Oldal: 61 / 70 ElsőElső ||| 11 51 57 58 59 60 61 62 63 64 65 ||| UtolsóUtolsó
Találatok: 1.501 - 1.525 (1732 összesen)
  1. #1501
    És ezt se felejtsük ki a történésekből: "During the 2017 Esports WTCC season, several real WTCC drivers such as Yann Ehrlacher pushed our cars to the limit. Thanks to their detailed feedback, we managed to improve the physics of the 2016 and 2017 WTCC cars, with increased stability and drivability especially in fast corners. Try out the changes now!".
    Változtattak a fizikán, ami által nőtt a stabilitás és a vezethetőség, különösen a gyors kanyarokban. Érdemes lenne kipróbálni valami olyan pályán funrace keretében, ami necces volt ilyen szempontból. Mondjuk Salzburgring vagy Slovakiaring, de Spa-ban a Blanchimont vége is trükkös volt

  2. #1502
    Idézet Eredetileg Erikkonen írta Hozzászólás megtekintése
    Változtattak a fizikán, ami által nőtt a stabilitás és a vezethetőség, különösen a gyors kanyarokban.
    Zelfi kipróbálta Macau-ban és a kettes (Mandarin) kanyarban padlógázon 1-es szárnnyal simán elfordult

  3. #1503
    Idézet Eredetileg Mediakönig írta Hozzászólás megtekintése
    Zelfi kipróbálta Macau-ban és a kettes (Mandarin) kanyarban padlógázon 1-es szárnnyal simán elfordult
    Sínautót csináltak a kis hisztérikákból...

  4. #1504
    A Cayman GT4 fizikája is átesett valamilyen kozmetikázáson és csökkent a túlkormányzottság gázelvételnél, arra rá is fért a ráncfelvarrás, az egyszer biztos...

  5. #1505
    Idézet Eredetileg balage06 írta Hozzászólás megtekintése
    A Cayman GT4 fizikája is átesett valamilyen kozmetikázáson és csökkent a túlkormányzottság gázelvételnél, arra rá is fért a ráncfelvarrás, az egyszer biztos...
    Jaja, azt is néztem, csak még nem próbáltam. Valami vezethetetlen bénaság volt, az AC-s ikertesójához képest legalábbis biztosan. Majd csekkolom.

  6. #1506
    Idézet Eredetileg Erikkonen írta Hozzászólás megtekintése
    Jaja, azt is néztem, csak még nem próbáltam. Valami vezethetetlen bénaság volt, az AC-s ikertesójához képest legalábbis biztosan. Majd csekkolom.
    Tegnap este kipróbáltam a kis Cayman-t, sokat nem javult a véleményem róla. Kétségkívül vezethetőbb lett, de a segge még mindig borzasztóan hajlamos a kitörésre, bármit állítgattam, hogy ezt csökkentsem. Lehet vele körözni, de kétlem, hogy egy Porsche így viselkedne a valóságban. Ráadásul 1 skin van hozzá, szóval túl látványos versenyek sem futhatók vele...

  7. #1507
    Idézet Eredetileg Erikkonen írta Hozzászólás megtekintése
    Tegnap este kipróbáltam a kis Cayman-t, sokat nem javult a véleményem róla. Kétségkívül vezethetőbb lett, de a segge még mindig borzasztóan hajlamos a kitörésre, bármit állítgattam, hogy ezt csökkentsem. Lehet vele körözni, de kétlem, hogy egy Porsche így viselkedne a valóságban. Ráadásul 1 skin van hozzá, szóval túl látványos versenyek sem futhatók vele...
    Előbb-utóbb érkeznek a festések is, csak állítólag a RaceRoom üzleti modellje miatt a jóváhagyásuk egy elég hosszadalmas folyamat, mert szétküldik őket a valós versenyistállókhoz és szponzorokhoz is, ahol egy külső minőség-ellenőrzésen is átesnek és ennek során akár kérhetnek módosításokat is, a Porschéval meg úgy kötötték a szerződést, hogy már tavaly három modell megjelenik és a Caymannél kicsúsztak ezzel a folyamattal a határidőből.

    Csatolt képek Csatolt képek

  8. #1508
    Idézet Eredetileg balage06 írta Hozzászólás megtekintése
    Előbb-utóbb érkeznek a festések is, csak állítólag a RaceRoom üzleti modellje miatt a jóváhagyásuk egy elég hosszadalmas folyamat, mert szétküldik őket a valós versenyistállókhoz és szponzorokhoz is, ahol egy külső minőség-ellenőrzésen is átesnek és ennek során akár kérhetnek módosításokat is, a Porschéval meg úgy kötötték a szerződést, hogy már tavaly három modell megjelenik és a Caymannél kicsúsztak ezzel a folyamattal a határidőből.
    Hmm, ez a Cayman nagyon úgy tűnik, mintha valamit beletsuzkoltak volna a csomagba, hogy meglegyen a három. A két 911-es remek, de ez... Egyelőre no comment kategória.

  9. #1509
    Ne menjünk el szó nélkül az Eurospeedway Lausitzring most kijött GP vonalvezetése meleltt sem, ahogy Balázs is említette. Akinek megvolt a pályam ingyen megkapta a frissítéssel és ez egy kicsit hosszabb verzió, mint a korábban már használt. Mivel amúgy is DTM felkészülési időszak van, nyilván azzal kóstoltam meg:

  10. #1510
    Most, hogy nem olyan rég véget ért a WTCC bajnokság, a Raceroom javított a fizikán. Talán jobb is, hogy nem közben történt. Kipróbáltam, a legutolsó ehlyszínen, Imola-ban futottam egy 5 körös versenyt vele, meg persze Practice-t. Az a kis fizikaátdolgozás eléggé szignifikánsan változtatott a kocsin, legalábbis a Chevy esetében. 8-as szárny mellett volt a régi fizikával biztonságos az első sikán előtti féktáv, főként szélárnyékban. Most 2-essel tök stabil vol, nem érdekelte, hogyan rángatom, teszem a rázókövekre. Mintha más kocsi volna, semmi idegesség és kiszámíthatatlanság. Talán kicsit túl szelíd is lett, de az biztos, hogy így sokkal keményebb csatákat lehet vívni vele.

  11. #1511
    Én versenyeztem velük csütörtökön, szerintem ez már a ló túloldala megint...

  12. #1512
    Idézet Eredetileg balage06 írta Hozzászólás megtekintése
    Én versenyeztem velük csütörtökön, szerintem ez már a ló túloldala megint...
    Volt egy ilyen sejtésem nekem is. 2-as szárnnyal nemigen tudtam kibillenteni az egyensúlyából. Így mindenki 1-essel menne. A célszerű az volna, ha 5-ös alatt valóban elkezdene egyre izgágábbá válni.

  13. #1513
    Van valakinek tippje? Ennyiből én leginkább Jerezre voksolnék
    https://twitter.com/raceroom/status/963037930385264640

    Szerk: Vagy épp Okayama... kicsit magas az a hegy Jereznek
    https://media-cdn.tripadvisor.com/me...5c/caption.jpg
    Utoljára módosította: balage06; 2018. 02. 12. 18:59.

  14. #1514
    Idézet Eredetileg balage06 írta Hozzászólás megtekintése
    Van valakinek tippje? Ennyiből én leginkább Jerezre voksolnék
    https://twitter.com/raceroom/status/963037930385264640

    Szerk: Vagy épp Okayama... kicsit magas az a hegy Jereznek
    https://media-cdn.tripadvisor.com/me...5c/caption.jpg
    D.Tomi szerint egy újabb svéd pálya

    De Okayama jó tippnek tűnik.
    Utoljára módosította: Mediakönig; 2018. 02. 12. 19:29.

  15. #1515
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.039
    Pálmafa, úgyhogy nemhiszem hogy svéd.

  16. #1516
    Mondjuk a pálmafák Okayamára se jellemzők, szóval még Zhuhai is esélyes lehet, a régi SimBines kapcsolat ott is megvan, de majd meglátjuk


  17. #1517
    Idézet Eredetileg Kettel írta Hozzászólás megtekintése
    Pálmafa, úgyhogy nemhiszem hogy svéd.
    Csak vicc volt

    Idézet Eredetileg balage06 írta Hozzászólás megtekintése
    Mondjuk a pálmafák Okayamára se jellemzők, szóval még Zhuhai is esélyes lehet, a régi SimBines kapcsolat ott is megvan, de majd meglátjuk
    Bebarangoltam én is Okayama-t a google maps-en és nem találtam pálmafát

  18. #1518
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.039
    Akartok vadat? Motegi!

    Kék-fehér.
    Hegyek.
    Döntött kanyar, oválizé.

  19. #1519
    Idézet Eredetileg Kettel írta Hozzászólás megtekintése
    Akartok vadat? Motegi!

    Kék-fehér.
    Hegyek.
    Döntött kanyar, oválizé.
    Az jó lenne! Egy újabb WTCC-s pálya a kínálatban.

  20. #1520
    Viszont tényleg Zhuhai lesz Nem azt mondom, hogy ez volt a legérdekesebb pálya GTR2-ben, de szerintem GT-hez nem is rossz

    Csatolt képek Csatolt képek

  21. #1521
    Nem rossz az a pálya. Nemrég próbáltam rf2-vel egy WTCC-s BMW 320si-vel, tetszett.

  22. #1522
    A napokban kipróbáltam a kis Tatuus F4-est is Brands Hatch Indy változatán. Nagyon kellemes és barátságos gép, amivel jót lehet küzdeni.

  23. #1523
    Sziasztok!

    Ma elindult a SimRacingSystemen több RaceRoom bajnokság is, amiken részt fogok venni és streamelni is fogom az alábbi linken, ha valakit érdekel esetleg.

    https://www.twitch.tv/nandoracing

  24. #1524
    És akkor egy remek oldschool DTM futam Zolder-ben a Sim Racing System szervezésében. Zelfi és Szalai Tibi is nevezett, de végül nem találkoztunk a split-ben. A verseny tanulságos volt és megmutatta újfent, el kell menni a célig, mert bármi megeshet

    Egy kis taktikai magyarázat hozzá, talán pár kevésbé tapasztalt versenyzőnek segíthet:
    http://szimversenyzes.hu/2018/02/25/...older-ben-srs/

  25. #1525
    Nem rossz ez a Zuhaj GT autókkal


Oldal: 61 / 70 ElsőElső ||| 11 51 57 58 59 60 61 62 63 64 65 ||| UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •