Oldal: 67 / 70 ElsőElső ||| 17 57 63 64 65 66 67 68 69 70 UtolsóUtolsó
Találatok: 1.651 - 1.675 (1732 összesen)
  1. #1651
    Idézet Eredetileg Erikkonen írta Hozzászólás megtekintése
    FFB újra beállításhoz Fanatec-hez és T300-hoz is vannak adatok:
    https://forum.sector3studios.com/ind...er-2019.14067/
    Én T300-hoz a második hozzászólásban lévőket állítottam be, az elsőre jónak is tűnt.
    Ugyan le van írva az első posztban is, de ugye a "jó FFB" elég szubjektív dolog, úgy általánosságban:
    - ha az FFB lagymatagnak tűnik és nem érződnek ki a részletek - Steering Force Intensity növelése (nálam 100%-nál hasonlít ACC-re, 120%-nál rF2-re az effektek erőssége T300-on)
    - fogaskerekes kormányoknál javasolt ízlés szerint 1-5%-ra állítani a Minimum Force-ot, hogy ne vesszenek el az apróbb részletek, szíjas kormányoknál meg pont inkább nullázni érdemes

  2. #1652
    Idézet Eredetileg balage06 írta Hozzászólás megtekintése
    Ugyan le van írva az első posztban is, de ugye a "jó FFB" elég szubjektív dolog, úgy általánosságban:
    - ha az FFB lagymatagnak tűnik és nem érződnek ki a részletek - Steering Force Intensity növelése (nálam 100%-nál hasonlít ACC-re, 120%-nál rF2-re az effektek erőssége T300-on)
    - fogaskerekes kormányoknál javasolt ízlés szerint 1-5%-ra állítani a Minimum Force-ot, hogy ne vesszenek el az apróbb részletek, szíjas kormányoknál meg pont inkább nullázni érdemes
    Próbálgatom még, csak pár kört mentem a leírt beállítással, de jobbnak éreztem a korábbinál, ami már vagy 3 éve volt. Így úgy tűnt, normálisan gurulva nagyon "sima" az FFB, de rázókövön, buckákon elég jól érezhető minden impulzus.

  3. #1653
    Idézet Eredetileg Kettel írta Hozzászólás megtekintése
    Offline bathurst-on, full sérüléssel, egy kört sem tudtam végigmenni az E90-es BMW-vel. Egyenesben nyomok egy blokkolós féktávot, és eldurran mindkét első gumi. Miez, pirelli?
    Kipróbáltam és tényleg. Jelenleg az alábbi kategóriák nincsenek szintrehozva, ezért talán nem ott érdemes kezdeni a tesztelést:
    Ősrégi:
    - German Nationals
    - WTCC 2013, 2014

    Régebbi:
    - GTO Classics
    - Group 5
    - WTCC 2015
    - ingyenes tartalmak

  4. #1654
    Piski Tamás Versenyző Tamas Piski logója
    Csatlakozott
    2004. 08. 11.
    Város
    Bécs - Vienna
    Üzenetek
    3.339
    Tegnap volt egy VIP verseny a szabadnapos WTCR pilotakkal. Tenyleg mint a gyerekek egy public lobbys futamon


  5. #1655
    Epinger Norbert Versenyző Norbert Epinger logója
    Csatlakozott
    2017. 10. 02.
    Város
    Veszprém
    Üzenetek
    148
    Sziasztok,

    Nem indul nálam a játék. Köze lehet a pénteki frissítésnek hozzá? Hibaüzenetet nem dob, csak egyszerűen marad a kis ablakban a kép, hogy starting, de semmi. A steamben azt írja, hogy fut. Újratelepítettem, de ugyan az. Másnál működik?

  6. #1656
    Epinger Norbert Versenyző Norbert Epinger logója
    Csatlakozott
    2017. 10. 02.
    Város
    Veszprém
    Üzenetek
    148
    Közben elindult, ezek szerint kell neki vagy 5 perc, mire belép :O

  7. #1657
    Epinger Norbert Versenyző Norbert Epinger logója
    Csatlakozott
    2017. 10. 02.
    Város
    Veszprém
    Üzenetek
    148
    20 percet vártam, hogy betöltsön egy single practice session, de ennyi idő alatt sem sikerült. Valakinek valami ötlet?

  8. #1658
    Idézet Eredetileg Norbert Epinger írta Hozzászólás megtekintése
    20 percet vártam, hogy betöltsön egy single practice session, de ennyi idő alatt sem sikerült. Valakinek valami ötlet?
    Én alapvetően hálózati problémára gyanakodnék. Az alábbi címeket tudod pingelni? Indíts egy parancssort (cmd ) és ping <<cím>> parancs

    • protection1.raceroomracing.com
    • protection2.raceroomracing.com
    • mwapp.raceroomracing.com
    • game.raceroom.com

    Illetve még valamit érdemes megnézni, próbáld ki, hogy ideiglenesen a Dokumentumok\My Games\SimBin\RaceRoom Racing Experience mappáról csinálsz egy biztonsági másolatot valahová máshova és az eredetit kitörlöd, majd úgy indítod el a játékot tiszta lappal. Hátha a böngésző cache-be ragadt be valami baromság. Ha esetleg az segít, utána vissza tudod másolni a setupokat, replayeket, meg amire szükség van, ha meg nem az a gond, akkor vissza is másolhatod az eredetit.

  9. #1659
    Epinger Norbert Versenyző Norbert Epinger logója
    Csatlakozott
    2017. 10. 02.
    Város
    Veszprém
    Üzenetek
    148
    Idézet Eredetileg balage06 írta Hozzászólás megtekintése
    Én alapvetően hálózati problémára gyanakodnék. Az alábbi címeket tudod pingelni? Indíts egy parancssort (cmd ) és ping <<cím>> parancs

    • protection1.raceroomracing.com
    • protection2.raceroomracing.com
    • mwapp.raceroomracing.com
    • game.raceroom.com

    Illetve még valamit érdemes megnézni, próbáld ki, hogy ideiglenesen a Dokumentumok\My Games\SimBin\RaceRoom Racing Experience mappáról csinálsz egy biztonsági másolatot valahová máshova és az eredetit kitörlöd, majd úgy indítod el a játékot tiszta lappal. Hátha a böngésző cache-be ragadt be valami baromság. Ha esetleg az segít, utána vissza tudod másolni a setupokat, replayeket, meg amire szükség van, ha meg nem az a gond, akkor vissza is másolhatod az eredetit.
    A utobbit probaltam mar, nem segitett.
    Itt egy screenshot a pingelesrol, elso probalkozasra a masodik es harmadik cim nem sikerult csak 4 bol 3. Meg time out volt
    Csatolt képek Csatolt képek

  10. #1660
    Változott nálad egyébként mostanában valami az RR frissítésén kívül? Új hálózati eszköz, vírusírtó/biztonsági szoftver, PC alkatrész?

  11. #1661
    Epinger Norbert Versenyző Norbert Epinger logója
    Csatlakozott
    2017. 10. 02.
    Város
    Veszprém
    Üzenetek
    148
    Idézet Eredetileg balage06 írta Hozzászólás megtekintése
    Változott nálad egyébként mostanában valami az RR frissítésén kívül? Új hálózati eszköz, vírusírtó/biztonsági szoftver, PC alkatrész?
    Semmi nem változott, csütörtökön még simán ment minden. Viszont amikor bekapcsoltam ma a gépet a Biosba lépett egyből valamiért, de abból kilépve rendesen betöltött a windows.

  12. #1662
    Idézet Eredetileg Norbert Epinger írta Hozzászólás megtekintése
    Semmi nem változott, csütörtökön még simán ment minden. Viszont amikor bekapcsoltam ma a gépet a Biosba lépett egyből valamiért, de abból kilépve rendesen betöltött a windows.
    Még annyit találtam, hogy:
    - néhányaknál az RR allergiás az MSI Afterburnerre
    - Realtek hangkártyák "Nahimic 2" nevű driverével nem indul el
    - valakinél egy Corsair billentyűzet okozott hasonló tüneteket

  13. #1663
    Radics Istvan Versenyző
    Csatlakozott
    2008. 08. 30.
    Város
    Barcs
    Üzenetek
    7
    üdv!

    a legutóbbi frissítés óta, ha a kormány rá van dugva a gépre akkor fagyogat a menü, ha kormány nélkül indítom akkor rendesen működik

    indítom a játékot, kezdő splash bejön és alul a pöttyök megállnak rövöd idő után, valahova kattintok, elkezd szólni a zenéje.
    alt+tab és akkor továbbugrik a főmenüre. itt ha szeretnék valamit, akkor egérmozdítás után "fagyás", alt+tab és megnyílik a menü amit szeretnék és így tovább

    eddig rendesen működött, másik szimekkel (rF2, AC, ACC, AMS) minden működik rendesen, mindegy, hogy az RRE-t 32 vagy 64 bitesen indítom, steam-ban a file integrity check-et is lefuttattam többször, profil könyvtárból a controlset-ből a kormányhoz tartozó saját profilt is töröltem, már csak a játék reinstall van vissza, de ha valaki tud valami tippet azt megköszönném

    W10 x64, DFGT kormány, legutolsó RRE

  14. #1664
    Idézet Eredetileg Debilon írta Hozzászólás megtekintése
    üdv!

    a legutóbbi frissítés óta, ha a kormány rá van dugva a gépre akkor fagyogat a menü, ha kormány nélkül indítom akkor rendesen működik
    Próbáltad már, hogy a Dokumentumok\My Games\SimBin\RaceRoom Racing Experience\UserData\ControlSet mappából törlöd a kormányhoz tartozó RCS fájlt és úgy indítod el? A beállítások mondjuk így el fognak veszni, szóval a gombokat újra hozzá kell rendelni a funkciókhoz.

  15. #1665
    Radics Istvan Versenyző
    Csatlakozott
    2008. 08. 30.
    Város
    Barcs
    Üzenetek
    7
    Idézet Eredetileg balage06 írta Hozzászólás megtekintése
    Próbáltad már, hogy a Dokumentumok\My Games\SimBin\RaceRoom Racing Experience\UserData\ControlSet mappából törlöd a kormányhoz tartozó RCS fájlt és úgy indítod el? A beállítások mondjuk így el fognak veszni, szóval a gombokat újra hozzá kell rendelni a funkciókhoz.
    igen, ezt is próbáltam de nem segített

    közben próbáltam a gépen az előlapi, hátlapi USB2 portokat is, ugyanaz maradt a vége

    aztán meguntam, és már töltöm le a friss telepítést, meglátom így mi lesz, mert a menüben a játékon belül nem is láttam a control rész alatt, hogy delete vagy ilyesmit

    meg amit írsz My games\Simbin mappában volt 2 install mappa is RaceRoom Racing Experience Install és RaceRoom Racing Experience Install 2 néven is, lehet ráfért már egy friss install, amúgy is egy csomó minden változott már a játékban, meg az első az 2014-es dátummal volt telepítve

    de az a legfurább, hogy kormány nélkül rendesen elindul(t), mert az új car setup részt csak gyorsan megnéztem az update után

    de amúúgy is fura, mert sem a sector3 sem a RD fórumon senki sem panaszkodott ilyesmire, úgy hogy nálam lehet(ett) valami gubanc

  16. #1666
    Epinger Norbert Versenyző Norbert Epinger logója
    Csatlakozott
    2017. 10. 02.
    Város
    Veszprém
    Üzenetek
    148
    Köszi Balázs, nálam úgy néz ki, hogy megoldódott. Nem csináltam vele semmit, egyszer csak indult rendesen, de eltűnt a kormányprofilom, újra beállítottam, most jónak tűnik minden.

  17. #1667
    Radics Istvan Versenyző
    Csatlakozott
    2008. 08. 30.
    Város
    Barcs
    Üzenetek
    7
    Idézet Eredetileg Debilon írta Hozzászólás megtekintése
    igen, ezt is próbáltam de nem segített

    közben próbáltam a gépen az előlapi, hátlapi USB2 portokat is, ugyanaz maradt a vége

    aztán meguntam, és már töltöm le a friss telepítést, meglátom így mi lesz, mert a menüben a játékon belül nem is láttam a control rész alatt, hogy delete vagy ilyesmit

    meg amit írsz My games\Simbin mappában volt 2 install mappa is RaceRoom Racing Experience Install és RaceRoom Racing Experience Install 2 néven is, lehet ráfért már egy friss install, amúgy is egy csomó minden változott már a játékban, meg az első az 2014-es dátummal volt telepítve

    de az a legfurább, hogy kormány nélkül rendesen elindul(t), mert az új car setup részt csak gyorsan megnéztem az update után

    de amúgy is fura, mert sem a sector3 sem a RD fórumon senki sem panaszkodott ilyesmire, úgy hogy nálam lehet(ett) valami gubanc

    reinstall után egy alkalommal jó volt, akkor is úgy, hogy a betöltőképnél fagyás, kattintásra zene és alt+tab-ra főmenü. onnantól működött rendesen, nem voltak apró fagyások

    aztán kilépés és játék restart után ugyanaz mint reinstall előtt, ha be van dugva a kormány akkor nem működik rendesen, kormány nélkül meg ahogy kell,

    nekem nincs több ötletem, feladatkezelőben semmi fura, nincs pörgő proci, befagyott processz

  18. #1668
    Idézet Eredetileg Debilon írta Hozzászólás megtekintése
    ha be van dugva a kormány akkor nem működik rendesen, kormány nélkül meg ahogy kell,
    Magát a Logitech Driver-t próbáltad újratelepíteni?

  19. #1669
    Radics Istvan Versenyző
    Csatlakozott
    2008. 08. 30.
    Város
    Barcs
    Üzenetek
    7
    Idézet Eredetileg balage06 írta Hozzászólás megtekintése
    Magát a Logitech Driver-t próbáltad újratelepíteni?
    igen, de semmi változás

    de ma is nyomogatva az a legfurább, ha egyszer elindítok valamit (pracitce, single race vagy bármi) onnantól kezdve működik rendesen

  20. #1670
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.043
    Ingyenes hétvége!
    Dec 20-23 között minden kocsi/pályát ki lehet próbálni.

  21. #1671
    Idézet Eredetileg Kettel írta Hozzászólás megtekintése
    Ingyenes hétvége!
    Dec 20-23 között minden kocsi/pályát ki lehet próbálni.
    Ha valakit érdekel, kiegészítésként itt van hozzá, hogy az egyes kategóriák mikor lettek frissítve:
    https://forum.sector3studios.com/ind...er-2019.14091/

  22. #1672
    Radics Istvan Versenyző
    Csatlakozott
    2008. 08. 30.
    Város
    Barcs
    Üzenetek
    7
    Idézet Eredetileg Debilon írta Hozzászólás megtekintése
    igen, de semmi változás

    de ma is nyomogatva az a legfurább, ha egyszer elindítok valamit (pracitce, single race vagy bármi) onnantól kezdve működik rendesen
    ha valakit esetleg érdekel, a Radeon Software Adrenalin 2020 első kiadása a 19.12.2 verziószámú volt a ludas az egészben
    ma frissítettem a 19.12.3-ra és elmúlt az akadozás, minden tökéletesen működik

  23. #1673
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.043
    Na kicsit mentem:
    • GT3-as 19'-es porsche nekem túl gyorsnak tűnik. érzetre olyan mintha 4 kerékmeghajtású lenne, annyira megy be a kanyarokba, ahová irányítod. Megcsúszásnál is szinte gázra visszajön.
    • GT3 Cup-os porsche a legjobb autó a környéken! Modern kocsi, jó váltó, power, sebesség megvan. Viszont le van butítva, se abs, se kipörgésgátló. Igazi kihívás menni vele. Pontos kocsi -nem olyan mint pl a régi, G5-ös járgányok-, viszont mégis irtó nehéz két ugyanolyan kört összerakni. Játszani kell vele, van mélysége, ellehet benne merűlni. GT3,GT4-es porsche után végre igazi porsés hang.
    • GT4-es BMW-ben imádom azt a "leeső flippergolyó" hangot, amit magas sebességnél, ha elveszed a gázt ad ki magából. Nem tudom hogy mi adja.

  24. #1674
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.043
    A sok porsche-ban elvesztem...
    http://game.raceroom.com/store/cars/all/porsche
    Szóval van a két GT4-es, GT2-es, régi ruf-ok, oké.
    Van a kupás GT3.
    Van a 2019-es zümmögős GT3.
    Hol van a (2018-as) GT3-as kocsi? Ami a GTR3-as katágóriában van (de nincs?), nem zümmög, porsche hangja van, és van benne elektronika. Ha felmegyek online kitudom választani, de a store-ban nemtalálom.
    Minek DLC-ként hirdetik őket, ha csakis egyesével lehet őket megvenni?

    GT3-ak amúgy nagyon jók. GT4-esek eléggé csalódás. Olyan semmilyenek, tompák, uncsik.
    WTCR-el is mentem, és ahhoz képest hogy elsőkerekes meg sem haltam benne.
    Kárhogy nem 2 hétig tart, az ünnepek végéig ez a free időszak.

  25. #1675
    Idézet Eredetileg Kettel írta Hozzászólás megtekintése
    A sok porsche-ban elvesztem...
    Valóban picit furcsa, 9 modellre szerződtek a Porschéval egy 3 éves periódusra, tehát minden évben három modellt kapnánk.

    Viszont a Porsche kérésére a Store-ban a 2019-es GT3 modell váltja a 2017-est, a régi többé már nem vásárolható meg, viszont ha korábban megvetted, akkor továbbra is használható magában a játékban.

    Cserébe viszont az új verzió nem számít bele a 9 modellbe, jövő év elején érkezik az utolsó darab, ami a pletykák szerint valamilyen historic modell és többedmagával együtt jelenik meg (már hogy konkurenciával). És emiatt nem lehet egyben megvenni a DLC-t, mert jelen pillanatban még nem teljes.

    A GT4-es modellekkel picit más a helyzet, mert elvileg még a régebbi modell homologizációja is érvényes, aktívan versenyeztetik is mindkettőt, ha jól tudom.

    Ja és különben tegnap este indultam RD-n egy GT4-es klubversenyen, az egyik legszórakoztatóbb idei futamom volt. Alapból én se rajongok annyira a kategóriáért, de ha csak éppen annyi TC-t használok, amennyi szükséges, akkor egész szórakoztató vezetni is őket, csatázni meg nagyon jól lehet velük.
    Utoljára módosította: balage06; 2019. 12. 22. 13:31.

Oldal: 67 / 70 ElsőElső ||| 17 57 63 64 65 66 67 68 69 70 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •