Oldal: 58 / 70 ElsőElső ||| 8 48 54 55 56 57 58 59 60 61 62 68 ||| UtolsóUtolsó
Találatok: 1.426 - 1.450 (1732 összesen)
  1. #1426
    Dezső Tamás Versenyző dtom84 logója
    Csatlakozott
    2014. 01. 08.
    Város
    Búcsúszentlászló <-> BP
    Üzenetek
    2.804
    Idézet Eredetileg balage06 írta Hozzászólás megtekintése
    Ha minden igaz, ma érkezik a 'még véletlenül sem F1'-es autó.

    Ez a '17-es aero + V10 kombó ütősnek ígérkezik.
    De mennyivel jobb lenne az F1 ezzel a konfigurációval

  2. #1427
    Idézet Eredetileg Zelfel Tamás írta Hozzászólás megtekintése
    Nagyon bejövős az autó!Kipróbálva teszt üzemmódban.A hangja istenkirály!Jól kezelhető!
    Kipróbáltam Paul Ricard-on és Shanghai-ban is. A hangja, a feeling elsőrangú. Előbbi pályán úgy dobál és ráz, mint állat. Összességében pedig nem árt szokni és tanulni, mert nem kicsit gyorsabb, mint a WTCC.

  3. #1428
    Nagyon durva ez a gép, gyakorlatilag bármilyen sebességgel át tud menni egy kanyaron, csak hinned kell benne. Első körben Silverstoneban próbálgattam Alex Dornieden setupjával, még a Maggots-Beckettsben is végig lehet tolni padlóval.



    Megosztom a beállítást is, ha esetleg valakit érdekel
    Csatolt fájlok Csatolt fájlok

  4. #1429
    Próbáltam lementeni a setup-ot a Silverstone mappába, erre azt az egyet nem találom. Érdekes.
    Suzuka-ban próbálgattam még tegnap, aztán rájöttem, hogy open wheel kategóriában jobb, ha visszamegyek az alapokhoz és inkább vettem egy FR Junior vasat. Azt hiszem elkezdem a formula autós szamárlétrát bejárni

  5. #1430
    Még legutóbb, amikor kijött a V10-es Formula cucc, rájöttem, hogy nem árt kicsit gyakorlni, azért rögtön becsüccsentem egy Formula Junior vasba és Indianapolis Moto (a WTCC-s nyomvonal fordított irányban) vonalvezetésén próbáltam pályán tartani a kis síkoskerekűt. A szárnyak és a leszorító erő hiánya miatt borzasztóan hajlamos a csúszkálásra. Viszont éppen ezért remek tanulóautó, mint a Formula Barber avagy Skippy az iracing-ben. Melegen ajánlom minden kezdőnek a gyakorlást vele

  6. #1431
    A Knutstorp Ring se semmi, főleg az utolsó szektora. Kis gyakorlással sikerült 1 perc alá benézni rajta a leaderboardon a Formula For... akarom mondani RR Juniorral


  7. #1432
    Idézet Eredetileg balage06 írta Hozzászólás megtekintése
    A Knutstorp Ring se semmi, főleg az utolsó szektora. Kis gyakorlással sikerült 1 perc alá benézni rajta a leaderboardon a Formula For... akarom mondani RR Juniorral
    Én a Lada Granta-val mentem ott pár kört, szerintem is nagyon jó. A vége egy mini hullámvasút
    Egyszer egy nyári időszakra majd át lehetne költözni Svédországba, ha sokaknak megvolna minden pálya. Remélhetőleg készül lassan egy svéd pack is, hogy egyenként kelljen megvenni mindent. Mondjuk azt én már a hajamra kenhetem..

  8. #1433
    Futottam egy rövid versenyt Knutstorp-ban a Lada Granta-val és a 2014-es mezőnnyel. Nagyon rá lehet érezni erre a pályára, egyik kanyar a másikba visz, aztán pár másodperc lazítás a célegyenesben. Naplementében ráadásul jól is néz ki. Mivel egy percen belül lehet menni rajta, nem is szóródik szét a mezőny. Olyan igazi furakodós, tolakodós versenyek lennének itt

  9. #1434
    Ez vajon mi lehet? Bár a #WelcomeHome alapján én leginkább egy TCR Scandinavia licenszre következtetnék.
    https://www.facebook.com/raceroom/ph...type=1&theater

  10. #1435
    Idézet Eredetileg balage06 írta Hozzászólás megtekintése
    Ez vajon mi lehet? Bár a #WelcomeHome alapján én leginkább egy TCR Scandinavia licenszre következtetnék.
    https://www.facebook.com/raceroom/ph...type=1&theater
    #WelcomeHome = megint elb@ltáztunk valamit

    A viccet félretéve ha tippelhetek én is, szerintem elindítják a saját verseny szervereket.

  11. #1436
    Idézet Eredetileg Mediakönig írta Hozzászólás megtekintése
    #WelcomeHome = megint elb@ltáztunk valamit

    A viccet félretéve ha tippelhetek én is, szerintem elindítják a saját verseny szervereket.
    Mondjuk jobban belegondolva az új tartalmaknak ekkora feneket nem szoktak keríteni, szóval vagy tényleg valami új funkciót jelentenek be, vagy esetleg a tulajdonosi/vezetői struktúrában lesz jelentősebb változás. Azt most vettem észre, hogy az egyik producer szép csendben nemrég lelépett (Sonat Ozturk).

  12. #1437
    Idézet Eredetileg balage06 írta Hozzászólás megtekintése
    Mondjuk jobban belegondolva az új tartalmaknak ekkora feneket nem szoktak keríteni, szóval vagy tényleg valami új funkciót jelentenek be, vagy esetleg a tulajdonosi/vezetői struktúrában lesz jelentősebb változás. Azt most vettem észre, hogy az egyik producer szép csendben nemrég lelépett (Sonat Ozturk).
    Szerintem a vezetői/tulajdonosi változásnak se kerítenének ekkora feneket ha csak nem Bernie Ecclestone lépne Sonat Ozturk helyébe
    Nem kell sokat aludni, holnap kiderül.

  13. #1438

  14. #1439
    Idézet Eredetileg balage06 írta Hozzászólás megtekintése
    Hamarosan...

  15. #1440
    Idézet Eredetileg Mediakönig írta Hozzászólás megtekintése
    Hamarosan...
    Mondjuk a fórumon azt írták, hogy augusztus első hetében várható egy patch, aminek részeként egy új autó is megjelenik, de nem a GT3-asok közül. A videót elnézve simán lehet a kupás Porsche is.

    Egyébként továbbra sem csak új tartalmakon dolgoznak, itt van némi ízelítő a single player multiclassból és a ranking system jelenlegi tesztverziójáról (egyelőre utóbbi csak szöveges alapon ad visszajelzéseket, de nem ez lesz a végső formája):



    Szerk.: Áh nem, a stream alapján pont a BMW M235i lesz az.
    Utoljára módosította: balage06; 2017. 07. 23. 23:17.

  16. #1441
    Idézet Eredetileg balage06 írta Hozzászólás megtekintése
    Mondjuk a fórumon azt írták, hogy augusztus első hetében várható egy patch, aminek részeként egy új autó is megjelenik, de nem a GT3-asok közül. A videót elnézve simán lehet a kupás Porsche is.

    Egyébként továbbra sem csak új tartalmakon dolgoznak, itt van némi ízelítő a single player multiclassból és a ranking system jelenlegi tesztverziójáról (egyelőre utóbbi csak szöveges alapon ad visszajelzéseket, de nem ez lesz a végső formája):

    Szerk.: Áh nem, a stream alapján pont a BMW M235i lesz az.
    Igen, néztem én is tegnap


  17. #1442
    Nem tudom próbálta-e valaki mostanában a TT Cupot, de a júniusi patchben különösebb bejelentés nélkül frissítették a fizikáját az egyik VIP pilóta visszajelzései alapján, a kocsi eleje sokkal jobban betapad a kanyarokban, a hátulja viszont lényegesen idegesebb, szóval kevésbé újoncbaráttá vált, viszont ez a verzió szerintem a legjobb FWD élményt adja jelenleg a játékban.

  18. #1443
    Idézet Eredetileg balage06 írta Hozzászólás megtekintése
    Nem tudom próbálta-e valaki mostanában a TT Cupot, de a júniusi patchben különösebb bejelentés nélkül frissítették a fizikáját az egyik VIP pilóta visszajelzései alapján, a kocsi eleje sokkal jobban betapad a kanyarokban, a hátulja viszont lényegesen idegesebb, szóval kevésbé újoncbaráttá vált, viszont ez a verzió szerintem a legjobb FWD élményt adja jelenleg a játékban.
    Köszi a tippet, hogy mit próbáljak ki legközelebb A TT valóban bolondbiztos volt, amilyen a most kijött BMW M235i is. Azt próbáltam és kezdőknek tökéletes kis autó.
    A Formula 3-ast is tesztelgettem és fülig ért a szám a fizikájától. Mivel az Automobilista-ban és AC-ban is remek volt az F3-as mod, így kíváncsi voltam rá itt is. Nagyon tetszett, komoly kanyarsebességei vannak, de könnyen keresztbe is tud állni kigyorsításokon. Érezhetően rugózik, megvan az rfactor-os "gumideformálódás" érzet vele. Próbáltam vele a Hungaroringen menni egy 15 perces versenyt, de sajna az AI-k sokszori nekifutásra is elrontották a játékot. Azok még mindig úgy hülyék, ahogy vannak...

  19. #1444
    Ha már kipottyantam a szerdai DTM versenyről a Raceroom jóvoltából, akkor a kis BMW M235i Cup-ot próbáltam ki az Eurospedway Lausitzring-en. Nagyon barátságos és "alkalmi" partnernek tökéletes kocsi.

  20. #1445
    Nagy Gábor Versenyző ubipapa logója
    Csatlakozott
    2016. 06. 15.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    154
    Azt mondjátok, javítottak rajta? Mert a nyár elenén úgy lett cége a bajnokságnak, hogy soha többet R3E. Lehet még remény?

    Tapatalkkal küldve az én SM-G935F eszközömről

  21. #1446
    Idézet Eredetileg ubipapa írta Hozzászólás megtekintése
    Azt mondjátok, javítottak rajta? Mert a nyár elenén úgy lett cége a bajnokságnak, hogy soha többet R3E. Lehet még remény?l
    Beletuszkoltak egy olyat, hogy a szerveren beállítható, miszerint bizonyos ping-érték felett kivág a szerverről. Ez szerdán úgy működött a gyakorlatban, hogy engem a rajt előtt dobott ki, Zelfit még gyakorlás közben és talán másokat is. 200-as érték volt beállítva, mégis megtette, pedig bőven ez alatt szoktunk lenni. Valószínű, hogy ez a feature még némi finomítást igényel a részükről.

  22. #1447
    Dezső Tamás Versenyző dtom84 logója
    Csatlakozott
    2014. 01. 08.
    Város
    Búcsúszentlászló <-> BP
    Üzenetek
    2.804
    Idézet Eredetileg ubipapa írta Hozzászólás megtekintése
    Azt mondjátok, javítottak rajta? Mert a nyár elenén úgy lett cége a bajnokságnak, hogy soha többet R3E. Lehet még remény?

    Tapatalkkal küldve az én SM-G935F eszközömről
    Nálunk ilyet sose mondtunk, ősszel folytatódik a WTCC bajnokság.

  23. #1448
    Nagy Gábor Versenyző ubipapa logója
    Csatlakozott
    2016. 06. 15.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    154
    Bocs, azt tényleg nem ti mondtátok

    Tapatalkkal küldve az én SM-G935F eszközömről

  24. #1449
    Ha már mind az AC-ban, mind az Automobilista-ban remek volt a Formula 3-as mod, kíváncsi voltam a Raceroom-ban is erre. Itt is bevált nagyon. Elég jó tapadás, de azért el tudja hagyni magát a hátulja akár a Mansell-ben, akár a 11-esben, ha nem figyelünk és a sikán utáni kigyorsítás is tud izgalmakat okozni. Kicsit alul prezentált ez a kocsi az élvezeti értékéhez képest, szerintem.

  25. #1450
    Idézet Eredetileg balage06 írta Hozzászólás megtekintése
    Nem tudom próbálta-e valaki mostanában a TT Cupot, de a júniusi patchben különösebb bejelentés nélkül frissítették a fizikáját az egyik VIP pilóta visszajelzései alapján, a kocsi eleje sokkal jobban betapad a kanyarokban, a hátulja viszont lényegesen idegesebb, szóval kevésbé újoncbaráttá vált, viszont ez a verzió szerintem a legjobb FWD élményt adja jelenleg a játékban.
    Pár napja kipróbáltam Koreában, valóban izgágább lett. Nagy fékezések után hirtelen kanyarodáskor igencsak óvatosnak kell vele lenni:

Oldal: 58 / 70 ElsőElső ||| 8 48 54 55 56 57 58 59 60 61 62 68 ||| UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •