Oldal: 4 / 70 ElsőElső 1 2 3 4 5 6 7 8 14 54 ||| UtolsóUtolsó
Találatok: 76 - 100 (1732 összesen)
  1. #76
    Kiss Attila Versenyző Tilus logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 06.
    Város
    Spa-Francorchamps
    Üzenetek
    3.965
    Idézet Eredetileg Adam Jonas írta Hozzászólás megtekintése
    Ha visszaemlékszel, STCC 2-vel is ez volt. Hosszú hónapokig semmi, egyszer csak a semmiből bejelentették, hogy 3 hét múlva új kieg jön...

    Szimplán arra akartam volna rávilágítani, hogy korai még az ilyen jellegű parázásra...

    (Egyébként pedig, ha az elmúlt 1 hónap logikáját követem, akkor jövő hét kedd-szerda körül jön a következő licenszelt autó bemutatása, rá egy hétre a modell elkészítésének fázisai)
    És kijött egy újabb rfactor mod STCC 2 néven, újdonságok nélkül. Illetve ez nem igaz, mert volt benne 3 új autó meg 1 pálya is talán 15 euroért.
    Erre 70 embernek az a 3 hét pont elég, hogy nulláról összedobjanak még 3 autót..beszedjenek egy kis pénzt egy "új játékkal" ahogy ők SIMBIN-nél mondják.
    Utoljára módosította: Tilus; 2012. 01. 27. 17:12.
    www.simtag.eu - WE MAKE YOU FASTER - www.simtag.eu

    Professional simulators and accessories made at the legendary Spa Francorchamps by SIMTAG sprl

  2. #77
    Jónás Ádám Regisztrált Adam Jonas logója
    Csatlakozott
    2008. 10. 29.
    Város
    Debrecen
    Üzenetek
    1.077
    Idézet Eredetileg Tilus írta Hozzászólás megtekintése
    És kijött egy újabb rfactor mod STCC 2 néven, újdonságok nélkül. Illetve ez nem igaz, mert volt benne 3 új autó meg 1 pálya is talán 15 euroért.
    Erre 70 embernek az a 3 hét pont elég, hogy nulláról összedobjanak még 3 autót..beszedjenek egy kis pénzt egy "új játékkal" ahogy ők SIMBIN-nél mondják.
    Én erre csak ennyit mondok:

  3. #78
    Kiss Attila Versenyző Tilus logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 06.
    Város
    Spa-Francorchamps
    Üzenetek
    3.965
    Idézet Eredetileg Barzo Laszlo írta Hozzászólás megtekintése
    Az hogy a gugliból kivagdosott hírmorzsákat bemásolsz ide, nem palástolja azt a tényt, hogy fogalmad sincs arról hogy mi az amit a SIMBIN kiadni készül.

    A probléma nem a véleményeddel van, hanem avval a lelkesedéssel amivel próbálsz lejáratni valamit amiről semmit sem tudsz!

    Ez a topic alapvetően azoknak szól akiket ez érdekel. Tedd meg azt a szívességet hogy nem itt spam-elsz.
    Igazad lehet, akkor biztos nem Ian Bellel a GPL, GTL, GTR1, GTR2 játékok fejlesztőjével levelezek 1997 óta mikor a GPL alphát toltuk együtt online. Egy biztos. Ő egy sort nem írt GTR3-ba és egyetlen embere sem dolgozik rajta, tehát egy dolog halálbiztos. A névrokonságon kívül semmilyen folyamatosság nem lesz az előző progikhoz képest, és FIA licenszre, Porschére meg Ferrarira ne is számítsatok, se idén, se jövőre.

    " The wait is over "

    Ezt írták novemberben
    További jó szórakozást, várakozást az érdeklődőknek.
    www.simtag.eu - WE MAKE YOU FASTER - www.simtag.eu

    Professional simulators and accessories made at the legendary Spa Francorchamps by SIMTAG sprl

  4. #79
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.628
    Idézet Eredetileg Tilus írta Hozzászólás megtekintése
    Igazad lehet, akkor biztos nem Ian Bellel a GPL, GTL, GTR1, GTR2 játékok fejlesztőjével levelezek 1997 óta mikor a GPL alphát toltuk együtt online. Egy biztos. Ő egy sort nem írt GTR3-ba és egyetlen embere sem dolgozik rajta, tehát egy dolog halálbiztos. A névrokonságon kívül semmilyen folyamatosság nem lesz az előző progikhoz képest, és FIA licenszre, Porschére meg Ferrarira ne is számítsatok, se idén, se jövőre.

    " The wait is over "

    Ezt írták novemberben
    További jó szórakozást, várakozást az érdeklődőknek.
    Miért nem evvel kezdted? Ez esetben alig várjuk hogy minden hiteles információ nélkül tovább fikázd a GTR3-at.

    Amúgy biztosan elfelejtette megírni neked hogy most az SMS-nél dolgozik. Egy Need For Speed 3 fizikán...
    Amiből az évek során egyszer még szimulátor is lehet... Valamikor...

    Nem minha nemtartanám nagyra a munáját, de az a víziód hogy jó fizikát csakis ő készíthet elég nevetséges...

  5. #80
    Jónás Ádám Regisztrált Adam Jonas logója
    Csatlakozott
    2008. 10. 29.
    Város
    Debrecen
    Üzenetek
    1.077
    Idézet Eredetileg Barzo Laszlo írta Hozzászólás megtekintése
    Miért nem evvel kezdted? Ez esetben alig várjuk hogy minden hiteles információ nélkül tovább fikázd a GTR3-at.

    Amúgy biztosan elfelejtette megírni neked hogy most az SMS-nél dolgozik. Egy Need For Speed 3 fizikán...
    Amiből az évek során egyszer még szimulátor is lehet... Valamikor...

    Nem minha nemtartanám nagyra a munáját, de az a víziód hogy jó fizikát csakis ő készíthet elég nevetséges...
    Nana, nem fikázni az SMS-t se, mert ha tudnád azt, hogy milyen fizika van a Shift 2 alatt, sztem néznél Te is egyet, mint én kb. 2 hete

  6. #81
    Kiss Attila Versenyző Tilus logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 06.
    Város
    Spa-Francorchamps
    Üzenetek
    3.965
    Idézet Eredetileg Barzo Laszlo írta Hozzászólás megtekintése
    Miért nem evvel kezdted? Ez esetben alig várjuk hogy minden hiteles információ nélkül tovább fikázd a GTR3-at.

    Amúgy biztosan elfelejtette megírni neked hogy most az SMS-nél dolgozik. Egy Need For Speed 3 fizikán...
    Amiből az évek során egyszer még szimulátor is lehet... Valamikor...

    Nem minha nemtartanám nagyra a munáját, de az a víziód hogy jó fizikát csakis ő készíthet elég nevetséges...
    Ha azt mondom hogy rf1-ből fejlelesztett Race07 fizika továbbfejlesztése van újabb gumimodellel és sok sok újítással shift 1-2 alatt akkor meglepődnél? Hiszed vagy nem...némi kollektív hackelés után kiválóan vezethető és eszméletlenül látványos progi volt amivel több időt töltöttem el mint Race sorozattal összesen.

    NFS shift ilyen volt 2 éve, az említett változtatások után:
    http://www.youtube.com/watch?v=4ZXNYXE-B3Y
    Bele tudsz kötni valamibe?

    Attól még hogy az irányítási rendszert lebutították (a 270 fokos kormányhoz meg joypadhoz) és az autók súlyközéppontját lenyomták a földig, hogy könnyebben vezethető legyen...nem biztos hogy szar a system...viszont Neki sikerült ami a Simbinnek nem..a multiplatform, és közben nemhogy nem ment tönkre mint nélküle a Simbin, de eladott közel tízmillió példányt míg a Simbin fizetős DLC-ket önnálló játékként próbálta eladni az Ian Bell által készített Race07-hez, azaz SEMMI újat nem csinált.

    Persze nem csak Ő tud simet csinálni, de az Ő keze benne volt szinte minden jóban amit szerettünk az utóbbi 15 évben, közben Simbintől csak az ígéretek jöttek, és ezen kívül most sem tud mást felmutatni.
    Utoljára módosította: Tilus; 2012. 01. 28. 05:12.
    www.simtag.eu - WE MAKE YOU FASTER - www.simtag.eu

    Professional simulators and accessories made at the legendary Spa Francorchamps by SIMTAG sprl

  7. #82
    Idézet Eredetileg Tilus írta Hozzászólás megtekintése
    NFS shift ilyen volt 2 éve, az említett változtatások után:
    http://www.youtube.com/watch?v=4ZXNYXE-B3Y
    Valaha is lesz ilyen a GTR vagy a Race?

    Amúgy teljes mértékben egyetértek Tilussal.

  8. #83
    Kiss Attila Versenyző Tilus logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 06.
    Város
    Spa-Francorchamps
    Üzenetek
    3.965
    Idézet Eredetileg Akos írta Hozzászólás megtekintése
    Valaha is lesz ilyen a GTR vagy a Race?

    Amúgy teljes mértékben egyetértek Tilussal.
    Ilyenre gondolsz?
    http://www.youtube.com/watch?v=MnqNy...ayer_embedded#!
    Ez a progi 20% készenléti állapotban lévő preAlpha ~1 évre a megjelenéstől
    www.simtag.eu - WE MAKE YOU FASTER - www.simtag.eu

    Professional simulators and accessories made at the legendary Spa Francorchamps by SIMTAG sprl

  9. #84
    Idézet Eredetileg Tilus írta Hozzászólás megtekintése
    Ilyenre gondolsz?
    http://www.youtube.com/watch?v=MnqNy...ayer_embedded#!
    Ez a progi 20% készenléti állapotban lévő preAlpha ~1 évre a megjelenéstől
    Gyönyörű Ez már grafika a javából.

  10. #85
    Kiss Attila Versenyző Tilus logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 06.
    Város
    Spa-Francorchamps
    Üzenetek
    3.965
    Idézet Eredetileg Akos írta Hozzászólás megtekintése
    Gyönyörű Ez már grafika a javából.
    Végülis ha a stábot nézzük legalább annyira legitim utódja GTR3-nak mint a SIMBIN fejlesztése..mindenféle autó lesz benne, historictól modernig, utcaitól, F1-ig.

    Drukkolok én GTR3-nak is, csak semmi jelét nem látom, hogy belátható időn belül elkészülne.
    A lebegtetett hírek inkább a west brothers féle World Sports Cars-ra emlékeztet: http://www.racing-legends.com/news.htm
    Hatalmas hype, eszméletlen screenshotok, hangok, webcam, forum, befektetők és semmi nem lett belőle, pedig már online shop is volt, ahol a bögrétől a sapkáig mindent lehetett venni..a mai napig él az oldal Alíg várom már...
    Utoljára módosította: Tilus; 2012. 01. 28. 17:22.
    www.simtag.eu - WE MAKE YOU FASTER - www.simtag.eu

    Professional simulators and accessories made at the legendary Spa Francorchamps by SIMTAG sprl

  11. #86
    Öhöm én is beböfögnék pár sort, mert nagyon harapnak mostanában a topikok.

    Felesleges győzködni mindenkit itt, hogy milyen lesz a még meg nem jelent játék. Ha nem jelenik meg, páran örültök majd neki. Ha megjelenik és szar, akkor is. De ha megjelenik és jó, akkor picit többen örülnek. Vitázni tök felesleges ezen. Amolyan ATI vs NVIDIA, vagy Linux vs Windows... Soha véget nem érő csata, és milliók veszekednek róla.

    Aki úgy reklámoz valamit, hogy semmije nincs, az bizony tényleg ostoba, de ez majd kiderül.

    Mivel a Battlefield téma mostanában foglalkoztat, csak annyit írnék róla hogy, az a DICE csapat aki kiadta a BF2-öt, köszönő viszonyban sincs azzal aki kiadta a BF3-at, talán pár ember maradt a régi csapatból. Mégis jó játék lett belőle. Bár sokan elpártoltak és szidják, sok új embert is csatlakozott, akinek tetszik. Ilyen ez.
    Bár hogy is lesz, Ti biztos nem jártok rosszul ha csatáznak a kiadók értetek.
    Lesz aki iRacingel, C.A.R.S-al játszik, és lesz aki rf2-vel, GTR3-al.
    És ami a legérdekesebb, hogy egy átlagembert nem is érdekli, hogy ki csinálta neki a játékot, és milyen motort használ. Játszik vele, élvezi, ismeri a nevét és nem is kell neki ennél több.
    Utoljára módosította: nortsen; 2012. 01. 29. 17:38.
    De ne vegyél fel bugyit, mert valami fontosat akarok mondani.

  12. #87
    Ledzényi László Versenyző
    Csatlakozott
    2008. 09. 20.
    Város
    Békéscsaba
    Üzenetek
    3.330
    Idézet Eredetileg nortsen írta Hozzászólás megtekintése
    És ami a legérdekesebb, hogy egy átlagembert nem is érdekli, hogy ki csinálta neki a játékot, és milyen motort használ. Játszik vele, élvezi, ismeri a nevét és nem is kell neki ennél több.
    "Életemet mindig egyedül a másodpercekért való harc töltötte be,és szívesen vállaltam az áldozatos,nélkülözéssel teli éveket,hogy megtanuljak vezetni,gyorsan vezetni,és még gyorsabban vezetni!"

  13. #88
    Tilus: Lehet ígérték a 2011 végi megjelenést és jaj, nem jött be. Világvége van? Kétlem. Várható volt, hogy nem jön 2011 végén? Igen. Lévén semmi promo anyag nem volt előtte.

    Az ISI mit csinált ezzel szemben? Többször ígért, több félét, és a legtöbbet nem is tudta tartani.

    Szeretem az rF2-őt, nagyon jó a fizikája, de mint játék nem kell. Kevés pálya, nincs konkrét szezon, bajnokság, etc. Szóval hiába jó, és nekem hiába elég az a grafika is, ha a tartalom nekem kevés, és nincs kedvem hegeszteni utána.

    GTR3 nagyon jó lehet, hangok, grafika tuti ütni fog, fizika is az egyik legjobb lehet, és nyilván a GTR2 szintű programot akarnak kiadni, profi menüvel, közösségi bizbaszokkal', tuningolt raceroom oldallal, etc.

    Ezzel szemben a C.A.R.S.-nál vicc ami megy, totál béna fizika, amit tovább tetéz, hogy a fórumon egyesek minden héten maguk alá élveznek az új build-ek után. Egyszer beírtam, hogy totál Shift szerű az élmény, gagyi, nem szeretem vezetni, kiszámíthatatlan az autó meg ilyenek. Aztán azzal nyaggattak, hogy írjam le konkrétan a probléma okát, hol, melyik kocsival, kanyarok etc... Mondom jah, persze, majd pont arra érek rá... Pláne, hogy az angol tudásom véges, így nem tudnék részletekbe menően tanácskozni, szóval csak leírtam a véleményem. Aztán volt aki jött és megmondta a tutit, hogy jópár kör megtétele után bizony neki jobban bejön (már ezzel a verzióval is), mint az rF vagy iRacing vagy etc. Mondom lol...

    én C.A.R.S.-ban nem bízok, nem sok érdemi javulást éreztem eddig, és az a legvalószínűbb, hogy beérik a Forza4 & GT5 körüli fizikával (Bár jelenleg még ezt sem érték el).

    Amit én várok az a GTR3, és az AC. Bár ha az AC-hez is kevés pálya lesz, akkor offline mókázásra talán csak a GTR3 marad meg az utána lévő kiegek. Ott van még a Reiza Studios is, ők is elég jól nyomják, könnyen szép kis szeletet hasíthatnak ki maguknak a szimes "közösségből", ha így folytatják.

    Én nagyon várom, és szerintem idén tuti jön a GTR3, az engine nagyobb meló volt szerintem, mint alárakni a kocsikat meg ilyesmi. Nem kis tapasztalatuk van már AI és egyéb tereken, szóval nem hinném, hogy olyan veszett sokáig fogják még fejleszteni.

    Bár tény, hogy jó lenne már ingame részlet, kinyomhatnák akár a gtr3 oldalán lévő képeket fullosban is...

    Szóval lehet szidni a Simbin-t, meg etc, de még inkább nekik hiszek és bennük bízom, mint sem a C.A.R.S.-os SMS-ben...

  14. #89
    Kóródi István Versenyző speedr logója
    Csatlakozott
    2009. 10. 26.
    Város
    Miskolc ( Steel City :)
    Üzenetek
    483
    "Minden ami jó az Olasz! Minden ami megbízható az Japán "


    Cuore Sportivo!

  15. #90
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.628
    Én kíváncsi lennék hogy min dolgoznak a fiúk. Össze hozhatnánk egy béta teszter csapatot. Ha van valaki aki jól beszél angolul, akkor egy pm-et küldjönmár.

  16. #91
    Kóródi István Versenyző speedr logója
    Csatlakozott
    2009. 10. 26.
    Város
    Miskolc ( Steel City :)
    Üzenetek
    483
    Szerintem ez 1 jó nagy közösség, és szerintem (ha nem hülyék simbinék) akkor oszthatnának a tagoknak beta keyt, és így a masters tagjai tudnánk tesztelni, fórumba írnánk h miket kellene javítani. És aki jól tud angolul az el is küldhetné a simbin-nek is
    "Minden ami jó az Olasz! Minden ami megbízható az Japán "


    Cuore Sportivo!

  17. #92
    Kiss Attila Versenyző Tilus logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 06.
    Város
    Spa-Francorchamps
    Üzenetek
    3.965
    Idézet Eredetileg speedr írta Hozzászólás megtekintése
    Szerintem ez 1 jó nagy közösség, és szerintem (ha nem hülyék simbinék) akkor oszthatnának a tagoknak beta keyt, és így a masters tagjai tudnánk tesztelni, fórumba írnánk h miket kellene javítani. És aki jól tud angolul az el is küldhetné a simbin-nek is
    Jelentkeztem. Meglátjuk
    www.simtag.eu - WE MAKE YOU FASTER - www.simtag.eu

    Professional simulators and accessories made at the legendary Spa Francorchamps by SIMTAG sprl

  18. #93
    Tarr Dávid Versenyző tdawe logója
    Csatlakozott
    2007. 04. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.017
    Idézet Eredetileg Tilus írta Hozzászólás megtekintése
    Jelentkeztem. Meglátjuk
    Ha nem kellesz nekik, akkor magukra vessenek
    :heyjoe67_ egyébként, a krokodil sokkal hosszabb, mint amilyen zöld...


  19. #94
    Holló Félix Regisztrált hollofelix logója
    Csatlakozott
    2012. 01. 30.
    Város
    Hódmezővásárhely
    Üzenetek
    12
    Idézet Eredetileg Tilus írta Hozzászólás megtekintése
    Jelentkeztem. Meglátjuk
    Idézet Eredetileg tdawe írta Hozzászólás megtekintése
    Ha nem kellesz nekik, akkor magukra vessenek
    És akkor legalább hagynak iR-ezni...

  20. #95

  21. #96
    Állítólag ingame screenshotok
    http://insider.simbin.com/screenshot...he-aquila-cr1/

    csak én érzem a NFS beütést?

  22. #97
    Idézet Eredetileg faster írta Hozzászólás megtekintése
    Állítólag ingame screenshotok
    http://insider.simbin.com/screenshot...he-aquila-cr1/

    csak én érzem a NFS beütést?
    Nem csak te.

  23. #98
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.628
    Idézet Eredetileg faster írta Hozzászólás megtekintése
    Állítólag ingame screenshotok
    http://insider.simbin.com/screenshot...he-aquila-cr1/

    csak én érzem a NFS beütést?
    Ez a játék a fizikán fog állni, vagy megbukni.

    (Ha a marketingesek arra a következtetésre jutnáknak, hogy most egy autós játékot csakis szuper mario kart grafikával lehet eladni, engem az is hidegen hagyna. )

  24. #99
    Verpelethy Jozsef Versenyző prost logója
    Csatlakozott
    2006. 07. 22.
    Város
    Kecskemét
    Üzenetek
    1.473
    Idézet Eredetileg faster írta Hozzászólás megtekintése
    Állítólag ingame screenshotok
    http://insider.simbin.com/screenshot...he-aquila-cr1/

    csak én érzem a NFS beütést?
    Túl szép, vagy mi? És ahogy Laci írja, fizika. 2 kör után kiderül minden.

  25. #100
    Varga Péter Regisztrált vapetike logója
    Csatlakozott
    2008. 10. 02.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    1.066
    Idézet Eredetileg Barzo Laszlo írta Hozzászólás megtekintése
    Ez a játék a fizikán fog állni, vagy megbukni.

    (Ha a marketingesek arra a következtetésre jutnáknak, hogy most egy autós játékot csakis szuper mario kart grafikával lehet eladni, engem az is hidegen hagyna. )
    Egyetértek Lacival...attól, hogy valami szép , még nem feltétlenül rossz.
    Továbbá 2012 van, csalódnék ha rossz lenne a GTR3 fizikája, de egy picit akkor is csalódnék, ha csúnya lenne. Nem az a lényeg, de azért mégis...
    A legcsalódottabb akkor lennék ha ki sem jönne
    "If you have the car under control, you're not going fast enough." - Colin McRae

Oldal: 4 / 70 ElsőElső 1 2 3 4 5 6 7 8 14 54 ||| UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •