Oldal: 59 / 60 ElsőElső ||| 9 49 55 56 57 58 59 60 UtolsóUtolsó
Találatok: 1.451 - 1.475 (1490 összesen)
    Srácok! Az üléspozíciót lehet valahogy a játékon belül állítani? Nem találom sehol. Alig látok ki a porscheból. Köszönöm a válaszokat.

Idézet Eredetileg Attila Nagy írta Hozzászólás megtekintése
    Srácok! Az üléspozíciót lehet valahogy a játékon belül állítani? Nem találom sehol. Alig látok ki a porscheból. Köszönöm a válaszokat.
    Control settings - Secondary functions - Adjust seat up ( erre állíts be gombot ) de ha az összes Seat-ra beállítod akkor előre, hátra, fel, le is tudod állítani
    Utoljára módosította: Mediakönig; 2017. 12. 29. 18:37.

Idézet Eredetileg Mediakönig írta Hozzászólás megtekintése
    Control settings - Secondary functions - Adjust seat up ( erre állíts be gombot )
    Nagyon köszönöm!

Tapatalkkal küldve az én Redmi Note 4 eszközömről

Mammel Erik Szervertag 2018 Erikkonen logója
    Város
    Pécs
    Üzenetek
    2.247
    Én a billentyűzet kurzor gombjaira állítottam be őket. Mindig azzal kezdem új autónál, hogy egy ismerős pozíciót belövök, mielőtt elindulnék vele.

Város
    Pécs
    Üzenetek
    2.247
    A kupás 911-es után a GT3-asat is megkóstoltam és húhaahúúúhaúúú....! Brutálisan tapad, stabil alapbeállításokkal, nem sunyi, szóval kapásból élvezhető volt Zandvoort-ban.

A kis GT4-eset akartam itt kipróbálni, de ahhoz egy festés van, meg a vezetési élménytől sem voltam eldőlve első nekifutásra.

Nekem sokkal jobban élvezhető a Raceroom gt3 mint az assetto. Szinte már csak itt megyek. Jó lenne valami komoly bajnokság.

Idézet Eredetileg Erikkonen írta Hozzászólás megtekintése
    meg a vezetési élménytől sem voltam eldőlve első nekifutásra.
    Én odáig merészkednék, hogy az eddigi legrosszabb autó, ami R3E-hez megjelent. Dög lassú és cserébe még az egyensúlya is borzalmas, állítani meg alig lehet rajta valamit. A nevével ellentétben elvileg nem is felel meg a GT4-es szabályoknak, kimondottan a német VLN futamokra gyártották, de létezik belőle egy az FIA előírásainak megfelelően átépített verzió is, csak a játékba az előbbi került bele.

Város
    Pécs
    Üzenetek
    2.247
    Idézet Eredetileg balage06 írta Hozzászólás megtekintése
    Én odáig merészkednék, hogy az eddigi legrosszabb autó, ami R3E-hez megjelent. Dög lassú és cserébe még az egyensúlya is borzalmas, állítani meg alig lehet rajta valamit. A nevével ellentétben elvileg nem is felel meg a GT4-es szabályoknak, kimondottan a német VLN futamokra gyártották, de létezik belőle egy az FIA előírásainak megfelelően átépített verzió is, csak a játékba az előbbi került bele.
    Keveset mentem csak vele, ezért ezt nem akartam így leírni. Váltások közben mintha egy másodperces lyuk lenne, a hátulja meg teljesen debil módon indul meg néha és forog ki a kocsi. Egyből mentem volna setup-olni, de erre gyakorlatilag nem lehet semmit állítani nála. Én nem tudom, hogy ez kinek-minek készült?

A következő patchel jön Road America
    https://www.flickr.com/photos/raceroom/

Város
    Pécs
    Üzenetek
    2.247
    Egy rövid GTR3-as versenyecske az új pályán, Road America-n. Assetto-ból már jól ismertem, abban is igen jó konverzió ez a pálya, de ez nagyon rendben van ennyi alapján. És még egy pozitív tapasztalat - javítottak az AI-k stílusán, ami valószínűleg jól sikerült, mert most semmilyen gondom nem volt velük, nem löktek ki, nem szorítottak le. Pontosabban az AI-k viselkedésén még sok másban is módosítottak, eltérő taktikákon lehetnek, változó, hogy ki lesz közülük gyors, stb... Magyarán javítottak elvileg az offline élményeken.
    Utoljára módosította: Erikkonen; 2018. 02. 01. 15:45.

A Lausitzring kapott egy új, hosszabb GP vonalvezetést, mindenkinek jóváírják, akinek a DTM pálya már megvan:
    http://game.raceroom.com/store/track...eedway-lausitz

Város
    Pécs
    Üzenetek
    2.247
    És ezt se felejtsük ki a történésekből: "During the 2017 Esports WTCC season, several real WTCC drivers such as Yann Ehrlacher pushed our cars to the limit. Thanks to their detailed feedback, we managed to improve the physics of the 2016 and 2017 WTCC cars, with increased stability and drivability especially in fast corners. Try out the changes now!".
    Változtattak a fizikán, ami által nőtt a stabilitás és a vezethetőség, különösen a gyors kanyarokban. Érdemes lenne kipróbálni valami olyan pályán funrace keretében, ami necces volt ilyen szempontból. Mondjuk Salzburgring vagy Slovakiaring, de Spa-ban a Blanchimont vége is trükkös volt

Változtattak a fizikán, ami által nőtt a stabilitás és a vezethetőség, különösen a gyors kanyarokban.
    Zelfi kipróbálta Macau-ban és a kettes (Mandarin) kanyarban padlógázon 1-es szárnnyal simán elfordult

Város
    Pécs
    Üzenetek
    2.247
    Idézet Eredetileg Mediakönig írta Hozzászólás megtekintése
    Zelfi kipróbálta Macau-ban és a kettes (Mandarin) kanyarban padlógázon 1-es szárnnyal simán elfordult
    Sínautót csináltak a kis hisztérikákból...

A Cayman GT4 fizikája is átesett valamilyen kozmetikázáson és csökkent a túlkormányzottság gázelvételnél, arra rá is fért a ráncfelvarrás, az egyszer biztos...

Város
    Pécs
    Üzenetek
    2.247
    A Cayman GT4 fizikája is átesett valamilyen kozmetikázáson és csökkent a túlkormányzottság gázelvételnél, arra rá is fért a ráncfelvarrás, az egyszer biztos...
    Jaja, azt is néztem, csak még nem próbáltam. Valami vezethetetlen bénaság volt, az AC-s ikertesójához képest legalábbis biztosan. Majd csekkolom.

Város
    Pécs
    Üzenetek
    2.247
    Jaja, azt is néztem, csak még nem próbáltam. Valami vezethetetlen bénaság volt, az AC-s ikertesójához képest legalábbis biztosan. Majd csekkolom.
    Tegnap este kipróbáltam a kis Cayman-t, sokat nem javult a véleményem róla. Kétségkívül vezethetőbb lett, de a segge még mindig borzasztóan hajlamos a kitörésre, bármit állítgattam, hogy ezt csökkentsem. Lehet vele körözni, de kétlem, hogy egy Porsche így viselkedne a valóságban. Ráadásul 1 skin van hozzá, szóval túl látványos versenyek sem futhatók vele...

Tegnap este kipróbáltam a kis Cayman-t, sokat nem javult a véleményem róla. Kétségkívül vezethetőbb lett, de a segge még mindig borzasztóan hajlamos a kitörésre, bármit állítgattam, hogy ezt csökkentsem. Lehet vele körözni, de kétlem, hogy egy Porsche így viselkedne a valóságban. Ráadásul 1 skin van hozzá, szóval túl látványos versenyek sem futhatók vele...
    Előbb-utóbb érkeznek a festések is, csak állítólag a RaceRoom üzleti modellje miatt a jóváhagyásuk egy elég hosszadalmas folyamat, mert szétküldik őket a valós versenyistállókhoz és szponzorokhoz is, ahol egy külső minőség-ellenőrzésen is átesnek és ennek során akár kérhetnek módosításokat is, a Porschéval meg úgy kötötték a szerződést, hogy már tavaly három modell megjelenik és a Caymannél kicsúsztak ezzel a folyamattal a határidőből.

Csatolt képek Csatolt képek

Város
    Pécs
    Üzenetek
    2.247
    Előbb-utóbb érkeznek a festések is, csak állítólag a RaceRoom üzleti modellje miatt a jóváhagyásuk egy elég hosszadalmas folyamat, mert szétküldik őket a valós versenyistállókhoz és szponzorokhoz is, ahol egy külső minőség-ellenőrzésen is átesnek és ennek során akár kérhetnek módosításokat is, a Porschéval meg úgy kötötték a szerződést, hogy már tavaly három modell megjelenik és a Caymannél kicsúsztak ezzel a folyamattal a határidőből.
    Hmm, ez a Cayman nagyon úgy tűnik, mintha valamit beletsuzkoltak volna a csomagba, hogy meglegyen a három. A két 911-es remek, de ez... Egyelőre no comment kategória.

Város
    Pécs
    Üzenetek
    2.247
    Ne menjünk el szó nélkül az Eurospeedway Lausitzring most kijött GP vonalvezetése meleltt sem, ahogy Balázs is említette. Akinek megvolt a pályam ingyen megkapta a frissítéssel és ez egy kicsit hosszabb verzió, mint a korábban már használt. Mivel amúgy is DTM felkészülési időszak van, nyilván azzal kóstoltam meg:

Város
    Pécs
    Üzenetek
    2.247
    Most, hogy nem olyan rég véget ért a WTCC bajnokság, a Raceroom javított a fizikán. Talán jobb is, hogy nem közben történt. Kipróbáltam, a legutolsó ehlyszínen, Imola-ban futottam egy 5 körös versenyt vele, meg persze Practice-t. Az a kis fizikaátdolgozás eléggé szignifikánsan változtatott a kocsin, legalábbis a Chevy esetében. 8-as szárny mellett volt a régi fizikával biztonságos az első sikán előtti féktáv, főként szélárnyékban. Most 2-essel tök stabil vol, nem érdekelte, hogyan rángatom, teszem a rázókövekre. Mintha más kocsi volna, semmi idegesség és kiszámíthatatlanság. Talán kicsit túl szelíd is lett, de az biztos, hogy így sokkal keményebb csatákat lehet vívni vele.

Én versenyeztem velük csütörtökön, szerintem ez már a ló túloldala megint...

Város
    Pécs
    Üzenetek
    2.247
    Én versenyeztem velük csütörtökön, szerintem ez már a ló túloldala megint...
    Volt egy ilyen sejtésem nekem is. 2-as szárnnyal nemigen tudtam kibillenteni az egyensúlyából. Így mindenki 1-essel menne. A célszerű az volna, ha 5-ös alatt valóban elkezdene egyre izgágábbá válni.

Van valakinek tippje? Ennyiből én leginkább Jerezre voksolnék
    https://twitter.com/raceroom/status/963037930385264640

Szerk: Vagy épp Okayama... kicsit magas az a hegy Jereznek
    https://media-cdn.tripadvisor.com/me...5c/caption.jpg
    Utoljára módosította: balage06; 2018. 02. 12. 17:59.

Van valakinek tippje? Ennyiből én leginkább Jerezre voksolnék
    https://twitter.com/raceroom/status/963037930385264640

Szerk: Vagy épp Okayama... kicsit magas az a hegy Jereznek
    https://media-cdn.tripadvisor.com/me...5c/caption.jpg
    D.Tomi szerint egy újabb svéd pálya

De Okayama jó tippnek tűnik.
    Utoljára módosította: Mediakönig; 2018. 02. 12. 18:29.

Oldal: 59 / 60 ElsőElső ||| 9 49 55 56 57 58 59 60 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

A téma címkéi

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •