Oldal: 60 / 62 ElsőElső ||| 10 50 56 57 58 59 60 61 62 UtolsóUtolsó
Találatok: 1.476 - 1.500 (1533 összesen)
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    3.804
    Pálmafa, úgyhogy nemhiszem hogy svéd.

Mondjuk a pálmafák Okayamára se jellemzők, szóval még Zhuhai is esélyes lehet, a régi SimBines kapcsolat ott is megvan, de majd meglátjuk

Idézet Eredetileg Kettel írta Hozzászólás megtekintése
    Pálmafa, úgyhogy nemhiszem hogy svéd.
    Csak vicc volt

Idézet Eredetileg balage06 írta Hozzászólás megtekintése
    Mondjuk a pálmafák Okayamára se jellemzők, szóval még Zhuhai is esélyes lehet, a régi SimBines kapcsolat ott is megvan, de majd meglátjuk
    Bebarangoltam én is Okayama-t a google maps-en és nem találtam pálmafát

Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    3.804
    Akartok vadat? Motegi!

Kék-fehér.
    Hegyek.
    Döntött kanyar, oválizé.

Idézet Eredetileg Kettel írta Hozzászólás megtekintése
    Akartok vadat? Motegi!

Kék-fehér.
    Hegyek.
    Döntött kanyar, oválizé.
    Az jó lenne! Egy újabb WTCC-s pálya a kínálatban.

Viszont tényleg Zhuhai lesz Nem azt mondom, hogy ez volt a legérdekesebb pálya GTR2-ben, de szerintem GT-hez nem is rossz

Csatolt képek Csatolt képek

Mammel Erik Szervertag 2019 Erikkonen logója
    Város
    Pécs
    Üzenetek
    2.446
    Nem rossz az a pálya. Nemrég próbáltam rf2-vel egy WTCC-s BMW 320si-vel, tetszett.

Város
    Pécs
    Üzenetek
    2.446
    A napokban kipróbáltam a kis Tatuus F4-est is Brands Hatch Indy változatán. Nagyon kellemes és barátságos gép, amivel jót lehet küzdeni.

Sziasztok!

Ma elindult a SimRacingSystemen több RaceRoom bajnokság is, amiken részt fogok venni és streamelni is fogom az alábbi linken, ha valakit érdekel esetleg.

https://www.twitch.tv/nandoracing

Város
    Pécs
    Üzenetek
    2.446
    És akkor egy remek oldschool DTM futam Zolder-ben a Sim Racing System szervezésében. Zelfi és Szalai Tibi is nevezett, de végül nem találkoztunk a split-ben. A verseny tanulságos volt és megmutatta újfent, el kell menni a célig, mert bármi megeshet

Egy kis taktikai magyarázat hozzá, talán pár kevésbé tapasztalt versenyzőnek segíthet:
    http://szimversenyzes.hu/2018/02/25/...older-ben-srs/

Nem rossz ez a Zuhaj GT autókkal

Hétvégéig ingyenesen kipróbálható minden tartalom

https://forum.sector3studios.com/ind...weekend.10527/

Mai hotfix után a Cars mappában:

Egyébként pár napja láttam egy interjút a Sector3 stúdiójából és ugyan konkrétumot nem árultak el, de J-F annyit mondott, hogy "a EuroSporttal a szoros partneri kapcsolat továbbra is megvan, ennyit elárulhatok".

Mai hotfix után a Cars mappában:

Egyébként pár napja láttam egy interjút a Sector3 stúdiójából és ugyan konkrétumot nem árultak el, de J-F annyit mondott, hogy "a EuroSporttal a szoros partneri kapcsolat továbbra is megvan, ennyit elárulhatok".

Hamarabb mint gondolnánk
    Csatolt képek Csatolt képek

Város
    Pécs
    Üzenetek
    2.446
    Ha már nem lett kis BMW bajnokság, azért benéztem egy belga futamra tegnap éjjel vele. Korrekt mezőny volt, csak egyszer ütöttek ki

Ősz Balázs Szervező yeti95 logója
    Város
    Orosháza
    Üzenetek
    86
    Valakinek van valami infója a WTCR csomagról?
    Kicsit furcsának tartom, hogy lement az eSport és kb. azóta semmi infót sem kaptunk.

Idézet Eredetileg yeti95 írta Hozzászólás megtekintése
    Valakinek van valami infója a WTCR csomagról?
    Kicsit furcsának tartom, hogy lement az eSport és kb. azóta semmi infót sem kaptunk.
    Mivel nagy a k.ss szerintem "hamarosan" majd karácsonykor de már rég kellett volna jönni a többi Porsche-nak is. (de nem jön az se) Az a sanda gyanúm, hogy hamarabb játszható állapotba kerül az ACC és C vágányra kerül a Raceroom

Pár hete rákérdeztem, azt írták, hogy túl optimisták voltak a többi modellel kapcsolatban és mégis csak az Audival fog futni a launch event. A korábbi évekből kiindulva Svédországban július elejétől augusztus végéig megáll az élet, szóval ősz közepe-vége előtt tuti nem lesz az meg. Mondjuk olyan szempontból nem hibáztatom őket, hogy a WTCR mezőny tényleg szinte az utolsó pillanatban állt össze, addig meg kivel állapodjanak meg?

De valahogy most úgy egyébként is belassult minden, a hivatalos eseményeken túl az egyéb szervezett futamokon is elég nagy a pangás mindenhol. Időszerű lenne valami nagyobb dobás, ha játékban szeretnének maradni ezeken a promóciós eseményeken kívül is.

Város
    Orosháza
    Üzenetek
    86
    Valami nagy dobás kéne nekik, mert bevallom én is régen idítottam már el a gamet. Valahol kicsit csalódott is vagyok, hogy a lanch event után semmiféle infót nem osztottak meg. Gondolom azért is nem írnak mert a közösség egy része szét trollkodná őket, de ez sem feltétlen megoldás.

Én mondjuk kifejezetten megkedveltem az audit az event végére. Legalább azt az egy autót ki adhatták volna. És esetleg mellé egy olyan csomagot amiben előre meg tudod venni az egész pakkot kis kedvezménnyel, mert ha jól tudom mindegyik autónak ugyan az lesz a fizikája szóval nem igazán zsákbamacska a dolog. De erre lehet Ők is gondoltak csak nem léphették meg.

Na mindegy reméljük minnél hamarabb kapunk valami infót

Idézet Eredetileg J-F Chardon írta
    I had licensed an extra tcr as I was sure it would be in, but that car ended up not entering WTCR. So since the license and paperwork are done, expect it to be showing up as a side dish at some point ;-) perfect for VLN races
    Hehe, J-F túlbuzgó volt és egy olyan TCR kocsit is megszerzett, amit végül nem neveztek WTCR-be, de bónuszként azt is megkapjuk valamikor. A leírás alapján az Astra TCR-re tippelek.

Legutóbb egyébként J-F meglehetősen közlékeny volt a fórumon és adott egy egészen átfogó helyzetjelentést, ha valaki nem olvasta volna:

- A GTR 3-at tartalom szempontjából nem kommentálhatják, főleg mivel hogy semmilyen formában nem érintettek benne, viszont az Angliában fejlesztett technológiára már egy ideje van rálátásuk, olyannyira, hogy néhány 3D artist jelenleg is a RaceRoom tartalmának átültetésén dolgozik az Unreal engine alá és azt is vizsgálják, hogy a fizikai motort milyen megkötésekkel és fejlesztésekkel lehet majd az U4-el együtt használni

- ő személyesen pedig éppen azt mérte fel, hogy rövid távon megérné-e a saját régi motorjukat portolni DX11-re, hogy addig is a váltásig nyerjenek egy kis teljesítményt a modernebb PC-ken, elsősorban a VR támogatás fejlesztése miatt, gondolom nemsoká kiderül, hogy döntött

- a single player multiclasshoz és az MP rankinghoz elkészült a kód, viszont a tulajdonos rájuk parancsolt, hogy implementáljanak egy külön ranking rendszert a Competition-ökhöz, ami most prioritást élvez és leköti teljesen a UI fejlesztőiket, ezért az előbbi kettőt azután tudják integrálni, hogy utóbbival elkészültek

- tartalmak szempontjából meg teljes gőzzel dolgoznak a WTCR pakkon és emellett három pálya is várható a nem túl távoli jövőben (a hint annyi volt hozzájuk, hogy egy endurance pálya, egy korábbi WTCC pálya és a WTCR egyik helyszíne)

Város
    Orosháza
    Üzenetek
    86
    Legutóbb egyébként J-F meglehetősen közlékeny volt a fórumon és adott egy egészen átfogó helyzetjelentést, ha valaki nem olvasta volna:

- A GTR 3-at tartalom szempontjából nem kommentálhatják, főleg mivel hogy semmilyen formában nem érintettek benne, viszont az Angliában fejlesztett technológiára már egy ideje van rálátásuk, olyannyira, hogy néhány 3D artist jelenleg is a RaceRoom tartalmának átültetésén dolgozik az Unreal engine alá és azt is vizsgálják, hogy a fizikai motort milyen megkötésekkel és fejlesztésekkel lehet majd az U4-el együtt használni

- ő személyesen pedig éppen azt mérte fel, hogy rövid távon megérné-e a saját régi motorjukat portolni DX11-re, hogy addig is a váltásig nyerjenek egy kis teljesítményt a modernebb PC-ken, elsősorban a VR támogatás fejlesztése miatt, gondolom nemsoká kiderül, hogy döntött

- a single player multiclasshoz és az MP rankinghoz elkészült a kód, viszont a tulajdonos rájuk parancsolt, hogy implementáljanak egy külön ranking rendszert a Competition-ökhöz, ami most prioritást élvez és leköti teljesen a UI fejlesztőiket, ezért az előbbi kettőt azután tudják integrálni, hogy utóbbival elkészültek

- tartalmak szempontjából meg teljes gőzzel dolgoznak a WTCR pakkon és emellett három pálya is várható a nem túl távoli jövőben (a hint annyi volt hozzájuk, hogy egy endurance pálya, egy korábbi WTCC pálya és a WTCR egyik helyszíne)
    Végre van valami infó amit megosztottak.
    Én már régen nem bújtam a fórumukat, mert amit a wtcr evant után csináltak az nekem már kicsit sok volt, de ezt fejebb már kifejtettem
    Gondolom azért nem volt infó mert meg volt kötve a kezük, de ezzel sajnos nem tesznek jót a játéknak.

A '95-ös DTM Merc elérhető a storeban és nyári vásár keretében az előbbi modellt leszámítva minden autóra és pályára 50%, minden pakkra 25% kedvezmény (ha minden igaz ma indul Steamen a Summer Sale úgyhogy egyéb szimek környékén is érdemes lehet majd nézelődni)

Város
    Pécs
    Üzenetek
    2.446
    A '95-ös DTM Merc elérhető a storeban és nyári vásár keretében az előbbi modellt leszámítva minden autóra és pályára 50%, minden pakkra 25% kedvezmény (ha minden igaz ma indul Steamen a Summer Sale úgyhogy egyéb szimek környékén is érdemes lehet majd nézelődni)
    És a Pro pack ismételt megvételével (mármint a hiányzókat még az 50%-osnál is kedvezményesebben számlázta) megvettem minden hiányzót 4,57 euro-ért, de akkor már hozzácsaptam ezt a C-klasse Mercit is 4 euro-ért. Érdemes a pack-okat is megnézni, azzal ki hogyan jön ki?

Város
    Pécs
    Üzenetek
    2.446
    Kipróbáltam az új, de igazából félig-meddig retro AMG Mercedes C-Klasse DTM 1995-öt, mégpedig a thai Chang GP pályán. Ha már Summer Sale van és féláron kapni a pályákat, kocsikat, legyen valami egzotikus teszthelyszín! A vas tényleg félúton van a régi és az új vasak közt. Közel nem olyan finom, mint egy új DTM, de sokkal gyorsabb a csupán három évvel korábbi 190-es alapokra épültnél. A Traction Control gyári 50%-os értéke nem vicc, és még így is csak csökkenti a hátsó traktus kitörési hajlamát. 0%-on elég érdekes élmény vele közlekedni A videón én 70%-os értékkel mentem. A hang kicsit jobb a játékban, a felvétel és a konvertálás kicsit ront rajta. Mindent összevetve nem rossz, szerintem.

Oldal: 60 / 62 ElsőElső ||| 10 50 56 57 58 59 60 61 62 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

A téma címkéi

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •