Oldal: 65 / 70 ElsőElső ||| 15 55 61 62 63 64 65 66 67 68 69 ||| UtolsóUtolsó
Találatok: 1.601 - 1.625 (1732 összesen)
  1. #1601
    Idézet Eredetileg balage06 írta Hozzászólás megtekintése
    Szerintem az ADAC GT-s német vasakra gondol, amik a valóságban is mennek rajta.
    Kicsit későn vettem észre a kérdést, de ne maradjon válasz nélkül
    Öt GTR3-as kocsi jelent meg akkor, a Most-i pályával együtt. Azokat próbáltam ki ott. Amúgy tényleh nagyjából követhetetlen, hogy hány féle GTR3/ADAC GT kategória és évjárat van. Gyanítom, általában csak a festés változott az azonos típusok esetében.

  2. #1602

  3. #1603
    Chris Haye videói elmennek relaxációs anyagnak is


  4. #1604
    A S397 mintájára a Sector 3 is kiadott egy márciusi fejlesztői naplót, egész ígéretes funkciókon dolgoznak jelenleg:
    1. Állítható guminyomás
    2. Gumi "kockásra fékezése" (erre van értelmes magyar szakkifejezés?)
    3. Felfüggesztés sérülés modell
    4. Dedikált szerver funkcionalitásának bővítése
    5. Shared Memory API átfogó frissítése, ami több információt szolgáltat majd a külső appoknak
    6. Web alapú HUD-ok támogatása
    7. A korábbi fizikai modellen ragadt kategóriák szintre hozása (kettéválik a DTM '92 és a Touring Classics osztály teljesítményben), illetve elektromos járművek támogatása a fizikai és hangmotorban.


    Bővebben: https://forum.sector3studios.com/ind...-thread.12862/

  5. #1605
    Szerencsére bajnoki futamot pont nem érint, de a Sector 3 április 4-én, jövő csütörtökön tervezi frissíteni a játékot, egy kellemes 13 GB-nál nagyobb patch-el. Érdemes rá felkészülni, hogy lesznek többek között a WTCR autókat is érintő változások, például jó eséllyel a guminyomás is bekerül a beállítási opciók közé.

  6. #1606
    Epinger Norbert Versenyző Norbert Epinger logója
    Csatlakozott
    2017. 10. 02.
    Város
    Veszprém
    Üzenetek
    148
    Idézet Eredetileg balage06 írta Hozzászólás megtekintése
    Szerencsére bajnoki futamot pont nem érint, de a Sector 3 április 4-én, jövő csütörtökön tervezi frissíteni a játékot, egy kellemes 13 GB-nál nagyobb patch-el. Érdemes rá felkészülni, hogy lesznek többek között a WTCR autókat is érintő változások, például jó eséllyel a guminyomás is bekerül a beállítási opciók közé.
    Wow, köszi az infót!

  7. #1607
    Ha esetleg valaki bővítené a játékon belüli kollekcióját, húsvét idejére minden csomagra 25%, minden autóra/pályára 30% kedvezmény.

    Illetve a VRP-t a RaceRoom Shopon keresztül vásárolva lehet további kedvezményre is szert tenni.


  8. #1608
    Pótoltam is a C-csoportos és 964 Cup hiányomat

  9. #1609
    A szerdai patchben egy apróságot megint megcsináltak, ami hosszú ideje bosszantó hiányosság volt, bekerült két plusz parancs a vezérlő beállításokba:



    A felsőhöz hozzárendelt gomb megnyomása után bal klikkel mozgathatók, jobb klikkel pedig átméretezhetők a gyári HUD elemek, beleértve a virtuális tükröt is például.
    Az alsóhoz tartozó gombbal pedig visszaállítható a gyári állapot, ha sikerül túlságosan szétbarmolni.

    De azért ez sem mellékes:
    Utoljára módosította: balage06; 2019. 06. 08. 10:35.

  10. #1610
    Idézet Eredetileg balage06 írta Hozzászólás megtekintése
    A szerdai patchben egy apróságot megint megcsináltak, ami hosszú ideje bosszantó hiányosság volt, bekerült két plusz parancs a vezérlő beállításokba:



    A felsőhöz hozzárendelt gomb megnyomása után bal klikkel mozgathatók, jobb klikkel pedig átméretezhetők a gyári HUD elemek, beleértve a virtuális tükröt is például.
    Az alsóhoz tartozó gombbal pedig visszaállítható a gyári állapot, ha sikerül túlságosan szétbarmolni.

    De azért ez sem mellékes:
    No, az a HUD-beállítás tényleg egy hasznos funkció, régóta bosszantott, hogy nem tudom oda rakni, ahova akarom, ha használtam valamelyik kocsinál.

    Az FR90 zseniálisan jó, de nem user friendly játékszerek. Tisztelettel kell hozzájuk közelíteni, mert hamar megforognak, ha alábecsüljük az erejüket

  11. #1611
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.039
    Múgy most láttam hogy a wtcc-s citroen-eket (tankokat) kivették a boltból? De miért?
    Akinek megvan, hajtani lehet őket? (nincs fent RR-m)

  12. #1612
    Zelfel Tamás Versenyző Zelfel Tamás logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 20.
    Város
    Szekszárd
    Üzenetek
    2.358
    Idézet Eredetileg Kettel írta Hozzászólás megtekintése
    Múgy most láttam hogy a wtcc-s citroen-eket (tankokat) kivették a boltból? De miért?
    Akinek megvan, hajtani lehet őket? (nincs fent RR-m)
    Offline működik a citrom.
    "Jobb lábam a gázon, a bal lábam a jobbon"

  13. #1613
    Idézet Eredetileg Kettel írta Hozzászólás megtekintése
    Múgy most láttam hogy a wtcc-s citroen-eket (tankokat) kivették a boltból? De miért?
    Akinek megvan, hajtani lehet őket? (nincs fent RR-m)
    A Citroen kérésére kellett eltávolítaniuk, de csak a boltból, tehát akinek megvan, az korlátozások nélkül tudja továbbra is használni. (Sokan azt kifogásolták, hogy miért nem szóltak erről pár nappal korábban, hogy még last minute meg tudja venni, akinek voltak ezirányú tervei.)

  14. #1614
    Megérkezett! Este 20:00 kezdéssel 10 perces fun futamok kifulladásig.
    Csatolt képek Csatolt képek

  15. #1615
    Csombor Zoltán Versenyző Csombor Zoltán logója
    Csatlakozott
    2018. 04. 23.
    Város
    Kistarcsa
    Üzenetek
    21
    Idézet Eredetileg Mediakönig írta Hozzászólás megtekintése
    Megérkezett! Este 20:00 kezdéssel 10 perces fun futamok kifulladásig.

    Hali...Csapassuk

  16. #1616
    Idézet Eredetileg Mediakönig írta Hozzászólás megtekintése
    Megérkezett! Este 20:00 kezdéssel 10 perces fun futamok kifulladásig.
    szerver: GTR-MASTERS.HU - SHAKEDOWN*
    jelszó: masters
    pálya: Hungaroring
    teszt jelleggel bekapcsoljuk a vágásokra a slow down-t
    5 perc Qual
    10 perc Race

  17. #1617
    Csombor Zoltán Versenyző Csombor Zoltán logója
    Csatlakozott
    2018. 04. 23.
    Város
    Kistarcsa
    Üzenetek
    21
    Idézet Eredetileg Mediakönig írta Hozzászólás megtekintése
    teszt jelleggel bekapcsoljuk a vágásokra a slow down-t

    Működik
    Utoljára módosította: balage06; 2019. 07. 10. 22:01.

  18. #1618
    Én kicsit később, este 10 körül feküdtem neki a csomagnak és nagyon tetszik. Nem tudom, hogy mit változtattak a fizikán, de jól csúszik, pontosabban jól csúsztatható a kocsi, a gumik nyúlnak és tapadnak, megcsúsznak és újra betapadnak. De ami még fontosabb, hogy kiegyenlített lett a mezőny. Mindegyik kocsival 3-4 kört mentem, csak a kormányt állítottam 600/20 értékre, hagytam mindent a gyári beállításon. Nagyon közel voltak a köridők és ami verseny szempontjából még fontosabb, egyik autó sem hisztis ribanc. A tavalyi pakkból az Alfa és a VW volt szerintem ilyen szempontból kéynesebb, de most mindegyik kocsi alapbeállításon jól használható.
    Köridők egymáshoz képest Zhuhai-ban:
    Cupra: 1:43,055
    Audi: 1:42,855
    Alfa: 1:43,680 (ebben volt egy kis hiba vagy feltartás)
    Honda: 1:43,130
    Hyundai: 1:42,736
    Volvo: 1:43,133
    VW: 1:43,163

    Az a sejtésem, hogy sokkal jobban össze van BOP-olva a mezőny most. Az autók segge kevésbé agilis, sokkal stabilabbnak érzem őket. Ez jót fog tenni a versenyzésnek, szorosabb csaták lesznek.

  19. #1619
    Epinger Norbert Versenyző Norbert Epinger logója
    Csatlakozott
    2017. 10. 02.
    Város
    Veszprém
    Üzenetek
    148
    Idézet Eredetileg Erikkonen írta Hozzászólás megtekintése
    Én kicsit később, este 10 körül feküdtem neki a csomagnak és nagyon tetszik. Nem tudom, hogy mit változtattak a fizikán, de jól csúszik, pontosabban jól csúsztatható a kocsi, a gumik nyúlnak és tapadnak, megcsúsznak és újra betapadnak. De ami még fontosabb, hogy kiegyenlített lett a mezőny. Mindegyik kocsival 3-4 kört mentem, csak a kormányt állítottam 600/20 értékre, hagytam mindent a gyári beállításon. Nagyon közel voltak a köridők és ami verseny szempontjából még fontosabb, egyik autó sem hisztis ribanc. A tavalyi pakkból az Alfa és a VW volt szerintem ilyen szempontból kéynesebb, de most mindegyik kocsi alapbeállításon jól használható.
    Köridők egymáshoz képest Zhuhai-ban:
    Cupra: 1:43,055
    Audi: 1:42,855
    Alfa: 1:43,680 (ebben volt egy kis hiba vagy feltartás)
    Honda: 1:43,130
    Hyundai: 1:42,736
    Volvo: 1:43,133
    VW: 1:43,163

    Az a sejtésem, hogy sokkal jobban össze van BOP-olva a mezőny most. Az autók segge kevésbé agilis, sokkal stabilabbnak érzem őket. Ez jót fog tenni a versenyzésnek, szorosabb csaták lesznek.
    Ez jol hangzik, hetvegen ki is probalom
    Amit sajnalok, hogy iden sikerult az Alfat ugy elcsufitani, hogy onmaga parodiaja lett...
    Szoval mikor kezdodik a bajnoksag?

  20. #1620
    Idézet Eredetileg Norbert Epinger írta Hozzászólás megtekintése
    Ez jol hangzik, hetvegen ki is probalom
    Amit sajnalok, hogy iden sikerult az Alfat ugy elcsufitani, hogy onmaga parodiaja lett...
    Viszont talán az Alafának van a leginkább markáns hangja, a második helyezett az Audi "flexelése", illetve még a Volvo kicsit nyersebb akusztikailag. A többieké sokkal kevésbé érdes, a Hyundai-é inkább sípol.

  21. #1621
    Ami még a tegnapi teszten feltűnt (egyelőre szinte alap settel próbálgattam a gépeket):
    - most már valóban állítható a guminyomás is
    - a gumikopás mértéke valamelyest intenzívebb lett az előző csomaghoz képest, a Link & Co a gyári settel eleve valahogy lomhábban mozog, a határozottabb kormánymozdulatok miatt pedig még egy 10 perces távon is sikerült 80% alá vinni a bal első kopását, tavasszal én éles futamok alatt produkáltam ilyen értékeket
    - az Alfa az új aero kittel sokkal jobban vezethetőnek tűnt elsőre szinte alap beállításokkal
    - a Cupra meg épp ellenkezőleg, féktávokon és gyors kanyarokban jóval instabilabb volt ahhoz képest, amit tavasszal megszoktam
    - az Audi pedig továbbra is a leginkább kezdőbarát autó, még minimális leszorítóerővel is atom stabil, jól gyorsul, kevesebb erőfeszítéssel is lehet vele olyan gyorsan menni, ahogy a többi géppel talán csak nagyobb szenvedés árán lehet

  22. #1622
    Csak megvettem, de még nem próbáltam ki a Hondát... Sajnos nem volt még időm...
    Az milyen lett az előző verzióhoz képest? Vannak konkrét tapasztalatok?
    Előre is köszi!

  23. #1623
    Idézet Eredetileg Finkoo1980 írta Hozzászólás megtekintése
    Csak megvettem, de még nem próbáltam ki a Hondát... Sajnos nem volt még időm...
    Az milyen lett az előző verzióhoz képest? Vannak konkrét tapasztalatok?
    Előre is köszi!
    Nekem pont az maradt ki, de a srácokat hallgatva feszes, jól vezethető gép, akár a bajnoki csatához is jó választás lehet ismét.

  24. #1624
    Schubert Dávid Versenyző
    Csatlakozott
    2017. 02. 15.
    Város
    Tolna
    Üzenetek
    68
    Idézet Eredetileg balage06 írta Hozzászólás megtekintése
    Nekem pont az maradt ki, de a srácokat hallgatva feszes, jól vezethető gép, akár a bajnoki csatához is jó választás lehet ismét.
    Ezt alá tudom támasztani.. én csak egy autót vettem meg, előtte test driveba végig próbáltam mindet. Ez és a Lync&Co között vacillaltam, de a Honda stabilabbnak tűnt. Ami nekem idáig negatívumnak tűnik, hogy egyenesbe rendre ott hagynak és rajtoknal is..bár lehet csak rosszul rajtolok 😀

  25. #1625
    Ősz Balázs Versenyző yeti95 logója
    Csatlakozott
    2013. 06. 08.
    Város
    Orosháza
    Üzenetek
    210
    Idézet Eredetileg Schubertd írta Hozzászólás megtekintése
    Ezt alá tudom támasztani.. én csak egy autót vettem meg, előtte test driveba végig próbáltam mindet. Ez és a Lync&Co között vacillaltam, de a Honda stabilabbnak tűnt. Ami nekem idáig negatívumnak tűnik, hogy egyenesbe rendre ott hagynak és rajtoknal is..bár lehet csak rosszul rajtolok 😀
    A rajtautomatikát beállítottad? Még a tavalyi csomaggal jött be ez az újítás az úgy nevezett 'Launch Control'

    Idézet Eredetileg balage06 írta Hozzászólás megtekintése
    A tesztverseny margójára:

    A zökkenőmentes startok érdekében azt érdemes tudni, hogy a WTCR autókban van rajtautomatika, a használatba vétele pedig a következőképpen lehetséges:
    A Settings -> Control Settings -> Primary functions menüpontban rendelj hozzá egy gombot (praktikusan a kormányon) a 'Launch Control' funkcióhoz

    A működése pedig a következő:
    1. Tartsd lenyomva a Launch Control gombot
    2. Nyomd tövig a gázpedált (az automatika beáll az optimális fordulatszámra).
    3. Ezt követően a Launch Control gombot akár a piros lámpák kialvása előtt is elengedheted, mivel multiplayerben nem lehetséges kiugrani (single player módban a piros lámpák kialvásának pillanatában kell felengedni, különben a játék megbüntet).
    4. Az automatika magától vált fel a következő fokozatba egészen a gázpedál felengedéséig, onnantól kezdve minden téren újra a pilótáé az irányítás.

    Természetesen még így sem sikerülhet minden rajt egyformán, de az esetleges kirívóan rosszul sikerült indulások elkerülhetők a használatával.

Oldal: 65 / 70 ElsőElső ||| 15 55 61 62 63 64 65 66 67 68 69 ||| UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •