Oldal: 30 / 70 ElsőElső ||| 20 26 27 28 29 30 31 32 33 34 40 ||| UtolsóUtolsó
Találatok: 726 - 750 (1732 összesen)
  1. #726

  2. #727
    Szabó Szilárd Versenyző Sziszka logója
    Csatlakozott
    2007. 10. 24.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    5.322
    Idézet Eredetileg Bágyi Tibor írta Hozzászólás megtekintése
    háát..zolder híres a vágásról...
    A tó lecsapolásáról nem a békák véleményét kell kérni!

  3. #728
    Idézet Eredetileg Sziszka írta Hozzászólás megtekintése
    háát..zolder híres a vágásról...
    Akkor próbálj meg elérni legalább valamilyen időt..vágással sem lesz gond, mert állításod szerint híresen lehet vágni Zolderben a pályát.
    GTR dediszerveren Portimao futamon is ultraszar időt futottam (get real beállításokkal) wtcc versenyen, mert nem tudtam vágni, kérdezd meg a résztvevőket, milyen időt futottam és versenyen hol végeztem..
    Ne az észt osszad, hanem teljesíts, mutasd meg Te mire vagy képes, lássa mindenki az eredményed a Zolder-i pályán (még van 3 heted).
    Audi 2.2T 20V sor 5 Turbo Quattro

  4. #729
    Szabó Szilárd Versenyző Sziszka logója
    Csatlakozott
    2007. 10. 24.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    5.322
    Idézet Eredetileg Bágyi Tibor írta Hozzászólás megtekintése
    Akkor próbálj meg elérni legalább valamilyen időt..vágással sem lesz gond, mert állításod szerint híresen lehet vágni Zolderben a pályát.
    GTR dediszerveren Portimao futamon is ultraszar időt futottam (get real beállításokkal) wtcc versenyen, mert nem tudtam vágni, kérdezd meg a résztvevőket, milyen időt futottam és versenyen hol végeztem..
    Ne az észt osszad, hanem teljesíts, mutasd meg Te mire vagy képes, lássa mindenki az eredményed a Zolder-i pályán (még van 3 heted).
    van annak is oka hogy nem találod az időimet... (mert nme érdekel, mint ahogy egyelőre ez az egész raceroom sem, mert szerintem szar.. (és ez magánvélemény)
    amúgy meg...ha egyszer előálltál a szénné vágott sz@roddal melledet döngetve, ne csodálkozz hogy mindig megkapod
    A tó lecsapolásáról nem a békák véleményét kell kérni!

  5. #730
    Idézet Eredetileg Sziszka írta Hozzászólás megtekintése
    van annak is oka hogy nem találod az időimet... (mert nme érdekel, mint ahogy egyelőre ez az egész raceroom sem, mert szerintem szar.. (és ez magánvélemény)
    amúgy meg...ha egyszer előálltál a szénné vágott sz@roddal melledet döngetve, ne csodálkozz hogy mindig megkapod
    Értem, szóval lefikázod, kritizálod a másik eredményét, de nem tudsz felmutatni egy épkézláb időt sem.
    "Ne csak beszélj az útról, hanem járj is rajta!!", mert ha nem teszed hiteltelen az amit írsz!!
    Azon csodálkozom, hogy olyanok próbálják fikázni a teljesítményemet, akik a ranglistákon sehol nincsenek, nekik ez a játék "szar" (általad fogalmazva), nem játszanak vele.
    Úgy gondolom ezek után, hogy nem az én teljesítményemmel van probléma, hanem a Sajátoddal, ami eddig "0"

    Rosszul esik látni a másik eredményét és ezt nem tudod teljesíteni, valószínűleg rossz érzés lehet. Ne csüggedj, sok gyakorlás és egy pici tehetség kérdése...
    Audi 2.2T 20V sor 5 Turbo Quattro

  6. #731
    Idézet Eredetileg Bágyi Tibor írta Hozzászólás megtekintése
    Értem, szóval lefikázod, kritizálod a másik eredményét, de nem tudsz felmutatni egy épkézláb időt sem...


    Csavarjunk egyet a dolgon. Mi lenne, ha te tennél fel olyan videó(ka)t amin szabályos kört futsz és úgy végzel a ranglisták elején? Végül is te akarsz valamit bizonyítani...
    „A versenyzés, az élet. Ami előtte vagy utána történik, várakozás.”

  7. #732
    Idézet Eredetileg dingo írta Hozzászólás megtekintése
    Csavarjunk egyet a dolgon. Mi lenne, ha te tennél fel olyan videó(ka)t amin szabályos kört futsz és úgy végzel a ranglisták elején? Végül is te akarsz valamit bizonyítani...
    Már bizonyítottam Mr. fehérvonal, Te pedig még mindig nem..még Portimao-n sem
    Audi 2.2T 20V sor 5 Turbo Quattro

  8. #733
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388
    Srácok muszáj ezt?
    Olyan mint ha vmi ovisok közti "beszélgetésbe" csöppennék bele elhaladva a homokozó mellett


    Tibi, örülünk, hogy élvezed a RaceRoom-ot és hogy szép eredményeket érsz el, de azok a posztjaid amik csak abban merülnek ki, hogy itt meg itt hányadik lettél, azok nem feltétlenül fognak szimpátiát kelteni, mert öncélúak. Tegyél hozzá mondjuk egy-egy setup-ot, hogy a többiek számára is értékes legyen a hozzászólásod.

    Srácok, arról meg nem Tibi tehet, hogy ezeken a competition cuccokon így lehet vágni, ez a készítők hibája. Minden versenyben alapszabály, hogy amit nem tilos azt szabad... ha az lenne a célom, hogy felkerüljek a Leaderboard tetejére, akkor én is kihasználnám a rendszer adta lehetőségeket, szimplán alkalmazkodnék a helyi viszonyokhoz. Természetesen ha mi indítunk valamilyen komolyabb megmérettetést, ott a pályahasználat szigorúan szabályozva lesz és feltételezem, ha Tibi is jön ezekre, akkor Ő meg ezekhez fog majd alkalmazkodni.


    Nem hiszem, hogy érdemel több szót ez a téma, inkább gyertek ma este körözni: R3E FunRace: WTCC - Hungaroring
    Utoljára módosította: neilszab; 2015. 06. 07. 11:03.

  9. #734
    Idézet Eredetileg Bágyi Tibor írta Hozzászólás megtekintése
    Már bizonyítottam Mr. fehérvonal, Te pedig még mindig nem..még Portimao-n sem
    Na ugye, akkor nem tartana semeddig feltenni olyan videót, amin nem lehet fogást találni.
    Segíts már légyszi... mit állítottam, amit nekem feltétlenül bizonyítanom kellene?

    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Srácok muszáj ezt? ...
    Igazából nem.
    Utoljára módosította: dingo; 2015. 06. 07. 11:48.

  10. #735
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Srácok muszáj ezt?
    Olyan mint ha vmi ovisok közti "beszélgetésbe" csöppennék bele elhaladva a homokozó mellett


    Tibi, örülünk, hogy élvezed a RaceRoom-ot és hogy szép eredményeket érsz el, de azok a posztjaid amik csak abban merülnek ki, hogy itt meg itt hányadik lettél, azok nem feltétlenül fognak szimpátiát kelteni, mert öncélúak. Tegyél hozzá mondjuk egy-egy setup-ot, hogy a többiek számára is értékes legyen a hozzászólásod.

    Srácok, arról meg nem Tibi tehet, hogy ezeken a competition cuccokon így lehet vágni, ez a készítők hibája. Minden versenyben alapszabály, hogy amit nem tilos azt szabad... ha az lenne a célom, hogy felkerüljek a Leaderboard tetejére, akkor én is kihasználnám a rendszer adta lehetőségeket, szimplán alkalmazkodnék a helyi viszonyokhoz. Természetesen ha mi indítunk valamilyen komolyabb megmérettetést, ott a pályahasználat szigorúan szabályozva lesz és feltételezem, ha Tibi is jön ezekre, akkor Ő meg ezekhez fog majd alkalmazkodni.


    Nem hiszem, hogy érdemel több szót ez a téma, inkább gyertek ma este körözni: R3E FunRace: WTCC - Hungaroring
    Nincs setup, mert amatőr fokozatom versenyzem a competitionben.
    Nézd vissza az első dediszerveres versenyeteket Portimao-n és számold meg, hányszor hagytam el a fehér vonalat 4 kerékkel. Időmérőn is megnézheted, és ugye nem amatőr fokozaton ment a téma, hanem get real-on.
    Kihívás miatt linkelem az eredményeket, hátha lesz olyan Magyar, akivel lehet versenyezni, de ennek ellenére csak a savat öntögetik azok, akik nem is nyomják a játékkal.
    peace
    Audi 2.2T 20V sor 5 Turbo Quattro

  11. #736
    Idézet Eredetileg Bágyi Tibor írta Hozzászólás megtekintése
    Már bizonyítottam Mr. fehérvonal, Te pedig még mindig nem..még Portimao-n sem





  12. #737
    Ozsváth Zoltán Versenyző ozoli78 logója
    Csatlakozott
    2013. 01. 28.
    Város
    Örményes
    Üzenetek
    368
    Idézet Eredetileg Sziszka írta Hozzászólás megtekintése
    háát..zolder híres a vágásról...
    pont ezt egy adminisztrátornak kell?

  13. #738
    Szabó Szilárd Versenyző Sziszka logója
    Csatlakozott
    2007. 10. 24.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    5.322
    Idézet Eredetileg ozoli78 írta Hozzászólás megtekintése
    pont ezt egy adminisztrátornak kell?
    nemtom láttad-e hogy azt írtam "magánvélemény"

    és bocsássátok már meg , de egy adminisztrátornak nem lehet véleménye????

    ha meg a pálya miatt mondod...hát azt meg adminisztrátorként is vállalom hogy eddig minden szimulátorban egy szénné vágós pálya volt amit állandóan félve raktunk be naptárba....
    A tó lecsapolásáról nem a békák véleményét kell kérni!

  14. #739
    Ozsváth Zoltán Versenyző ozoli78 logója
    Csatlakozott
    2013. 01. 28.
    Város
    Örményes
    Üzenetek
    368
    Idézet Eredetileg Sziszka írta Hozzászólás megtekintése
    nemtom láttad-e hogy azt írtam "magánvélemény"

    és bocsássátok már meg , de egy adminisztrátornak nem lehet véleménye????

    ha meg a pálya miatt mondod...hát azt meg adminisztrátorként is vállalom hogy eddig minden szimulátorban egy szénné vágós pálya volt amit állandóan félve raktunk be naptárba....
    A beszologatásra mondtam nem hinném hogy egy adminnak ez volna a dolga
    persze oda lehet irni hogy magán de ezzrl is csak a feszkot csinálod
    a test futamot Tibi nyerte meg es hidd el nem lehetett vágni mert bua t kapsz

    ha jol veszem ki akkor te nem is mentél még R3e vel?

  15. #740
    Varga Balázs Versenyző Cerdoblaise logója
    Csatlakozott
    2012. 12. 18.
    Város
    Mosonmagyaróvár
    Üzenetek
    1.255
    Egy kis plusz állítási lehetőség G25/27-hez! (by Alexease: sg.hu)

    "Erdemes meg atnezni az elmentett ControlSet-et is (c:\Users\TE_NEVED\Documents\My Games\SimBin\RaceRoom Racing Experience\UserData\ControlSet\): *.rcs

    Van 1-2 amit (meg:P) nem lehet allitani menukbol, bar mostmar a lenyegesebbek bent vannak. Pl.:

    - Steer Ratio Speed="0.0" // ez lassu temponal noveli a kormanyszoget, alapbol be van allitva, erdemes nullazni, bar nem veszes
    - Speed Sensitive Steering="0.0" // ezt menubol is lehet, de biztos ami biztos
    - FFB steer force exponent="0.75" // ez az FFB erok linearitasa, alapbol 1.0 (linearis), alacsonyabb szammal erzekenyebb (kissebb a "hintazasa")
    - FFB steer force front grip exponent="1.0" // az elso kerekek tapadas vesztesekrol csokkenti az FFB erot, kissebb szamnal kevesbe
    - FFB steer force rear grip exponent="1.0" // a hatso kerekek tapadas vesztesekrol csokkenti az FFB erot, kissebb szamnal kevesbe
    (Az elozo ketto aranyaval talan erdemes kiserletezni, bar csodat nem tesz)
    - FFB steer update thresh="0.01" // az FFB erok frissitese, igy 100Hz, alapbol talan 25Hz (az AC 333Hz, a tobbiek meg tobb)

    Elvileg az elmentett set-et betoltesnel behuzza/frissiti, de azert erdemes a progiban ujratolteni (kivalasztani egy masikat, aztan a sajat mentest)."


    "Ismet teszteltem 1-2 beallitast, igy meg egy kis adalek.

    Az FFB ero szamitasnal lehet allitani mennyit szamitson az ossz FFB ero szamitasanal az kerekek tapadasa.

    - FFB steer force grip weight="1.0" // az kerekek tapadasanak "beszamitasa" az erokbe, ez az alap, jo ez igy, az egyik lenyeges cucc
    - FFB steer force front grip exponent="1.0" // az elso kerekek "aranya/szorzoja", ez is alap, ez is jo

    Es ami "problemas" es amitol (sokkal) "jobb" lesz:

    FFB steer force rear grip exponent="0.25" // ez a hatso kerekek tapadasanak az "aranya/szorzoja", ami alapbol 1.0, ami kicsit gazos, mert hiaba csuszik (alul/tul kormanyzas) vagy forog (elsokerekes diffi) meg az elso kerek, nem erezni semmit, mert ez a hatso tapadas "visszahozza", mindenkeppen erdemes lejebb huzni!

    Kiserletezgeteshez
    A sajat elmentett profilt (c:\Users\TE_NEVED\Documents\My Games\SimBin\RaceRoom Racing Experience\UserData\ControlSet\*.rcs) inditasnal huzza be a program, futas kozben nem modosithato. A ki- es belepegetes idorablo, es a bellitasok kulonbsegei sem erezhetok a "tobb perces" huza-vona miatt.

    Igy erdemes tobszorozni az elmentett beallitast, atnevezve a file-t es BELUL az elso sorban a "NAME=" reszt!
    Pl.: ha az alap: paddle.rcs, akkor lehet (a file nev es belul a name resz is!) paddle_reargrip_075.rcs, paddle_reargrip_050.rcs vagy paddle_reargrip_025.rcs stb. Persze, abban a file-ban az erteket is at ell irniDD

    Igy a jatekban, az autoban ulve a palyan, harom kattintassal ki lehet cserelni a profilt, azonnal erezni a valtozast."
    Ha úgy érzed, ura vagy a helyzetnek, akkor ez csak azt jelenti, hogy nem vagy elég gyors.

  16. #741
    Én még új vagyok itt és nyilván semmi beleszólási jogom nincs semmibe de srácok pont ezért jöttem el konzolról mert ott is ez a szájkarate ment mindig.

    Nem kell itt vitázni főleg úgy,hogy felnőtt emberek vagyunk.

    Csak élvezni kell a játékot korrekt módon a szabályokat betartva,van aki jobb van aki nem ez van

  17. #742
    Idézet Eredetileg Cerdoblaise írta Hozzászólás megtekintése
    ...
    Próbáltad, van értelme piszmogni vele vagy inkább a placebó hatás? Esetleg izlés kérdése?

  18. #743
    az a fura, hogy a seat sosem tetszett a race07ben, de itt meg nagyon bejön. a hangja és a vezethetősége ennek tetszik leginkább. viszont nehezebb szépen határon menni ezekkel a kocsikkal. lehet azért mert turbósok, vagy teljesen más a fizikai együttható...no meg a kormányzást sem olyan könnyű megszokni/belőni, ami fura még.

  19. #744
    Dezső Tamás Versenyző dtom84 logója
    Csatlakozott
    2014. 01. 08.
    Város
    Búcsúszentlászló <-> BP
    Üzenetek
    2.804
    "Shanghai will be released tomorrow, with the FIA WTCC 2014 car pack following later this week!" Sector3 FB oldaláról.
    + ingame videó: https://youtu.be/cXRqM9dOQqI?list=UU...2KL4R1Fl4QH7-g

  20. #745
    Takács Gyula Versenyző Taky logója
    Csatlakozott
    2006. 09. 22.
    Város
    Győr-Székesfehérvár
    Üzenetek
    2.026
    Vannak még olyan hot-lap versenyek, ahol VRP-t lehet nyerni?
    Hol kell ezeket keresni?

  21. #746
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.050
    Idézet Eredetileg Taky írta Hozzászólás megtekintése
    Vannak még olyan hot-lap versenyek, ahol VRP-t lehet nyerni?
    Hol kell ezeket keresni?
    http://game.raceroom.com/competitions/
    De csalókás, mert általában ahol vrp-t lehet nyerni oda kell is valamilyen (újabb) kontent.

  22. #747
    Takács Gyula Versenyző Taky logója
    Csatlakozott
    2006. 09. 22.
    Város
    Győr-Székesfehérvár
    Üzenetek
    2.026
    Idézet Eredetileg Kettel írta Hozzászólás megtekintése
    http://game.raceroom.com/competitions/
    De csalókás, mert általában ahol vrp-t lehet nyerni oda kell is valamilyen (újabb) kontent.
    Köszi!

  23. #748
    Verpelethy Jozsef Versenyző prost logója
    Csatlakozott
    2006. 07. 22.
    Város
    Kecskemét
    Üzenetek
    1.473
    Idézet Eredetileg Kettel írta Hozzászólás megtekintése
    http://game.raceroom.com/competitions/
    De csalókás, mert általában ahol vrp-t lehet nyerni oda kell is valamilyen (újabb) kontent.
    Ezért volt kihagyhatatlan az év eleji fanatec verseny, mert 2014-es adac-ot lehetett nyerni vele (csak az első 50-ben kellett benne lenni). Az abban levő pályák miatt így potom pénzért megvehető volt a DTM2013, azzal meg lehetett nyerni komplett 2014-est.

  24. #749
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.050
    Idézet Eredetileg prost írta Hozzászólás megtekintése
    Ezért volt kihagyhatatlan az év eleji fanatec verseny, mert 2014-es adac-ot lehetett nyerni vele (csak az első 50-ben kellett benne lenni). Az abban levő pályák miatt így potom pénzért megvehető volt a DTM2013, azzal meg lehetett nyerni komplett 2014-est.
    Ihgen, volt már olyan hogy elkezdtem kalkulálni, hogyha ezt megveszem, és az első X-be bejutok, akkor kapok Y-t, amivel még egy másik competitions-ben is elindulhatok, ami Z napig fog még tartani, amiben ha ismét sikerülne legalább a W helyet megcsiipnem, akkor jajdejó, kábé mindent ajándékba kapnék. Láncreakció. Csakhát ehhez nagyon rákellett volna feküdni a témára

  25. #750
    Hegyi Zsolt Versenyző Hezso logója
    Csatlakozott
    2013. 09. 04.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    791
    Sajnos úgy tudom vége a jó világnak, mert minden competitionsban már csak az első tiznek adnak vrp-t, ugyhogy az olyan lassú embereknek mint én, minden esélye elszállt.
    Öregember nem gyorsvonat.......

Oldal: 30 / 70 ElsőElső ||| 20 26 27 28 29 30 31 32 33 34 40 ||| UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •