Oldal: 52 / 70 ElsőElső ||| 2 42 48 49 50 51 52 53 54 55 56 62 ||| UtolsóUtolsó
Találatok: 1.276 - 1.300 (1732 összesen)
  1. #1276
    Varga Ákos Versenyző Varga Ákos logója
    Csatlakozott
    2013. 01. 13.
    Város
    Mosonmagyaróvár
    Üzenetek
    709
    A kétversenyes formátum mikor lesz tesztelve?

    "If Honda does not race, there is no Honda." - Soichiro Honda

  2. #1277
    Dezső Tamás Versenyző dtom84 logója
    Csatlakozott
    2014. 01. 08.
    Város
    Búcsúszentlászló <-> BP
    Üzenetek
    2.804
    Idézet Eredetileg Varga Ákos írta Hozzászólás megtekintése
    A kétversenyes formátum mikor lesz tesztelve?
    Következő napokban, holnap még szerintem maradunk a bevált forgatókönyvnél. Ja és max 3 versenyt lehet egy időmérő után

  3. #1278
    Varga Ákos Versenyző Varga Ákos logója
    Csatlakozott
    2013. 01. 13.
    Város
    Mosonmagyaróvár
    Üzenetek
    709
    Idézet Eredetileg dtom84 írta Hozzászólás megtekintése
    Következő napokban, holnap még szerintem maradunk a bevált forgatókönyvnél. Ja és max 3 versenyt lehet egy időmérő után

    "If Honda does not race, there is no Honda." - Soichiro Honda

  4. #1279
    nekem elegem van ezekbol........sector3 vagy mi a f.... cod 503.....szurke kepernyo....ezen mocskolodtak ezek 10 oran keresztul?? nincs sok eredeti"(megvasarolt)gamesem ,de en ilyen takony ceget" meg nem lattam...,s nem erdekel ,hogy kicsi" ceg ,s kevesen vannak ,ha nem gyozik tunjenek a p..ba a piacrol...
    Utoljára módosította: colman szell jr; 2016. 11. 15. 23:08.

  5. #1280
    Az első benyomások:
    - az új portál tetszik, bár egyelőre funkciók szempontjából pontosan ugyanazt nyújtja, mint az előző, de talán valamivel átláthatóbb
    - a festések ára 49-ről 29 vRP-re csökkent, úgyhogy például az Audi TT Cup 2016-os szezonjába elég összesen annyit invesztálni, ha a tavalyi kocsi megvan
    - DTM alapján viszont az autók ára nőni fog, az új Merci pl. már 399 vRP
    - csak a single player szekcióba jutottam be, az AI tényleg sokat javult az előző verzióhoz képest, támadó és védekező íveket is használnak csata közben
    - maga a fizika/vezetés szerintem nem változott, én nem tapasztaltam semmi szokatlant

  6. #1281
    Idézet Eredetileg colman szell jr írta Hozzászólás megtekintése
    nekem elegem van ezekbol........sector3 vagy mi a f.... cod 503.....szurke kepernyo....ezen mocskolodtak ezek 10 oran keresztul?? nincs sok eredeti"(megvasarolt)gamesem ,de en ilyen takony ceget" meg nem lattam...,s nem erdekel ,hogy kicsi" ceg ,s kevesen vannak ,ha nem gyozik tunjenek a p..ba a piacrol...
    Ez az, mutasd meg nekik!

  7. #1282
    Jónás Ádám Regisztrált Adam Jonas logója
    Csatlakozott
    2008. 10. 29.
    Város
    Debrecen
    Üzenetek
    1.077
    Idézet Eredetileg balage06 írta Hozzászólás megtekintése
    Továbbra is azt tudom mondani, hogy ha valaki furcsa hibákat tapasztal, akkor érdemes lehet jeleznie a hivatalos fórumon, egyrészt azért, mert a fejlesztők és a közösség is elég segítőkész, volt olyan arc, akinek személyesen Sonat nézte meg TeamViewerrel, hogy mi a gond a gépén (persze a hibának köze nem volt magához a szoftverhez), másrészt pedig az egyén és a közösség számára is ez a leghasznosabb, a folyamatos panaszkodás önmagában biztos nem fog megoldani semmit. Illetve hozzátenném, hogy ha azok a problémák általánosak lennének, amiket említettetek, már rég rájuk gyújtották volna a stúdiót.

    Holnapra amúgy csak estefelé érdemes programot tervezni RaceRoommal, mert a streamben elhangzott, hogy a backend frissítése egész napos meló lesz.
    Segítőkészek ahha...olyan nagy ívben sz*rnak az emberre, hogy azt elmondani nem tudom neked.

  8. #1283
    me reggel fele ment....,megint 503....steam forumon annnnyi ronda jelzovel ilettem oket ,meg arra is dog az a 3 kover fasz,hogy bannolyon ,vagy mit tudom en....

  9. #1284
    Idézet Eredetileg Adam Jonas írta Hozzászólás megtekintése
    Segítőkészek ahha...olyan nagy ívben sz*rnak az emberre, hogy azt elmondani nem tudom neked.
    Most nyilván nem olyan szinten gondoltam, hogy az összes liga naptárát nyilvántartják, hogy mikor lenne ideális patchelni. Fejlesztőként meg megértem azt is, hogy előre nem adnak fix dátumot, mert akkor meg azért lennél dühös, hogy csúszik további két napot a frissítés és megint segget csináltak a szájukból. De nem akarom én mindenáron megvédeni őket, ez az új SimBin projekt szerintem pláne veszélyezteti a R3E jövőjét hosszútávon...

  10. #1285
    Dezső Tamás Versenyző dtom84 logója
    Csatlakozott
    2014. 01. 08.
    Város
    Búcsúszentlászló <-> BP
    Üzenetek
    2.804
    Idézet Eredetileg balage06 írta Hozzászólás megtekintése
    Most nyilván nem olyan szinten gondoltam, hogy az összes liga naptárát nyilvántartják, hogy mikor lenne ideális patchelni. Fejlesztőként meg megértem azt is, hogy előre nem adnak fix dátumot, mert akkor meg azért lennél dühös, hogy csúszik további két napot a frissítés és megint segget csináltak a szájukból. De nem akarom én mindenáron megvédeni őket, ez az új SimBin projekt szerintem pláne veszélyezteti a R3E jövőjét hosszútávon...
    Nade kiadni egy frissítést kedden, amit hétfő este jelentenek be és szeptemberre ígértek...bár mondjuk eddig még ennyit se mondtak.

  11. #1286
    Jónás Ádám Regisztrált Adam Jonas logója
    Csatlakozott
    2008. 10. 29.
    Város
    Debrecen
    Üzenetek
    1.077
    Idézet Eredetileg balage06 írta Hozzászólás megtekintése
    Most nyilván nem olyan szinten gondoltam, hogy az összes liga naptárát nyilvántartják, hogy mikor lenne ideális patchelni. Fejlesztőként meg megértem azt is, hogy előre nem adnak fix dátumot, mert akkor meg azért lennél dühös, hogy csúszik további két napot a frissítés és megint segget csináltak a szájukból. De nem akarom én mindenáron megvédeni őket, ez az új SimBin projekt szerintem pláne veszélyezteti a R3E jövőjét hosszútávon...
    Olyan nehéz dolog lett volna szerinted az, ha 2, de inkább 3 nappal a patch kidobása előtt írtak volna egy annyit, hogy kedden jön a frissítés, és egész napos kiesésre kell számítani? Mert szerintem, ha ez lett volna, senkinek nem lehetne egy szava sem.

  12. #1287
    Dezső Tamás Versenyző dtom84 logója
    Csatlakozott
    2014. 01. 08.
    Város
    Búcsúszentlászló <-> BP
    Üzenetek
    2.804
    17-15-2016

    Hotfix

    Portal:

    • Some optimizations, to reduce load times

    Game:

    • Added files for upcoming KTM competition

    Sounds, Cameras, Physics, AI:

    • Fixed the excessive damage when using H-Box shifting with manual clutch
    • DTM 2013, 2014 and 2015 : Fixed DRS bug introduced with the new aerodynamics system.
    • Bathurst : AI tweaks
    • Nordschleife 24H layout : adjusted some AI corridors
    • Paul Ricard Solution 3C : Fixed a wrong cut track detection




  13. #1288
    Idézet Eredetileg dtom84 írta Hozzászólás megtekintése
    17-15-2016

    Hotfix

    Portal:

    • Some optimizations, to reduce load times

    Game:

    • Added files for upcoming KTM competition

    Sounds, Cameras, Physics, AI:

    • Fixed the excessive damage when using H-Box shifting with manual clutch
    • DTM 2013, 2014 and 2015 : Fixed DRS bug introduced with the new aerodynamics system.
    • Bathurst : AI tweaks
    • Nordschleife 24H layout : adjusted some AI corridors
    • Paul Ricard Solution 3C : Fixed a wrong cut track detection

    Szuper,de újra 503 hibaüzenetet kapok

  14. #1289
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.050
    Idézet Eredetileg dtom84 írta Hozzászólás megtekintése
    17-15-2016
    Hogymost mi, mikor?

  15. #1290
    Dezső Tamás Versenyző dtom84 logója
    Csatlakozott
    2014. 01. 08.
    Város
    Búcsúszentlászló <-> BP
    Üzenetek
    2.804
    Idézet Eredetileg Kettel írta Hozzászólás megtekintése
    Hogymost mi, mikor?
    Mi a baj vele? Úgy néz ki szétestek a srácok...

  16. #1291
    Dezső Tamás Versenyző dtom84 logója
    Csatlakozott
    2014. 01. 08.
    Város
    Búcsúszentlászló <-> BP
    Üzenetek
    2.804
    Idézet Eredetileg Mediakönig írta Hozzászólás megtekintése
    Szuper,de újra 503 hibaüzenetet kapok
    Nem az új cégnevet látod?
    Sector503
    Utoljára módosította: dtom84; 2016. 11. 17. 18:10.

  17. #1292
    Nálam most jó lett, elsőre(!) feljutottam a prequal szerverre, utána meg 503 nélkül el tudtam navigálni egy single eventig és be is töltött. De várjuk meg az esti csúcsot, akkor lesz érdekes igazán

  18. #1293
    Idézet Eredetileg balage06 írta Hozzászólás megtekintése
    Nálam most jó lett, elsőre(!) feljutottam a prequal szerverre, utána meg 503 nélkül el tudtam navigálni egy single eventig és be is töltött. De várjuk meg az esti csúcsot, akkor lesz érdekes igazán
    Nálam továbbra is füstölög az 503-as verda

  19. #1294
    Tóbiás Krisztián Versenyző krisztiantobias logója
    Csatlakozott
    2016. 01. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.948
    Idézet Eredetileg Kettel írta Hozzászólás megtekintése
    Hogymost mi, mikor?
    Lehet valami régi időszámítást használnak ahol még volt 15. hónap

  20. #1295
    Valent Levente Versenyző vlevi logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 02.
    Város
    Nyíregyháza
    Üzenetek
    3.028
    Mielőtt egyaltalán bekapcsolnád a gépet, hogy jáccá kicsikét, telefonról nézd meg, hogy stabilan működik-e a game.raceroom.com oldal. Ha itt is 503-t kapsz, akkor felesleges reménykedned, nem fog mennnnii.
    Valent Levente
    vlevi70@gmail.com

  21. #1296
    Újabb tapasz

    18-11-2016

    Hotfix

    Multiplayer


    • Fixed an issue where “Race Finish Duration” setting couldn’t be saved to values above 30.
    • Fixed the disappearance of the “Non Ready Pitlane Start Delay” setting.

    Sounds, Cameras, Physics, AI:

    • Fixed the broken behavior of some 4WD cars
    • Nordschleife 24H layout : AI speed tweaks for Turns 1 and 2
    • Zolder : New set of TV Cameras


  22. #1297
    Idézet Eredetileg balage06 írta Hozzászólás megtekintése
    Újabb tapasz

    18-11-2016

    Hotfix

    Multiplayer


    • Fixed an issue where “Race Finish Duration” setting couldn’t be saved to values above 30.
    • Fixed the disappearance of the “Non Ready Pitlane Start Delay” setting.

    Sounds, Cameras, Physics, AI:

    • Fixed the broken behavior of some 4WD cars
    • Nordschleife 24H layout : AI speed tweaks for Turns 1 and 2
    • Zolder : New set of TV Cameras

    És még mondjátok, hogy nem törődnek a játékkal!
    Napi frissítés...

  23. #1298
    Illés Imre Versenyző
    Csatlakozott
    2016. 02. 17.
    Város
    Bp
    Üzenetek
    439
    Ez a szemétláda raceroom a legutóbbi frissítés óta nektek sem hajlandó a háttérben maradni? Ennek megírása közben kb. 4x kellett visszaváltanom
    Esetleg vki tudná jelezni a fejlesztőknek, hogy ez így annyira nem cool? Már 9x... áááááááááááááááááááááááááááá...

  24. #1299
    Idézet Eredetileg 1m1 írta Hozzászólás megtekintése
    Ez a szemétláda raceroom a legutóbbi frissítés óta nektek sem hajlandó a háttérben maradni?
    Bár tegnap próbáltam, de nekem maradt szépen, nyugodtan, várt türelmesen, amíg folytattam a menetet

  25. #1300
    A R3E újabb hozadéka, hogy a megváltozott API miatt nem működnek a dashboard progik sem. A jó hír, hogy akik a Stefan Mizzi féle ProRacing Web Dashboard-ot használják abból létezik egy béta verzió ami működik Innen tudjátok letölteni: http://dash.proracing.club/downloads/ProracingInstaller_v1.6.1.27_x64_Beta.exe

Oldal: 52 / 70 ElsőElső ||| 2 42 48 49 50 51 52 53 54 55 56 62 ||| UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •