Oldal: 63 / 63 ElsőElső ||| 13 53 59 60 61 62 63
Találatok: 1.551 - 1.555 (1555 összesen)
    Epinger Norbert Szervertag 2019 Norbert Epinger logója
    Város
    Veszprém
    Üzenetek
    49
    Én szívesen körözgetek bármilyen kategóriában

Jákói Kristóf Versenyző
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    138

Cool

Idézet Eredetileg balage06 írta Hozzászólás megtekintése
    Köszi!

Én még el sem jutottam odáig, hogy kipróbáljam, mert a másik karácsonyi ajándék az AI választó menü, ami szerintem az offline rész szempontjából egy nagyon kritikus hiányzó funkció volt, hiszen a RaceRoom tele van olyan géposztályokkal, amik valójában együtt versenyeznek. Most már van lehetőség a Nordschleifén 100 fős VLN mezőnyt összerakni, kiszűrni az ősrégi modelleket a GT3 osztályból és satöbbi. Kicsit körülményes összeválogatni a festéseket, viszont csak egyszer kell megcsinálni, mert az egyénileg összerakott mezőnyök elmenthetők/visszatölthetők!

Tegnap mentem is gyorsan Paul Ricardon egy WEC-szerű LMP1-LMP2-GT2 felállással és szerintem baromi jól megoldották, azt nem mondom, hogy tökéletes, de a szabadedzésen egy kb. 10 körös etapon keresztül üldöztem egy P2-es mikrobit és nagyjából állandó maradt közöttünk a távolság úgy, hogy folyamatosan előzgettük a GT-ket és engedtük el a P1-eseket, szinte már olyan ügyesen megoldják, mint a humán ellenfelek.

Utána néztem egy kicsit az egyik R18-ast a pályán, az azonos géposztályban versenyző autók harcolnak egymással, a nagyobb gépek elől pedig igyekeznek félrehúzódni, a P1-es emiatt egészen merész féktávokkal operált még sűrű mezőnyben is és csak kisebb koccokat láttam így is, gyakorláshoz szerintem elég korrekt ez így elsőre!

De szép álom lenne egyszer egy ilyen p1, p2, Gt versenyt menni nem csak offline hanem ligába is RR-ben.

Idézet Eredetileg Krisi81 írta Hozzászólás megtekintése
    De szép álom lenne egyszer egy ilyen p1, p2, Gt versenyt menni nem csak offline hanem ligába is RR-ben.
    Én benne lennék, a probléma, hogy az eddigi próbálkozások alapján nem igazán vevők erre az emberek mostanság. Egy multiclass eseménynek elsősorban endurance versenyként van értelme, hiszen a kategóriák összefésülődése része a kihívásnak és a mókának ilyenkor. Viszont kategóriánként legalább 8-12 ember kéne, hogy ne fulladjon unalomba az első pár kör után.

Mammel Erik Szervertag 2019 Erikkonen logója
    Város
    Pécs
    Üzenetek
    2.486
    Idézet Eredetileg balage06 írta Hozzászólás megtekintése
    Én benne lennék, a probléma, hogy az eddigi próbálkozások alapján nem igazán vevők erre az emberek mostanság. Egy multiclass eseménynek elsősorban endurance versenyként van értelme, hiszen a kategóriák összefésülődése része a kihívásnak és a mókának ilyenkor. Viszont kategóriánként legalább 8-12 ember kéne, hogy ne fulladjon unalomba az első pár kör után.
    Pontosan. A sprintversenyek eleve kiesnek, kell a minimum 1, de inkább 1,5-2 órás hossz, hogy legyenek lekörözések is bőségesen, létrejöjjenek az utolérések a különböző kategóriák közt. Erre egy ligában nincs esély, maximum, ha egy versenyre megvalósulna a lehetetlen

Jákói Kristóf Versenyző
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    138
    Idézet Eredetileg Erikkonen írta Hozzászólás megtekintése
    Pontosan. A sprintversenyek eleve kiesnek, kell a minimum 1, de inkább 1,5-2 órás hossz, hogy legyenek lekörözések is bőségesen, létrejöjjenek az utolérések a különböző kategóriák közt. Erre egy ligában nincs esély, maximum, ha egy versenyre megvalósulna a lehetetlen
    Igazából nem kell a a P1, P2 Gt-hez ragaszkodni lehet más autókkal is Multiclass versenyt csinálni. És akkor ha pl. tuaautó van akkor lehet egy rövid pálya is.
    Van sok ilyen a játékban. Amin 1 perc kb. a köridő ott már elég gyorsan utol lehet érni egy másik kategoriát, és akkor akár 1 órás futam is elég. De én olyat már mentem sokszor evvel a játékkal is. Szóval én egy minimum 2 órást szeretnék. (az elég is). Mostanába, hogy van offline lehetöség keverni már sok mindent kiprobáltam. Wtcc tc1-es kocsit eléggé eszik a gumit szóval pl. lehet egy körön gyorsabbak mint a Gt4-es porsche de lehet hozzú távon a nagyobb tank meg a jobb gumi leveri. DTM 95-ös kocsi is a wtcc tc1 ellen érdekes, lassubb pályán partiban vannak. A nagy baj, hogy ha nem érdekel senki akkor nincs mit tenni. Én azért kicsit reménykedek, hogy ha lenne felmérés azért még jönnének.

Oldal: 63 / 63 ElsőElső ||| 13 53 59 60 61 62 63

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

A téma címkéi

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •