Oldal: 37 / 70 ElsőElső ||| 27 33 34 35 36 37 38 39 40 41 47 ||| UtolsóUtolsó
Találatok: 901 - 925 (1732 összesen)
  1. #901
    Széchy Szabolcs Versenyző
    Csatlakozott
    2013. 11. 19.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    593
    Idézet Eredetileg Kettel írta Hozzászólás megtekintése
    C:\Users\neved\Documents\My Games\SimBin\RaceRoom Racing Experience\ReplayData


    Akadáshoz.
    Én úgy érzem hogy offline tök sima, flow, smooth a játék, AI-k ellen. Ez is tetszett benne. Hivatalos, online szervereken sem volt semmi akadás, vagy kevésbé folyamatos az érzés. (Masters) dedi szerveren viszont néha akadozik. De akkor folyamatosan egy kicsit. Csak picit zavaró, de érzem. Számokat nemtudok mondani, csak érzésre.

    Köszike, megsasolom majd!
    "Vincere non é importante, é l’unica cosa che conta”

  2. #902
    Széchy Szabolcs Versenyző
    Csatlakozott
    2013. 11. 19.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    593
    Idézet Eredetileg WERES írta Hozzászólás megtekintése
    a replayek a kamera ikon alatt vannak jobb felül. a setupokat nem menti, mindig az utolsó marad meg az adott autóra
    A játékon belül nyilván megvan, viszont maga a mentés helyét nem találtam, ahová eltárolja a gép.
    Az viszont továbbra is kérdéses, hogy egy setupot hova tudok bemásolni, amit mondjuk mail-en kaptam, ha utána használni szeretném?
    "Vincere non é importante, é l’unica cosa che conta”

  3. #903
    Dezső Tamás Versenyző dtom84 logója
    Csatlakozott
    2014. 01. 08.
    Város
    Búcsúszentlászló <-> BP
    Üzenetek
    2.804
    Idézet Eredetileg Szemir írta Hozzászólás megtekintése
    A játékon belül nyilván megvan, viszont maga a mentés helyét nem találtam, ahová eltárolja a gép.
    Az viszont továbbra is kérdéses, hogy egy setupot hova tudok bemásolni, amit mondjuk mail-en kaptam, ha utána használni szeretném?
    C:\Users\<userneved>\Documents\my games\SimBin\RaceRoom Racing Experience\UserData\CarSetups

    Ide kell bemásolni az svm fájlt. Egyenlőre egyszerre csak egyet tud kezelni. Plusz, ha jól rémlik játék indítás (vagy szerverre lépés) előtt másold be máskülönben nem fogja érzékelni. De lehet, hogy most már működik a játék közbeni csere.

    *mod: bocs, ez a setuphoz

  4. #904
    Széchy Szabolcs Versenyző
    Csatlakozott
    2013. 11. 19.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    593
    Idézet Eredetileg dtom84 írta Hozzászólás megtekintése
    C:\Users\<userneved>\Documents\my games\SimBin\RaceRoom Racing Experience\UserData\CarSetups

    Ide kell bemásolni az svm fájlt. Egyenlőre egyszerre csak egyet tud kezelni. Plusz, ha jól rémlik játék indítás (vagy szerverre lépés) előtt másold be máskülönben nem fogja érzékelni. De lehet, hogy most már működik a játék közbeni csere.

    *mod: bocs, ez a setuphoz

    Ezért az infóért is nagy köszönet!!!!
    "Vincere non é importante, é l’unica cosa che conta”

  5. #905
    Tóth Gábor Versenyző toga logója
    Csatlakozott
    2013. 01. 26.
    Város
    Live for Speed
    Üzenetek
    524
    "competitions" menüpont alatti hotlapversenyekkel van valakinek tapasztalata? ha jól értelmeztem, elméletileg az elért eredményem alapján kellett volna hogy járjon egy bizonyos mennyiségű VRP.
    van valami egyéb tudnivaló hogyan zajlik ez a folyamat?
    Any Given Sunday!

  6. #906
    Idézet Eredetileg toga írta Hozzászólás megtekintése
    "competitions" menüpont alatti hotlapversenyekkel van valakinek tapasztalata? ha jól értelmeztem, elméletileg az elért eredményem alapján kellett volna hogy járjon egy bizonyos mennyiségű VRP.
    van valami egyéb tudnivaló hogyan zajlik ez a folyamat?
    A jelenleg futó DTM2013 challenge leírásában ott van,hogy "Winners will receive a RaceRoom redeem code for DTM Experience 2014 via email 7-10 work days after competition ends.",a 2014es versennyel pedig vRP-t lehet nyerni,szintén 7-10 nap átfutással.Lehet,hogy a többi lezárt versenynél is kell nekik az a 7-10 nap,csak ott épp lemaradt a leírásból.Csak tipp,én nem nyertem semmit.

  7. #907
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.050
    Idézet Eredetileg toga írta Hozzászólás megtekintése
    ...
    Tuti megkapod. Énis nyertem már keveset. Egykis csúszással, lehet átnézik hogy mennyire szabályos (volt ilyen botrány fanatec versenyen). Transaction history-ban látni fogod hogy mennyit kaptál. Szóval csak türelem tornaterem.
    A csak részvételt néző versenyek dijkiosztása is valóság, vagyis hallotam magyarról aki nyert olyat is.

  8. #908
    Idézet Eredetileg dtom84 írta Hozzászólás megtekintése
    C:\Users\<userneved>\Documents\my games\SimBin\RaceRoom Racing Experience\UserData\CarSetups

    Ide kell bemásolni az svm fájlt. Egyenlőre egyszerre csak egyet tud kezelni. Plusz, ha jól rémlik játék indítás (vagy szerverre lépés) előtt másold be máskülönben nem fogja érzékelni. De lehet, hogy most már működik a játék közbeni csere.

    *mod: bocs, ez a setuphoz
    Ezt próbáltátok már? Mármint hogy más setupját lehet használni?

  9. #909
    Idézet Eredetileg Szemir írta Hozzászólás megtekintése
    A játékon belül nyilván megvan, viszont maga a mentés helyét nem találtam, ahová eltárolja a gép.
    jajó akkor nem szóltam ez ügyben

  10. #910
    Hamarosan jön Paul Richard

  11. #911
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.050
    Brr. Most olvastam valami olyasmit hogy, aki a free weekend utáni 50%-os akcióban vásárolt pakkot (és átverve érzi magát hogy azok most is ugyanannyiba kerülnek, nemvolt rajtuk plusz 50%), azok visszakérhetik accountjukra az elköltött vrp-ket, és a cuccok meg megmaradnak.
    https://forum.sector3studios.com/ind...d-option.2160/

  12. #912
    Mihály Gábris Regisztrált
    Csatlakozott
    2015. 03. 13.
    Város
    Tokod (Esztergom)
    Üzenetek
    25
    Idézet Eredetileg Kettel írta Hozzászólás megtekintése
    Brr. Most olvastam valami olyasmit hogy, aki a free weekend utáni 50%-os akcióban vásárolt pakkot (és átverve érzi magát hogy azok most is ugyanannyiba kerülnek, nemvolt rajtuk plusz 50%), azok visszakérhetik accountjukra az elköltött vrp-ket, és a cuccok meg megmaradnak.
    https://forum.sector3studios.com/ind...d-option.2160/

    Én visszakaptam 1502pontot, És tényleg megmaradt minden!

  13. #913
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg Kettel írta Hozzászólás megtekintése
    Most olvastam valami olyasmit hogy, aki a free weekend utáni 50%-os akcióban vásárolt pakkot (és átverve érzi magát hogy azok most is ugyanannyiba kerülnek, nemvolt rajtuk plusz 50%), azok visszakérhetik accountjukra az elköltött vrp-ket, és a cuccok meg megmaradnak.
    Ez milyen már... aki tud olvasni és számolni és pont ezért nem a Pack-ekre költi a pénzét az akciók alatt az rosszabbul jár, mint aki csak kattintgat ész nélkül össze-vissza és őt még meg is ajándékozzák érte?
    Utoljára módosította: neilszab; 2015. 07. 06. 17:18.

  14. #914
    Mihály Gábris Regisztrált
    Csatlakozott
    2015. 03. 13.
    Város
    Tokod (Esztergom)
    Üzenetek
    25
    Nem tudom mit vegyek meg. Ebből kijön a 2014-es DTM is. De válogathatnék pár dolgot is akár. Már jó pár perce nézegetem de nem tudok dönteni...

  15. #915
    Idézet Eredetileg LnB írta Hozzászólás megtekintése
    Nem tudom mit vegyek meg. Ebből kijön a 2014-es DTM is. De válogathatnék pár dolgot is akár. Már jó pár perce nézegetem de nem tudok dönteni...
    Egy DTM 92 verdát
    Egy GTR 2-t és amennyi pályára még futja

  16. #916
    Mihály Gábris Regisztrált
    Csatlakozott
    2015. 03. 13.
    Város
    Tokod (Esztergom)
    Üzenetek
    25
    Idézet Eredetileg pRoject írta Hozzászólás megtekintése
    Egy DTM 92 verdát
    Egy GTR 2-t és amennyi pályára még futja
    Mindkettő van már Pont 1-1 kocsi.

  17. #917

    Frissítés

    Ne ilyedjen meg senki akinek nem indul ma el néhány órán át a játék ugyanis karbantartást és frissítést végez ma a Sector 3 Stúdió a ReceRoom-on

    https://www.facebook.com/Sector3stud...716991/?type=1

  18. #918
    Idézet Eredetileg BugBeaR írta Hozzászólás megtekintése
    Köszi a tegnapi WTCC futamot mindenkinek.

    Lenne egy technikai kérdésem, segítség reményében teszem fel. Bármilyen tanácsot elfogadok, de főként vezetés technika.
    Nürburgring - Citroen WTCC 2014-es autó.

    Az első körön semmi gondom nincs a kanyarokkal, minden tökéletes. A második körtől, ahogy a fékek elérik az üzemi hőfokot, onnantól viszont a kocsi elkezdi kidobálni a hátulját helytelen fékezésnél. Az 1es kanyarban, ha ívet kell védeni, elég nehéz dolog a rendes féktávon megállni, mert a jobb hátsó kerék "üresen forog" és blokkol amitől az egész autó először balra indul el (érezni az FFB-n) majd bármit csinálok, kidobja a másik irányba a hátulját és már pörgés is.

    Próbálkoztam a stab rudakkal, hogy több "csavarodást" engedek a kasztninak, illetve azzal is, hogy a bump rebound -al jobban megszűntessem a kocsi pattogását, hátha ez lenne, de sikertelenül. Amit nem néztem, az a fékerő.

    Szóval az lenne a kérdés, hogy abban az esetben, ha verseny tempót kell menni és az 1es kanyarban 100%-os féket kell nyomni, a kocsi eleje elindul balra -- van e olyan mozdulat fék / gáz adagolás, amivel még visszalehet tekerni egyenesre a nélkül, hogy keresztbe állna?

    Hátsó kerekesnél ugye ezért rúgsz rá picit a gázra, hogy a tapadás ne szűjön meg hátul és ne dobálja.
    Kicsit tanácstalanul állok a szitu előtt és ezért futamon rendre benne kell hagynom a körökbe időt, mert a féktávokat nagyobbra vettem kisebb fékerővel inkább, minthogy határon autózva rallyzzak 4 kereket csúsztatva folyton.

    Köszi előre is

    Az ilyen jellegű dolgokat a következő topikban tárgyaljuk ki

    RaceRoom (RE3)-Setup

  19. #919
    Gáspár József Regisztrált
    Csatlakozott
    2008. 12. 21.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    50

    Lightbulb

    Idézet Eredetileg pRoject írta Hozzászólás megtekintése
    Az ilyen jellegű dolgokat a következő topikban tárgyaljuk ki

    RaceRoom (RE3)-Setup
    Átrakom

  20. #920
    Mihály Gábris Regisztrált
    Csatlakozott
    2015. 03. 13.
    Város
    Tokod (Esztergom)
    Üzenetek
    25

    Experience Menü + Ui

    Azt szeretném megkérdezni, hogy ha megveszek egy Experience Pack-ot. ADAC 2014 vagy DTM 2014-et. Akkor a menü és a Hud verseny alatt mindig megváltozik, vagy csak akkor ha az adott Experience modullal játszom? Tegyük fel, hogy Masters multiplayer futamon megyek, akkor a race hud az alap lesz vagy lehet választani a meglévő experiencek közül? Vagy csak akkor lesz ADAC 2014-es GUI ha olyan autóval megyek, WTCC-s kocsi esetén már nem? Mert az alap GUI nekem nagyon nem jön be.
    A másik kérdésem pedig, hogy az Experience-k ugye korábban jöttek ki mint az új menü update amiben elhagyták a kör körös menüt (szerencsére). Az Experiencek-ben még a régi menü van, vagy már ott is az aktuális lista alapú?

    Előre is köszi a válaszokat.

  21. #921
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.050
    Na megjött az újabb patch. 1,4GB
    Log:
    https://forum.sector3studios.com/ind...61/#post-21789

    Többek között futameredmények (json, xml report file)
    Toruing classics-ot (amibe most jön az új Nissan Skyline) összelehet ereszteni a DTM92-es pakkal. Fincsi.

  22. #922
    Idézet Eredetileg Kettel írta Hozzászólás megtekintése
    ...Többek között futameredmények (json, xml report file)
    Toruing classics-ot (amibe most jön az új Nissan Skyline) összelehet ereszteni a DTM92-es pakkal. Fincsi.
    Ez is érdekes lehet:
    „- Added a “Random” setting to Time of Day selection.”

  23. #923
    Kókai Konrád Versenyző
    Csatlakozott
    2015. 04. 04.
    Város
    BP
    Üzenetek
    216
    Idézet Eredetileg Kettel írta Hozzászólás megtekintése
    Brr. Most olvastam valami olyasmit hogy, aki a free weekend utáni 50%-os akcióban vásárolt pakkot (és átverve érzi magát hogy azok most is ugyanannyiba kerülnek, nemvolt rajtuk plusz 50%), azok visszakérhetik accountjukra az elköltött vrp-ket, és a cuccok meg megmaradnak.
    https://forum.sector3studios.com/ind...d-option.2160/
    Köszönöm ezt a fain infót! vRP hegyeket kaptam vissza.

  24. #924
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.050
    Idézet Eredetileg csumidex írta Hozzászólás megtekintése
    Köszönöm ezt a fain infót! vRP hegyeket kaptam vissza.
    Reméljük tanultál az esetből, és máskor már nem fogsz ilyen butaságot csinálni hogy akciós időszakban pakkot vásárolsz

  25. #925

Oldal: 37 / 70 ElsőElső ||| 27 33 34 35 36 37 38 39 40 41 47 ||| UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •