Oldal: 67 / 67 ElsőElső ||| 17 57 63 64 65 66 67
Találatok: 1.651 - 1.655 (1655 összesen)

Logitech DFGT elfordulá szög beállítás ??

Sziasztok !

Eddig AC vel nyomtam (csak amatőr otthoni szinten), de most kipróbálom az R3E t is. A gondom: a kormányom elfordulása nincs szinkronban a képen látott elfordulással, pedig az AC ben minden rendben van..

A logitech beállítás 900 fok. Az R3E ben is 900, így teljesen rossz. Viszont, ha az R3E ben leveszem 390-re, akkor már hasonlít a valóság a képernyőhöz.
    Ez így a jó ? Vagy valamit rosszul csinálok? Van egy másik jelenség is: a kormányon érződik egy elfordulási határ, és ez a határ mesze nem a teljes 900 foknál van. Ez mintha arra utalna, hogy az R3E nem engedi a 900 fok elfordulást?

Üdv: Jenő

Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    4.590
    Idézet Eredetileg eger.jeno írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok !

Eddig AC vel nyomtam (csak amatőr otthoni szinten), de most kipróbálom az R3E t is. A gondom: a kormányom elfordulása nincs szinkronban a képen látott elfordulással, pedig az AC ben minden rendben van..

A logitech beállítás 900 fok. Az R3E ben is 900, így teljesen rossz. Viszont, ha az R3E ben leveszem 390-re, akkor már hasonlít a valóság a képernyőhöz.
    Ez így a jó ? Vagy valamit rosszul csinálok? Van egy másik jelenség is: a kormányon érződik egy elfordulási határ, és ez a határ mesze nem a teljes 900 foknál van. Ez mintha arra utalna, hogy az R3E nem engedi a 900 fok elfordulást?

Üdv: Jenő
    Az utóbbi problémát nálam mintha az oldotta volna meg, hogy hagytam hogy a játék magának töltse be a logitech profiler-t, nem én indítom el elötte.
    (kormány nálam kikapcsolva, így nemérdekel hogy szerinte mennyit fordítok. Nincs késlekedés, nincs dupla kormány magamelött)

Végre egy értelmes fejlesztés!

Nem is tudom, melyik topicba illik leginkább:
    Magyar RaceRoom e-sport bajnokság indul, a győztesnek valós versenyzési lehetőséggel a M1RA-nál:
    https://hungaroring.hu/hu/hirek/mich...port-bajnoksag

Epinger Norbert Szervertag 2020 Norbert Epinger logója
    Város
    Veszprém
    Üzenetek
    115
    Idézet Eredetileg balage06 írta Hozzászólás megtekintése
    Nem is tudom, melyik topicba illik leginkább:
    Magyar RaceRoom e-sport bajnokság indul, a győztesnek valós versenyzési lehetőséggel a M1RA-nál:
    https://hungaroring.hu/hu/hirek/mich...port-bajnoksag
    Ez igen, hajra mindenki

Oldal: 67 / 67 ElsőElső ||| 17 57 63 64 65 66 67

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

A téma címkéi

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •