Oldal: 49 / 70 ElsőElső ||| 39 45 46 47 48 49 50 51 52 53 59 ||| UtolsóUtolsó
Találatok: 1.201 - 1.225 (1732 összesen)
  1. #1201
    Dezső Tamás Versenyző dtom84 logója
    Csatlakozott
    2014. 01. 08.
    Város
    Búcsúszentlászló <-> BP
    Üzenetek
    2.804
    Hiánypótló javítások a héten érkező patchben!

    - ping 0 (eltűnő, teleportáló autók) probléma javítása
    - Versenyek előtt 60mp "garázs" időszak, setupolásra, tankolásra
    - további kisebb javítások
    https://forum.sector3studios.com/ind...%2F#post-80432

  2. #1202
    Varga Balázs Versenyző Cerdoblaise logója
    Csatlakozott
    2012. 12. 18.
    Város
    Mosonmagyaróvár
    Üzenetek
    1.255
    Idézet Eredetileg dtom84 írta Hozzászólás megtekintése
    - Versenyek előtt 60mp "garázs" időszak, setupolásra, tankolásra
    Ha úgy érzed, ura vagy a helyzetnek, akkor ez csak azt jelenti, hogy nem vagy elég gyors.

  3. #1203
    Zelfel Tamás Versenyző Zelfel Tamás logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 20.
    Város
    Szekszárd
    Üzenetek
    2.358
    Végre! Köszi az infot!
    "Jobb lábam a gázon, a bal lábam a jobbon"

  4. #1204
    Tóbiás Krisztián Versenyző krisztiantobias logója
    Csatlakozott
    2016. 01. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.948
    Idézet Eredetileg dtom84 írta Hozzászólás megtekintése
    - Versenyek előtt 60mp "garázs" időszak, setupolásra, tankolásra
    Ez de mennyire kellett. Foglalkozhatnának többet a játékkal, mert amúgy programozói szemmel ez sem annyira hatalmas fejlesztés, gyorsan meg lehet csinálni.

  5. #1205
    Idézet Eredetileg krisztiantobias írta Hozzászólás megtekintése
    Ez de mennyire kellett. Foglalkozhatnának többet a játékkal, mert amúgy programozói szemmel ez sem annyira hatalmas fejlesztés, gyorsan meg lehet csinálni.
    Azért jó, hogy mindig, mindennel kapcsolatban naprakészek vagyunk a programozói nézőpontból is.

  6. #1206
    Tóbiás Krisztián Versenyző krisztiantobias logója
    Csatlakozott
    2016. 01. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.948
    Idézet Eredetileg nagi írta Hozzászólás megtekintése
    Azért jó, hogy mindig, mindennel kapcsolatban naprakészek vagyunk a programozói nézőpontból is.
    Mivel én is C++ programozó vagyok, baj lenne ha nem így lenne

    Tapatalkkal küldve az én M351 eszközömről

  7. #1207
    Mórocz László Regisztrált Ricka logója
    Csatlakozott
    2006. 12. 05.
    Város
    Pápa
    Üzenetek
    237
    Nemrég újra feltelepítettem a Raceroomot.
    Meglepődve tapasztalom mennyit fejlődött a játék 2 év alatt. Akkor emlékszem 10 perc után töröltem most pedig több fantáziát látok
    benne mint jelenleg az ACben. Jó az irányítás, jó a grafika, játékmenet, fizika, közösségi apróságok. Ha így haladnak rabja leszek.
    Bravo

  8. #1208
    Dezső Tamás Versenyző dtom84 logója
    Csatlakozott
    2014. 01. 08.
    Város
    Búcsúszentlászló <-> BP
    Üzenetek
    2.804
    Idézet Eredetileg Ricka írta Hozzászólás megtekintése
    Nemrég újra feltelepítettem a Raceroomot.
    Meglepődve tapasztalom mennyit fejlődött a játék 2 év alatt. Akkor emlékszem 10 perc után töröltem most pedig több fantáziát látok
    benne mint jelenleg az ACben. Jó az irányítás, jó a grafika, játékmenet, fizika, közösségi apróságok. Ha így haladnak rabja leszek.
    Bravo
    Gyere próbáld ki a multi részét is a mai a Fun futamunkon, illetve a hamarosan kiírásra kerülő nyílt Summer Cup-on.
    Multiban még vannak hiányosságok, de állítólag most ezek javítására fektetik a hangsúlyt.

  9. #1209
    Mórocz László Regisztrált Ricka logója
    Csatlakozott
    2006. 12. 05.
    Város
    Pápa
    Üzenetek
    237
    Idézet Eredetileg dtom84 írta Hozzászólás megtekintése
    Gyere próbáld ki a multi részét is a mai a Fun futamunkon, illetve a hamarosan kiírásra kerülő nyílt Summer Cup-on.
    Multiban még vannak hiányosságok, de állítólag most ezek javítására fektetik a hangsúlyt.
    Köszi a meghívást már néztem a kiírást, valamelyik futamra beugrok.
    Egyenlőre a Wtcc 15-ös aútokat vásároltam meg az európai pályacsomaggal egyetemben.
    Roppant élvezetes szerintem a kezelése.

  10. #1210
    Dezső Tamás Versenyző dtom84 logója
    Csatlakozott
    2014. 01. 08.
    Város
    Búcsúszentlászló <-> BP
    Üzenetek
    2.804
    Idézet Eredetileg Ricka írta Hozzászólás megtekintése
    Köszi a meghívást már néztem a kiírást, valamelyik futamra beugrok.
    Egyenlőre a Wtcc 15-ös aútokat vásároltam meg az európai pályacsomaggal egyetemben.
    Roppant élvezetes szerintem a kezelése.
    Immár hivatalosan kinn a nyári kupa kiírása. A 2015-ös WTCC autókat használjuk majd, de kelleni fog az amerikai pálya csomag is. Ezt a kedvező árú pályacsomagot itt tudod megvenni: LINK
    (Az EU csomag ősszel biztosan kelleni fog az éles bajnokságunk során)

  11. #1211
    Ha minden igaz, ma indul majd a nyári vásár Steamen és ennek örömére a Storeban is minden egyes autóra és pályára épp 50% kedvezmény van (pakkokra egyelőre nincs).

  12. #1212
    Dezső Tamás Versenyző dtom84 logója
    Csatlakozott
    2014. 01. 08.
    Város
    Búcsúszentlászló <-> BP
    Üzenetek
    2.804
    Idézet Eredetileg balage06 írta Hozzászólás megtekintése
    Ha minden igaz, ma indul majd a nyári vásár Steamen és ennek örömére a Storeban is minden egyes autóra és pályára épp 50% kedvezmény van (pakkokra egyelőre nincs).
    Köszi az infót! A hír igaz, július 4-ig minden autó és pálya 50% kedvezménnyel megvásárolható!

  13. #1213
    Idézet Eredetileg dtom84 írta Hozzászólás megtekintése
    Köszi az infót! A hír igaz, július 4-ig minden autó és pálya 50% kedvezménnyel megvásárolható!
    Én mindig így járok... tegnap vettem meg a classic touring csomagot. Tavaly nyáron rf2 licensz vásárlása utáni napon jött szintén az 50% off. Namindegy...


    Jah, és szerintem is sokat fejlődött a játék, a hangok továbbra is a legjobbak, irányítása is fejlettebb, mint AC-nek, legalábbis g27-el SOKKAL többet ad vissza. Asszem én át is pártolok
    Utoljára módosította: leomitsu; 2016. 06. 23. 12:10.

  14. #1214
    Dezső Tamás Versenyző dtom84 logója
    Csatlakozott
    2014. 01. 08.
    Város
    Búcsúszentlászló <-> BP
    Üzenetek
    2.804
    Idézet Eredetileg leomitsu írta Hozzászólás megtekintése
    Én mindig így járok... tegnap vettem meg a classic touring csomagot. Tavaly nyáron rf2 licensz vásárlása utáni napon jött szintén az 50% off. Namindegy...
    Át tudom érezni, Murphy nekem is nagy barátom Az akció zárásáig minden FUN futamról döntést hozunk, hogy milyen autóval megyünk, hogy még időben be lehessen szerezni (pályák tekintetében maradunk a WTCC Summer Cup pályáinál).
    Ötletelni ér

  15. #1215
    Idézet Eredetileg dtom84 írta Hozzászólás megtekintése
    Át tudom érezni, Murphy nekem is nagy barátom Az akció zárásáig minden FUN futamról döntést hozunk, hogy milyen autóval megyünk, hogy még időben be lehessen szerezni (pályák tekintetében maradunk a WTCC Summer Cup pályáinál).
    Ötletelni ér
    Nekem igazából édesmindegy... Egyiket se ismerem, szóval mindegyiket meg kell majd tanulnom kezelni. Ez a tegnapi classic vonal bejövős volt. A kocka Volvót iszonyatosan élvezet vezetni, ha jól emlékszem Miklós Attilával csatáztunk hatalmasakat. Volt, hogy 3 kanyaron át vágtunk alá egymásnak, aztán csak centiken múlott, hogy melyikőnk nyer végül, mindezt keresztbe-hosszába... A Skyline, meg Skyline... kéne bele még vagy 300 kiló, hogy egyáltalán köze legyen a kategóriához Tudnak valamit ott keleten...

  16. #1216
    Tegnap szerencsére csak egy Nissan Skyline-t vettem hirtelen felindulásból

    Amúgy nálam is egyre inkább a Raceroom felé billen a mérleg. AC és IR is kiváló, csak ez valahogy mégiscsak jobban tetszik összességében. Kicsit olyan ez, mint a Merci, BMW, Audi trió, egyéni ízlés dönt.
    Utoljára módosította: Erikkonen; 2016. 06. 23. 12:29.

  17. #1217
    Idézet Eredetileg leomitsu írta Hozzászólás megtekintése
    Én mindig így járok... tegnap vettem meg a classic touring csomagot. Tavaly nyáron rf2 licensz vásárlása utáni napon jött szintén az 50% off. Namindegy...
    Ne bánkódj, a pakkokhoz most nincs akció, csak az egyedi autókhoz és pályákhoz. Még így is sokkal jobban jártál, mintha egyesével vettél volna meg minden autót a classic touring csomagból! Nyáron tényleg szokott lenne a Steam-en 50%-os akció a csomagokhoz, de ott nem veszik figyelembe, hogy esetleg már valamelyik pálya van autó megvan belőle, ki kell fizetni a csomag teljes, akciós árát. Ha viszont a RaceRoom-on belül vásárolsz, akkor csak az új tartalmat kell megfizetni, a már meglévőt nem.

  18. #1218
    Dezső Tamás Versenyző dtom84 logója
    Csatlakozott
    2014. 01. 08.
    Város
    Búcsúszentlászló <-> BP
    Üzenetek
    2.804
    Idézet Eredetileg dtom84 írta Hozzászólás megtekintése
    Hiánypótló javítások a héten érkező patchben!

    - ping 0 (eltűnő, teleportáló autók) probléma javítása
    - Versenyek előtt 60mp "garázs" időszak, setupolásra, tankolásra
    - további kisebb javítások
    https://forum.sector3studios.com/ind...%2F#post-80432
    Hosszú volt az a hét, az ígért frissítés ma jött meg Azt ígérik több multiplayert érintő hibát javítottak.

  19. #1219
    Dezső Tamás Versenyző dtom84 logója
    Csatlakozott
    2014. 01. 08.
    Város
    Búcsúszentlászló <-> BP
    Üzenetek
    2.804
    Idézet Eredetileg dtom84 írta Hozzászólás megtekintése
    Hosszú volt az a hét, az ígért frissítés ma jött meg Azt ígérik több multiplayert érintő hibát javítottak.
    Vége a frissítésnek, újra elérhető a szerver!
    Changelog
    Utoljára módosította: dtom84; 2016. 06. 30. 15:22.

  20. #1220
    4,1GB, szóval nem kis frissítésecske. Ezt-azt még beletuszkoltak...

  21. #1221
    Illés Imre Versenyző
    Csatlakozott
    2016. 02. 17.
    Város
    Bp
    Üzenetek
    439
    Frissítés után elindítva a gáz és fék pedálok folyamatosan rezegnek, miután elindulok. Tegnap még semmi gond nem volt vele.
    Esetleg más meg tudná nézni, akinek csak a pedálja fanatec csp V3?

    "Added support for Fanatec pedal vibration."
    Hát észrevettem...
    Utoljára módosította: 1m1; 2016. 06. 30. 21:30.

  22. #1222
    Idézet Eredetileg 1m1 írta Hozzászólás megtekintése
    Frissítés után elindítva a gáz és fék pedálok folyamatosan rezegnek, miután elindulok. Tegnap még semmi gond nem volt vele.
    Esetleg más meg tudná nézni, akinek csak a pedálja fanatec csp V3?

    "Added support for Fanatec pedal vibration."
    Hát észrevettem...
    De alapból ez nem pont az egyik szolgáltatása ennek a pedál típusnak? Nekem nincs ilyenem, de mások eddig pont amiatt panaszkodtak, hogy az R3E nem támogatta a pedálok vibrációját.

  23. #1223
    Illés Imre Versenyző
    Csatlakozott
    2016. 02. 17.
    Város
    Bp
    Üzenetek
    439
    Idézet Eredetileg balage06 írta Hozzászólás megtekintése
    De alapból ez nem pont az egyik szolgáltatása ennek a pedál típusnak? Nekem nincs ilyenem, de mások eddig pont amiatt panaszkodtak, hogy az R3E nem támogatta a pedálok vibrációját.
    De, csak nem lábmasszírozós célzattal, hanem blokkolás és egyéb jelzésére

  24. #1224
    Nekem V2 van, de az is masszíroz most. Sokat nem mentem vele, így nem mennék még bele következtetésekbe. Egyelőre nem tűnik zavarónak.

  25. #1225
    A hivatalos oldalon azt írták, hogy a FanaLEDs tool Brake Threshold paraméterével lehet szabályozni a fékpedál vibrációját



    Edit: Továbbá

    Go to:
    C:\Users\"yourname"\Documents\My Games\SimBin\RaceRoom Racing Experience\UserData\ControlSet

    FFB pedal throttle vibe zero magnitude="0.00" // Throttle pedal vibration at 0rpm (reference point)
    FFB pedal throttle vibe slope="0.00"
    FFB pedal throttle slip vibe="0.00" // Throttle pedal vibration on tire slip
    FFB pedal brake slip vibe="0.00" // Brake pedal vibration on front tire slip
    FFB pedal brake vibe slope="0.00" // Slope for brake pedal vibration based on speed and braking %
    Csatolt képek Csatolt képek
    Utoljára módosította: balage06; 2016. 07. 02. 08:39.

Oldal: 49 / 70 ElsőElső ||| 39 45 46 47 48 49 50 51 52 53 59 ||| UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •