Oldal: 5 / 66 ElsőElső 1 2 3 4 5 6 7 8 9 15 55 ||| UtolsóUtolsó
Találatok: 101 - 125 (1645 összesen)
    Matejka Zoltán Versenyző zolibphc logója
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.375
    Idézet Eredetileg vlevi írta Hozzászólás megtekintése
    Az iranyitas sokkal nagyobb problema. marhara nem jott be nekem. vagy csak nem tudtam rendesen beallitani, nem tudom.
    Nekem is ez a legnagyobb bajom vele, állítottam már mindent a controller setupban, de valahogy képtelen vagyok eltalálni!

Niebel Zoltán Versenyző Niebel Zoltán logója
    Város
    Dombóvár
    Üzenetek
    4.233
    Idézet Eredetileg zolibphc írta Hozzászólás megtekintése
    Nekem is ez a legnagyobb bajom vele, állítottam már mindent a controller setupban, de valahogy képtelen vagyok eltalálni!
    Én semmit sem állítottam, csak az érzékenységeket, hát az alapokat amiket mindenhol szoktam, és az irányítással nincs gondom.
    De az tény, hogy nem ez fogja megváltani a világot.
    Pályák élettelenek (SRW-től tanulhatnának), fizika ugyanolyan Simbines mint eddig, menü szar! 825 lépésből lehet beállítani hogy mivel, hogyan, hol menjek, elég katasztrófa.
    Szebb a pálya környéke, több a fícsör, több autó, kicsivel jobb hangok (bár az se mindenhol). Gumihangokkal spóroltak...

Szóval engem nem vett le a lábamról, tetszik, jó vele menni, de nem hoz semmi újat!
    Szerintem ennél már mindenki get real-abbat akar. Ez a get real szint se több/nehezebb mint ahogy most toljuk.

És nem tudom beállítani hogy 3 moncsival menjen. Először úgy ment, majd egyszer beléptem 1 moncsival és azóta már hiába lépek be 3-al, 1-en megy. Hol a fenében van a configja? Programba rém hülye a video beállítás.
    Utoljára módosította: Niebel Zoltán; 2013. 01. 28. 21:34.
    NIBI
    Logitech G25 Racing Wheel

Valent Levente Versenyző vlevi logója
    Város
    Nyíregyháza
    Üzenetek
    3.028
    Sosem fogom azt megerteni, hogy minek annyit konfigolni peldaul a kormanyzast. miert nincs egy realistic setting, ami mindenfele bokdoses nelkul belone a kormnyelfordulast, steering lockot, satobbi? foleg egy olyannjatekban, ahol tobbfele auto van. mert itt is megjelenik az lmp1- estol a bmw635 csi-n keresztul minden.
    Valent Levente
    vlevi70@gmail.com

Alpár Nándor Regisztrált Nando logója
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.945
    en is kaptam.
    meg rogton egy masik levelet is, hogy befejezik a zart betat, es nemsokara nyilt beta lesz. Na, mindegy.
    Ez akkor azt jelenti törölhetem is a zárt bétát, mert nem fog elindulni? Tök jó, hogy csak épp annyi időm volt, hogy leszedjem, erre lezárják

Idézet Eredetileg Niebel Zoltán írta Hozzászólás megtekintése
    Én semmit sem állítottam, csak az érzékenységeket, hát az alapokat amiket mindenhol szoktam, és az irányítással nincs gondom.
    De az tény, hogy nem ez fogja megváltani a világot.
    Pályák élettelenek (SRW-től tanulhatnának), fizika ugyanolyan Simbines mint eddig, menü szar! 825 lépésből lehet beállítani hogy mivel, hogyan, hol menjek, elég katasztrófa.
    Szebb a pálya környéke, több a fícsör, több autó, kicsivel jobb hangok (bár az se mindenhol). Gumihangokkal spóroltak...

Szóval engem nem vett le a lábamról, tetszik, jó vele menni, de nem hoz semmi újat!
    Szerintem ennél már mindenki get real-abbat akar. Ez a get real szint se több/nehezebb mint ahogy most toljuk.

És nem tudom beállítani hogy 3 moncsival menjen. Először úgy ment, majd egyszer beléptem 1 moncsival és azóta már hiába lépek be 3-al, 1-en megy. Hol a fenében van a configja? Programba rém hülye a video beállítás.
    Igaz én nem léptem be 1 moncsival de nálam megy 3-al.
    A video settignél szerintem áttudod állítani a felbontást a megfelelőre és működni kellene.
    Legalább is nálam állítható.

Város
    Nyíregyháza
    Üzenetek
    3.028
    "Ez akkor azt jelenti törölhetem is a zárt bétát"
    Igen, törölheted. Pontosabban egy steam frissítéssel már nem is indul el.

De a nyílt bélával csak óvatosan. Mert a zárt bétában azt írták, hogy a vásárlás része csak teszt, és nem von le pénzt, de úgy vettem észre, a nyílt bétában már azt írja, hogy ez már élesben megy, és ha megveszel egy autót, pályát, akkor igen, már levonja a bankszámládról.

Egyébként nem gondoltam volna, hogy ennyire kevés a gépem a Raceroomhoz. Egy Intel E7500 + Sapphire 7770 konfig volt a gépem, és ott írtam, hogy marhára úgy érzem, nincs közöm az irányításhoz, holott az fps megvolt.
    Mégis, amikor lecseréltem a gépek (i5-3470, videókártya maradt), az egy dolog, hogy sokkal több az fps, de a kormányzás is normálisan reagál. Szóval a két processzormag kevés.
    De továbbra sem teccik. A kocsin belüli mozgást nem lehet lekapcsolni, és olyan nincs, hogy ennyit mozogjon egy versenyző a kocsiban, Legfeljebb, ha nincs bekötve
    A másik, hogy a hegyi futamon egyszerűen nem lehet az úton maradni. Mentem már (játékban) sok dimbes dombos pályán, Nordschleife, Zandvoort, satöbbi, de ilyen, hogy minden bukkanó után hosszú ideig közöm nincs az autó irányításához, az nekem új.
    Downforce = 0 ???
    Valent Levente
    vlevi70@gmail.com

Varga Balázs Versenyző Cerdoblaise logója
    Város
    Mosonmagyaróvár
    Üzenetek
    1.255
    A hangok még mindig tetszenek.

Ha úgy érzed, ura vagy a helyzetnek, akkor ez csak azt jelenti, hogy nem vagy elég gyors.

Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.129
    Idézet Eredetileg Cerdoblaise írta Hozzászólás megtekintése
    A hangok még mindig tetszenek.

multi még mindig nincs, ugye?

Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.129
    Átneveztem a topikot RaceRoom Racing Experienc-re, mivel habár a Simbin nem kommunikálta le megfelelően az elképzeléseit, de talán ez lesz az új platformja minden az új motorral megjelenő szimulátorának.
    Utoljára módosította: neilszab; 2013. 06. 16. 19:19.

Varga Balázs Versenyző Cerdoblaise logója
    Város
    Mosonmagyaróvár
    Üzenetek
    1.255
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    multi még mindig nincs, ugye?
    Nincs sajnos, elvileg a napokban lesz zárt béta, és ott valószínűleg ezt, ill. az Al-t fogják tesztelni, de semmi konkrét infó, vagy dátum.
    Ha úgy érzed, ura vagy a helyzetnek, akkor ez csak azt jelenti, hogy nem vagy elég gyors.

Város
    Nyíregyháza
    Üzenetek
    3.028
    Ezt most talaltam

R3E – BMW M1 at Hungaroring Preview Video

http://www.virtualr.net/r3e-bmw-m1-a...-preview-video

Simbin has released a new preview video of their RaceRoom Racing Experience title, showing a new car & track in action.

Gyorsan beleneztem, meg nincs rajta a T1 es a fedett kozotti uj tribunresz.
    Utoljára módosította: vlevi; 2013. 07. 26. 21:00.

Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    4.881
    Ezt most talaltam

R3E – BMW M1 at Hungaroring Preview Video

http://www.virtualr.net/r3e-bmw-m1-a...-preview-video

Simbin has released a new preview video of their RaceRoom Racing Experience title, showing a new car & track in action.

Gyorsan beleneztem, meg nincs rajta a T1 es a fedett kozotti uj tribunresz.
    Azt el kell ismerni hogy az audio engine-el valóban remek munkát végeztek, de egynlőre ennyi.

Város
    Nyíregyháza
    Üzenetek
    3.028
    A játék valahogy nekem sem nagy kedvenc, csak a Hungaroring miatt tettem be.
    Valent Levente
    vlevi70@gmail.com

Rupa Zoltán Versenyző Rupa Zoltán logója
    Város
    Szigetszentmiklós
    Üzenetek
    585
    DTM nagyon bejött, igy pár hónap után újra felraktam az alapot, multi sajnos még mindig nincs, de ami ingyen elérhető az tetszetős, talán lesz belőle valami.. a gépem felett már eljárt az idő, de még igy is sikerült 60fps-en szép látványt kihozni belőle, persze ez akkor lesz érdekes, ha már sokan lesznek körülöttem. addig is a mai termés:

Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    4.517
    50-70% karájcsoni leárazások RR árúházban. No, nemmondom így se olcsó, de hátha vkit érdekel.
    Xmas_feature1-670x376.jpg
    http://game.raceroom.com/store/

Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.129

Város
    Nyíregyháza
    Üzenetek
    3.028
    Ez nem tudom, melyik topicba illik, legjobban talán ide. Adac GT Masters került az R3E-be.

http://www.virtualr.net/adac-gt-mast...mbin-announced

Simbin has announced a new series license for their RaceRoom Racing Experience title as the German ADAC GT Masters series joins the title.

Küldte gReader Pro
    Valent Levente
    vlevi70@gmail.com

Ozsváth Zoltán Versenyző ozoli78 logója
    Város
    Örményes
    Üzenetek
    368

Thumbs up

Ez nem tudom, melyik topicba illik, legjobban talán ide. Adac GT Masters került az R3E-be.

http://www.virtualr.net/adac-gt-mast...mbin-announced

Simbin has announced a new series license for their RaceRoom Racing Experience title as the German ADAC GT Masters series joins the title.

Küldte gReader Pro
    Nagyon tetszik

Város
    Nyíregyháza
    Üzenetek
    3.028
    Most fedeztem fel, hogy már játszható az Adac GT Masters, ingyen.
    A Competitions részben Zandvoort próbálható ki.
    Valent Levente
    vlevi70@gmail.com

Város
    Nyíregyháza
    Üzenetek
    3.028
    Május 19-június 1 között a DTM részben a Hungaroringen lehet hasítani.
    És, ahogy észrevettem, nem csak próba, hanem pénzdíjas futamok vannak ám!

Kicsit összeollóztam a képernyőt, hogy lássátok, miről beszélek.
    De az is lehet, hogy ez csak nekem volt újdonság. Máskérdés, hogy hatszázvalahanyadikként nemnagyon van értelme a pénzdíjon elmélkednem...

RRRE 2014-05-11 21-04-34-99.jpg
    Valent Levente
    vlevi70@gmail.com

Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    4.517
    Raceroom-ék kiszórtak kuponos leveleket, majdnem mindenkinek, aki előzőleg már letöltötte, kipróbálta a játékot. 1100-300 vrp közötti kódokat olvastam. Sztem minél régebben próbálta valaki, vagy minél több órát/pénzt tolt bele annál többet kaphatott. Ösztönzés gyanánt, hogy toljon bele manit.
    Szóval mindenki nézze meg a mailfiókját, használja fel, vagy ha felesleges számára akkor írja be ide a kódot, hátha jobb helyre kerül. Júl 31 után lejár a kupon.

Csorosz László Versenyző csori23 logója
    Város
    Királyhelmec
    Üzenetek
    1.085
    Én is kaptam. igaz csak 300-at, pedig toltam bele eddig elég zsét többet már nem fogok

Város
    Nyíregyháza
    Üzenetek
    3.028
    Én is bőséges 300 pontocskával gazdagodtam. Az az igazság, hogy van már annyi szimem, meg egyéb autós játékom, hogy már én sem akarok többre pénzt költeni.

Tapatalk-kal küldve az én U30GT2-el
    Valent Levente
    vlevi70@gmail.com

Béres Péter Versenyző Yakamoto logója
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.142
    Én is kaptam 300 kreditecskét, "vettem" is belőle gyorsan egy jó kis Quattro-t Mondjuk ettől függetlenül nem lett több motivációm, hogy bekapcsoljam a játékot
    " Be a ghost and be a legend at same time! "

Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.129
    Idézet Eredetileg Yakamoto írta Hozzászólás megtekintése
    Én is kaptam 300 kreditecskét, "vettem" is belőle gyorsan egy jó kis Quattro-t Mondjuk ettől függetlenül nem lett több motivációm, hogy bekapcsoljam a játékot
    Én is azzal szemezek, azért egy kört fussál má'n légyszíves, és mond el nekünk milyen!

Oldal: 5 / 66 ElsőElső 1 2 3 4 5 6 7 8 9 15 55 ||| UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

A téma címkéi

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •