Oldal: 11 / 62 ElsőElső ||| 7 8 9 10 11 12 13 14 15 21 61 ||| UtolsóUtolsó
Találatok: 251 - 275 (1530 összesen)
    No, akkor ennyit a vasárnapról, vagy jönne / menne egyáltalán valaki?
    „A versenyzés, az élet. Ami előtte vagy utána történik, várakozás.”

Sörös Gábor Versenyző Söri logója
    Város
    Veszprém
    Üzenetek
    1.588
    nekem off egy ideig a verseny.
    Valaki gyorsan vezet ,valaki alacsonyan száll.. Hogy gurulsz vagy repülsz csak rajtad múlik..

Idézet Eredetileg dingo írta Hozzászólás megtekintése
    Vasárnap este 8 már késő, ha délután lenne, akkor ott leszek.
    Audi 2.2T 20V sor 5 Turbo Quattro

Kaptunk frissítéseket: R3E has been updated (hotfix)

Community Announcements - [Sector3] Sonat Ozturk
    - Fixed a force feedback loss issue with Logitech steering wheels.

- Fixed rearview camera clipping on Honda Civic by changing ride height.

- Tweaked Honda civic default car setup to compensate the ride height
    change.

- Corrected rideheight on WTCC cars.

- Tweaked AI on Hungaroring.

- Added WTCC 2013 driver avatars.

- Fixed an issue with update profile functionality that was causing login processing error for some users.

- Fixed an issue where user was not returning to the individual content after exiting test drive.

- Fixed an issue with leaderboard updater sometimes skipping updated leaderboard entries.

Teszteltem leaderboards-ban Hungaroringen.
    Lada Granta (get real):
    - abszolutban 5. hely
    - legjobb Lada idő
    - legjobb magyar idő
    http://game.raceroom.com/leaderboard...ass=class-1922

Valaki kenjen már oda a rízsautóval, hogy mi legyünk az elsők..... (Ladával nem megy)

Jónás Ádám Regisztrált Adam Jonas logója
    Város
    Debrecen
    Üzenetek
    1.071
    Idézet Eredetileg dingo írta Hozzászólás megtekintése
    Én már le is töröltem az egészet, most inkább az AC-t tolom.

Őszintén szólva, marha nagy csalódás volt nekem ez a WTCC 2013.

Tegnapi monzai online verseny:
    Elég érdekes futam volt, a BMW-s gyerek az elején, picit sem korrekt. Amikor már lemaradt semmi gond nem volt, csak az járt a fejemben, hogy az elsőket be kellene érni. Látszik, hogy a Hondás srác nem sok leszorító erőt adott az autónak, instabilabb kanyarokban és féktávon az autója. Én több leszorító erővel mentem, így stabilabb az autó, de nincsen kimagasló végsebesség.
    Akit érdekel a verseny itt megtekintheti:

Csorosz László Szervertag 2018 csori23 logója
    Város
    Királyhelmec
    Üzenetek
    1.084
    Idézet Eredetileg Adam Jonas írta Hozzászólás megtekintése
    Én már le is töröltem az egészet, most inkább az AC-t tolom.

Őszintén szólva, marha nagy csalódás volt nekem ez a WTCC 2013.
    Csatlakozom ....

Város
    Veszprém
    Üzenetek
    1.588
    Mi okozta benne nektek a csalódást?
    Valaki gyorsan vezet ,valaki alacsonyan száll.. Hogy gurulsz vagy repülsz csak rajtad múlik..

Város
    Debrecen
    Üzenetek
    1.071
    Idézet Eredetileg Söri írta Hozzászólás megtekintése
    Mi okozta benne nektek a csalódást?
    Valahogy lomhának tűnik az egész autó, akármit is állítok. Én főleg a BMW-t próbálgattam, ennél még az is nagy gondom volt, hogy alulkormányzott az egész - mintha az STCC2-es BMW-t vezetném (másik topikba írtam már, hogy az STCC2-es BMW súlyeloszlása nem ugyanolyan, mint pl. az STCC1 BMW-é), ugyanolyan nehezen kanyarodik és élvezhetetlen számomra.

Kerékvetőkön való mozgás még jó is lenne, de ez az alulkormányzottság a BMW-nél nekem nagyon lerontotta az egésznek a színvonalát. Akármit állítok, ugyanolyan kaka vezetni.

Matejka Zoltán Versenyző zolibphc logója
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.375
    Szerintem maga a game jó, most a frissítéssel az FFB-t cseszték el, mert így jelenleg élvezhetetlen! Bármit állítok, bárhova, egyszerűen siralmas az érzet kormányzáskor. Mikor kijött a WTCC hozzá, akkor még zsír volt.
    Lomhaság: nekem az Assettoval is ez a bajom, hogy "merev" az egész, nincs "sebesség érzet", bár most ezzel a Ferkával húztak egy jót, az első dolog, ami tetszik benne!

Város
    Veszprém
    Üzenetek
    1.588
    Igen az ffb-t itt javitják. Ac sebbességérzetben nekem is lassúnak tünik, de már jobban tetszik az uppal,mint elôtte. Viszont kár sztem temetni ezt mert ez sincs kész még. Nekem az állítási lehetôségek lecsôkkentése nem tetszik itt.

Idézet Eredetileg Söri írta Hozzászólás megtekintése
    Igen az ffb-t itt javitják. Ac sebbességérzetben nekem is lassúnak tünik, de már jobban tetszik az uppal,mint elôtte. Viszont kár sztem temetni ezt mert ez sincs kész még. Nekem az állítási lehetôségek lecsôkkentése nem tetszik itt.

A sebesség érzet csak a fov (látószög) miatt csalóka, isi engine alatt 65 fok az alapbeállítás AC-ban meg 55. Minél kisebb az érték, egyre szélesedik az út, viszont kisebb a sebességérzet.

Város
    Veszprém
    Üzenetek
    1.588
    Idézet Eredetileg puma734 írta Hozzászólás megtekintése
    A sebesség érzet csak a fov (látószög) miatt csalóka, isi engine alatt 65 fok az alapbeállítás AC-ban meg 55. Minél kisebb az érték, egyre szélesedik az út, viszont kisebb a sebességérzet.
    Köszi az infot , igazad lehet. Én 100-ról 80-ra / vagy 70 -re ? franc se tudja már / állítva használom a race -t. Igen lehet ez lesz. Érdekes tegnap próbálgattam a karrier modot így immel-ámmal és tök úgy éreztem változott a frissítés után az érzet is. Gyorsabbnak tűnt az egész. Nem is beszélve sokmindenről amin javítottak. / többféle gumihang a csúszásnak megfelelően, elfékezés, grafika, stb. / Tetszik már az AC is. Mondjuk nekem ez is. Kicsit más, de míg élvezettel tud versenyezni az ember vele addig jó.

Balogh Tamás Szervertag 2018 Tomcy logója
    Város
    Kisbér
    Üzenetek
    3.616
    Valahogy lomhának tűnik az egész autó, akármit is állítok. Én főleg a BMW-t próbálgattam, ennél még az is nagy gondom volt, hogy alulkormányzott az egész - mintha az STCC2-es BMW-t vezetném (másik topikba írtam már, hogy az STCC2-es BMW súlyeloszlása nem ugyanolyan, mint pl. az STCC1 BMW-é), ugyanolyan nehezen kanyarodik és élvezhetetlen számomra.

Kerékvetőkön való mozgás még jó is lenne, de ez az alulkormányzottság a BMW-nél nekem nagyon lerontotta az egésznek a színvonalát. Akármit állítok, ugyanolyan kaka vezetni.
    Nézzél meg pár versenyen hogyan megyek az STCC2-es bmw-vel, nekem nem igazán tűnik alulkormányzottnak, csak setupolás kérdése...

Viszont ez a így a videó alapján elég nagy szarnak néz ki, a lefújó szelep marha idegesítő, hogy minden váltásnál ugyan úgy szól amikor a valóságban közel sem így van, én 2 kör alatt kaptam tőle agyfaszt, amúgy meg nagyon lomhák tényleg, pedig jóval erősebbek.

Város
    Debrecen
    Üzenetek
    1.071
    Idézet Eredetileg Tomcy írta Hozzászólás megtekintése
    Nézzél meg pár versenyen hogyan megyek az STCC2-es bmw-vel, nekem nem igazán tűnik alulkormányzottnak, csak setupolás kérdése...

Viszont ez a így a videó alapján elég nagy szarnak néz ki, a lefújó szelep marha idegesítő, hogy minden váltásnál ugyan úgy szól amikor a valóságban közel sem így van, én 2 kör alatt kaptam tőle agyfaszt, amúgy meg nagyon lomhák tényleg, pedig jóval erősebbek.
    Az egy dolog, hogy Te hogyan mész, meg egy másik, hogy én (meg sokan mások) hogyan szeretik vezetni a BMW-t. Nos, személy szerint, én nem így, hogy tolja az orrát.

De feltehetném a szarkasztikus kérdést, hogy: hirtelen miért lett ennyi "jó" BMW pilóta az elmúlt 2 évben?

Mielőtt támadásnak/beszólásnak vennéd ezt a két sort, nem annak szántam. Csupán tényleg nem értek mostanában 1-2 dolgot így RACE07/WTCC vonatkozásban. Nem véletlenül nem volt annyi RWD se a WTCC-ben, se a BTCC-ben; pusztán azért, mert nehezebb az ilyen típusú járgányokat vezetni a FWD-hez képest. Egy BMW-vel meg nem tud akárki jól szerepelni; nem volt véletlen az, hogy Coronel meglepődött anno Michelisz Norbi teljesítményén, no meg szerintem a komplett BMW Motorsport is nézett egy nagyot.

Sokáig RACE 07-ben is ez jól meg volt csinálva; sokkal nehezebb volt BMW-vel olyan köridőt futni, mint bármelyik más FWD-vel. Azonban az utóbbi 2 évben hirtelen megnövekedett a BMW pilóták száma; bármiféle lenézés nélkül, én ezt nem feltétlenül arra fognám, hogy ennyivel ügyesebb lett az emberek többsége.
    Utoljára módosította: Adam Jonas; 2014. 10. 20. 15:39.

Város
    Kisbér
    Üzenetek
    3.616
    Az egy dolog, hogy Te hogyan mész, meg egy másik, hogy én (meg sokan mások) hogyan szeretik vezetni a BMW-t. Nos, személy szerint, én nem így, hogy tolja az orrát.

De feltehetném a szarkasztikus kérdést, hogy: hirtelen miért lett ennyi "jó" BMW pilóta az elmúlt 2 évben?
    Fogalmam nincs hogy miért lett ennyi, amugy nem mondanám hogy sok lett, aki régen is rwdvel ment az most is és aki régen jol ment vele az most is.

Amugy azért irtam hogy nézz meg pár futamot mert nekem az a gondom hogy mindig keresztbe akar menni főleg amikor kicsit kopottabb a gumi de szinte bármilyen kanyarba tulkormányzottá lehet tenni ezért irtam hogy setup kérdése.
    Első anti roll 70, hátsó 25, összetartás hátul -0,1, autokuplung ki, difiben a preload 1, aztán megy is keresztbe.

Város
    Debrecen
    Üzenetek
    1.071
    Idézet Eredetileg Tomcy írta Hozzászólás megtekintése
    Fogalmam nincs hogy miért lett ennyi, amugy nem mondanám hogy sok lett, aki régen is rwdvel ment az most is és aki régen jol ment vele az most is.

Amugy azért irtam hogy nézz meg pár futamot mert nekem az a gondom hogy mindig keresztbe akar menni főleg amikor kicsit kopottabb a gumi de szinte bármilyen kanyarba tulkormányzottá lehet tenni ezért irtam hogy setup kérdése.
    Első anti roll 70, hátsó 25, összetartás hátul -0,1, autokuplung ki, difiben a preload 1, aztán megy is keresztbe.
    Nagyon értékekre nem emlékszem, de pl. STCC1-es Bimmernél meg a 2008-asnál is az összetartást elől -0,25 vagy -0,3-ra állítottam, a hátsót meg 0.05-re vagy 0.00-ra, a preload nekem is 1 volt.

Most már próbálgattam az STCC2-es és WTCC'13-as BMW-nél is az első összetartást lentebb venni, már közel 0-nál tartottam, de még úgy is orrtolósnak éreztem az egészet.

Amúgy múltkor RD fórumon rákérdeztem Jay Ekkel-re, hogy milyen a BMW súlyeloszlása, erre ő elirányított egy másik emberhez, mondván, hogy ő nem tudja, a másik ember meg persze azóta se válaszolt. Szóval valamilyen szintű fejetlenség még mindig megvan a Sector3-nál.

Város
    Kisbér
    Üzenetek
    3.616
    Nagyon értékekre nem emlékszem, de pl. STCC1-es Bimmernél meg a 2008-asnál is az összetartást elől -0,25 vagy -0,3-ra állítottam, a hátsót meg 0.05-re vagy 0.00-ra, a preload nekem is 1 volt.

Most már próbálgattam az STCC2-es és WTCC'13-as BMW-nél is az első összetartást lentebb venni, már közel 0-nál tartottam, de még úgy is orrtolósnak éreztem az egészet.

Amúgy múltkor RD fórumon rákérdeztem Jay Ekkel-re, hogy milyen a BMW súlyeloszlása, erre ő elirányított egy másik emberhez, mondván, hogy ő nem tudja, a másik ember meg persze azóta se válaszolt. Szóval valamilyen szintű fejetlenség még mindig megvan a Sector3-nál.
    Elöl nekem is -0,2 - 0,3 között van, de hátul is érdemes elvinni negativba általában nekem -0,1. Meg az antiroll ami fontos hogy hátul maxon legyen.

Város
    Veszprém
    Üzenetek
    1.588
    Nekem pl orrtúros autót vezetőként a race07 bömös jobban tolja az orrát,mint ez. Alapszeten persze. Viszont itt legalább nem vágja el a kerékvető egyből.

Leaderboards:
    Hungaroringen javítottam a Ladával, az új idő 1:57:721
    A Ladában max még 1 tized van, de az már tökéletes penge kör kell legyen.
    Sajnos vernek a külföldiek minket a Ringen, én jobb időt nem tudok futni Ladával, messze van az 1,2 másodperc.....a többi wtcc autó meg nem érdekel.
    http://game.raceroom.com/leaderboard...ass=class-1922

Varga Balázs Szervező Cerdoblaise logója
    Város
    Mosonmagyaróvár
    Üzenetek
    1.255
    Idézet Eredetileg Bágyi Tibor írta Hozzászólás megtekintése
    Leaderboards:
    Hungaroringen javítottam a Ladával, az új idő 1:57:721
    Inkább 1:51:721, nem?
    Ha úgy érzed, ura vagy a helyzetnek, akkor ez csak azt jelenti, hogy nem vagy elég gyors.

Idézet Eredetileg Cerdoblaise írta Hozzászólás megtekintése
    Inkább 1:51:721, nem?
    Igen, annyi. Elírtam

Valent Levente Versenyző vlevi logója
    Város
    Nyíregyháza
    Üzenetek
    3.028
    Hosszú idő után újra kipróbáltam az R3E-t. Az a bajom vele, hogy a FFB-t nem tudom értelmezni. Időnként el-elkönnyül a kormány, teljesen kiszámíthatatlan. pl. egy kanyarban van erő a kormányon, aztán hirtelen megszűnik az erő, és erre nagyon szar reagálni, hogy ne rántsam be az autót a kanyarba. De utána rögtön visszajön az erő kormányra, tehát már megyek is ki a másik oldalon a susnyásba.
    Összehasonlításképpen a Race07-ben semmi ilyesmit nem tapasztalok.
    Valent Levente
    vlevi70@gmail.com

Város
    Debrecen
    Üzenetek
    1.071
    Idézet Eredetileg vlevi írta Hozzászólás megtekintése
    Hosszú idő után újra kipróbáltam az R3E-t. Az a bajom vele, hogy a FFB-t nem tudom értelmezni. Időnként el-elkönnyül a kormány, teljesen kiszámíthatatlan. pl. egy kanyarban van erő a kormányon, aztán hirtelen megszűnik az erő, és erre nagyon szar reagálni, hogy ne rántsam be az autót a kanyarba. De utána rögtön visszajön az erő kormányra, tehát már megyek is ki a másik oldalon a susnyásba.
    Összehasonlításképpen a Race07-ben semmi ilyesmit nem tapasztalok.
    Kell azért finomhangolni a dolgokat. Pl. van ilyen FFB feature benne, ami csak arra van, hogyha kezd alulkormányzottá válni az autó, akkor annak mértéknek függvényében kezdi el puhítani a kormányt. Ezeket sajnos végig kell próbálgatni és beállítgatni, hogy egyénenként kinek mi a megfelelő.

Oldal: 11 / 62 ElsőElső ||| 7 8 9 10 11 12 13 14 15 21 61 ||| UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

A téma címkéi

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •