Oldal: 59 / 70 ElsőElső ||| 9 49 55 56 57 58 59 60 61 62 63 69 ||| UtolsóUtolsó
Találatok: 1.451 - 1.475 (1732 összesen)
  1. #1451
    -30% Akció! Olcsóbb az American Track Pack ( az őszi bajnokságban valószínű, hogy lesz amerikai pálya ) és a GTR 2 Class.
    Csatolt képek Csatolt képek
    • Fájl típus: jpg 30.jpg (225,0 KB, 309 megtekintés)
    Utoljára módosította: Mediakönig; 2017. 08. 14. 16:46.

  2. #1452
    Ez a GTR 2 class eléggé el lett hanyagolva a GT3-hoz képest, hátha a Porsche licensz változtat ezen, talán pont a GTE-s 911 RSR az egyik legkézenfekvőbb választás a 9 modell közé, aztán azzal együtt jöhet némi fizikai ráncfelvarrás és esetleg egy-két méltó ellenfél, mint a C7R és a Ford GT. Majd jövő ilyenkor talán reális lehet.

  3. #1453
    Nem olyan rég a Touring Legends votl akcijóóós, így begyűjtöttem azt is. Leginkább a BMW 635 CSI izgatott, gyerekkorom egyik kedvence. Mantorp Park-ban nyomtam egy versenyt a csomaggal:

    Érdekes, hogy milyen különbségek vannak a kocsik közt karakterben. A Nissan brutális az egyenesekben, de elveszít mindent féktávon, amit ott nyer. A 3-as BMW meg pont fordítva a 635-höz képest. Megettem az egyenesben, visszaelőzött a kanyarban

  4. #1454
    Megint egy -30% Akció! FR US & Zandvoort
    Csatolt képek Csatolt képek

  5. #1455
    A szeptemberi patch-el jönnek a különböző gumikeverékek. Kár hogy egyelőre csak az FR X-17 és az FR US -hez.
    Csatolt képek Csatolt képek

  6. #1456
    Dezső Tamás Versenyző dtom84 logója
    Csatlakozott
    2014. 01. 08.
    Város
    Búcsúszentlászló <-> BP
    Üzenetek
    2.804
    Frissült a tartalmakat nyilvántartó táblázatunk pálya része. Kérlek írjátok be mely új pályákkal rendelkeztek: LINK

  7. #1457
    Benéztem egy GT3/P2 multiclass versenyre Portimao-ba egy nyílt szerveres futamra. Másfél perc volt a kvaliból, így se mért kör, se hozzászokás a GT3-as BMW-hez, szóval nagyon óvatosan indultam neki. Végül előzés nélkül 12. helyet javítottam a rajtpozíciómon az első körben, mert én kimaradtam a balhékból. Jó ebben volt bőven szerencse is. Viszont jól megmutatja ez az eset, hogy tök felesleges az első körben annyira rohanni.

  8. #1458

  9. #1459
    Zelfel Tamás Versenyző Zelfel Tamás logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 20.
    Város
    Szekszárd
    Üzenetek
    2.358
    Idézet Eredetileg balage06 írta Hozzászólás megtekintése
    Nyomhatnánk is akár rajta egy funt ma este mondjuk Fr2-vel vagy dtm-el!
    "Jobb lábam a gázon, a bal lábam a jobbon"

  10. #1460
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.043
    Idézet Eredetileg balage06 írta Hozzászólás megtekintése
    Jesus. Már régi F1-es közvetítéseken, de ezen a promó videón is érzékeltem, hogy könnybe lábad a szemem a régi F1-es hangok után. Ahogy távolodunk egyre jobban ámulok rajta. Hihetetlen mennyire jól, egyedien szóltak ezek a pörgős szívómotorok! És ezt hogy a picsába tudták tönkretenni...

  11. #1461
    A jövő heti Salzburgring-i futamra hangolódásként ott küzdöttem végig egy BMW M1 Procar versenyt. Anno gyerekkorom egyik szupersportkocsija volt és remek versenyezni vele a Raceroom-ban is. Jó hang, kezelhető mértékű csúszkálás és nyers feeling.

    A T1 az AI mezőnynek is okozott néha gondot

  12. #1462
    Ezúttal egy retro gép modern változatával gyúrtam a következő WTCC versenyre, a múlt heti GTR3 pack akciós volta miatt magamévá tett Ford Mustang GT3-al. Hozta a tőle vártat, brutál nyomaték és ülést remegtető morgás. A meglepetés azonban a kezelhetősége, ami meglepően jónak tűnt.
    Ahogy már korábbi versenyeken, most is kiderült, Zolder nem a sok előzés helyszíne, inkább a test-test elleni csatáké

  13. #1463
    Én sem tudtam ellenállni a GT3-as pakk teljessé tételének, pedig gonosz stratégiai húzás volt ez, mert úgy néz ki pont a következő patchtől (november 14-et rebesgetnek) kezdve bővül majd újra a kategória



    Illetve a fejlesztők ígérete szerint a teljes csomag átesik majd egy fizikai ráncfelvarráson a további új generációs gépek érkezésével.

  14. #1464
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Sziasztok,

    Össze tudja vki nekem tömören foglalni, hogy mik a fő eltérések a különböző évjáratú TC1-es Civic-ek között a RaceRoom-ban?

    Köszi

  15. #1465
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok,

    Össze tudja vki nekem tömören foglalni, hogy mik a fő eltérések a különböző évjáratú TC1-es Civic-ek között a RaceRoom-ban?

    Köszi
    Az elmúlt évben sok segítséget kaptak a ROAL-tól és a Polestartól az autók viselkedésének finomhangolásához, ami a '16-'17-es modelleken (ezek egyformák) tényleg érződik, nehezebb őket vezetni és beállítani, érzékenyebben reagálnak a változtatásokra. A korábbiaknak sokkal inkább "beülsz és vezetsz" jellege van az újakhoz képest (legalábbis szerintem).
    Grafikai/modell szempontból tudtommal nincs lényeges eltérés (ha van egyáltalán), de gondolom nem is ez a lényeg

  16. #1466
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg balage06 írta Hozzászólás megtekintése
    Az elmúlt évben sok segítséget kaptak a ROAL-tól és a Polestartól az autók viselkedésének finomhangolásához, ami a '16-'17-es modelleken (ezek egyformák) tényleg érződik, nehezebb őket vezetni és beállítani, érzékenyebben reagálnak a változtatásokra. A korábbiaknak sokkal inkább "beülsz és vezetsz" jellege van az újakhoz képest (legalábbis szerintem).
    Köszi, akkor ez egységesen igaz az egyes évadokra és nincs Civic specifikus fejlődési pálya?

    Más: vmi kiforrott FFB beállítást tudna esetleg vki mihamarabb küldeni?

  17. #1467
    Zelfel Tamás Versenyző Zelfel Tamás logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 20.
    Város
    Szekszárd
    Üzenetek
    2.358
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Köszi, akkor ez egységesen igaz az egyes évadokra és nincs Civic specifikus fejlődési pálya?

    Más: vmi kiforrott FFB beállítást tudna esetleg vki mihamarabb küldeni?
    Mire kéred a beállítást? Milyen kormányra?
    "Jobb lábam a gázon, a bal lábam a jobbon"

  18. #1468
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Köszi, akkor ez egységesen igaz az egyes évadokra és nincs Civic specifikus fejlődési pálya?

    Más: vmi kiforrott FFB beállítást tudna esetleg vki mihamarabb küldeni?
    Parancsolj
    http://szimversenyzes.hu/2017/06/23/...b-beallitasok/

  19. #1469
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg Zelfel Tamás írta Hozzászólás megtekintése
    Mire kéred a beállítást? Milyen kormányra?
    OSW

  20. #1470
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    OSW
    Ha jól tudom nem nagyon RaceRoom-ozik senki nálunk OSW-vel. Vagy csak titkolja
    http://www.racedepartment.com/thread...ceroom.129143/
    https://www.youtube.com/watch?v=hJ4GyWBRwFg
    https://forum.sector3studios.com/ind...w-bodner.3421/
    Utoljára módosította: Mediakönig; 2017. 11. 06. 17:27.

  21. #1471
    Zelfel Tamás Versenyző Zelfel Tamás logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 20.
    Város
    Szekszárd
    Üzenetek
    2.358
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    OSW
    Ozsváth Zolit keresd meg! DTM-ben együtt megyünk RR-al ő tud segíteni.
    "Jobb lábam a gázon, a bal lábam a jobbon"

  22. #1472
    Ajjaj, közel lesz


  23. #1473
    Idézet Eredetileg balage06 írta Hozzászólás megtekintése
    Ajjaj, közel lesz

    Jövő héten meg majd karácsonyra ígéri

  24. #1474
    Molnár Dániel Versenyző
    Csatlakozott
    2009. 01. 01.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    70
    Idézet Eredetileg balage06 írta Hozzászólás megtekintése
    Az elmúlt évben sok segítséget kaptak a ROAL-tól és a Polestartól az autók viselkedésének finomhangolásához, ami a '16-'17-es modelleken (ezek egyformák) tényleg érződik, nehezebb őket vezetni és beállítani, érzékenyebben reagálnak a változtatásokra. A korábbiaknak sokkal inkább "beülsz és vezetsz" jellege van az újakhoz képest (legalábbis szerintem).
    Grafikai/modell szempontból tudtommal nincs lényeges eltérés (ha van egyáltalán), de gondolom nem is ez a lényeg
    Én meg pont azt hallottam pl tavaly, hogy mindenki leszarta őket. Filippi próbálta ki az egyik hétvégén egy kis szar laptopon a játékot és ennyi volt a segítség. Idén meg azokon a kihelyezett gépeken funolnak a hétvégén a versenyzők. Monzában javítottak egyik napról a másikra a fizikán, várták a véleményt. Jelezték, hogy ez rossz lett és lassultak 1,5 mp-t, amire a reakciójuk annyi volt, hogy ezt nem hiszik el és ilyen nincs.

    Kb ez a világ legjobban tapadó FWD autója. Ehhez képest ez az új 16-os (meg 17, ami csak festésben tér el tőle) néha irányíthatatlan féktávon. Egyenesen kell fékezni különben elmászik minden irányban. Semmilyen onboardon nem látni ilyet. Lehet Coronel most már csinálja, mert nincs kb alkatrészük és ragaszott, tákolt alkatrészekkel mennek, de a minden futamon új alkatrészekkel menő gyáriak kb sínautók. Annyiban hasonlít a valóságra, hogy 4 kereke van. Egyenesben az ewtcc futamon 1mp-ről beérte a Volvot a Honda.

  25. #1475
    Idézet Eredetileg danikosz írta Hozzászólás megtekintése
    Én meg pont azt hallottam pl tavaly, hogy mindenki leszarta őket. Filippi próbálta ki az egyik hétvégén egy kis szar laptopon a játékot és ennyi volt a segítség. Idén meg azokon a kihelyezett gépeken funolnak a hétvégén a versenyzők. Monzában javítottak egyik napról a másikra a fizikán, várták a véleményt. Jelezték, hogy ez rossz lett és lassultak 1,5 mp-t, amire a reakciójuk annyi volt, hogy ezt nem hiszik el és ilyen nincs.

    Kb ez a világ legjobban tapadó FWD autója. Ehhez képest ez az új 16-os (meg 17, ami csak festésben tér el tőle) néha irányíthatatlan féktávon. Egyenesen kell fékezni különben elmászik minden irányban. Semmilyen onboardon nem látni ilyet. Lehet Coronel most már csinálja, mert nincs kb alkatrészük és ragaszott, tákolt alkatrészekkel mennek, de a minden futamon új alkatrészekkel menő gyáriak kb sínautók. Annyiban hasonlít a valóságra, hogy 4 kereke van. Egyenesben az ewtcc futamon 1mp-ről beérte a Volvot a Honda.
    Én mondjuk nem is erre gondoltam, hanem hogy a Polestartól kaptak a gyárból CAD data mellett az autó menettulajdonságairól is infókat valamilyen formában - állításuk szerint korábban még erre sem volt példa - most az, hogy ebből a motorjuk mennyit hoz ki, meg mennyire realisztikus az más kérdés és innen nem is tudom megítélni, de az biztos, hogy a 2015-ös gépekkel túl sokat nem kellett vesződni ezekhez képest és ennek ellenére - számomra legalábbis - frusztrálóbb élmény volt vezetni őket, mint a '16-'17-es iterációt. Ez meg már mondjuk úgyis egyéni preferencia kérdése.

Oldal: 59 / 70 ElsőElső ||| 9 49 55 56 57 58 59 60 61 62 63 69 ||| UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •