Oldal: 66 / 67 ElsőElső ||| 16 56 62 63 64 65 66 67 UtolsóUtolsó
Találatok: 1.626 - 1.650 (1653 összesen)
    Radics Istvan Versenyző
    Város
    Barcs
    Üzenetek
    7
    Idézet Eredetileg balage06 írta Hozzászólás megtekintése
    Próbáltad már, hogy a Dokumentumok\My Games\SimBin\RaceRoom Racing Experience\UserData\ControlSet mappából törlöd a kormányhoz tartozó RCS fájlt és úgy indítod el? A beállítások mondjuk így el fognak veszni, szóval a gombokat újra hozzá kell rendelni a funkciókhoz.
    igen, ezt is próbáltam de nem segített

közben próbáltam a gépen az előlapi, hátlapi USB2 portokat is, ugyanaz maradt a vége

aztán meguntam, és már töltöm le a friss telepítést, meglátom így mi lesz, mert a menüben a játékon belül nem is láttam a control rész alatt, hogy delete vagy ilyesmit

meg amit írsz My games\Simbin mappában volt 2 install mappa is RaceRoom Racing Experience Install és RaceRoom Racing Experience Install 2 néven is, lehet ráfért már egy friss install, amúgy is egy csomó minden változott már a játékban, meg az első az 2014-es dátummal volt telepítve

de az a legfurább, hogy kormány nélkül rendesen elindul(t), mert az új car setup részt csak gyorsan megnéztem az update után

de amúúgy is fura, mert sem a sector3 sem a RD fórumon senki sem panaszkodott ilyesmire, úgy hogy nálam lehet(ett) valami gubanc

Epinger Norbert Szervertag 2020 Norbert Epinger logója
    Város
    Veszprém
    Üzenetek
    114
    Köszi Balázs, nálam úgy néz ki, hogy megoldódott. Nem csináltam vele semmit, egyszer csak indult rendesen, de eltűnt a kormányprofilom, újra beállítottam, most jónak tűnik minden.

Radics Istvan Versenyző
    Város
    Barcs
    Üzenetek
    7
    Idézet Eredetileg Debilon írta Hozzászólás megtekintése
    igen, ezt is próbáltam de nem segített

közben próbáltam a gépen az előlapi, hátlapi USB2 portokat is, ugyanaz maradt a vége

aztán meguntam, és már töltöm le a friss telepítést, meglátom így mi lesz, mert a menüben a játékon belül nem is láttam a control rész alatt, hogy delete vagy ilyesmit

meg amit írsz My games\Simbin mappában volt 2 install mappa is RaceRoom Racing Experience Install és RaceRoom Racing Experience Install 2 néven is, lehet ráfért már egy friss install, amúgy is egy csomó minden változott már a játékban, meg az első az 2014-es dátummal volt telepítve

de az a legfurább, hogy kormány nélkül rendesen elindul(t), mert az új car setup részt csak gyorsan megnéztem az update után

de amúgy is fura, mert sem a sector3 sem a RD fórumon senki sem panaszkodott ilyesmire, úgy hogy nálam lehet(ett) valami gubanc

reinstall után egy alkalommal jó volt, akkor is úgy, hogy a betöltőképnél fagyás, kattintásra zene és alt+tab-ra főmenü. onnantól működött rendesen, nem voltak apró fagyások

aztán kilépés és játék restart után ugyanaz mint reinstall előtt, ha be van dugva a kormány akkor nem működik rendesen, kormány nélkül meg ahogy kell,

nekem nincs több ötletem, feladatkezelőben semmi fura, nincs pörgő proci, befagyott processz

ha be van dugva a kormány akkor nem működik rendesen, kormány nélkül meg ahogy kell,
    Magát a Logitech Driver-t próbáltad újratelepíteni?

Radics Istvan Versenyző
    Város
    Barcs
    Üzenetek
    7
    Magát a Logitech Driver-t próbáltad újratelepíteni?
    igen, de semmi változás

de ma is nyomogatva az a legfurább, ha egyszer elindítok valamit (pracitce, single race vagy bármi) onnantól kezdve működik rendesen

Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    4.574
    Ingyenes hétvége!
    Dec 20-23 között minden kocsi/pályát ki lehet próbálni.

Idézet Eredetileg Kettel írta Hozzászólás megtekintése
    Ingyenes hétvége!
    Dec 20-23 között minden kocsi/pályát ki lehet próbálni.
    Ha valakit érdekel, kiegészítésként itt van hozzá, hogy az egyes kategóriák mikor lettek frissítve:
    https://forum.sector3studios.com/ind...er-2019.14091/

Radics Istvan Versenyző
    Város
    Barcs
    Üzenetek
    7
    igen, de semmi változás

de ma is nyomogatva az a legfurább, ha egyszer elindítok valamit (pracitce, single race vagy bármi) onnantól kezdve működik rendesen
    ha valakit esetleg érdekel, a Radeon Software Adrenalin 2020 első kiadása a 19.12.2 verziószámú volt a ludas az egészben
    ma frissítettem a 19.12.3-ra és elmúlt az akadozás, minden tökéletesen működik

Város
    Vancouver
    Üzenetek
    4.574
    Na kicsit mentem:
    • GT3-as 19'-es porsche nekem túl gyorsnak tűnik. érzetre olyan mintha 4 kerékmeghajtású lenne, annyira megy be a kanyarokba, ahová irányítod. Megcsúszásnál is szinte gázra visszajön.
    • GT3 Cup-os porsche a legjobb autó a környéken! Modern kocsi, jó váltó, power, sebesség megvan. Viszont le van butítva, se abs, se kipörgésgátló. Igazi kihívás menni vele. Pontos kocsi -nem olyan mint pl a régi, G5-ös járgányok-, viszont mégis irtó nehéz két ugyanolyan kört összerakni. Játszani kell vele, van mélysége, ellehet benne merűlni. GT3,GT4-es porsche után végre igazi porsés hang.
    • GT4-es BMW-ben imádom azt a "leeső flippergolyó" hangot, amit magas sebességnél, ha elveszed a gázt ad ki magából. Nem tudom hogy mi adja.

Város
    Vancouver
    Üzenetek
    4.574
    A sok porsche-ban elvesztem...
    http://game.raceroom.com/store/cars/all/porsche
    Szóval van a két GT4-es, GT2-es, régi ruf-ok, oké.
    Van a kupás GT3.
    Van a 2019-es zümmögős GT3.
    Hol van a (2018-as) GT3-as kocsi? Ami a GTR3-as katágóriában van (de nincs?), nem zümmög, porsche hangja van, és van benne elektronika. Ha felmegyek online kitudom választani, de a store-ban nemtalálom.
    Minek DLC-ként hirdetik őket, ha csakis egyesével lehet őket megvenni?

GT3-ak amúgy nagyon jók. GT4-esek eléggé csalódás. Olyan semmilyenek, tompák, uncsik.
    WTCR-el is mentem, és ahhoz képest hogy elsőkerekes meg sem haltam benne.
    Kárhogy nem 2 hétig tart, az ünnepek végéig ez a free időszak.

A sok porsche-ban elvesztem...
    Valóban picit furcsa, 9 modellre szerződtek a Porschéval egy 3 éves periódusra, tehát minden évben három modellt kapnánk.

Viszont a Porsche kérésére a Store-ban a 2019-es GT3 modell váltja a 2017-est, a régi többé már nem vásárolható meg, viszont ha korábban megvetted, akkor továbbra is használható magában a játékban.

Cserébe viszont az új verzió nem számít bele a 9 modellbe, jövő év elején érkezik az utolsó darab, ami a pletykák szerint valamilyen historic modell és többedmagával együtt jelenik meg (már hogy konkurenciával). És emiatt nem lehet egyben megvenni a DLC-t, mert jelen pillanatban még nem teljes.

A GT4-es modellekkel picit más a helyzet, mert elvileg még a régebbi modell homologizációja is érvényes, aktívan versenyeztetik is mindkettőt, ha jól tudom.

Ja és különben tegnap este indultam RD-n egy GT4-es klubversenyen, az egyik legszórakoztatóbb idei futamom volt. Alapból én se rajongok annyira a kategóriáért, de ha csak éppen annyi TC-t használok, amennyi szükséges, akkor egész szórakoztató vezetni is őket, csatázni meg nagyon jól lehet velük.
    Utoljára módosította: balage06; 2019. 12. 22. 12:31.

Város
    Vancouver
    Üzenetek
    4.574
    Valóban picit furcsa, 9 modellre szerződtek a Porschéval egy 3 éves periódusra, tehát minden évben három modellt kapnánk.

Viszont a Porsche kérésére a Store-ban a 2019-es GT3 modell váltja a 2017-est, a régi többé már nem vásárolható meg, viszont ha korábban megvetted, akkor továbbra is használható magában a játékban.

Cserébe viszont az új verzió nem számít bele a 9 modellbe, jövő év elején érkezik az utolsó darab, ami a pletykák szerint valamilyen historic modell és többedmagával együtt jelenik meg (már hogy konkurenciával). És emiatt nem lehet egyben megvenni a DLC-t, mert jelen pillanatban még nem teljes.

A GT4-es modellekkel picit más a helyzet, mert elvileg még a régebbi modell homologizációja is érvényes, aktívan versenyeztetik is mindkettőt, ha jól tudom.

Ja és különben tegnap este indultam RD-n egy GT4-es klubversenyen, az egyik legszórakoztatóbb idei futamom volt. Alapból én se rajongok annyira a kategóriáért, de ha csak éppen annyi TC-t használok, amennyi szükséges, akkor egész szórakoztató vezetni is őket, csatázni meg nagyon jól lehet velük.
    Hátde a 2017-es porsche tetszett meg, arra tettem volna a garasom... Mellékesen ha gt3-as bajnokiba mennék, és mások mehetnek olyan kocsival amivel én nem (mertmár nem megvásárolható), picit mérgelődnék. Ha meg meglenne, és a gtr3-as kategóriából kikoptatják, akkor meg azért lennék szomcsi (kompenzálniuk kéne).
    Miközben ~10éves mustang/alpine ott van a gtr3-ban.

GT3-al is nagyon szépen lehet állítgatni a TC-t. Az tetszik. Megvan a két véglet hogy mikor sok (40%), és mikor kevés (20%), és a setupban még tovább finomhangolhatod magadnak. és nem a 0, és az 1-es között lenne az aranysáv, mint olykor ACC-ben.

Az ingyenesség miatt a betyárok száma is megemelkedhetett a multiban, már kezdtem hiányolni hogy még mindig nincs kick lehetőség a programban, de estére megtaláltam ranked#1 szerver jelszavát, amin már felnőttes futamok folytak. ()

Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    4.969
    Hátde a 2017-es porsche tetszett meg, arra tettem volna a garasom...
    Ez nem kívánságműsor, amilyen licence-t ír a porsche azt kell betartaniuk.

Idézet Eredetileg barzo laszlo írta Hozzászólás megtekintése
    Ez nem kívánságműsor, amilyen licence-t ír a porsche azt kell betartaniuk.
    Az oké, de ha megvennéd a GT Masters 2018-as szezonjának autóit (amiből a Lamborghini és a Ferrari amúgy is hiányzik), akkor most a már a Porschét se tudod. Pedig kipróbáltam, és szívesen mennék vele egy bajnokságot offline. Csakhát így végképp nem tudok. És ez már nem az első, a józan észnek teljesen ellentmondó húzás a RaceRoom készítőitől.

Idézet Eredetileg Sury írta Hozzászólás megtekintése
    És ez már nem az első, a józan észnek teljesen ellentmondó húzás a RaceRoom készítőitől.
    De ez például nem rajtuk múlik. Az üzleti modell miatt a gyártó (vagy a licensz tulajdonosa) határozza meg, hogy meddig lehet valamit megvásárolni.

Város
    Vancouver
    Üzenetek
    4.574
    Rank-os multi ranglétra:
    http://game.raceroom.com/multiplayer-rating/
    Béta meg minden. Na ki van a 50-ben benne?

Gera András Szervertag 2020
    Város
    Szeged
    Üzenetek
    53
    Rank-os multi ranglétra:
    http://game.raceroom.com/multiplayer-rating/
    Béta meg minden. Na ki van a 50-ben benne?
    Gratula!

Város
    Vancouver
    Üzenetek
    4.574
    Idézet Eredetileg Gedu írta Hozzászólás megtekintése
    Gratula!
    Kösz (nemolyan nagy kunszt amúgy). S ki van most a top25-ben?
    Amúgy ha a fordGT-hez a közeljövőben hozzányúlnak, akkor miattam lesz Régi kocsikkal esélytelen felvenni a versenyt az elejével. Az új amg, meg a porsche19 a nyerő vas. Kb mindig a legújabb. Ezzel valószínű a való életbeni fejlesztést is szimulálják, valamint a vásárlókat is ösztökélik hogy vegyenek cuccokat, ha elöl akarnak menni. Nekem csak régi cuccok vannak meg, de kipróbáltam a ford-ot, azzal ha élesen mész, legalább ez esély megvan egy jó eredményre, a többiben (nissan,z4,c6) csak küszködni lehet.

Ugyan szorosan nem követem a GT-t, de arról többször olvastam már, hogy eredetileg a GT3-at az amatőr-félprofi szintre lőtték be, de miután kihalt fölüle a GT1-GT2 és ide "estek vissza" a profik is, itt is elszabadult minden és a költségek az egekbe szöktek, a kocsik egyre inkább formaautókra emlékeztetnek a komplex aeroval és nagy leszorítóerővel, a Blancpain már-már világbajnokság szintű mezőnnyel ment az utóbbi időben. Ez például ACC-ben is jól tetten érhető, ha összehasonlítja az ember a 2013-as Astont bármelyik új 19-es modellel. Tehát BoP ide, vagy oda, az új modellek jóval gyorsabbak a 4-5+ éveseknél.

Elvileg ezért is kreálta meg az SRO az amatőröknek ezt az új GT2-es kategóriát (amit igazából GT3.5-nek kéne nevezni), hogy újra legyen egy olyan osztály, ami a GT3 eredeti célkitűzése volt.
    Utoljára módosította: balage06; 2020. 01. 15. 12:36.

Közben kaptunk még egy kínai pályát (Asian LeMans, TCR, Blancpain is ment már rajta):

Changelog

A járványra való tekintettel jelenleg minden autóval és pályán lehet versenyezni:

Csatolt képek Csatolt képek

Város
    Vancouver
    Üzenetek
    4.574
    Idézet Eredetileg Sury írta Hozzászólás megtekintése
    A járványra való tekintettel jelenleg minden autóval és pályán lehet versenyezni:
    Ouw.. a járvány végéig? Mert akkor

Pétery Zoltán ROOKIE Szervertag
    Üzenetek
    25
    Ouw.. a járvány végéig? Mert akkor
    Sajnos ahogy néztem egyelőre csak március 25.- ig, de azért 1-2 dolgot addig is ki lehet próbálni.

Utoljára módosította: balage06; 2020. 03. 21. 12:24.

Oldal: 66 / 67 ElsőElső ||| 16 56 62 63 64 65 66 67 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

A téma címkéi

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •