Oldal: 50 / 70 ElsőElső ||| 40 46 47 48 49 50 51 52 53 54 60 ||| UtolsóUtolsó
Találatok: 1.226 - 1.250 (1732 összesen)
  1. #1226
    Érdekes kezdeményezés Stefan Mizziéktől
    https://forum.sector3studios.com/ind...ing-soon.6004/

  2. #1227
    Idézet Eredetileg balage06 írta Hozzászólás megtekintése
    Érdekes kezdeményezés Stefan Mizziéktől
    https://forum.sector3studios.com/ind...ing-soon.6004/
    De még milyen érdekes!

  3. #1228
    Jónás Ádám Regisztrált Adam Jonas logója
    Csatlakozott
    2008. 10. 29.
    Város
    Debrecen
    Üzenetek
    1.077
    Idézet Eredetileg Erikkonen írta Hozzászólás megtekintése
    De még milyen érdekes!
    Ha megcsinálják jól, esküszöm küldök nekik egy tálca sört...Sector3 ezt a rendszert 1,5 éve ígérgeti kb., b*sznak haladni vele ezek szerint.

  4. #1229
    Idézet Eredetileg Adam Jonas írta Hozzászólás megtekintése
    Ha megcsinálják jól, esküszöm küldök nekik egy tálca sört...Sector3 ezt a rendszert 1,5 éve ígérgeti kb., b*sznak haladni vele ezek szerint.
    Segítek én is az alkoholizmusuk kialakításában... Nekem ez hiányzik, hogy találhassak mindig valamit, ha épp versenyezni akad kedvem és legyen választék lehetőleg, illetve tudjak néha ezzel, néha azzal menni.

  5. #1230
    Idézet Eredetileg balage06 írta Hozzászólás megtekintése
    Érdekes kezdeményezés Stefan Mizziéktől
    https://forum.sector3studios.com/ind...ing-soon.6004/
    Döbbenet... én csak most olvasgatom a fórum totyikjukat, és böngészgetem a Justrace honlapot, de ez valami piramidálisnak ígérkezik!!!

  6. #1231
    Ilyen jellegű hosszabb multiclass versenyek esetleg nincsenek tervben a későbbiekben?


  7. #1232
    Idézet Eredetileg balage06 írta Hozzászólás megtekintése
    Ilyen jellegű hosszabb multiclass versenyek esetleg nincsenek tervben a későbbiekben?
    Én felvetettem olyan sorozat ötletét is, ahol többféle autóval lenne a menet, mindig mással, így jobban előtérbe kerülne az alkalmazkodóképesség, de állítólag nincs értelme. Viszont amikor ekkora választék van különböző vasakból és pályákból, szerintem nem csak bennem merül fel az igény rá, hogy használjuk is őket, ne csak AI-versenyeken.

  8. #1233
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg balage06 írta Hozzászólás megtekintése
    Ilyen jellegű hosszabb multiclass versenyek esetleg nincsenek tervben a későbbiekben?
    Amíg 24 autó fér fel a rajtrácra és nem 60, addig túl sok értelme nincs. Az ilyen versenyekben az a poén, ha tele van az pálya autókkal és folyamatosan figyelni kell a lekörözésekre. 24 fős mezőnnyel 12-12, vagy 8-8-8 autóval csak szállingóznák a pályán, mint gólyafos a levegőben, de nagy verseny nem lenne belőle.

    Idézet Eredetileg Erikkonen írta Hozzászólás megtekintése
    Én felvetettem olyan sorozat ötletét is, ahol többféle autóval lenne a menet, mindig mással, így jobban előtérbe kerülne az alkalmazkodóképesség, de állítólag nincs értelme. Viszont amikor ekkora választék van különböző vasakból és pályákból, szerintem nem csak bennem merül fel az igény rá, hogy használjuk is őket, ne csak AI-versenyeken.
    Jópofa az öltet és én lennék a legboldogabb, ha ez működhetne, viszont az elmúlt évek tapasztalata sajnos az, hogy a résztvevőknek így is komoly gondot okoz az érdemi felkészülés az egyes futamokra, így akár mennyire is tetszik az ötlet, egy ilyen sorozat szerintem hamar kifulladna.

    Mondjuk itt jegyezném meg,hogy szerintem semmi sem fejleszti jobban a felkészülés hatékonyságát és az alkalmazkodási készséget, mint az hogy ha rendszeresen változó körülmények között kell helyt állni a versenyzőknek.
    Utoljára módosította: neilszab; 2016. 07. 22. 10:23.

  9. #1234
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Amíg 24 autó fér fel a rajtrácra és nem 60, addig túl sok értelme nincs. Az ilyen versenyekben az a poén, ha tele van az pálya autókkal és folyamatosan figyelni kell a lekörözésekre. 24 fős mezőnnyel 12-12, vagy 8-8-8 autóval csak szállingóznák a pályán, mint gólyafos a levegőben, de nagy verseny nem lenne belőle.
    Ez igaz, de az utóbbi időben a legtöbb pályán már jóval 24 fölé emelték a limitet. Állítólag az utolsó patch óta a netkód is stabilabb lett, erről mondjuk nekem személyesen még nem sikerült meggyőződni, mert kevés résztvevős szervereken voltam csak mostanában.

  10. #1235
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg balage06 írta Hozzászólás megtekintése
    Ez igaz, de az utóbbi időben a legtöbb pályán már jóval 24 fölé emelték a limitet. Állítólag az utolsó patch óta a netkód is stabilabb lett, erről mondjuk nekem személyesen még nem sikerült meggyőződni, mert kevés résztvevős szervereken voltam csak mostanában.
    Ok, de 24 vagy 32 fő az oly mindegy, mondom legalább 60 kéne, hogy összejöjjön 2-3 teljes mezőny kategóriánként, hogy fel tudjuk tölteni a pályát autókkal.

  11. #1236
    Quick chatet használja valaki? Hogy kell beállítani? Vagy menet közben ti hogy írtok?

  12. #1237
    Zelfel Tamás Versenyző Zelfel Tamás logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 20.
    Város
    Szekszárd
    Üzenetek
    2.358
    Idézet Eredetileg shodan írta Hozzászólás megtekintése
    Quick chatet használja valaki? Hogy kell beállítani? Vagy menet közben ti hogy írtok?
    Raceroomban egy fos a chat sajnos, vissza nézni sem lehet. Én úgy írok menet közben hogy után fal vagy homokozó.
    "Jobb lábam a gázon, a bal lábam a jobbon"

  13. #1238
    Idézet Eredetileg shodan írta Hozzászólás megtekintése
    Quick chatet használja valaki? Hogy kell beállítani? Vagy menet közben ti hogy írtok?
    Én sehogy, általában. Meg amúgy is ott a TS. Kicsit egyszerűbb elmondani valamit, mint leírni és kevésbé foglalja a kezet. Csak használni kellene minél több embernek

  14. #1239
    Idézet Eredetileg shodan írta Hozzászólás megtekintése
    Quick chatet használja valaki? Hogy kell beállítani? Vagy menet közben ti hogy írtok?
    Azt hozzátenném, hogy az időmérőtől kezdve már szerintem jobb nem "beszélgetni" chaten, mert nem csak azt zökkentheti ki, aki épp menet közben ír, hanem a többieket is (persze ha más számára is lényeges infó, "nem látom Bécit", "mindenki eltűnt" annak azért lehet hasznos információtartalma).

  15. #1240
    Idézet Eredetileg balage06 írta Hozzászólás megtekintése
    Azt hozzátenném, hogy az időmérőtől kezdve már szerintem jobb nem "beszélgetni" chaten, mert nem csak azt zökkentheti ki, aki épp menet közben ír, hanem a többieket is (persze ha más számára is lényeges infó, "nem látom Bécit", "mindenki eltűnt" annak azért lehet hasznos információtartalma).
    Igen, de ezeket a "közérdekű infókat" is jobb lenne audio csatornán fogni. Egy kanyargósabb részen én valószínűleg nem kezdek el olvasgatni, hogy vajon mit írogatott valaki? Egy gyors félmondat a fülre kevésbé zavaró, szerintem.
    És igen, nem kell felesleges monológokat nyomni, még szabadedzéseken sem.

  16. #1241
    Idézet Eredetileg balage06 írta Hozzászólás megtekintése
    Érdekes kezdeményezés Stefan Mizziéktől
    https://forum.sector3studios.com/ind...ing-soon.6004/
    Már működik egy része Versenyt is lehet indítani

  17. #1242
    Idézet Eredetileg Mediakönig írta Hozzászólás megtekintése
    Már működik egy része Versenyt is lehet indítani
    Hogy lehet tokent szerezni?

  18. #1243
    Dezső Tamás Versenyző dtom84 logója
    Csatlakozott
    2014. 01. 08.
    Város
    Búcsúszentlászló <-> BP
    Üzenetek
    2.804
    Idézet Eredetileg Finkoo1980 írta Hozzászólás megtekintése
    Hogy lehet tokent szerezni?
    Itt megtalálod: LINK

  19. #1244
    Idézet Eredetileg dtom84 írta Hozzászólás megtekintése
    Itt megtalálod: LINK
    Köszi... pedig átolvastam a fórumot, de ezek szerint átsiklottam rajta...

  20. #1245

  21. #1246
    Idézet Eredetileg balage06 írta Hozzászólás megtekintése
    Kicsit későn... mert akkor ez is kimarad az őszi bajnokságból Mondjuk én olyan bajnokságnak örülnék amiben az összes pálya benne van

  22. #1247
    Idézet Eredetileg balage06 írta Hozzászólás megtekintése
    Meg lehet kövezni, de én Silverstone-t gyűlölöm... imádom a klasszikus pályákat, csak ez az egy nem jön be...

    Amúgy nagyon kell, lassan elég jó lesz a felhozatal pályákból. Még egy-két szívfájdalmam van, de majd egyszer, talán...

  23. #1248
    Idézet Eredetileg Finkoo1980 írta Hozzászólás megtekintése
    Meg lehet kövezni, de én Silverstone-t gyűlölöm... imádom a klasszikus pályákat, csak ez az egy nem jön be...

    Amúgy nagyon kell, lassan elég jó lesz a felhozatal pályákból. Még egy-két szívfájdalmam van, de majd egyszer, talán...
    Nekem mindig is az egyik kedvencem volt, anno 4-5 évesen ilyen formában versenyeztem rajta először.


    És szerintem a modern vonalvezetése is az egyik legjobb az új pályák közül, a valós versenyek is jók szoktak rajta lenni és szimekben is tetszik.

  24. #1249
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.050
    Idézet Eredetileg balage06 írta Hozzászólás megtekintése
    ...
    Fiatalság bolondság


    Amúgy ha mindegyik szimbe pont ugyanazokat a pályákat rakják annak nemlesz jó vége.
    Egy OultonPark-ért pl mitnem adnék. Donington is röpülhetne.

  25. #1250
    Idézet Eredetileg Kettel írta Hozzászólás megtekintése
    Fiatalság bolondság


    Amúgy ha mindegyik szimbe pont ugyanazokat a pályákat rakják annak nemlesz jó vége.
    Egy OultonPark-ért pl mitnem adnék. Donington is röpülhetne.
    Szerintem ezek legelőször maszekba az Automobilistahoz fognak kijönni... nekem nagy szívfájdalmam a BTCC is... sehol nincs normálisan lelicenszelve, ha jól tudom...

Oldal: 50 / 70 ElsőElső ||| 40 46 47 48 49 50 51 52 53 54 60 ||| UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •