Oldal: 57 / 57 ElsőElső ||| 7 47 53 54 55 56 57
Találatok: 1.401 - 1.414 (1414 összesen)
    Polgár Balázs Szervertag 2017 balage06 logója
    Üzenetek
    495
    Idézet Eredetileg Mediakönig írta Hozzászólás megtekintése
    Hamarosan...
    Mondjuk a fórumon azt írták, hogy augusztus első hetében várható egy patch, aminek részeként egy új autó is megjelenik, de nem a GT3-asok közül. A videót elnézve simán lehet a kupás Porsche is.

Egyébként továbbra sem csak új tartalmakon dolgoznak, itt van némi ízelítő a single player multiclassból és a ranking system jelenlegi tesztverziójáról (egyelőre utóbbi csak szöveges alapon ad visszajelzéseket, de nem ez lesz a végső formája):

Szerk.: Áh nem, a stream alapján pont a BMW M235i lesz az.
    Utoljára módosította: balage06; 2017. 07. 23. 23:17.

Magyar Krisztián Szervező Mediakönig logója
    Üzenetek
    598
    Idézet Eredetileg balage06 írta Hozzászólás megtekintése
    Mondjuk a fórumon azt írták, hogy augusztus első hetében várható egy patch, aminek részeként egy új autó is megjelenik, de nem a GT3-asok közül. A videót elnézve simán lehet a kupás Porsche is.

Egyébként továbbra sem csak új tartalmakon dolgoznak, itt van némi ízelítő a single player multiclassból és a ranking system jelenlegi tesztverziójáról (egyelőre utóbbi csak szöveges alapon ad visszajelzéseket, de nem ez lesz a végső formája):

Szerk.: Áh nem, a stream alapján pont a BMW M235i lesz az.
    Igen, néztem én is tegnap

Üzenetek
    495
    Nem tudom próbálta-e valaki mostanában a TT Cupot, de a júniusi patchben különösebb bejelentés nélkül frissítették a fizikáját az egyik VIP pilóta visszajelzései alapján, a kocsi eleje sokkal jobban betapad a kanyarokban, a hátulja viszont lényegesen idegesebb, szóval kevésbé újoncbaráttá vált, viszont ez a verzió szerintem a legjobb FWD élményt adja jelenleg a játékban.

Mammel Erik Szervertag 2017 Erikkonen logója
    Város
    Pécs
    Üzenetek
    1.793
    Nem tudom próbálta-e valaki mostanában a TT Cupot, de a júniusi patchben különösebb bejelentés nélkül frissítették a fizikáját az egyik VIP pilóta visszajelzései alapján, a kocsi eleje sokkal jobban betapad a kanyarokban, a hátulja viszont lényegesen idegesebb, szóval kevésbé újoncbaráttá vált, viszont ez a verzió szerintem a legjobb FWD élményt adja jelenleg a játékban.
    Köszi a tippet, hogy mit próbáljak ki legközelebb A TT valóban bolondbiztos volt, amilyen a most kijött BMW M235i is. Azt próbáltam és kezdőknek tökéletes kis autó.
    A Formula 3-ast is tesztelgettem és fülig ért a szám a fizikájától. Mivel az Automobilista-ban és AC-ban is remek volt az F3-as mod, így kíváncsi voltam rá itt is. Nagyon tetszett, komoly kanyarsebességei vannak, de könnyen keresztbe is tud állni kigyorsításokon. Érezhetően rugózik, megvan az rfactor-os "gumideformálódás" érzet vele. Próbáltam vele a Hungaroringen menni egy 15 perces versenyt, de sajna az AI-k sokszori nekifutásra is elrontották a játékot. Azok még mindig úgy hülyék, ahogy vannak...

Város
    Pécs
    Üzenetek
    1.793
    Ha már kipottyantam a szerdai DTM versenyről a Raceroom jóvoltából, akkor a kis BMW M235i Cup-ot próbáltam ki az Eurospedway Lausitzring-en. Nagyon barátságos és "alkalmi" partnernek tökéletes kocsi.

Nagy Gábor Regisztrált ubipapa logója
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    26
    Azt mondjátok, javítottak rajta? Mert a nyár elenén úgy lett cége a bajnokságnak, hogy soha többet R3E. Lehet még remény?

Tapatalkkal küldve az én SM-G935F eszközömről

Város
    Pécs
    Üzenetek
    1.793
    Idézet Eredetileg ubipapa írta Hozzászólás megtekintése
    Azt mondjátok, javítottak rajta? Mert a nyár elenén úgy lett cége a bajnokságnak, hogy soha többet R3E. Lehet még remény?l
    Beletuszkoltak egy olyat, hogy a szerveren beállítható, miszerint bizonyos ping-érték felett kivág a szerverről. Ez szerdán úgy működött a gyakorlatban, hogy engem a rajt előtt dobott ki, Zelfit még gyakorlás közben és talán másokat is. 200-as érték volt beállítva, mégis megtette, pedig bőven ez alatt szoktunk lenni. Valószínű, hogy ez a feature még némi finomítást igényel a részükről.

Dezső Tamás Adminisztrátor dtom84 logója
    Város
    Búcsúszentlászló <-> BP
    Üzenetek
    2.250
    Idézet Eredetileg ubipapa írta Hozzászólás megtekintése
    Azt mondjátok, javítottak rajta? Mert a nyár elenén úgy lett cége a bajnokságnak, hogy soha többet R3E. Lehet még remény?

Nálunk ilyet sose mondtunk, ősszel folytatódik a WTCC bajnokság.

Nagy Gábor Regisztrált ubipapa logója
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    26
    Bocs, azt tényleg nem ti mondtátok

Város
    Pécs
    Üzenetek
    1.793
    Ha már mind az AC-ban, mind az Automobilista-ban remek volt a Formula 3-as mod, kíváncsi voltam a Raceroom-ban is erre. Itt is bevált nagyon. Elég jó tapadás, de azért el tudja hagyni magát a hátulja akár a Mansell-ben, akár a 11-esben, ha nem figyelünk és a sikán utáni kigyorsítás is tud izgalmakat okozni. Kicsit alul prezentált ez a kocsi az élvezeti értékéhez képest, szerintem.

Város
    Pécs
    Üzenetek
    1.793
    Pár napja kipróbáltam Koreában, valóban izgágább lett. Nagy fékezések után hirtelen kanyarodáskor igencsak óvatosnak kell vele lenni:

Magyar Krisztián Szervező Mediakönig logója
    Üzenetek
    598
    -30% Akció! Olcsóbb az American Track Pack ( az őszi bajnokságban valószínű, hogy lesz amerikai pálya ) és a GTR 2 Class.
    Csatolt képek Csatolt képek
    • Fájl típus: jpg 30.jpg (225,0 KB, 58 megtekintés)
    Utoljára módosította: Mediakönig; 2017. 08. 14. 16:46.

Üzenetek
    495
    Ez a GTR 2 class eléggé el lett hanyagolva a GT3-hoz képest, hátha a Porsche licensz változtat ezen, talán pont a GTE-s 911 RSR az egyik legkézenfekvőbb választás a 9 modell közé, aztán azzal együtt jöhet némi fizikai ráncfelvarrás és esetleg egy-két méltó ellenfél, mint a C7R és a Ford GT. Majd jövő ilyenkor talán reális lehet.

Város
    Pécs
    Üzenetek
    1.793
    Nem olyan rég a Touring Legends votl akcijóóós, így begyűjtöttem azt is. Leginkább a BMW 635 CSI izgatott, gyerekkorom egyik kedvence. Mantorp Park-ban nyomtam egy versenyt a csomaggal:

Érdekes, hogy milyen különbségek vannak a kocsik közt karakterben. A Nissan brutális az egyenesekben, de elveszít mindent féktávon, amit ott nyer. A 3-as BMW meg pont fordítva a 635-höz képest. Megettem az egyenesben, visszaelőzött a kanyarban

Oldal: 57 / 57 ElsőElső ||| 7 47 53 54 55 56 57

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

A téma címkéi

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •