Oldal: 53 / 70 ElsőElső ||| 3 43 49 50 51 52 53 54 55 56 57 63 ||| UtolsóUtolsó
Találatok: 1.301 - 1.325 (1732 összesen)
  1. #1301
    Varga Ákos Versenyző Varga Ákos logója
    Csatlakozott
    2013. 01. 13.
    Város
    Mosonmagyaróvár
    Üzenetek
    709
    Idézet Eredetileg Mediakönig írta Hozzászólás megtekintése
    A R3E újabb hozadéka, hogy a megváltozott API miatt nem működnek a dashboard progik sem. A jó hír, hogy akik a Stefan Mizzi féle ProRacing Web Dashboard-ot használják abból létezik egy béta verzió ami működik Innen tudjátok letölteni: http://dash.proracing.club/downloads/ProracingInstaller_v1.6.1.27_x64_Beta.exe
    Köszi!

    "If Honda does not race, there is no Honda." - Soichiro Honda

  2. #1302
    Dezső Tamás Versenyző dtom84 logója
    Csatlakozott
    2014. 01. 08.
    Város
    Búcsúszentlászló <-> BP
    Üzenetek
    2.804
    Lehet izgulni, frissül a RaceRoom
    Another small game update is on its way!
    Including:
    - Potential fix for disappearing cars in Multiplayer
    - Race 2 / 3 now working in Multiplayer
    - Rule presets fixed in Singleplayer
    - Hungaroring improved track surface
    - Bathurst new TV cameras
    - more bugfixes

  3. #1303
    Zelfel Tamás Versenyző Zelfel Tamás logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 20.
    Város
    Szekszárd
    Üzenetek
    2.358
    Idézet Eredetileg dtom84 írta Hozzászólás megtekintése
    Lehet izgulni, frissül a RaceRoom
    Another small game update is on its way!
    Including:
    - Potential fix for disappearing cars in Multiplayer
    - Race 2 / 3 now working in Multiplayer
    - Rule presets fixed in Singleplayer
    - Hungaroring improved track surface
    - Bathurst new TV cameras
    - more bugfixes
    Ajajj! Akkor két - három napig megint nem játszunk mi?
    "Jobb lábam a gázon, a bal lábam a jobbon"

  4. #1304
    Idézet Eredetileg Zelfel Tamás írta Hozzászólás megtekintése
    Ajajj! Akkor két - három napig megint nem játszunk mi?
    De, a KTM X-BOW pack az biztos működik

  5. #1305
    Idézet Eredetileg Mediakönig írta Hozzászólás megtekintése
    De, a KTM X-BOW pack az biztos működik
    És milyen borsos ára van. Megéri legalább? Még nem volt időm kipróbálni.

  6. #1306
    Idézet Eredetileg balage06 írta Hozzászólás megtekintése
    És milyen borsos ára van. Megéri legalább? Még nem volt időm kipróbálni.
    3,5 euro nem egy óriási összeg, de éjféltől már csak a fele.

  7. #1307
    Idézet Eredetileg Mediakönig írta Hozzászólás megtekintése
    3,5 euro nem egy óriási összeg, de éjféltől már csak a fele.
    Elkérik érte a másfélszeresét annak, amennyit a patch előtt egy ilyen kaliberű járgányért fizetni kellett. De a felével kiegyezek.

  8. #1308
    Dezső Tamás Versenyző dtom84 logója
    Csatlakozott
    2014. 01. 08.
    Város
    Búcsúszentlászló <-> BP
    Üzenetek
    2.804
    Idézet Eredetileg balage06 írta Hozzászólás megtekintése
    Elkérik érte a másfélszeresét annak, amennyit a patch előtt egy ilyen kaliberű járgányért fizetni kellett. De a felével kiegyezek.
    Vagy szándékosan felárazták BF akció előtt


  9. #1309
    Tök mindegy nekem. Amíg nem oldják meg a multiplayer gondokat, nálam "zárolva van a számlájuk". Kár, hogy ott van majdnem 2000 VRP a bukszában, hogy hátha kell...

  10. #1310
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg Erikkonen írta Hozzászólás megtekintése
    Amíg nem oldják meg a multiplayer gondokat, nálam "zárolva van a számlájuk". Kár, hogy ott van majdnem 2000 VRP a bukszában, hogy hátha kell...
    Az a lóvé már náluk van, nekik édes mindegy, hogy beváltod-e..
    Utoljára módosította: neilszab; 2016. 11. 25. 13:07.

  11. #1311
    hahahahah ezek az idiotak updatoznak" hahahah ma 503 -at fognak arulni a ' NAGY -penteken"...szerintem a java visssza ment a SIMBIN -hez ,s valami gyokerek maradtak a sector3 -nal....

  12. #1312
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Az a lóvé már náluk van, nekik édes mindegy, hogy beváltod-e..
    Tudom, de nem fogok addig megvenni olyasmit, amit egyébként megvennék. Ergo később nem fogok újabb csomag VRP-t venni, mert megmarad ez a feltétlenül kellő cuccokra

  13. #1313
    Én tegnapelőtt megvettem a prémium pakkot 7800 pont körül és örültem mint majom a barkának(86% kedvezmény)
    Erre tegnap, amikor ismét felmentem nézelődni a store-ba, ugyanezt a pakkot 299 pontért láttam! Ez lehetséges? Esetleg más találkozott vele?
    Tegnap 99% kedvezmény volt rajta.
    A LEGIZGALMASABB EGYENES ÚT A KANYAR

  14. #1314
    Idézet Eredetileg Majorostomy írta Hozzászólás megtekintése
    Én tegnapelőtt megvettem a prémium pakkot 7800 pont körül és örültem mint majom a barkának(86% kedvezmény)
    Erre tegnap, amikor ismét felmentem nézelődni a store-ba, ugyanezt a pakkot 299 pontért láttam! Ez lehetséges? Esetleg más találkozott vele?
    Tegnap 99% kedvezmény volt rajta.
    Ha neked már megvan mondjuk valami belőle, azt elvileg levonja az árából és úgy mutatja. Valószínűleg itt is valami ilyesmi lehet. Talán kijelentkezve nem ugyanazt mutatná neked sem.

  15. #1315
    Idézet Eredetileg Majorostomy írta Hozzászólás megtekintése
    Én tegnapelőtt megvettem a prémium pakkot 7800 pont körül és örültem mint majom a barkának(86% kedvezmény)
    Erre tegnap, amikor ismét felmentem nézelődni a store-ba, ugyanezt a pakkot 299 pontért láttam! Ez lehetséges? Esetleg más találkozott vele?
    Tegnap 99% kedvezmény volt rajta.
    Az valami bug lehet, elvileg minden pakkot csak egyszer lehetne megvenni. Lehet azóta került be pár festés, vagy ilyesmi, nekem is néhány olyan pakkra 100%-os akciót ír, amit már megvettem korábban. És akkor egyes béta teszterek képtelenek leszállni a magas lóról, hogy ők milyen keményen dolgoznak, de ilyen problémák észrevétlenül maradnak.

  16. #1316
    Idézet Eredetileg Majorostomy írta Hozzászólás megtekintése
    Én tegnapelőtt megvettem a prémium pakkot 7800 pont körül és örültem mint majom a barkának(86% kedvezmény)
    Erre tegnap, amikor ismét felmentem nézelődni a store-ba, ugyanezt a pakkot 299 pontért láttam! Ez lehetséges? Esetleg más találkozott vele?
    Tegnap 99% kedvezmény volt rajta.
    Nem utána jött ki a KTM?

  17. #1317
    Idézet Eredetileg balage06 írta Hozzászólás megtekintése
    Az valami bug lehet, elvileg minden pakkot csak egyszer lehetne megvenni. Lehet azóta került be pár festés, vagy ilyesmi, nekem is néhány olyan pakkra 100%-os akciót ír, amit már megvettem korábban. És akkor egyes béta teszterek képtelenek leszállni a magas lóról, hogy ők milyen keményen dolgoznak, de ilyen problémák észrevétlenül maradnak.
    Tegnapelőtt óta van Ktm. Azzal valószínűleg nem rendelkezel, ezért láthatod ismét aktívnak a fullos pakkot.

  18. #1318
    Illés Imre Versenyző
    Csatlakozott
    2016. 02. 17.
    Város
    Bp
    Üzenetek
    439
    Idézet Eredetileg 1m1 írta Hozzászólás megtekintése
    Ez a szemétláda raceroom a legutóbbi frissítés óta nektek sem hajlandó a háttérben maradni? Ennek megírása közben kb. 4x kellett visszaváltanom
    Esetleg vki tudná jelezni a fejlesztőknek, hogy ez így annyira nem cool? Már 9x... áááááááááááááááááááááááááááá...
    Rájöttem mi a probléma oka: a legutóbbi frissítés óta nem működik a ledes kijező (slimax driveres)gondolom az api módosítás miatt, emiatt ma el sem indítottam, és lám, a háttérben is marad, ha átlépek másik alkalmazásra...

  19. #1319
    Elvileg a mai patch kikapcsolta ideiglenesen multiban a P2P kommunikációt az eltűnések miatt. Most kéne szénné tesztelni, hogy változik-e valami.

  20. #1320
    Zelfel Tamás Versenyző Zelfel Tamás logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 20.
    Város
    Szekszárd
    Üzenetek
    2.358
    Idézet Eredetileg balage06 írta Hozzászólás megtekintése
    Elvileg a mai patch kikapcsolta ideiglenesen multiban a P2P kommunikációt az eltűnések miatt. Most kéne szénné tesztelni, hogy változik-e valami.
    akkor teszteljünk,én benne vagyok
    "Jobb lábam a gázon, a bal lábam a jobbon"

  21. #1321
    Zelfel Tamás Versenyző Zelfel Tamás logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 20.
    Város
    Szekszárd
    Üzenetek
    2.358
    Voltam fent public szerveren és nem láttam villogást pedig voltak 200-feletti pingek rendesen,voltunk vagy 20-an a szerveren.Vibrálást és szellemautókat láttam.Viszont amikor belépett valaki volt olyan hogy 2mp kifagyott a kép
    Szerver elhagyásnál nem volt lagg!
    Ezek szigorúan első benyomások csak!Nem kell kézpénznek venni!
    "Jobb lábam a gázon, a bal lábam a jobbon"

  22. #1322
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.050
    Asszem ezmég nem volt itt. Most futottam bele másodszor. Elég hatásvadász videó.

  23. #1323
    Az Assetto Corsa mellett a RaceRoom DLC-k is akciósak a Steamen. A régebbieket egész jó áron lehet megvenni!

  24. #1324
    Csak engem zavar egyébként, hogy RaceRoomban értékes nyeremények esetén is érvényes egy ilyen kör?
    https://www.facebook.com/raceroom/po...05049266180353

    Nem az irigység beszél belőlem, mert valószínűleg még ha így mennék akkor is bőven le lennék maradva az élmenő németekhez képest, de szerintem ez akkor is rossz példát mutat bárkinek, aki szeretne belépni a szimulátorozás világába, hogy az ilyen "ott vágok és szélesítek, ahol csak lehet" hozzáállást nemhogy elnézik, de még Thrustmaster kormánnyal is honorálják.

  25. #1325
    Idézet Eredetileg balage06 írta Hozzászólás megtekintése
    Csak engem zavar egyébként, hogy RaceRoomban értékes nyeremények esetén is érvényes egy ilyen kör?
    https://www.facebook.com/raceroom/po...05049266180353

    Nem az irigység beszél belőlem, mert valószínűleg még ha így mennék akkor is bőven le lennék maradva az élmenő németekhez képest, de szerintem ez akkor is rossz példát mutat bárkinek, aki szeretne belépni a szimulátorozás világába, hogy az ilyen "ott vágok és szélesítek, ahol csak lehet" hozzáállást nemhogy elnézik, de még Thrustmaster kormánnyal is honorálják.
    Hmm, megegyezés kérdése. Ha a program ezt még nem bünteti, ki fogják használni az emberek. Aki nem ezt teszi, hátrányba kerül és mivel ez verseny, kizárt dolog, hogy ne élnének a lehetőséggel. Egyébként pont ez van a VSR-nél is. Ott is átlépheted a fehér vonalat, csak a műfűről ne lógj le. Pont, ahogy itt is vezet az illető.
    Nekem sem tetszik, de ha ezt fogadják el szabályként, vagy te is így mész, vagy hátrányt szenvedsz.

Oldal: 53 / 70 ElsőElső ||| 3 43 49 50 51 52 53 54 55 56 57 63 ||| UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •