Oldal: 62 / 70 ElsőElső ||| 12 52 58 59 60 61 62 63 64 65 66 ||| UtolsóUtolsó
Találatok: 1.526 - 1.550 (1732 összesen)
  1. #1526
    Hétvégéig ingyenesen kipróbálható minden tartalom



    https://forum.sector3studios.com/ind...weekend.10527/

  2. #1527
    Mai hotfix után a Cars mappában:



    Egyébként pár napja láttam egy interjút a Sector3 stúdiójából és ugyan konkrétumot nem árultak el, de J-F annyit mondott, hogy "a EuroSporttal a szoros partneri kapcsolat továbbra is megvan, ennyit elárulhatok".

  3. #1528
    Idézet Eredetileg balage06 írta Hozzászólás megtekintése
    Mai hotfix után a Cars mappában:



    Egyébként pár napja láttam egy interjút a Sector3 stúdiójából és ugyan konkrétumot nem árultak el, de J-F annyit mondott, hogy "a EuroSporttal a szoros partneri kapcsolat továbbra is megvan, ennyit elárulhatok".

    Hamarabb mint gondolnánk
    Csatolt képek Csatolt képek

  4. #1529
    Ha már nem lett kis BMW bajnokság, azért benéztem egy belga futamra tegnap éjjel vele. Korrekt mezőny volt, csak egyszer ütöttek ki

  5. #1530
    Ősz Balázs Versenyző yeti95 logója
    Csatlakozott
    2013. 06. 08.
    Város
    Orosháza
    Üzenetek
    210
    Valakinek van valami infója a WTCR csomagról?
    Kicsit furcsának tartom, hogy lement az eSport és kb. azóta semmi infót sem kaptunk.

  6. #1531
    Idézet Eredetileg yeti95 írta Hozzászólás megtekintése
    Valakinek van valami infója a WTCR csomagról?
    Kicsit furcsának tartom, hogy lement az eSport és kb. azóta semmi infót sem kaptunk.
    Mivel nagy a k.ss szerintem "hamarosan" majd karácsonykor de már rég kellett volna jönni a többi Porsche-nak is. (de nem jön az se) Az a sanda gyanúm, hogy hamarabb játszható állapotba kerül az ACC és C vágányra kerül a Raceroom

  7. #1532
    Pár hete rákérdeztem, azt írták, hogy túl optimisták voltak a többi modellel kapcsolatban és mégis csak az Audival fog futni a launch event. A korábbi évekből kiindulva Svédországban július elejétől augusztus végéig megáll az élet, szóval ősz közepe-vége előtt tuti nem lesz az meg. Mondjuk olyan szempontból nem hibáztatom őket, hogy a WTCR mezőny tényleg szinte az utolsó pillanatban állt össze, addig meg kivel állapodjanak meg?

    De valahogy most úgy egyébként is belassult minden, a hivatalos eseményeken túl az egyéb szervezett futamokon is elég nagy a pangás mindenhol. Időszerű lenne valami nagyobb dobás, ha játékban szeretnének maradni ezeken a promóciós eseményeken kívül is.

  8. #1533
    Ősz Balázs Versenyző yeti95 logója
    Csatlakozott
    2013. 06. 08.
    Város
    Orosháza
    Üzenetek
    210
    Valami nagy dobás kéne nekik, mert bevallom én is régen idítottam már el a gamet. Valahol kicsit csalódott is vagyok, hogy a lanch event után semmiféle infót nem osztottak meg. Gondolom azért is nem írnak mert a közösség egy része szét trollkodná őket, de ez sem feltétlen megoldás.

    Én mondjuk kifejezetten megkedveltem az audit az event végére. Legalább azt az egy autót ki adhatták volna. És esetleg mellé egy olyan csomagot amiben előre meg tudod venni az egész pakkot kis kedvezménnyel, mert ha jól tudom mindegyik autónak ugyan az lesz a fizikája szóval nem igazán zsákbamacska a dolog. De erre lehet Ők is gondoltak csak nem léphették meg.

    Na mindegy reméljük minnél hamarabb kapunk valami infót

  9. #1534
    Idézet Eredetileg J-F Chardon írta
    I had licensed an extra tcr as I was sure it would be in, but that car ended up not entering WTCR. So since the license and paperwork are done, expect it to be showing up as a side dish at some point ;-) perfect for VLN races
    Hehe, J-F túlbuzgó volt és egy olyan TCR kocsit is megszerzett, amit végül nem neveztek WTCR-be, de bónuszként azt is megkapjuk valamikor. A leírás alapján az Astra TCR-re tippelek.

  10. #1535
    Legutóbb egyébként J-F meglehetősen közlékeny volt a fórumon és adott egy egészen átfogó helyzetjelentést, ha valaki nem olvasta volna:

    - A GTR 3-at tartalom szempontjából nem kommentálhatják, főleg mivel hogy semmilyen formában nem érintettek benne, viszont az Angliában fejlesztett technológiára már egy ideje van rálátásuk, olyannyira, hogy néhány 3D artist jelenleg is a RaceRoom tartalmának átültetésén dolgozik az Unreal engine alá és azt is vizsgálják, hogy a fizikai motort milyen megkötésekkel és fejlesztésekkel lehet majd az U4-el együtt használni

    - ő személyesen pedig éppen azt mérte fel, hogy rövid távon megérné-e a saját régi motorjukat portolni DX11-re, hogy addig is a váltásig nyerjenek egy kis teljesítményt a modernebb PC-ken, elsősorban a VR támogatás fejlesztése miatt, gondolom nemsoká kiderül, hogy döntött

    - a single player multiclasshoz és az MP rankinghoz elkészült a kód, viszont a tulajdonos rájuk parancsolt, hogy implementáljanak egy külön ranking rendszert a Competition-ökhöz, ami most prioritást élvez és leköti teljesen a UI fejlesztőiket, ezért az előbbi kettőt azután tudják integrálni, hogy utóbbival elkészültek

    - tartalmak szempontjából meg teljes gőzzel dolgoznak a WTCR pakkon és emellett három pálya is várható a nem túl távoli jövőben (a hint annyi volt hozzájuk, hogy egy endurance pálya, egy korábbi WTCC pálya és a WTCR egyik helyszíne)

  11. #1536
    Ősz Balázs Versenyző yeti95 logója
    Csatlakozott
    2013. 06. 08.
    Város
    Orosháza
    Üzenetek
    210
    Idézet Eredetileg balage06 írta Hozzászólás megtekintése
    Legutóbb egyébként J-F meglehetősen közlékeny volt a fórumon és adott egy egészen átfogó helyzetjelentést, ha valaki nem olvasta volna:

    - A GTR 3-at tartalom szempontjából nem kommentálhatják, főleg mivel hogy semmilyen formában nem érintettek benne, viszont az Angliában fejlesztett technológiára már egy ideje van rálátásuk, olyannyira, hogy néhány 3D artist jelenleg is a RaceRoom tartalmának átültetésén dolgozik az Unreal engine alá és azt is vizsgálják, hogy a fizikai motort milyen megkötésekkel és fejlesztésekkel lehet majd az U4-el együtt használni

    - ő személyesen pedig éppen azt mérte fel, hogy rövid távon megérné-e a saját régi motorjukat portolni DX11-re, hogy addig is a váltásig nyerjenek egy kis teljesítményt a modernebb PC-ken, elsősorban a VR támogatás fejlesztése miatt, gondolom nemsoká kiderül, hogy döntött

    - a single player multiclasshoz és az MP rankinghoz elkészült a kód, viszont a tulajdonos rájuk parancsolt, hogy implementáljanak egy külön ranking rendszert a Competition-ökhöz, ami most prioritást élvez és leköti teljesen a UI fejlesztőiket, ezért az előbbi kettőt azután tudják integrálni, hogy utóbbival elkészültek

    - tartalmak szempontjából meg teljes gőzzel dolgoznak a WTCR pakkon és emellett három pálya is várható a nem túl távoli jövőben (a hint annyi volt hozzájuk, hogy egy endurance pálya, egy korábbi WTCC pálya és a WTCR egyik helyszíne)
    Végre van valami infó amit megosztottak.
    Én már régen nem bújtam a fórumukat, mert amit a wtcr evant után csináltak az nekem már kicsit sok volt, de ezt fejebb már kifejtettem
    Gondolom azért nem volt infó mert meg volt kötve a kezük, de ezzel sajnos nem tesznek jót a játéknak.

  12. #1537
    A '95-ös DTM Merc elérhető a storeban és nyári vásár keretében az előbbi modellt leszámítva minden autóra és pályára 50%, minden pakkra 25% kedvezmény (ha minden igaz ma indul Steamen a Summer Sale úgyhogy egyéb szimek környékén is érdemes lehet majd nézelődni)

  13. #1538
    Idézet Eredetileg balage06 írta Hozzászólás megtekintése
    A '95-ös DTM Merc elérhető a storeban és nyári vásár keretében az előbbi modellt leszámítva minden autóra és pályára 50%, minden pakkra 25% kedvezmény (ha minden igaz ma indul Steamen a Summer Sale úgyhogy egyéb szimek környékén is érdemes lehet majd nézelődni)
    És a Pro pack ismételt megvételével (mármint a hiányzókat még az 50%-osnál is kedvezményesebben számlázta) megvettem minden hiányzót 4,57 euro-ért, de akkor már hozzácsaptam ezt a C-klasse Mercit is 4 euro-ért. Érdemes a pack-okat is megnézni, azzal ki hogyan jön ki?

  14. #1539
    Kipróbáltam az új, de igazából félig-meddig retro AMG Mercedes C-Klasse DTM 1995-öt, mégpedig a thai Chang GP pályán. Ha már Summer Sale van és féláron kapni a pályákat, kocsikat, legyen valami egzotikus teszthelyszín! A vas tényleg félúton van a régi és az új vasak közt. Közel nem olyan finom, mint egy új DTM, de sokkal gyorsabb a csupán három évvel korábbi 190-es alapokra épültnél. A Traction Control gyári 50%-os értéke nem vicc, és még így is csak csökkenti a hátsó traktus kitörési hajlamát. 0%-on elég érdekes élmény vele közlekedni A videón én 70%-os értékkel mentem. A hang kicsit jobb a játékban, a felvétel és a konvertálás kicsit ront rajta. Mindent összevetve nem rossz, szerintem.

  15. #1540
    Jövő héten jön Motegi
    Csatolt képek Csatolt képek

  16. #1541
    Ha már Motegi-vel ismét a távol-keleti pályák sora bővül, akkor a legutóbb kijött Zhuhai-on én is futottam egy versenyt GTR3 mezőnnyel, egy Ruf-al. Most láttam, Balázs is hasonlót előadott már pár poszttal előbb és csak megerősíteni tudom. Egyrészt minőségi kidolgozás, másrészt nem rossz pálya. Van 3-4 kemény fékezési pont, ahol akár beszúrással, akár utána a jobb kigyorsítással lehet előzni. Az AI-k ellen erre nem ártott figyelni, mert nagyon korán fékeztek néha. Másodlagos gondolat a szokásos módon, hogy az ilyen offline futamok, a mezőny végéről indulva sokat segítenek az előzések és a tömegben autózás gyakorlásában.

  17. #1542
    Jákói Kristóf Versenyző
    Csatlakozott
    2016. 02. 10.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    151

    Flag

    Helló,
    Rajtam kívül senkinek nincs igénye idén nyáron RaceRoom fun futamokra???

  18. #1543
    Idézet Eredetileg Krisi81 írta Hozzászólás megtekintése
    Helló,
    Rajtam kívül senkinek nincs igénye idén nyáron RaceRoom fun futamokra???
    Mivel szeretnétek menni?

  19. #1544
    Jákói Kristóf Versenyző
    Csatlakozott
    2016. 02. 10.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    151

    Trophy

    Idézet Eredetileg Mediakönig írta Hozzászólás megtekintése
    Mivel szeretnétek menni?
    Lenne pár ötletem amit én szeretek. De nem tudom akar-e egyáltalán játszani valaki RaceRommal. Meg abból kinek mi van meg.

    -Régi M1 Procar cup autót most vettem meg. Szép is jó is avval szívesen mennék.
    -FR x17
    -P2
    -Cr1 cup
    -Porsche gt3 Cupás
    -GTrX
    -Gtr1
    Ezekből bárminek örülnék. De ha más az is jó csak legyen verseny.

  20. #1545
    Esetleg GT3 most, hogy Assettonál szünet van? Ha már most ott van elöl kaparós gép. (Tudom, hogy máshol épp ezzel zajlik bajnokság, de jó gyakorlásnak meg minden)

  21. #1546
    Idézet Eredetileg balage06 írta Hozzászólás megtekintése
    Esetleg GT3 most, hogy Assettonál szünet van? Ha már most ott van elöl kaparós gép. (Tudom, hogy máshol épp ezzel zajlik bajnokság, de jó gyakorlásnak meg minden)
    Esetleg , de akár lehetne a PORSCHE 911 GT3 CUP fix setup-al is.

  22. #1547
    Idézet Eredetileg Mediakönig írta Hozzászólás megtekintése
    Esetleg , de akár lehetne a PORSCHE 911 GT3 CUP fix setup-al is.
    Nekem mindegy, csak legyen

  23. #1548
    Idézet Eredetileg Mediakönig írta Hozzászólás megtekintése
    Esetleg , de akár lehetne a PORSCHE 911 GT3 CUP fix setup-al is.
    Felőlem lehet az is. Ez a fix setup egyébként hogyan lett implementálva, az alap setupot lehet fixálni, vagy lehet egyedi is?

  24. #1549
    Idézet Eredetileg balage06 írta Hozzászólás megtekintése
    Felőlem lehet az is. Ez a fix setup egyébként hogyan lett implementálva, az alap setupot lehet fixálni, vagy lehet egyedi is?
    Sajnos csak az alap setupot

  25. #1550
    Jákói Kristóf Versenyző
    Csatlakozott
    2016. 02. 10.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    151

    Flag

    Porsche Super Cup felölem is jó. Most jön a valóságban Hockenheim utána Hungaroring, Spa, Monza. Ezek meg is vannak a játékban, valós versenytávval le is tolhatnánk. Ringen 14 kör a többin fejből nem tudom.

Oldal: 62 / 70 ElsőElső ||| 12 52 58 59 60 61 62 63 64 65 66 ||| UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •