Oldal: 67 / 67 ElsőElső ||| 17 57 63 64 65 66 67
Találatok: 1.651 - 1.664 (1664 összesen)

Logitech DFGT elfordulá szög beállítás ??

Sziasztok !

Eddig AC vel nyomtam (csak amatőr otthoni szinten), de most kipróbálom az R3E t is. A gondom: a kormányom elfordulása nincs szinkronban a képen látott elfordulással, pedig az AC ben minden rendben van..

A logitech beállítás 900 fok. Az R3E ben is 900, így teljesen rossz. Viszont, ha az R3E ben leveszem 390-re, akkor már hasonlít a valóság a képernyőhöz.
    Ez így a jó ? Vagy valamit rosszul csinálok? Van egy másik jelenség is: a kormányon érződik egy elfordulási határ, és ez a határ mesze nem a teljes 900 foknál van. Ez mintha arra utalna, hogy az R3E nem engedi a 900 fok elfordulást?

Üdv: Jenő

Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    4.906
    Idézet Eredetileg eger.jeno írta Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok !

Eddig AC vel nyomtam (csak amatőr otthoni szinten), de most kipróbálom az R3E t is. A gondom: a kormányom elfordulása nincs szinkronban a képen látott elfordulással, pedig az AC ben minden rendben van..

A logitech beállítás 900 fok. Az R3E ben is 900, így teljesen rossz. Viszont, ha az R3E ben leveszem 390-re, akkor már hasonlít a valóság a képernyőhöz.
    Ez így a jó ? Vagy valamit rosszul csinálok? Van egy másik jelenség is: a kormányon érződik egy elfordulási határ, és ez a határ mesze nem a teljes 900 foknál van. Ez mintha arra utalna, hogy az R3E nem engedi a 900 fok elfordulást?

Üdv: Jenő
    Az utóbbi problémát nálam mintha az oldotta volna meg, hogy hagytam hogy a játék magának töltse be a logitech profiler-t, nem én indítom el elötte.
    (kormány nálam kikapcsolva, így nemérdekel hogy szerinte mennyit fordítok. Nincs késlekedés, nincs dupla kormány magamelött)

Polgár Balázs Adminisztrátor balage06 logója
    Üzenetek
    1.837
    Végre egy értelmes fejlesztés!

Üzenetek
    1.837
    Megjelent végre a GTE Porsche és Daytona:

Illetve ami még érdekes, hogy a kupás Porsche kétféle specifikációja is elérhető, ha valakit érdekel, a kettő közti különbség:
    https://forum.sector3studios.com/ind...cations.15076/

Üzenetek
    1.837
    A szerdai frissítés során szép csendben frissült a Group 5 szörnyek fizikája, még nem volt időm megnézni, de ez is egy olyan kategória volt, amit hosszú ideje azért mellőztem, mert elég elavult volt az RR többi részéhez képest. Ha valakit érdekel, Alex jelentkezett a részletekkel

Üzenetek
    1.837
    Utoljára módosította: balage06; 2020. 05. 31. 18:50.

Üzenetek
    1.837
    Nyári vásár van RaceRooméknál, minden autóra és pályára 50%, minden csomagra 25% kedvezmény

Illetve ugyan az euro árfolyam most nem túl remek, de ilyenkor az sem egy rossz üzlet, hogy
    1. a Premium pack 7500 vRP-ért megszerezhető
    2. 7500 vRP pedig a RaceRoom shopban 50 euroért
    Tehát a kombinált akcióban nagyjából egy teljes játék áráért aktiválható az összes jelenlegi tartalom.

Üzenetek
    1.837
    A mai patchben az aktualizált pályáké a főszerep, de úgy néz ki, hogy a Motorland Aragón is megjelenésre kész (a fájlokban és a honlapon is látszik már).

És így majd' egy év távlatából kaptunk fejlesztői naplót is.
    Utoljára módosította: balage06; 2020. 08. 11. 18:28.

Üzenetek
    1.837
    Ha minden jól megy, pár héten belül megérkeznek az idei DTM gépek, ráadásul továbbfejlesztett hangokkal.

Esetleg ha valaki nem követte, a játékban megtalálható szezonokhoz képest a mostani technika egyszerűsített aeroval, viszont turbóval és közel 100 pacival erősebb motorral van felszerelve, illetve a DRS mellett még push-to-pass is van benne, tehát szinte a teljes Super Mario Kart paletta elérhető.

Mammel Erik Szervertag 2020 Erikkonen logója
    Város
    Pécs
    Üzenetek
    2.718
    A Lada Vesta-t merre találom? Tegnap ki akartam próbálni, de nem láttam a WTCR csomagokban, se máshol első ránézésre.

Üzenetek
    1.837
    Idézet Eredetileg Erikkonen írta Hozzászólás megtekintése
    A Lada Vesta-t merre találom? Tegnap ki akartam próbálni, de nem láttam a WTCR csomagokban, se máshol első ránézésre.
    Lett egy általános TC Cup kategória a TCR gépeknek, ott van ő is:
    http://game.raceroom.com/store/cars/...ada/lada-vesta

Ha valaki szeretné próbálgatni az új hangokat, vagy a Ladát, fut a prequal szerver:
    GTR-MASTERS.HU - WTCR PREQUAL
    http://www.gtr-masters.hu/prequal/14401

Ősz Balázs Szervező yeti95 logója
    Város
    Orosháza
    Üzenetek
    188

Ha valaki szeretné próbálgatni az új DTM modot az mától megteheti

http://game.raceroom.com/championships/59

3 pályán lehet kört futni. Lausitzring, Monza és Red Bull Ring. Az autók fix setuposak csak a fékerőelosztás és a fékerő állítható.

Nem egyszerű autók, van bennük akarat bőven

Becze Gábor ROOKIE Szervertag
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    13

DTM

De finom kis gépek ezek, nem egyszerű autók az biztos, de nagyon élvezetes, csak kissé kevés vagyok még hozzájuk :-)

Faragó Imi Szervertag 2020
    Város
    Szeged
    Üzenetek
    32
    Idézet Eredetileg balage06 írta Hozzászólás megtekintése
    Lett egy általános TC Cup kategória a TCR gépeknek, ott van ő is:
    http://game.raceroom.com/store/cars/...ada/lada-vesta

Ha valaki szeretné próbálgatni az új hangokat, vagy a Ladát, fut a prequal szerver:
    GTR-MASTERS.HU - WTCR PREQUAL
    http://www.gtr-masters.hu/prequal/14401

Hopp, na erre vártam, részben
    Lehet tudni bővebbet az őszi bajnokságról? Versenynaptár, feltételek, stb? Ezek szerint TCR lesz.

Köszi!

Oldal: 67 / 67 ElsőElső ||| 17 57 63 64 65 66 67

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

A téma címkéi

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •