Oldal: 7 / 70 ElsőElső ||| 3 4 5 6 7 8 9 10 11 17 57 ||| UtolsóUtolsó
Találatok: 151 - 175 (1732 összesen)
  1. #151
    Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2006. 07. 18.
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    5.630
    Idézet Eredetileg vlevi írta Hozzászólás megtekintése
    Ezt most talaltam

    R3E – BMW M1 at Hungaroring Preview Video

    http://www.virtualr.net/r3e-bmw-m1-a...-preview-video

    Simbin has released a new preview video of their RaceRoom Racing Experience title, showing a new car & track in action.

    Gyorsan beleneztem, meg nincs rajta a T1 es a fedett kozotti uj tribunresz.
    Azt el kell ismerni hogy az audio engine-el valóban remek munkát végeztek, de egynlőre ennyi.

  2. #152
    Valent Levente Versenyző vlevi logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 02.
    Város
    Nyíregyháza
    Üzenetek
    3.028
    A játék valahogy nekem sem nagy kedvenc, csak a Hungaroring miatt tettem be.
    Valent Levente
    vlevi70@gmail.com

  3. #153
    Rupa Zoltán Versenyző Rupa Zoltán logója
    Csatlakozott
    2006. 09. 26.
    Város
    Szigetszentmiklós
    Üzenetek
    585
    DTM nagyon bejött, igy pár hónap után újra felraktam az alapot, multi sajnos még mindig nincs, de ami ingyen elérhető az tetszetős, talán lesz belőle valami.. a gépem felett már eljárt az idő, de még igy is sikerült 60fps-en szép látványt kihozni belőle, persze ez akkor lesz érdekes, ha már sokan lesznek körülöttem. addig is a mai termés:

  4. #154
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.050
    50-70% karájcsoni leárazások RR árúházban. No, nemmondom így se olcsó, de hátha vkit érdekel.
    Xmas_feature1-670x376.jpg
    http://game.raceroom.com/store/

  5. #155
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388

  6. #156
    Valent Levente Versenyző vlevi logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 02.
    Város
    Nyíregyháza
    Üzenetek
    3.028
    Ez nem tudom, melyik topicba illik, legjobban talán ide. Adac GT Masters került az R3E-be.

    http://www.virtualr.net/adac-gt-mast...mbin-announced

    Simbin has announced a new series license for their RaceRoom Racing Experience title as the German ADAC GT Masters series joins the title.

    Küldte gReader Pro
    Valent Levente
    vlevi70@gmail.com

  7. #157
    Ozsváth Zoltán Versenyző ozoli78 logója
    Csatlakozott
    2013. 01. 28.
    Város
    Örményes
    Üzenetek
    368

    Thumbs up

    Idézet Eredetileg vlevi írta Hozzászólás megtekintése
    Ez nem tudom, melyik topicba illik, legjobban talán ide. Adac GT Masters került az R3E-be.

    http://www.virtualr.net/adac-gt-mast...mbin-announced

    Simbin has announced a new series license for their RaceRoom Racing Experience title as the German ADAC GT Masters series joins the title.

    Küldte gReader Pro
    Nagyon tetszik

  8. #158
    Valent Levente Versenyző vlevi logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 02.
    Város
    Nyíregyháza
    Üzenetek
    3.028
    Most fedeztem fel, hogy már játszható az Adac GT Masters, ingyen.
    A Competitions részben Zandvoort próbálható ki.
    Valent Levente
    vlevi70@gmail.com

  9. #159
    Valent Levente Versenyző vlevi logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 02.
    Város
    Nyíregyháza
    Üzenetek
    3.028
    Május 19-június 1 között a DTM részben a Hungaroringen lehet hasítani.
    És, ahogy észrevettem, nem csak próba, hanem pénzdíjas futamok vannak ám!

    Kicsit összeollóztam a képernyőt, hogy lássátok, miről beszélek.
    De az is lehet, hogy ez csak nekem volt újdonság. Máskérdés, hogy hatszázvalahanyadikként nemnagyon van értelme a pénzdíjon elmélkednem...

    RRRE 2014-05-11 21-04-34-99.jpg
    Valent Levente
    vlevi70@gmail.com

  10. #160
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.050
    Raceroom-ék kiszórtak kuponos leveleket, majdnem mindenkinek, aki előzőleg már letöltötte, kipróbálta a játékot. 1100-300 vrp közötti kódokat olvastam. Sztem minél régebben próbálta valaki, vagy minél több órát/pénzt tolt bele annál többet kaphatott. Ösztönzés gyanánt, hogy toljon bele manit.
    Szóval mindenki nézze meg a mailfiókját, használja fel, vagy ha felesleges számára akkor írja be ide a kódot, hátha jobb helyre kerül. Júl 31 után lejár a kupon.

  11. #161
    Csorosz László Versenyző csori23 logója
    Csatlakozott
    2009. 01. 20.
    Város
    Királyhelmec
    Üzenetek
    1.085
    Én is kaptam. igaz csak 300-at, pedig toltam bele eddig elég zsét többet már nem fogok

  12. #162
    Valent Levente Versenyző vlevi logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 02.
    Város
    Nyíregyháza
    Üzenetek
    3.028
    Én is bőséges 300 pontocskával gazdagodtam. Az az igazság, hogy van már annyi szimem, meg egyéb autós játékom, hogy már én sem akarok többre pénzt költeni.

    Tapatalk-kal küldve az én U30GT2-el
    Valent Levente
    vlevi70@gmail.com

  13. #163
    Béres Péter Versenyző Yakamoto logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 15.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.142
    Én is kaptam 300 kreditecskét, "vettem" is belőle gyorsan egy jó kis Quattro-t Mondjuk ettől függetlenül nem lett több motivációm, hogy bekapcsoljam a játékot
    " Be a ghost and be a legend at same time! "

  14. #164
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg Yakamoto írta Hozzászólás megtekintése
    Én is kaptam 300 kreditecskét, "vettem" is belőle gyorsan egy jó kis Quattro-t Mondjuk ettől függetlenül nem lett több motivációm, hogy bekapcsoljam a játékot
    Én is azzal szemezek, azért egy kört fussál má'n légyszíves, és mond el nekünk milyen!

  15. #165
    Béres Péter Versenyző Yakamoto logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 15.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.142
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Én is azzal szemezek, azért egy kört fussál má'n légyszíves, és mond el nekünk milyen!
    Múltkor volt vele vmi jó teszt kombó megjelenése előtt (Hungaroringen), akkor néztem ki de kipróbálni nem tudtam...végül is meg van a Ring így majd kipróbálom.
    " Be a ghost and be a legend at same time! "

  16. #166
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.050
    Bah, énmost a Zakspeedes Caprira kaptam rá. Hillclimb-os pályákon nagyon adja magát. Pusztán élvezet...

  17. #167
    Béres Péter Versenyző Yakamoto logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 15.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.142
    Idézet Eredetileg Kettel írta Hozzászólás megtekintése
    Bah, énmost a Zakspeedes Caprira kaptam rá. Hillclimb-os pályákon nagyon adja magát. Pusztán élvezet...
    Tegnap én is végigpróbálgattam a régi vasakat már ami meg van, ha már egyszer megvettem őket (Zakspeed Capri, Group A 320 BMW, Audi Quattro)
    Én is erre jutottam, hogy talán a Zakspeed a leginkább élmény autó.

    De saját kíváncsiságomra és Szabi kérdésére is megnéztem a Quattro-t, hát bitang egy masina, mondjuk nem is vártam mást
    A tipikus régi awd tulajdonságai megvannak, szóval ez tetszett, bejáraton alulkormányzott, kijáraton túl illetve ha elmegy akkor kitekert kormány és állni a gázon, olyanokat drifteltem vele 4 kerékkel...élmény volt, mint egy bitang erős subaru
    Viszont ami fura volt, hogy az egy dolog, hogy fent nagyon tölt/erős, de közbe is épít szép nyomást és powert, de ezt valahogy nem lehet érezni kicsit alattomos erre figyelni kell, rá kell érezni, hogy jössz ki a kanyarból, illetve azt gondoltam, hogy 1.-2.-be több hajtási befolyásoltsága van ennyi nyomatékkal, de nem volt olyan vészes, mondjuk talán a hosszú tengelytáv is segít, hogy nem olyan ideges.
    Ha ráérez az ember jókat lehet vele menni, de nagyon figyelős az autó...összképbe tetszett

    Viszont ami még pozitív tapasztalat volt, hogy az ebben szereplő Hungaroring egész közel van az igazihoz, főleg a Race07-es add-onokhoz képest....jó pár rázó még ebben se olyan, de hát nem egy lézer-sken

    Azt nem tudom hogy R3R sajátosság vagy csak nálam van, hogy pakolgattam az autókat egy pályára és nincs egy alap setupjuk, hanem kb amit az előzőre állítottam azt kapja a következő....azért hegesztett (95%) hátsó difi nem biztos, hogy olyan jó egy bitang RWD-n, mint amit az AWD-n használtam, mondjuk ott meg nem értem miért nem lehet külön difiket állítani elég fontos lenne....de tudom ez már modern dolog, úgy elveszne az old-skul awd feeling
    Utoljára módosította: Yakamoto; 2014. 06. 28. 11:11.
    " Be a ghost and be a legend at same time! "

  18. #168
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.050
    Egy kicsit én is próbálgattam mostanában, és sztem sokat javult, talán érdemtelenül is van ennyire háttérbe szorulva a játék.
    Grafikában az élmezőnyben van, AC-nál is szebb. Oké nincs lézerszken, dehát én ilyen szép Hungaroringet, meg Moszkvát még nem láttam.
    Autófizika is kezd működni. FFB erőket egy kicsit vissza kell venni. Egy kicsit így is lomha, tompa, lassú az útról kapott információ.
    Hang is az élmezőnybe tehető. Kinti hangoknál már kezd az iRacing-i magasságokba érni. Hátborzongató. Belső hangok, AC-hez képest, sokkal inkább rendben vannak.
    Ingame menü továbbra is kaksi.
    Ahogy látom, a webes szolgáltatásai, oldala, kicsit iracing szerűvé kezd válni, ez is nagyon jó irány. Statisztikák, tennivalók, multi. Folyamatosan vannak competition-ök, így mindig kilehet próbálni csomó pályát, pl most az egész DTM-es autóparkot, és a GT3-as autókat is, adott pályákon (nem zsákbamacskát árulnak).
    A DLC-k, kiegészítők persze drágák, ezis iracing szerű lesz, elvileg ma már csak így lehet finanszírozni. De ha lesznek benne kész pakk-ok, mint pl a DTM, és mellette még FIA GT, vagy WTCC expansion-ök, akkor nagyon jók lehetnek. Race07-ben is így ment...
    Szóval szerintem egyre jobb lesz ez
    Go simbin!

  19. #169
    Jah, ha már eszembe jutott...

    Feltűnt, hogy minden egyes frissítéskor irdatlan mennyiségű motyót tölt le...
    Jól tippelek, hogy ilyenkor nem maga a frissítés része ilyen sok, hanem „újrapakolja az egészet”?

  20. #170
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.050
    Idézet Eredetileg dingo írta Hozzászólás megtekintése
    Jah, ha már eszembe jutott...

    Feltűnt, hogy minden egyes frissítéskor irdatlan mennyiségű motyót tölt le...
    Jól tippelek, hogy ilyenkor nem maga a frissítés része ilyen sok, hanem „újrapakolja az egészet”?
    Elvileg az összes elérhető tartalmat letölti az (ingyenes) program. Tehát ha új pályát, autót adnak ki, azt te is letöltöd a gépedre. Ha netán megvásárolnád valamelyiket, akkor "instant" mehetsz vele, nem tölt le semmi újat.
    Kicsit érdekes. De nyílván, vmikor frissítenek a meglévő adatokon is, javítanak...
    Utoljára módosította: Kettel; 2014. 07. 02. 13:05.

  21. #171
    Idézet Eredetileg Kettel írta Hozzászólás megtekintése
    Elvileg az összes elérhető tartalmat letölti az (ingyenes) program. Tehát ha új pályát, autót raknak be, azt te is letöltöd. Ha netán megvásárolnád valamelyiket, akkor "instant" mehetsz vele, nem tölt semmi újat a gépedre.
    Kicsit érdekes. De nyilán, vmikor frissítenek a meglévő adatokon is, javítanak...
    Azt hiszem értem... az volt furcsa, hogy sokszor láttam 3GB környéki frissítésel bohóckodni. :-O

  22. #172
    Csorosz László Versenyző csori23 logója
    Csatlakozott
    2009. 01. 20.
    Város
    Királyhelmec
    Üzenetek
    1.085
    Idézet Eredetileg dingo írta Hozzászólás megtekintése
    Azt hiszem értem... az volt furcsa, hogy sokszor láttam 3GB környéki frissítésel bohóckodni. :-O
    Volt az néha több is
    De engem valahogy nem vágott hanyatt ez a R3E. Picit csalódott is vagyok. Az AC nálam egyenlőre mindent visz.

  23. #173
    Vent Ákos Versenyző sfakos logója
    Csatlakozott
    2013. 02. 14.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.603
    Én talán egyszer ha elindítottam még valaha amikor kipróbáltam, de kaptam mail-t 1100 vrp-ről. Nekem nem kell használjátok egészséggel



  24. #174
    Idézet Eredetileg csori23 írta Hozzászólás megtekintése
    Volt az néha több is
    De engem valahogy nem vágott hanyatt ez a R3E. Picit csalódott is vagyok. Az AC nálam egyenlőre mindent visz.
    Pláne...

    Én sem lettem fan egyelőre.
    Le is gyalultam a fenébe, ne foglalja a helyet. Majd ha lesz érdemi multi, meg bajnokság kilátásban megint megszaglászom. Addig meg le tudom kötni magam mással. :-)

  25. #175
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.050
    Idézet Eredetileg sfakos írta Hozzászólás megtekintése
    Én talán egyszer ha elindítottam még valaha amikor kipróbáltam, de kaptam mail-t 1100 vrp-ről. Nekem nem kell használjátok egészséggel
    Jövök neked egy nemtudoménmivel. Ezer hála!

Oldal: 7 / 70 ElsőElső ||| 3 4 5 6 7 8 9 10 11 17 57 ||| UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •