Oldal: 63 / 64 ElsőElső ||| 13 53 59 60 61 62 63 64 UtolsóUtolsó
Találatok: 1.551 - 1.575 (1595 összesen)
    Epinger Norbert Szervertag 2019 Norbert Epinger logója
    Város
    Veszprém
    Üzenetek
    76
    Én szívesen körözgetek bármilyen kategóriában

Jákói Kristóf Versenyző
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    140

Cool

Idézet Eredetileg balage06 írta Hozzászólás megtekintése
    Köszi!

Én még el sem jutottam odáig, hogy kipróbáljam, mert a másik karácsonyi ajándék az AI választó menü, ami szerintem az offline rész szempontjából egy nagyon kritikus hiányzó funkció volt, hiszen a RaceRoom tele van olyan géposztályokkal, amik valójában együtt versenyeznek. Most már van lehetőség a Nordschleifén 100 fős VLN mezőnyt összerakni, kiszűrni az ősrégi modelleket a GT3 osztályból és satöbbi. Kicsit körülményes összeválogatni a festéseket, viszont csak egyszer kell megcsinálni, mert az egyénileg összerakott mezőnyök elmenthetők/visszatölthetők!

Tegnap mentem is gyorsan Paul Ricardon egy WEC-szerű LMP1-LMP2-GT2 felállással és szerintem baromi jól megoldották, azt nem mondom, hogy tökéletes, de a szabadedzésen egy kb. 10 körös etapon keresztül üldöztem egy P2-es mikrobit és nagyjából állandó maradt közöttünk a távolság úgy, hogy folyamatosan előzgettük a GT-ket és engedtük el a P1-eseket, szinte már olyan ügyesen megoldják, mint a humán ellenfelek.

Utána néztem egy kicsit az egyik R18-ast a pályán, az azonos géposztályban versenyző autók harcolnak egymással, a nagyobb gépek elől pedig igyekeznek félrehúzódni, a P1-es emiatt egészen merész féktávokkal operált még sűrű mezőnyben is és csak kisebb koccokat láttam így is, gyakorláshoz szerintem elég korrekt ez így elsőre!

De szép álom lenne egyszer egy ilyen p1, p2, Gt versenyt menni nem csak offline hanem ligába is RR-ben.

Idézet Eredetileg Krisi81 írta Hozzászólás megtekintése
    De szép álom lenne egyszer egy ilyen p1, p2, Gt versenyt menni nem csak offline hanem ligába is RR-ben.
    Én benne lennék, a probléma, hogy az eddigi próbálkozások alapján nem igazán vevők erre az emberek mostanság. Egy multiclass eseménynek elsősorban endurance versenyként van értelme, hiszen a kategóriák összefésülődése része a kihívásnak és a mókának ilyenkor. Viszont kategóriánként legalább 8-12 ember kéne, hogy ne fulladjon unalomba az első pár kör után.

Mammel Erik Szervertag 2019 Erikkonen logója
    Város
    Pécs
    Üzenetek
    2.575
    Én benne lennék, a probléma, hogy az eddigi próbálkozások alapján nem igazán vevők erre az emberek mostanság. Egy multiclass eseménynek elsősorban endurance versenyként van értelme, hiszen a kategóriák összefésülődése része a kihívásnak és a mókának ilyenkor. Viszont kategóriánként legalább 8-12 ember kéne, hogy ne fulladjon unalomba az első pár kör után.
    Pontosan. A sprintversenyek eleve kiesnek, kell a minimum 1, de inkább 1,5-2 órás hossz, hogy legyenek lekörözések is bőségesen, létrejöjjenek az utolérések a különböző kategóriák közt. Erre egy ligában nincs esély, maximum, ha egy versenyre megvalósulna a lehetetlen

Jákói Kristóf Versenyző
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    140
    Idézet Eredetileg Erikkonen írta Hozzászólás megtekintése
    Pontosan. A sprintversenyek eleve kiesnek, kell a minimum 1, de inkább 1,5-2 órás hossz, hogy legyenek lekörözések is bőségesen, létrejöjjenek az utolérések a különböző kategóriák közt. Erre egy ligában nincs esély, maximum, ha egy versenyre megvalósulna a lehetetlen
    Igazából nem kell a a P1, P2 Gt-hez ragaszkodni lehet más autókkal is Multiclass versenyt csinálni. És akkor ha pl. tuaautó van akkor lehet egy rövid pálya is.
    Van sok ilyen a játékban. Amin 1 perc kb. a köridő ott már elég gyorsan utol lehet érni egy másik kategoriát, és akkor akár 1 órás futam is elég. De én olyat már mentem sokszor evvel a játékkal is. Szóval én egy minimum 2 órást szeretnék. (az elég is). Mostanába, hogy van offline lehetöség keverni már sok mindent kiprobáltam. Wtcc tc1-es kocsit eléggé eszik a gumit szóval pl. lehet egy körön gyorsabbak mint a Gt4-es porsche de lehet hozzú távon a nagyobb tank meg a jobb gumi leveri. DTM 95-ös kocsi is a wtcc tc1 ellen érdekes, lassubb pályán partiban vannak. A nagy baj, hogy ha nem érdekel senki akkor nincs mit tenni. Én azért kicsit reménykedek, hogy ha lenne felmérés azért még jönnének.

Úgy látszik jön a patch - Autodrom Most és ADAC GT 2018 skinpack a már meglévő GT3-asokhoz

Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    4.318
    Az új, "Most" pálya összehasonlítása a valósággal:

Város
    Pécs
    Üzenetek
    2.575
    Próbáltam itt Most-ban mind az öt GTR 3-as vasat, eszméletlen jó. A pálya is kiváló, illetve a kocsik is. Egy kicsit más karakter mindegyik, de alapból jól vezethetőek és nagyon jól "érezhetőek".

Város
    Vancouver
    Üzenetek
    4.318
    Idézet Eredetileg Erikkonen írta Hozzászólás megtekintése
    Próbáltam itt Most-ban mind az öt GTR 3-as vasat, eszméletlen jó. A pálya is kiváló, illetve a kocsik is. Egy kicsit más karakter mindegyik, de alapból jól vezethetőek és nagyon jól "érezhetőek".
    Mi az hogy mind az ötöt? Vagy 20 féle autó tartozik a GTR3 alá.

Idézet Eredetileg Kettel írta Hozzászólás megtekintése
    Mi az hogy mind az ötöt? Vagy 20 féle autó tartozik a GTR3 alá.
    Szerintem az ADAC GT-s német vasakra gondol, amik a valóságban is mennek rajta.

A két hiányzó Porsche

Város
    Pécs
    Üzenetek
    2.575
    Szerintem az ADAC GT-s német vasakra gondol, amik a valóságban is mennek rajta.
    Kicsit későn vettem észre a kérdést, de ne maradjon válasz nélkül
    Öt GTR3-as kocsi jelent meg akkor, a Most-i pályával együtt. Azokat próbáltam ki ott. Amúgy tényleh nagyjából követhetetlen, hogy hány féle GTR3/ADAC GT kategória és évjárat van. Gyanítom, általában csak a festés változott az azonos típusok esetében.

Chris Haye videói elmennek relaxációs anyagnak is

A S397 mintájára a Sector 3 is kiadott egy márciusi fejlesztői naplót, egész ígéretes funkciókon dolgoznak jelenleg:
    1. Állítható guminyomás
    2. Gumi "kockásra fékezése" (erre van értelmes magyar szakkifejezés?)
    3. Felfüggesztés sérülés modell
    4. Dedikált szerver funkcionalitásának bővítése
    5. Shared Memory API átfogó frissítése, ami több információt szolgáltat majd a külső appoknak
    6. Web alapú HUD-ok támogatása
    7. A korábbi fizikai modellen ragadt kategóriák szintre hozása (kettéválik a DTM '92 és a Touring Classics osztály teljesítményben), illetve elektromos járművek támogatása a fizikai és hangmotorban.

Bővebben: https://forum.sector3studios.com/ind...-thread.12862/

Szerencsére bajnoki futamot pont nem érint, de a Sector 3 április 4-én, jövő csütörtökön tervezi frissíteni a játékot, egy kellemes 13 GB-nál nagyobb patch-el. Érdemes rá felkészülni, hogy lesznek többek között a WTCR autókat is érintő változások, például jó eséllyel a guminyomás is bekerül a beállítási opciók közé.

Epinger Norbert Szervertag 2019 Norbert Epinger logója
    Város
    Veszprém
    Üzenetek
    76
    Szerencsére bajnoki futamot pont nem érint, de a Sector 3 április 4-én, jövő csütörtökön tervezi frissíteni a játékot, egy kellemes 13 GB-nál nagyobb patch-el. Érdemes rá felkészülni, hogy lesznek többek között a WTCR autókat is érintő változások, például jó eséllyel a guminyomás is bekerül a beállítási opciók közé.
    Wow, köszi az infót!

Ha esetleg valaki bővítené a játékon belüli kollekcióját, húsvét idejére minden csomagra 25%, minden autóra/pályára 30% kedvezmény.

Illetve a VRP-t a RaceRoom Shopon keresztül vásárolva lehet további kedvezményre is szert tenni.

Város
    Pécs
    Üzenetek
    2.575
    Pótoltam is a C-csoportos és 964 Cup hiányomat

A szerdai patchben egy apróságot megint megcsináltak, ami hosszú ideje bosszantó hiányosság volt, bekerült két plusz parancs a vezérlő beállításokba:

A felsőhöz hozzárendelt gomb megnyomása után bal klikkel mozgathatók, jobb klikkel pedig átméretezhetők a gyári HUD elemek, beleértve a virtuális tükröt is például.
    Az alsóhoz tartozó gombbal pedig visszaállítható a gyári állapot, ha sikerül túlságosan szétbarmolni.

De azért ez sem mellékes:
    Utoljára módosította: balage06; 2019. 06. 08. 10:35.

Város
    Pécs
    Üzenetek
    2.575
    A szerdai patchben egy apróságot megint megcsináltak, ami hosszú ideje bosszantó hiányosság volt, bekerült két plusz parancs a vezérlő beállításokba:

A felsőhöz hozzárendelt gomb megnyomása után bal klikkel mozgathatók, jobb klikkel pedig átméretezhetők a gyári HUD elemek, beleértve a virtuális tükröt is például.
    Az alsóhoz tartozó gombbal pedig visszaállítható a gyári állapot, ha sikerül túlságosan szétbarmolni.

De azért ez sem mellékes:
    No, az a HUD-beállítás tényleg egy hasznos funkció, régóta bosszantott, hogy nem tudom oda rakni, ahova akarom, ha használtam valamelyik kocsinál.

Az FR90 zseniálisan jó, de nem user friendly játékszerek. Tisztelettel kell hozzájuk közelíteni, mert hamar megforognak, ha alábecsüljük az erejüket

Város
    Vancouver
    Üzenetek
    4.318
    Múgy most láttam hogy a wtcc-s citroen-eket (tankokat) kivették a boltból? De miért?
    Akinek megvan, hajtani lehet őket? (nincs fent RR-m)

Zelfel Tamás Szervező Zelfel Tamás logója
    Város
    Szekszárd
    Üzenetek
    2.021
    Múgy most láttam hogy a wtcc-s citroen-eket (tankokat) kivették a boltból? De miért?
    Offline működik a citrom.
    "Jobb lábam a gázon, a bal lábam a jobbon"

A Citroen kérésére kellett eltávolítaniuk, de csak a boltból, tehát akinek megvan, az korlátozások nélkül tudja továbbra is használni. (Sokan azt kifogásolták, hogy miért nem szóltak erről pár nappal korábban, hogy még last minute meg tudja venni, akinek voltak ezirányú tervei.)

Megérkezett! Este 20:00 kezdéssel 10 perces fun futamok kifulladásig.
    Csatolt képek Csatolt képek

Oldal: 63 / 64 ElsőElső ||| 13 53 59 60 61 62 63 64 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

A téma címkéi

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •