Oldal: 62 / 62 ElsőElső ||| 12 52 58 59 60 61 62
Találatok: 1.526 - 1.539 (1539 összesen)
    Ősz Balázs Szervező yeti95 logója
    Város
    Orosháza
    Üzenetek
    86
    Idézet Eredetileg Erikkonen írta Hozzászólás megtekintése
    Én egy másik szerver futamát láttam egy ideig, ott Bálint Benedek, Báldi Gergő és Cziranku Dániel a 3-4-5. pozícióban vonatoztak a verseny első felében. A végét nem tudom, nem tudtam végig nézni.
    Nem egy ember azt hitte, igazi versenyt lát (telefonról nézve) és kérdezte, hol van Norbi?
    Ha jól emlékszem ebben a sorrendben is futottak be. Minden Div-be voltak magyarok, talán 17-18 embert számoltam össze.
    Én is ott voltam, Div3-ba 7. lettem Nem sok kellett volna az 5. helyhez, csak még az utolsó körben is ment a pofozkodás

Van még 1700 vRp-m, és nem tudom mire költsem, hogy utána hosszú távon használható cucc legyen a birtokomban...
    Megvan WTCC 2016 Cruze, WTCR Civic, European track pack, Macau, Chang...

Ezen felül kéne még valami, amit online fun futamokra gyakran használnak... Offline nem igazán játszom a RR-el, arra ott a virágbolti PC2... (az meg másra nem jó)

Idézet Eredetileg Finkoo1980 írta Hozzászólás megtekintése
    Van még 1700 vRp-m, és nem tudom mire költsem, hogy utána hosszú távon használható cucc legyen a birtokomban...
    Megvan WTCC 2016 Cruze, WTCR Civic, European track pack, Macau, Chang...

Ezen felül kéne még valami, amit online fun futamokra gyakran használnak... Offline nem igazán játszom a RR-el, arra ott a virágbolti PC2... (az meg másra nem jó)
    GT3-at tudom ajánlani, azzal elég sok futam van online.

Idézet Eredetileg Mediakönig írta Hozzászólás megtekintése
    GT3-at tudom ajánlani, azzal elég sok futam van online.
    Nekem az Audi R8 a becsípődésem... Pálya még esetleg?

Mammel Erik Szervertag 2019 Erikkonen logója
    Város
    Pécs
    Üzenetek
    2.468
    Idézet Eredetileg Finkoo1980 írta Hozzászólás megtekintése
    Nekem az Audi R8 a becsípődésem... Pálya még esetleg?
    American Track Pack még esetleg.

Hegyi Zsolt Versenyző Hezso logója
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    789
    Sziasztok.

Csak kérdés szinten, mert nagyon régen nem foglalkoztam a játékkal. Akartam volna venni benne egy darab autót a WTCR 2018-as szezonból, amikor magára az autóra rámegyek, akkor azt irja ki, hogy az összes festés együtt 3.99, de ha csak egy festést választok, akkor 0.29 vagy mennyi. Viszont ha az egy festésü autót berakom a kosárba, fizetéskor a 3.99-es árat akarja elkérni. Ez azért lehet mert eddig nincs más autóm ebből a pakkból, vagy valami nem müködik nornálisan?

Köszi
    Öregember nem gyorsvonat.......
    Logitech DFGT

Idézet Eredetileg Hezso írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok.

Csak kérdés szinten, mert nagyon régen nem foglalkoztam a játékkal. Akartam volna venni benne egy darab autót a WTCR 2018-as szezonból, amikor magára az autóra rámegyek, akkor azt irja ki, hogy az összes festés együtt 3.99, de ha csak egy festést választok, akkor 0.29 vagy mennyi. Viszont ha az egy festésü autót berakom a kosárba, fizetéskor a 3.99-es árat akarja elkérni. Ez azért lehet mert eddig nincs más autóm ebből a pakkból, vagy valami nem müködik nornálisan?

Köszi
    Szia ez így működik már rég óta. A felső nagy képen rákattintasz a rajtszámra és akkor azt a fényezést tudod megvenni. Egy autó 3.98 a további festés meg 0.29.

Hegyi Zsolt Versenyző Hezso logója
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    789
    Idézet Eredetileg Mediakönig írta Hozzászólás megtekintése
    Szia ez így működik már rég óta. A felső nagy képen rákattintasz a rajtszámra és akkor azt a fényezést tudod megvenni. Egy autó 3.98 a további festés meg 0.29.
    Köszi, hát ennek nem örülök.... Ez van.
    Öregember nem gyorsvonat.......
    Logitech DFGT

Black Friday van a storeban és ha a "jardier" kuponkódot használjátok a raceroomstore.com-on, még ezekből az árakból is lejön -5% (elvileg)

Mammel Erik Szervertag 2019 Erikkonen logója
    Város
    Pécs
    Üzenetek
    2.468
    Idézet Eredetileg balage06 írta Hozzászólás megtekintése
    Black Friday van a storeban és ha a "jardier" kuponkódot használjátok a raceroomstore.com-on, még ezekből az árakból is lejön -5% (elvileg)
    Pótoltam is a hiányokat, köszi

A tervek szerint jövő kedden érkezik egy jelentősebb frissítés a játékhoz, ezzel kapcsolatban RD-n volt is egy rendkívül hosszú fejlesztői stream:

Mivel eléggé hosszúra nyúlt, ezért én magam is csak mintavételeztem, de összefoglalva ezekről esett szó:

- Frissül a WTCR BoP
    - Érkezik a GTR4 osztály három autóval (KTM Xbow GT4, Porsche Cayman GT4 Clubsport MR, Lotus Evora GT4)
    - Frissül a GTR2 osztály fizikája, plusz kap egy felturbózott GT2-es változatot a P4/5 Competizionéből
    - Dani Juncadella adott nekik pár hasznos tippet az FR3-as viselkedésének fejlesztésére
    - Frissül a két Hillclimb gép fizikája
    - Némileg fejlesztettek a gumifizikán, ez egyelőre csak a frissítés által érintett kategóriákban lesz tetten érhető
    - Fejlesztettek a kuplung viselkedésén H-váltó használatakor és igyekeztek az AC-hoz hasonlóan úgy belőni, hogy egy gyakorlott pilóta H-váltóval néhány tizeddel gyorsabb legyen, mint pillangóval/szekvenciálissal
    - A menürendszer is számos változtatáson esik át, amit én magam észrevettem, hogy a segítségek is az AC-ban megszokottak szerint lesznek állíthatóak (pl. ABS és TC esetén On - Factory - Off lehetőségek ), illetve ezentúl egyetlen közös billentyű/vezérlőgomb kiosztásos képernyő lesz, ahol téma szerint lesznek csoportosítva az egyes funkciók

Hosszabb távon pedig annyit említettek, hogy
    - Alex dolgozik a DTM '92, Touring Classics fizikai frissítésén és a gumifizika fejlesztéseit a GTR3 osztály is megkapja majd
    - 6 pályán dolgoznak jelenleg, ebből az egyik hillclimb (de nem Pikes Peak, a Gran Turismonak exkluzív licensze van rá)
    - Van egy kiadatlan TCR autó, amit "fölöslegesen" licenszeltek, mert azt hitték nevezni fog a gyártó a WTCR-be, ez valamikor kiadásra kerül
    - Az idei három Porschéval kissé késésben vannak, de még mindig az a terv, hogy dec 31. előtt kiadásra kerüljenek
    - A dedi server tool is jelentős fejlesztésen esik át, egyelőre egy új autó/kategória választó nézet kerül be
    Utoljára módosította: balage06; 2018. 11. 24. 16:19. Indoklás: twitch link cserélve youtubera

Szabó Szilárd Szervertag 2019 Sziszka logója
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    5.286
    ma a tescoban...

és a slusszpoén, ami miatt ebbe a témába tettem, mindhez (GTR1-2, GT Legends) hozzácsapnak egy RaceRoom-ot ajándékba
    Csatolt képek Csatolt képek
    A tó lecsapolásáról nem a békák véleményét kell kérni!

Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    20.922
    Idézet Eredetileg Sziszka írta Hozzászólás megtekintése
    és a slusszpoén, ami miatt ebbe a témába tettem, mindhez (GTR1-2, GT Legends) hozzácsapnak egy RaceRoom-ot ajándékba
    Ami ugye ingyen van!

Mondjuk eredetileg egy 10 €-s kuponkód is lenne a dobozban, de ennyiért ki tudja, lehet kispórolják belőle.

Oldal: 62 / 62 ElsőElső ||| 12 52 58 59 60 61 62

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

A téma címkéi

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •