ha jól értem téged már már a szerverre lépés közben is ledobott, ami feltételezi, hogy nem igazán volt esélyed se p2p-be kerülni senkivel.
    Szerver csatlakozás közben nem dobott le, csak a szerverről. Pl amikor beálltam 8 kocsi közé tesztelni, DTM-nél fél éve semmi baja sem volt ilyenkor. A játék alap indításánál (tehát nem szerverre való belépésnél) is rossz, képes 2-3 percet eltölteni 0%os proci használattal, amíg eljutok a főmenüig...

    AC nem király, de a netes része ezek szerint sokkal jobb. R3E sem volt rossz, DTM-nél fél éve nagyon is szerettem, azóta mehetett valami félre. Mondjuk nem tudom hogy, mert szökő évente van frissítés fejlesztés a játéknál a changelog szerint...

  11. #1261
    Dezső Tamás Versenyző dtom84 logója
    Csatlakozott
    2014. 01. 08.
    Város
    Búcsúszentlászló <-> BP
    Üzenetek
    2.804
    Idézet Eredetileg krisztiantobias írta Hozzászólás megtekintése
    Szerver csatlakozás közben nem dobott le, csak a szerverről. Pl amikor beálltam 8 kocsi közé tesztelni, DTM-nél fél éve semmi baja sem volt ilyenkor. A játék alap indításánál (tehát nem szerverre való belépésnél) is rossz, képes 2-3 percet eltölteni 0%os proci használattal, amíg eljutok a főmenüig...
    Indulásnál biztosan kommunikál a Sector3 szerverével. Ha globális leállás van mindenki itt akad el. 60000 körüli portod nincs nyitva? Tűzfal esetleg? Steamből indítod a játékot, vagy esetleg exe fájlt indítasz?

  12. #1262
    Tóbiás Krisztián Versenyző krisztiantobias logója
    Csatlakozott
    2016. 01. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.948
    Idézet Eredetileg dtom84 írta Hozzászólás megtekintése
    Indulásnál biztosan kommunikál a Sector3 szerverével. Ha globális leállás van mindenki itt akad el. 60000 körüli portod nincs nyitva? Tűzfal esetleg? Steamből indítod a játékot, vagy esetleg exe fájlt indítasz?
    Upnp aktív, nincs külön port megnyitva semmihez. Saját batch fájl indította a cuccost, de ennek biztosan nincs köze a problémához. Igazából mind1 is, mert hét közben amúgy sem érek rá és a WTCC kocsikat vezetni nem élvezem, csak nézni. Érdekes amúgy, mert shakedown alatt nem volt baja.

    Hagyjuk is, ha másnak is lesz hibája, legalább tudja hogy nincs egyedül

  13. #1263
    Tóbiás Krisztián Versenyző krisztiantobias logója
    Csatlakozott
    2016. 01. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.948
    Idézet Eredetileg Erikkonen írta Hozzászólás megtekintése
    Egy kicsit túl sokan játszunk vele gond nélkül ...
    A gond nélkül talán erős túlzás:

    Idézet Eredetileg BikerWeasel írta Hozzászólás megtekintése
    Q1: végén sikerült 1 normális kört összerakni, P3, jee
    R1: amit a rajt előtt láttam, vagyis hol láttam, hol nem, na azt nem hittem el. Villogott a mezőny! Bíztam benne, hogy ez a rajtra megszűnik, de nem...
    Azt hittem a kezemben marad a kormány. Így ment a levesbe a jó rajthely, inkább kihúzódtam a bukótérbe, mert nem láttam pontosan ki hol van.
    Első kanyar után megszűnt, padlógáz, de akkor már csak a mezőny közepéről. Ez így megpecsételte az egész futamomat. Bosszantó, mert a versenytempó sem volt rossz,
    és a gumik is jól bírták. Ami vigasztalt, az a sűrű, mozgalmas mezőny, én már azt sem tudom kivel hogy találkoztam.

    Q2: Ismét P3, csak reménykedni tudtam, hogy nem ismétlődik meg az előbbi probléma.
    R2: Kár volt. Ugyanaz a szitu, bukótérbe ki, most sikerült hamarabb visszajönni. Jól is ment, tartottuk az elejét 1 páran, majd úgy emlékszem volt 1 kis hiba, na onnan ismét ment a vergődés.

    Nagyon kár a két futamért, amilyen jól kezdődött, olyan szarul ért véget. Viszont amilyen sűrű a mezőny, az a csoda h ennyit lehetett menteni.

  14. #1264
    No, most engem is kétszer ledobott a prekval szerverről Connection lost-al

  15. #1265
    Verpelethy Jozsef Versenyző prost logója
    Csatlakozott
    2006. 07. 22.
    Város
    Kecskemét
    Üzenetek
    1.473
    Sim: RaceRoom Racing Experience Announcements


    November 14, 2016 http://nasportscar.com/sim-raceroom-...announcements/


    The upcoming patch for R3E were due in September but were pushed back to November (as in tomorrow 11/15). The game will have a new menu, get rid of the “experience” game modes, the portal store has been revamped and leaders boards and player profiles will have an updated theme to match.
    In terms of content and features:

    • AI has been improved, after taking a step back when large grids were introduced, the AI is back to where it should be
    • Tire punctures will be included based on tire wear
    • Curbs at Hockenheim have been revamped – elevation and camber updated
    • Support for SimXperience Accuforce steering wheels
    • Animated suspensions
    • Depth of field
    • The Audi TTRS VLN will be released
    • Audi TT Cup 2016 series
    • DTM 2016 series
    • KTM XBow RR
      • Competition launching next week – a 6 round championship similar to the Mercedes AMG Competition
      • Winner gets : Opportunity to drive the KTM XBow RR around Red Bull Ring (full expenses paid)
      • 2nd Place: Expenses paid trip to KTM GT4 race


    Future:

    • Players can take control in the pitlane (not in this release, but upcoming)
    • Updated data displays (some up be released in the next patch)
    • Flag system
    • Multiplayer ratings system
    • VR
    • Possible triple screen support
    • Silverstone circuit
    • Formula RaceRoom 3 openwheeler
    • Formula RaceRoom US (2016 Indycar)
    • GT3 cars – 2015 Audi R8 LMS, BMW M6 GT3 (awaiting physics and sound), McLaren 650S GT3 (awaiting physics, but could come in December patch)
    • Volvo Polestar S60 WTCC (possible competition in the works)

  16. #1266
    Tóbiás Krisztián Versenyző krisztiantobias logója
    Csatlakozott
    2016. 01. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.948
    Gyakorlatilag semmi komoly javítás nem történt az online játékmenetben, de persze ígérgetnek minden félét

  17. #1267
    Idézet Eredetileg krisztiantobias írta Hozzászólás megtekintése
    Gyakorlatilag semmi komoly javítás nem történt az online játékmenetben, de persze ígérgetnek minden félét
    Amit még elmondtak, h a replay bug javítva lett.

  18. #1268
    Továbbra is azt tudom mondani, hogy ha valaki furcsa hibákat tapasztal, akkor érdemes lehet jeleznie a hivatalos fórumon, egyrészt azért, mert a fejlesztők és a közösség is elég segítőkész, volt olyan arc, akinek személyesen Sonat nézte meg TeamViewerrel, hogy mi a gond a gépén (persze a hibának köze nem volt magához a szoftverhez), másrészt pedig az egyén és a közösség számára is ez a leghasznosabb, a folyamatos panaszkodás önmagában biztos nem fog megoldani semmit. Illetve hozzátenném, hogy ha azok a problémák általánosak lennének, amiket említettetek, már rég rájuk gyújtották volna a stúdiót.

    Holnapra amúgy csak estefelé érdemes programot tervezni RaceRoommal, mert a streamben elhangzott, hogy a backend frissítése egész napos meló lesz.
    Utoljára módosította: balage06; 2016. 11. 14. 23:36.

  19. #1269
    Dezső Tamás Versenyző dtom84 logója
    Csatlakozott
    2014. 01. 08.
    Város
    Búcsúszentlászló <-> BP
    Üzenetek
    2.804
    Idézet Eredetileg balage06 írta Hozzászólás megtekintése
    Továbbra is azt tudom mondani, hogy ha valaki furcsa hibákat tapasztal, akkor érdemes lehet jeleznie a hivatalos fórumon, egyrészt azért, mert a fejlesztők és a közösség is elég segítőkész, volt olyan arc, akinek személyesen Sonat nézte meg TeamViewerrel, hogy mi a gond a gépén (persze a hibának köze nem volt magához a szoftverhez), másrészt pedig az egyén és a közösség számára is ez a leghasznosabb, a folyamatos panaszkodás önmagában biztos nem fog megoldani semmit. Illetve hozzátenném, hogy ha azok a problémák általánosak lennének, amiket említettetek, már rég rájuk gyújtották volna a stúdiót.

    Holnapra amúgy csak estefelé érdemes programot tervezni RaceRoommal, mert a streamben elhangzott, hogy a backend frissítése egész napos meló lesz.
    Hát azért karcsú ez a lista, de azért várjuk meg a végleges change logot.
    Viszont annak nagyon nem örülök, hogy pont a futam előtti napon jön a frissítés.

  20. #1270
    Idézet Eredetileg krisztiantobias írta Hozzászólás megtekintése
    Gyakorlatilag semmi komoly javítás nem történt az online játékmenetben, de persze ígérgetnek minden félét
    Azért én arra a defektre kíváncsi leszek, ami a gumikopás függvényében bekövetkezhet

  21. #1271
    Rating systemmel kapcsolatban azt mondták, hogy maga az algoritmus már implementálva van és a nyílt szervereken jelenleg is gyűjti az adatokat a felhasználókról, úgyhogy ennek tudatában érdemes ott is menni.

    Ami számomra még érdekes, az a SimBin projekt, gyakorlatilag most elismerték, hogy az Unreal engine-el külön multiplatform játékot fejlesztenek Angliában, a producer pedig arról beszélt, hogy a RaceRoomot az "e-sport" irányába szeretnék elvinni és a multira helyezik majd a hangsúlyt és a partnereikkel olyan szervezett bajnokságokat terveznek, aminek a nyereménye valós vezetés/versenyzés.

  22. #1272
    Tóbiás Krisztián Versenyző krisztiantobias logója
    Csatlakozott
    2016. 01. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.948
    Idézet Eredetileg Erikkonen írta Hozzászólás megtekintése
    Azért én arra a defektre kíváncsi leszek, ami a gumikopás függvényében bekövetkezhet
    Mikor volt az utolsó frissítés? Júniusban? Ahhoz képest hatalmas előrelépés

  23. #1273
    Dezső Tamás Versenyző dtom84 logója
    Csatlakozott
    2014. 01. 08.
    Város
    Búcsúszentlászló <-> BP
    Üzenetek
    2.804
    Idézet Eredetileg krisztiantobias írta Hozzászólás megtekintése
    Mikor volt az utolsó frissítés? Júniusban? Ahhoz képest hatalmas előrelépés
    De legalább olyan aminek van haszna/értelme, nem csak egy "átfestett" új autó. Kapásból tudnék jó pár hiányosságot mondani, ami nincs a játékban és nem értem az okát. Mint szoftverfejlesztő (ha jól tudom) tudod nagyon jól, hogy kész program sose volt, sose lesz. Ráadásul itt azért voltak erősen hátráltató tényezők (SimBin csőd, stb). Megértem a frusztráltságod is, amiért múltkor egy másokat nem, vagy nem olyan mértékben érintő hiba volt nálad, de ahogy előttem már írták: be kell írni nekik a fórumba, vagy jelezni nekik ITT (szintén mint fejlesztőnek: az a hiba nem hiba amiről nem tudnak ). Szerencsére az utóbbi időben elég komolyan foglalkoznak a bejelentett esetekkel (a szellemautós, teleportálós hiba feltárásában elég sokat leveleztünk velük és sok adatot, log fájlt adtunk át, és lőn javítva lett).

    Ja egyébként a frissítés is coming:

    R3E is currently down for maintenance
    Please try again later or check forums for updates

  24. #1274
    Az eredeti menedzsment bukása óta nem egyszer céloztak rá, hogy sajnos már a korai tervezési fázisban hoztak egy csomó olyan rossz döntést, ami a jelenlegi fejlesztők dolgát is megnehezíti, felhasználtak olyan technológiákat, amiket alapvetően nem játékokhoz találtak ki és ez az egész webportál alapú megoldás körülményessé teszi új funkciók beépítését. Ehhez hozzájön, hogy azóta fejlesztőcsapat még kisebb lett, ráadásul egyszerre két külön változatot kell menedzselniük, mert a tulajdonos KW Suspensions az üzleti partnerei számára is kínál egy rendezvényeken használható csomagot, sokszor pedig ennek a változatnak a funkciói nagyobb prioritást élveznek a tulajdonosnál, tehát az általunk is használt verzió fejlesztése ilyenkor bizonyos mértékben háttérbe szorul. Néha már tényleg idegesítően lassan halad előre a fejlesztés, de azért az ő oldalukat is figyelembe kéne venni.

    Másrészt meg az Assettoba is bele lehetne kötni, hogy a Kunos a mennyiségre megy a minőség helyett, mert az évek során ott is bőven derültek ki olyan dolgok, hogy sok mindent a jellemző olasz hanyagsággal, elnagyoltan implementáltak.

  25. #1275
    Dezső Tamás Versenyző dtom84 logója
    Csatlakozott
    2014. 01. 08.
    Város
    Búcsúszentlászló <-> BP
    Üzenetek
    2.804
    Lassan életre kel a játék a frissítés után, ezek változtak:
    RaceRoom has been updated

    11-15-2016

    Game:
    - Added new content for upcoming releases and competitions.
    - Unified Experiences and moved some of the experience specific settings to R3E.
    - Added “Depth of Field” visual effect. Active in TV cameras, Hood camera, Action cameras and Free Camera. CTRL-M enables a simple UI to adjust the blurring effects and focus position.
    - Shared Memory API overhaul, added various additional data and potential for backward compatibility starting this patch.
    - Added support for SimXperience Accuforce steering wheel.
    - Extended freedom of movement for the freecam and added two modes for it: “Attached to the car position and its rotation” and “Attached to the car position only”. Pressing the key bound to free cam will cycle through the three modes.
    - When under a slow-down penalty, collisions with the car are disabled.
    - When under a slow-down penalty, the amount of speed the player is still allowed to carry has been increased, but keep in mind you will be giving back any time gained at a slower rate by driving faster.
    - Fixed an issue where the ghost car was producing audio while waiting for the player’s car at the S/F line.
    - Fixed so compact data display shows fuel in gallons if mph/imperial units are selected.
    - Fixed replays missing the first 60 seconds of a race by pausing replay recording during garage phase.
    - Re-enabled hud during garage phase while waiting on the grid.
    - Changed position bar so it doesn’t display information during garage phase.
    - Fixed the issue where you would get disqualified immediately after the lights in hillclimb tracks.
    - Fixed using arrow keys for increase/decrease in pit menu going through settings very fast.
    - Fixed a crash that was occurring when leaving a Hillclimb session after finishing a run.
    - Fixed rear lights flashing when pressing the headlights button
    - Ensured that certain reset commands are sent to DirectInput devices when effects are disabled.
    - Changed “off” steerForceVibe period to be 2000000.
    - Increased maximum execution time for all communications from 30 seconds to a minute or higher.
    - Disabled FFB when reaching the spring based lock if it's active.
    - Cleaned up the ffb code a bit while fixing the above issue. Removed mimic code and made sure all ffb effects are turned off during AI control.
    - Fixed game crashing while navigating in the portal while in a competition session.
    - Fixed an issue with damage when downshifting without clutch.
    - Disabled foreground window lock when playing fullscreen.
    - Disabled game minimizing when losing focus.
    - Fixed game crashing/freezing when pressing pit request button while no audio device is connected.
    - Changed throttle pedal zero magnitude and vibe slope default values to 0.

    Multiplayer:

    - Added 2 race format and reversed grids.
    - The netcode is now IPv6 compatible.
    - Removed some unused functions from netcode that were somehow triggering crashes for some players.
    - Potentially fixed an issue where cars not within Peer to Peer range would become invisible.
    - We now allow duplicate server names to avoid admins not being able to access their settings if a condition such as their IP changes. (Also means we no longer have to remove their names from the associated server list manually).
    - Added so the associated server list clears names that have been inactive for 30 days.
    - Removed the gridwalk camera phase since it’s irrelevant with the introduction of garage phase.
    - Fixed issue with xinput controllers ending up in an unusable state after disconnect/reconnect/usb port switch etc.
    - Fixed issue with opponent cars briefly disappearing during starting light phase.

    Sounds, Cameras, Physics, AI:
    - Significant AI logic improvements.
    - Added punctures to the tire model. Past the lowest possible wear value, tires have a chance to puncture.
    - It is now impossible to disable autoclutch aid on sequential gearbox’d cars.
    - DRS effects on the aerodynamics of the car have been reworked
    - DRS allowance is now 3 activations per lap with a gap detection of 1 second at the S/F line.
    - Push 2 Pass is now disabled in qualifying and competitions to comply with the changes made in 2016 to the Audi Sport TT Cup official rules and regulations.
    - Downshifting without clutch on a H-Pattern gearbox now properly damages the gearbox.
    - BMW 635 : Interior cockpit texture update
    - BMW M1 Procar : Better standing starts for AI, made AI less easily roll up on curbs.
    - DTM : DRS adjustment to previous seasons so they also benefit from DRS aerodynamics improvements.
    - DTM 1992 : Removed Traction Control ranges
    - Ford Mustang GTO : Coast revs sounds adjustments in cockpit.
    - Formula cars : New internal gearshifts sounds (except the Junior which is H-pattern)
    - Silhouette class cars now have new action cameras
    - WTCC 2015 : AI optimizations for new code
    - Hockenheim : AI optimizations for new code
    - Indianapolis : New sets of TV cameras (reminder : use End key to cycle through them)
    - Laguna Seca : New sets of TV cameras
    - Lausitzring : New sets of TV cameras
    - Macau : AI optimization for new code. Hairpin is a no-overtake zone (for AI only for now, until we have a flag system for players)
    - Monza : New sets of TV cameras
    - Moscow : AI Optimizations for new code on the FIM layout
    - Norisring : New sets of TV cameras, AI optimizations for new code
    - Paul Ricard : AI optimizations for new code, tweaks to cut corridors
    - Portimao : New sets of TV cameras, AI optimizations for new code
    - Slovakiaring : Sector gates are now matching the real track
    - Sonoma Raceway : AI Optimizations for new code
    - Spa-Francorchamps : Runoff tarmac areas now properly have lowered grip, fixed faulty cut rules near the pit exit on Combined and Classic layouts
    - Zandvoort : AI optimizations for new code

    Art:
    - LOD system improvements on many cars
    - Adjustment of distances for the fog effects for smoother transitions on zoomed cameras
    - DTM tracks have received their 2016 season advertisement dressing as well as various bug fixes
    - Audi TT cup : adjustment to the invisible collision box of the car, size adjustment of the drop shadow area under the car.
    - BMW 635 : Fixed a hole in the engine bay when the front of the car is damaged
    - Chevrolet Camaro GT3 : Fixed a slight blurb of paint on the trunk of livery #16
    - Mercedes SLS GT3 : Fixed an issue with the visual damage on the hood, fixed a few issues on various liveries
    - Volvo 240T : Interior textures update
    - Hockenheim : Updates of the 3D curbs, various bug fixes
    - Hungaroring : Updates of the 3D curbs, various bug fixes
    - Oschersleben : Updates of the 3D curbs, slight tweaks to camber and elevation in certain areas, reduced some nasty bumps on the track surface.
    - Macau : Resurfaced the track to be less bumpy, various bug fixes
    - Monza : Visual tweaks
    - Nuerburgring : Distance markers for the chicane are now visible, various bug fixes.
    - Spa-Francorchamps : Fixed various bugs, added one advertisement location at La Source.
    - Zandvoort : Made the exit curb at turn 4 (Hugenholtzbocht) 20 meters longer.

    Portal & Backend
    - Revamped Portal Store with new theme and new structure.
    - Fixed some issues with certain special characters causing issues in initial username on new accounts.
    - Implemented Essential Packs and Car Class Packs.
    Utoljára módosította: dtom84; 2016. 11. 15. 21:31.

Oldal: 51 / 70 ElsőElső ||| 41 47 48 49 50 51 52 53 54 55 61 ||| UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •