Oldal: 56 / 57 ElsőElső ||| 6 46 52 53 54 55 56 57 UtolsóUtolsó
Találatok: 1.376 - 1.400 (1402 összesen)
    Schubert Dávid Szervertag 2017
    Város
    Tolna
    Üzenetek
    30
    Idézet Eredetileg Mediakönig írta Hozzászólás megtekintése
    Azt tudod, hogy mindegyiket ki lehet próbálni mielőtt megveszed?
    Igen tudom.. Anno probáltam is a BMW-t, nagyon tetszett csak inkább pályákra lőttem el a meghatározott keretet. Most meg marad még keret a feltöltöttből és gondoltam beruházok, mert imádom ezeket a régi gépeket, csak most meg jövőhétig nincs kormányom, mert cserélni kell így a kipróbálás ugrott , azért kértem ki a véleményeteket. Végül maradtam a BMW-nél a Group 5-ből, lett még egy 92' DTM Merci, meg egy GTR3 Ruf, plusz a kis svéd pályákat bezsebeltem, ha online nem is lesz vele race, de a kis NSU-val jó szórakozás lesz singlebe.

Ja és köszi a segítséget

Mammel Erik Szervertag 2017 Erikkonen logója
    Város
    Pécs
    Üzenetek
    1.750
    Idézet Eredetileg Schubertd írta Hozzászólás megtekintése
    Igen tudom.. Anno probáltam is a BMW-t, nagyon tetszett csak inkább pályákra lőttem el a meghatározott keretet. Most meg marad még keret a feltöltöttből és gondoltam beruházok, mert imádom ezeket a régi gépeket, csak most meg jövőhétig nincs kormányom, mert cserélni kell így a kipróbálás ugrott , azért kértem ki a véleményeteket. Végül maradtam a BMW-nél a Group 5-ből, lett még egy 92' DTM Merci, meg egy GTR3 Ruf, plusz a kis svéd pályákat bezsebeltem, ha online nem is lesz vele race, de a kis NSU-val jó szórakozás lesz singlebe.

Ja és köszi a segítséget
    Én is inkább pályákra gyúrok, azokból most megvan minden. Egy-egy ritkábban használt autószériából elég egy-egy jármű és festés. A kis svéd pályák tetszenek nagyon. Könnyen megtanulhatóak és a WTCC kategóriáig jókat lehet rajtuk csatázni. GT3-hoz már szűkösek volnának, szerintem. NSU szappantartóhoz tökéletesek

Város
    Pécs
    Üzenetek
    1.750
    Én el tudok képzelni a Group 5 verdákkal Fun futamokat. A kérdés, hogy mennyi aktív RaceRoom-os tagnak van meg.
    Hja, csak ez kicsit olyan "egymásra várás" is. Többen talán azért nem vesznek belőle, mert úgy sincs vele verseny. Egy-egy autó nem akkora összeg, hogy ne érje meg beszerezni egy fun bajnokság miatt

Város
    Pécs
    Üzenetek
    1.750
    Bekukkantottam az eSports FIA WTCC Portiamo-i kvalifikációjára, persze Chevy-vel Úgy tűnik, az most gyengébb, mint a többi autó, legalábbis a legjobb Chevy-s idő talán a legrosszabb az öt típus top idejei közt. Talán még a Lada van hasonlóan pár tized hátrányban. Ha valakinek segítek vele, ezzel a setup-al mentem: katt ide!

Egy videó a körömről:

(kicsit akadozik a külső kamerás felvételnél a hang és a kép, ez Raceroom és Shadowplay nyűg, szerintem)

A magyarok nem állnak rosszul összességében a nemzetközi mezőnyt tekintve

Város
    Pécs
    Üzenetek
    1.750
    Nemrég csekkoltam Mantorp Park-ot is, amit már rFactor2-ből ismertem. Raceroom-ban azért szebben kivitelezett a helyszín és túraautókhoz tökéletes.

Jó lenne, ha lassan csinálnának egy Svedish Track Pack-et is, hogy ne egyenként kelljen megvenni ezeket a pályákat.

Város
    Pécs
    Üzenetek
    1.750
    Kipróbáltam verseny közben még egy svéd pályát, ezúttal Anderstorp került sorra. A pálya egykor F1-es helyszín volt, de mára kissé szűkös lenne komolyabb gépeknek. A WTCC 2016-os mezőnyének azonban tökéletes.

Barzo Laszlo Adminisztrátor
    Város
    Miskolc
    Üzenetek
    3.150
    Idézet Eredetileg Erikkonen írta Hozzászólás megtekintése
    Kipróbáltam verseny közben még egy svéd pályát, ezúttal Anderstorp került sorra. A pálya egykor F1-es helyszín volt, de mára kissé szűkös lenne komolyabb gépeknek. A WTCC 2016-os mezőnyének azonban tökéletes.
    Egyik kedvencem, nem hogy F1-el, akár kamionnal is versenyeznék rajta.
    Igaz kicsit elavult, mert nem építettek köré kaszinóvárost meg aszfaltozott bukóteret, hogy aztán mindenki ott menjen. ("csak" a pályán lehet versenyezni...)
    De cserébe van ritmusa, van "egyénisége" és van benne kihívás.
    Szóval csupa olyat tud felmutatni, ami a mai modern Tilke dizájnos szakmunkás versenypályákban egyik sincs meg.
    Jók a videók.

Város
    Pécs
    Üzenetek
    1.750
    Idézet Eredetileg barzo laszlo írta Hozzászólás megtekintése
    Egyik kedvencem, nem hogy F1-el, akár kamionnal is versenyeznék rajta.
    Igaz kicsit elavult, mert nem építettek köré kaszinóvárost meg aszfaltozott bukóteret, hogy aztán mindenki ott menjen. ("csak" a pályán lehet versenyezni...)
    De cserébe van ritmusa, van "egyénisége" és van benne kihívás.
    Szóval csupa olyat tud felmutatni, ami a mai modern Tilke dizájnos szakmunkás versenypályákban egyik sincs meg.
    Nekem is tetszenek, mert mások, mint a megszokott GP-pályák. Rövidek, tehát jobban együtt marad a mezőny és megtanulni sem igényel annyi időt, mint a Nord. Az is jó, hogy fű van, itt-ott magas szegélykő, jól behatárolja, hogy hol érdemes autózni. Nem mellesleg a VB munkáját is nagyban redukálja vágásügyileg

Város
    Pécs
    Üzenetek
    1.750
    No, a legutóbbi svéd pálya is sorra került egy verseny erejéig. Falkenberg is egy rövid pálya, nincsenek zavaró bukóterek és kavicságyak, csak szép zöld fű

Polgár Balázs Szervertag 2017 balage06 logója
    Üzenetek
    471
    Ha minden igaz, ma érkezik a 'még véletlenül sem F1'-es autó.

Ez a '17-es aero + V10 kombó ütősnek ígérkezik.

Zelfel Tamás Szervertag 2017 Zelfel Tamás logója
    Város
    Paks
    Üzenetek
    673
    Idézet Eredetileg balage06 írta Hozzászólás megtekintése

Nagyon bejövős az autó!Kipróbálva teszt üzemmódban.A hangja istenkirály!Jól kezelhető!
    "Jobb lábam a gázon, a bal lábam a jobbon"

Dezső Tamás Adminisztrátor dtom84 logója
    Város
    Búcsúszentlászló <-> BP
    Üzenetek
    2.223

De mennyivel jobb lenne az F1 ezzel a konfigurációval

Város
    Pécs
    Üzenetek
    1.750
    Idézet Eredetileg Zelfel Tamás írta Hozzászólás megtekintése
    Nagyon bejövős az autó!Kipróbálva teszt üzemmódban.A hangja istenkirály!Jól kezelhető!
    Kipróbáltam Paul Ricard-on és Shanghai-ban is. A hangja, a feeling elsőrangú. Előbbi pályán úgy dobál és ráz, mint állat. Összességében pedig nem árt szokni és tanulni, mert nem kicsit gyorsabb, mint a WTCC.

Üzenetek
    471
    Nagyon durva ez a gép, gyakorlatilag bármilyen sebességgel át tud menni egy kanyaron, csak hinned kell benne. Első körben Silverstoneban próbálgattam Alex Dornieden setupjával, még a Maggots-Beckettsben is végig lehet tolni padlóval.

Megosztom a beállítást is, ha esetleg valakit érdekel
    Csatolt fájlok Csatolt fájlok

Város
    Pécs
    Üzenetek
    1.750
    Próbáltam lementeni a setup-ot a Silverstone mappába, erre azt az egyet nem találom. Érdekes.
    Suzuka-ban próbálgattam még tegnap, aztán rájöttem, hogy open wheel kategóriában jobb, ha visszamegyek az alapokhoz és inkább vettem egy FR Junior vasat. Azt hiszem elkezdem a formula autós szamárlétrát bejárni

Város
    Pécs
    Üzenetek
    1.750
    Még legutóbb, amikor kijött a V10-es Formula cucc, rájöttem, hogy nem árt kicsit gyakorlni, azért rögtön becsüccsentem egy Formula Junior vasba és Indianapolis Moto (a WTCC-s nyomvonal fordított irányban) vonalvezetésén próbáltam pályán tartani a kis síkoskerekűt. A szárnyak és a leszorító erő hiánya miatt borzasztóan hajlamos a csúszkálásra. Viszont éppen ezért remek tanulóautó, mint a Formula Barber avagy Skippy az iracing-ben. Melegen ajánlom minden kezdőnek a gyakorlást vele

Üzenetek
    471
    A Knutstorp Ring se semmi, főleg az utolsó szektora. Kis gyakorlással sikerült 1 perc alá benézni rajta a leaderboardon a Formula For... akarom mondani RR Juniorral

Város
    Pécs
    Üzenetek
    1.750
    A Knutstorp Ring se semmi, főleg az utolsó szektora. Kis gyakorlással sikerült 1 perc alá benézni rajta a leaderboardon a Formula For... akarom mondani RR Juniorral
    Én a Lada Granta-val mentem ott pár kört, szerintem is nagyon jó. A vége egy mini hullámvasút
    Egyszer egy nyári időszakra majd át lehetne költözni Svédországba, ha sokaknak megvolna minden pálya. Remélhetőleg készül lassan egy svéd pack is, hogy egyenként kelljen megvenni mindent. Mondjuk azt én már a hajamra kenhetem..

Város
    Pécs
    Üzenetek
    1.750
    Futottam egy rövid versenyt Knutstorp-ban a Lada Granta-val és a 2014-es mezőnnyel. Nagyon rá lehet érezni erre a pályára, egyik kanyar a másikba visz, aztán pár másodperc lazítás a célegyenesben. Naplementében ráadásul jól is néz ki. Mivel egy percen belül lehet menni rajta, nem is szóródik szét a mezőny. Olyan igazi furakodós, tolakodós versenyek lennének itt

Üzenetek
    471
    Ez vajon mi lehet? Bár a #WelcomeHome alapján én leginkább egy TCR Scandinavia licenszre következtetnék.
    https://www.facebook.com/raceroom/ph...type=1&theater

Magyar Krisztián Szervező Mediakönig logója
    Üzenetek
    569
    Ez vajon mi lehet? Bár a #WelcomeHome alapján én leginkább egy TCR Scandinavia licenszre következtetnék.
    https://www.facebook.com/raceroom/ph...type=1&theater
    #WelcomeHome = megint elb@ltáztunk valamit

A viccet félretéve ha tippelhetek én is, szerintem elindítják a saját verseny szervereket.

Üzenetek
    471
    #WelcomeHome = megint elb@ltáztunk valamit

A viccet félretéve ha tippelhetek én is, szerintem elindítják a saját verseny szervereket.
    Mondjuk jobban belegondolva az új tartalmaknak ekkora feneket nem szoktak keríteni, szóval vagy tényleg valami új funkciót jelentenek be, vagy esetleg a tulajdonosi/vezetői struktúrában lesz jelentősebb változás. Azt most vettem észre, hogy az egyik producer szép csendben nemrég lelépett (Sonat Ozturk).

Üzenetek
    569
    Mondjuk jobban belegondolva az új tartalmaknak ekkora feneket nem szoktak keríteni, szóval vagy tényleg valami új funkciót jelentenek be, vagy esetleg a tulajdonosi/vezetői struktúrában lesz jelentősebb változás. Azt most vettem észre, hogy az egyik producer szép csendben nemrég lelépett (Sonat Ozturk).
    Szerintem a vezetői/tulajdonosi változásnak se kerítenének ekkora feneket ha csak nem Bernie Ecclestone lépne Sonat Ozturk helyébe
    Nem kell sokat aludni, holnap kiderül.

Üzenetek
    569
    Hamarosan...

Oldal: 56 / 57 ElsőElső ||| 6 46 52 53 54 55 56 57 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 2 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 2 vendég)

A téma címkéi

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •