Oldal: 13 / 70 ElsőElső ||| 3 9 10 11 12 13 14 15 16 17 23 63 ||| UtolsóUtolsó
Találatok: 301 - 325 (1732 összesen)
  1. #301
    Sörös Gábor Versenyző Söri logója
    Csatlakozott
    2013. 06. 19.
    Város
    Veszprém
    Üzenetek
    1.588
    Igen az ffb-t itt javitják. Ac sebbességérzetben nekem is lassúnak tünik, de már jobban tetszik az uppal,mint elôtte. Viszont kár sztem temetni ezt mert ez sincs kész még. Nekem az állítási lehetôségek lecsôkkentése nem tetszik itt.
    Valaki gyorsan vezet ,valaki alacsonyan száll.. Hogy gurulsz vagy repülsz csak rajtad múlik..

  2. #302
    Idézet Eredetileg Söri írta Hozzászólás megtekintése
    Igen az ffb-t itt javitják. Ac sebbességérzetben nekem is lassúnak tünik, de már jobban tetszik az uppal,mint elôtte. Viszont kár sztem temetni ezt mert ez sincs kész még. Nekem az állítási lehetôségek lecsôkkentése nem tetszik itt.

    A sebesség érzet csak a fov (látószög) miatt csalóka, isi engine alatt 65 fok az alapbeállítás AC-ban meg 55. Minél kisebb az érték, egyre szélesedik az út, viszont kisebb a sebességérzet.

  3. #303
    Sörös Gábor Versenyző Söri logója
    Csatlakozott
    2013. 06. 19.
    Város
    Veszprém
    Üzenetek
    1.588
    Idézet Eredetileg puma734 írta Hozzászólás megtekintése
    A sebesség érzet csak a fov (látószög) miatt csalóka, isi engine alatt 65 fok az alapbeállítás AC-ban meg 55. Minél kisebb az érték, egyre szélesedik az út, viszont kisebb a sebességérzet.
    Köszi az infot , igazad lehet. Én 100-ról 80-ra / vagy 70 -re ? franc se tudja már / állítva használom a race -t. Igen lehet ez lesz. Érdekes tegnap próbálgattam a karrier modot így immel-ámmal és tök úgy éreztem változott a frissítés után az érzet is. Gyorsabbnak tűnt az egész. Nem is beszélve sokmindenről amin javítottak. / többféle gumihang a csúszásnak megfelelően, elfékezés, grafika, stb. / Tetszik már az AC is. Mondjuk nekem ez is. Kicsit más, de míg élvezettel tud versenyezni az ember vele addig jó.
    Valaki gyorsan vezet ,valaki alacsonyan száll.. Hogy gurulsz vagy repülsz csak rajtad múlik..

  4. #304
    Balogh Tamás Versenyző Tomcy logója
    Csatlakozott
    2006. 04. 27.
    Város
    Kisbér
    Üzenetek
    3.616
    Idézet Eredetileg Adam Jonas írta Hozzászólás megtekintése
    Valahogy lomhának tűnik az egész autó, akármit is állítok. Én főleg a BMW-t próbálgattam, ennél még az is nagy gondom volt, hogy alulkormányzott az egész - mintha az STCC2-es BMW-t vezetném (másik topikba írtam már, hogy az STCC2-es BMW súlyeloszlása nem ugyanolyan, mint pl. az STCC1 BMW-é), ugyanolyan nehezen kanyarodik és élvezhetetlen számomra.

    Kerékvetőkön való mozgás még jó is lenne, de ez az alulkormányzottság a BMW-nél nekem nagyon lerontotta az egésznek a színvonalát. Akármit állítok, ugyanolyan kaka vezetni.
    Nézzél meg pár versenyen hogyan megyek az STCC2-es bmw-vel, nekem nem igazán tűnik alulkormányzottnak, csak setupolás kérdése...

    Viszont ez a így a videó alapján elég nagy szarnak néz ki, a lefújó szelep marha idegesítő, hogy minden váltásnál ugyan úgy szól amikor a valóságban közel sem így van, én 2 kör alatt kaptam tőle agyfaszt, amúgy meg nagyon lomhák tényleg, pedig jóval erősebbek.

  5. #305
    Jónás Ádám Regisztrált Adam Jonas logója
    Csatlakozott
    2008. 10. 29.
    Város
    Debrecen
    Üzenetek
    1.077
    Idézet Eredetileg Tomcy írta Hozzászólás megtekintése
    Nézzél meg pár versenyen hogyan megyek az STCC2-es bmw-vel, nekem nem igazán tűnik alulkormányzottnak, csak setupolás kérdése...

    Viszont ez a így a videó alapján elég nagy szarnak néz ki, a lefújó szelep marha idegesítő, hogy minden váltásnál ugyan úgy szól amikor a valóságban közel sem így van, én 2 kör alatt kaptam tőle agyfaszt, amúgy meg nagyon lomhák tényleg, pedig jóval erősebbek.
    Az egy dolog, hogy Te hogyan mész, meg egy másik, hogy én (meg sokan mások) hogyan szeretik vezetni a BMW-t. Nos, személy szerint, én nem így, hogy tolja az orrát.

    De feltehetném a szarkasztikus kérdést, hogy: hirtelen miért lett ennyi "jó" BMW pilóta az elmúlt 2 évben?

    Mielőtt támadásnak/beszólásnak vennéd ezt a két sort, nem annak szántam. Csupán tényleg nem értek mostanában 1-2 dolgot így RACE07/WTCC vonatkozásban. Nem véletlenül nem volt annyi RWD se a WTCC-ben, se a BTCC-ben; pusztán azért, mert nehezebb az ilyen típusú járgányokat vezetni a FWD-hez képest. Egy BMW-vel meg nem tud akárki jól szerepelni; nem volt véletlen az, hogy Coronel meglepődött anno Michelisz Norbi teljesítményén, no meg szerintem a komplett BMW Motorsport is nézett egy nagyot.

    Sokáig RACE 07-ben is ez jól meg volt csinálva; sokkal nehezebb volt BMW-vel olyan köridőt futni, mint bármelyik más FWD-vel. Azonban az utóbbi 2 évben hirtelen megnövekedett a BMW pilóták száma; bármiféle lenézés nélkül, én ezt nem feltétlenül arra fognám, hogy ennyivel ügyesebb lett az emberek többsége.
    Utoljára módosította: Adam Jonas; 2014. 10. 20. 15:39.

  6. #306
    Balogh Tamás Versenyző Tomcy logója
    Csatlakozott
    2006. 04. 27.
    Város
    Kisbér
    Üzenetek
    3.616
    Idézet Eredetileg Adam Jonas írta Hozzászólás megtekintése
    Az egy dolog, hogy Te hogyan mész, meg egy másik, hogy én (meg sokan mások) hogyan szeretik vezetni a BMW-t. Nos, személy szerint, én nem így, hogy tolja az orrát.

    De feltehetném a szarkasztikus kérdést, hogy: hirtelen miért lett ennyi "jó" BMW pilóta az elmúlt 2 évben?
    Fogalmam nincs hogy miért lett ennyi, amugy nem mondanám hogy sok lett, aki régen is rwdvel ment az most is és aki régen jol ment vele az most is.

    Amugy azért irtam hogy nézz meg pár futamot mert nekem az a gondom hogy mindig keresztbe akar menni főleg amikor kicsit kopottabb a gumi de szinte bármilyen kanyarba tulkormányzottá lehet tenni ezért irtam hogy setup kérdése.
    Első anti roll 70, hátsó 25, összetartás hátul -0,1, autokuplung ki, difiben a preload 1, aztán megy is keresztbe.

  7. #307
    Jónás Ádám Regisztrált Adam Jonas logója
    Csatlakozott
    2008. 10. 29.
    Város
    Debrecen
    Üzenetek
    1.077
    Idézet Eredetileg Tomcy írta Hozzászólás megtekintése
    Fogalmam nincs hogy miért lett ennyi, amugy nem mondanám hogy sok lett, aki régen is rwdvel ment az most is és aki régen jol ment vele az most is.

    Amugy azért irtam hogy nézz meg pár futamot mert nekem az a gondom hogy mindig keresztbe akar menni főleg amikor kicsit kopottabb a gumi de szinte bármilyen kanyarba tulkormányzottá lehet tenni ezért irtam hogy setup kérdése.
    Első anti roll 70, hátsó 25, összetartás hátul -0,1, autokuplung ki, difiben a preload 1, aztán megy is keresztbe.
    Nagyon értékekre nem emlékszem, de pl. STCC1-es Bimmernél meg a 2008-asnál is az összetartást elől -0,25 vagy -0,3-ra állítottam, a hátsót meg 0.05-re vagy 0.00-ra, a preload nekem is 1 volt.

    Most már próbálgattam az STCC2-es és WTCC'13-as BMW-nél is az első összetartást lentebb venni, már közel 0-nál tartottam, de még úgy is orrtolósnak éreztem az egészet.

    Amúgy múltkor RD fórumon rákérdeztem Jay Ekkel-re, hogy milyen a BMW súlyeloszlása, erre ő elirányított egy másik emberhez, mondván, hogy ő nem tudja, a másik ember meg persze azóta se válaszolt. Szóval valamilyen szintű fejetlenség még mindig megvan a Sector3-nál.

  8. #308
    Balogh Tamás Versenyző Tomcy logója
    Csatlakozott
    2006. 04. 27.
    Város
    Kisbér
    Üzenetek
    3.616
    Idézet Eredetileg Adam Jonas írta Hozzászólás megtekintése
    Nagyon értékekre nem emlékszem, de pl. STCC1-es Bimmernél meg a 2008-asnál is az összetartást elől -0,25 vagy -0,3-ra állítottam, a hátsót meg 0.05-re vagy 0.00-ra, a preload nekem is 1 volt.

    Most már próbálgattam az STCC2-es és WTCC'13-as BMW-nél is az első összetartást lentebb venni, már közel 0-nál tartottam, de még úgy is orrtolósnak éreztem az egészet.

    Amúgy múltkor RD fórumon rákérdeztem Jay Ekkel-re, hogy milyen a BMW súlyeloszlása, erre ő elirányított egy másik emberhez, mondván, hogy ő nem tudja, a másik ember meg persze azóta se válaszolt. Szóval valamilyen szintű fejetlenség még mindig megvan a Sector3-nál.
    Elöl nekem is -0,2 - 0,3 között van, de hátul is érdemes elvinni negativba általában nekem -0,1. Meg az antiroll ami fontos hogy hátul maxon legyen.

  9. #309
    Sörös Gábor Versenyző Söri logója
    Csatlakozott
    2013. 06. 19.
    Város
    Veszprém
    Üzenetek
    1.588
    Nekem pl orrtúros autót vezetőként a race07 bömös jobban tolja az orrát,mint ez. Alapszeten persze. Viszont itt legalább nem vágja el a kerékvető egyből.
    Valaki gyorsan vezet ,valaki alacsonyan száll.. Hogy gurulsz vagy repülsz csak rajtad múlik..

  10. #310
    Leaderboards:
    Hungaroringen javítottam a Ladával, az új idő 1:57:721
    A Ladában max még 1 tized van, de az már tökéletes penge kör kell legyen.
    Sajnos vernek a külföldiek minket a Ringen, én jobb időt nem tudok futni Ladával, messze van az 1,2 másodperc.....a többi wtcc autó meg nem érdekel.
    http://game.raceroom.com/leaderboard...ass=class-1922
    Audi 2.2T 20V sor 5 Turbo Quattro

  11. #311
    Varga Balázs Versenyző Cerdoblaise logója
    Csatlakozott
    2012. 12. 18.
    Város
    Mosonmagyaróvár
    Üzenetek
    1.255
    Idézet Eredetileg Bágyi Tibor írta Hozzászólás megtekintése
    Leaderboards:
    Hungaroringen javítottam a Ladával, az új idő 1:57:721
    Inkább 1:51:721, nem?
    Ha úgy érzed, ura vagy a helyzetnek, akkor ez csak azt jelenti, hogy nem vagy elég gyors.

  12. #312
    Idézet Eredetileg Cerdoblaise írta Hozzászólás megtekintése
    Inkább 1:51:721, nem?
    Igen, annyi. Elírtam
    Audi 2.2T 20V sor 5 Turbo Quattro

  13. #313
    Valent Levente Versenyző vlevi logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 02.
    Város
    Nyíregyháza
    Üzenetek
    3.028
    Hosszú idő után újra kipróbáltam az R3E-t. Az a bajom vele, hogy a FFB-t nem tudom értelmezni. Időnként el-elkönnyül a kormány, teljesen kiszámíthatatlan. pl. egy kanyarban van erő a kormányon, aztán hirtelen megszűnik az erő, és erre nagyon szar reagálni, hogy ne rántsam be az autót a kanyarba. De utána rögtön visszajön az erő kormányra, tehát már megyek is ki a másik oldalon a susnyásba.
    Összehasonlításképpen a Race07-ben semmi ilyesmit nem tapasztalok.
    Valent Levente
    vlevi70@gmail.com

  14. #314
    Jónás Ádám Regisztrált Adam Jonas logója
    Csatlakozott
    2008. 10. 29.
    Város
    Debrecen
    Üzenetek
    1.077
    Idézet Eredetileg vlevi írta Hozzászólás megtekintése
    Hosszú idő után újra kipróbáltam az R3E-t. Az a bajom vele, hogy a FFB-t nem tudom értelmezni. Időnként el-elkönnyül a kormány, teljesen kiszámíthatatlan. pl. egy kanyarban van erő a kormányon, aztán hirtelen megszűnik az erő, és erre nagyon szar reagálni, hogy ne rántsam be az autót a kanyarba. De utána rögtön visszajön az erő kormányra, tehát már megyek is ki a másik oldalon a susnyásba.
    Összehasonlításképpen a Race07-ben semmi ilyesmit nem tapasztalok.
    Kell azért finomhangolni a dolgokat. Pl. van ilyen FFB feature benne, ami csak arra van, hogyha kezd alulkormányzottá válni az autó, akkor annak mértéknek függvényében kezdi el puhítani a kormányt. Ezeket sajnos végig kell próbálgatni és beállítgatni, hogy egyénenként kinek mi a megfelelő.

  15. #315
    Kaptunk egy csodálatos Hill Climb Pack-ot, meg is vettem 100vrp-ért
    Promo videó:
    Audi 2.2T 20V sor 5 Turbo Quattro

  16. #316
    Sörös Gábor Versenyző Söri logója
    Csatlakozott
    2013. 06. 19.
    Város
    Veszprém
    Üzenetek
    1.588
    200 VRP -ért adnák ezt nem? Nekem megvan a pálya / 3 hete megvettem/ az autót adnák 100 VRP -ért. Érdemes megvenni? Sajnos 2 hete nem vagyok kormány közelben meg nem is leszek szerintem vagy 3 hétig még így nem tudom kipróbálni, de ha jó 100 VRP nem vészes.
    Valaki gyorsan vezet ,valaki alacsonyan száll.. Hogy gurulsz vagy repülsz csak rajtad múlik..

  17. #317
    Egy pár napig én is próbálgattam, miután megvettem ezt a csodás WTCC pakkot, főleg online. Nem sok futamon voltam, de szokni kell az tuti. Nekem szimpatikus volt elsőre, bár vezethetőségre kissé fura a Race sorozat után. Esetleg fogadnék szívesen apró setup javaslatokat, meg, hogy momo-ra milyen kormánybeállítást javasoltok/használtok.
    Majd nyilván még offline is letesztelem, meg lehet a leaderboardra is felnézek, bár amióta huligán lett a kisnagyfiam, azóta elég ritkán tudom felrakni a kormányt

    Egy közös szeró megszállást valamelyik kora este én is támogatnék amúgy

    A ladás Tibinek meg nagy respect!

  18. #318
    Ma hotlapoztam egy kicsit, de a jó kör csak nem akart összeállni...1-2 tized maradt benne

    R3E WTCC all Hungaroring.jpg

  19. #319
    Idézet Eredetileg WERES írta Hozzászólás megtekintése
    Ma hotlapoztam egy kicsit, de a jó kör csak nem akart összeállni...1-2 tized maradt benne

    R3E WTCC all Hungaroring.jpg
    Gratulálok!
    Sajnos hétköznap nem tudtam játszani, de ma meg holnap rágyúrok, egy hét kihagyás sokat jelent.
    Jó lenne egy közösségi online verseny....
    Audi 2.2T 20V sor 5 Turbo Quattro

  20. #320
    Nekem kimaradt másfél-2 hét miután 2 napig ismerkedtem a game-el. Tegnap viszont igen hamar ráéreztem, szóval jót tett a pihi.

  21. #321
    Ja, viszont azt megtapasztaltam, hogy a grafikát highról le kell szedni lowra, ha többen indulnak a futamon, mert kiba nagy lagg tud lenni 3-5 autó felett. Fura volt a low graf, de legalább semennyi lagg sem volt, pedig kb 20 ember volt a monzai futamon.
    Majd médiumon is ki kell próbálnom.
    Ami fura, hogy offline a gép ellen ilyet nem tapasztaltam...mondjuk a 95%os Ai-k igen hamar lemaradtak

  22. #322
    Hutyutyu...hutyutyu
    Egyéni legjobb idő, és abszolut legjobb lada idő
    http://game.raceroom.com/competitions/415/leaderboard
    Audi 2.2T 20V sor 5 Turbo Quattro

  23. #323
    Grat

  24. #324
    Javítottam 2 tizedet, így 8. lettem, amatőrben 3. Már igancsak pengén kell menni...
    http://game.raceroom.com/competitions/414/leaderboard
    Audi 2.2T 20V sor 5 Turbo Quattro

  25. #325
    Megint jött 5GB frissítés... remek lassan belakja az egész vinyót
    „A versenyzés, az élet. Ami előtte vagy utána történik, várakozás.”

Oldal: 13 / 70 ElsőElső ||| 3 9 10 11 12 13 14 15 16 17 23 63 ||| UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •