Oldal: 66 / 70 ElsőElső ||| 16 56 62 63 64 65 66 67 68 69 70 UtolsóUtolsó
Találatok: 1.626 - 1.650 (1732 összesen)
  1. #1626
    Schubert Dávid Versenyző
    Csatlakozott
    2017. 02. 15.
    Város
    Tolna
    Üzenetek
    68
    Igen, beállítottam. Próbáltam így is-úgyis, de az eredmény ugyan az lett mindig.

  2. #1627
    Idézet Eredetileg Schubertd írta Hozzászólás megtekintése
    Igen, beállítottam. Próbáltam így is-úgyis, de az eredmény ugyan az lett mindig.
    Naaa, akkor ide válaszolva...
    Tegnap volt időm menni pár karikát a Hondával, és a következőek a tapasztalatok:
    - szigorúan alap setuppal mentem, csak az üzemanyag mennyiségét változtattam
    - a 18-as Civic-kel 100 AI mellett a Paul Ricardon vért izzadva tudtam magam tartani a középmezőnyben egy elég stabil setuppal
    - a 19-es Civic-kel 100 AI mellett ugyanitt hülyére vertem a mezőnyt - 12 ill. 15 körös versenyen - 14-20 mp-et vertem a komplett mezőnyre
    - a versenyen 4 tizeddel megdöntöttem az eddig hotlap időmet, már a verseny vége felé kopott gumikon
    - a gumik érezhetően jobban kopnak, főleg az első tengely tapadása csökken rohamosan
    - érezhetően stabilabb, és nem olyan ideges az autó, a gumi kopásának megfelelő folyamatos fékerő elosztás állítás mellett az autó hátulja stabil, ami eddig nagyon nem volt így
    - a 18-as autókat nagyon könnyű volt túlvezetni, nekem pedig kifejezett hátrányom a kigyorsításoknál volt, mert rendszerint kiforogtak a kerekek - DFGT-m van, ahol a fékezést egy squash labdával lehet elég jól kompenzálni, de a gáz ellenállása és adagolhatósága elég gyenge a pedál minősége miatt, így folyamatos hátrányban voltam - ez a 19-es autónál már érezhetően javult, már alapbeállításnál is!
    - a Hungaroringen a második olyan mért körben (összesen kb. az 5. kör volt), amiben nem hibáztam bele, megdöntöttem 3 tizeddel az eddigi hotlap rekordomat
    - beugrottam egy online futamra is a Red Bull Ringre, ahol össze volt engedve a 18-19 osztály - az egyenesben látványosan lassabb volt az autó, pl. az előttem kanyarban bénázó Hyundaihoz képest - egyenesben úgy otthagyott, mint a pics@, már elnézést a kifejezésért... (igaz az elején volt egy kisebb crash, így nem tudom, az aero sérülés mennyire befolyásolta a végsebességet, és a gyorsulást)

    Tehát, ha valakinek megvan minden autó, és nagyon ráér, egy végsebesség összehasonlítást csinálhatna alap setuppal...

  3. #1628
    Ősz Balázs Versenyző yeti95 logója
    Csatlakozott
    2013. 06. 08.
    Város
    Orosháza
    Üzenetek
    210
    Tegnap gyakoroltam a szerveren a Hyundai-al, Lynk&co-val és a Hondával.

    Nekem az a tapasztalatom a hondával, hogy nagyon feszes az egész autó és hosszabb a váltó átétel is az előbbi 2-höz képest.
    A célegyenes ráfordítóban az előbbi kettővel a domb tetején a vonalnál 216km/h-nál húztam a 6.-at a Hondával meg majdem a rajt cél vonalnál raktam a 6.-at olyan 223km/h-nál. Szóval a végsebességben biztos nagyon erős lesz a Honda.

    A fizikát is sikerült nekik jól eltalálni, bár a Hyunadihoz hasonló autókkal szerintem egyenlőre felejtős a -10-es hátsó szárny

  4. #1629
    Idézet Eredetileg yeti95 írta Hozzászólás megtekintése
    Tegnap gyakoroltam a szerveren a Hyundai-al, Lynk&co-val és a Hondával.

    Nekem az a tapasztalatom a hondával, hogy nagyon feszes az egész autó és hosszabb a váltó átétel is az előbbi 2-höz képest.
    A célegyenes ráfordítóban az előbbi kettővel a domb tetején a vonalnál 216km/h-nál húztam a 6.-at a Hondával meg majdem a rajt cél vonalnál raktam a 6.-at olyan 223km/h-nál. Szóval a végsebességben biztos nagyon erős lesz a Honda.

    A fizikát is sikerült nekik jól eltalálni, bár a Hyunadihoz hasonló autókkal szerintem egyenlőre felejtős a -10-es hátsó szárny
    Akkor csak az aero sérülés hátráltatott...
    Most, hogy említed... A hátsó szárny negatív és pozitív értékei mit jelentenek? Nekem ezt még nem sikerült kimatekolnom... Hol termel nagyobb leszorító erőt, és hol csökken?
    Előre is köszi a választ...

    Amúgy ma Red Bull Ringen 105 % AI-nál használtam a beállításodat, és nagyon gyors, és stabil alap setup! A helyzet ugyanaz volt, mint tegnap, csak lassabb volt az előre lépés... 8. rajthelyről (feltartott az AI 2x is gyors körön 10 perces kvalinál) rajtoltam, de körről körre simán tudtam gyorsabb lenni, mint az AI... Néztem milyen időket mentek a valóságban most a TCR Europeban, hát az nekem még nem megy, de nem is tudom, hogy mennyire érdemes összehasonlítani a szimes időket, a valós időkkel... én 1:39 elejét mentem, ők meg 1:36-os időket...

    Nem vagyok ufó, de nem is érzem magam annyira fakezűnek, sajnos nagyon keveset megyek, és ez nagyon meglátszik a köridőkön...

  5. #1630
    Ősz Balázs Versenyző yeti95 logója
    Csatlakozott
    2013. 06. 08.
    Város
    Orosháza
    Üzenetek
    210
    Idézet Eredetileg Finkoo1980 írta Hozzászólás megtekintése
    Akkor csak az aero sérülés hátráltatott...
    Most, hogy említed... A hátsó szárny negatív és pozitív értékei mit jelentenek? Nekem ezt még nem sikerült kimatekolnom... Hol termel nagyobb leszorító erőt, és hol csökken?
    Előre is köszi a választ...
    Plusszos szárny esetén lassabb vagy az egyenesekben, de stabilabb a kanyokban. Negatív szárnnyal jobb vagy az egyenesekben, viszont kanyarban lehet küzdősebb a dolog vagy éppen a hátúlja megelőzi az elejét amikor fékbe lépsz minden előjel nélkül.

    A tcr autókkal tavaly folyamatosan -10-es szárnnyal mentem, néha meg is kaptam hogy normális vagyok-e?
    Nekem úgy jobb ha ehhez hozzá állítom. Meg ahogy én hallottam ezeknek az autóknak "dobatni" kell a seggét

    Mondjuk ezt az új fizikát még tanulni kell, de nekem eddig bejön. Szerintem sokat javítottak rajta

  6. #1631
    Idézet Eredetileg yeti95 írta Hozzászólás megtekintése
    Plusszos szárny esetén lassabb vagy az egyenesekben, de stabilabb a kanyokban. Negatív szárnnyal jobb vagy az egyenesekben, viszont kanyarban lehet küzdősebb a dolog vagy éppen a hátúlja megelőzi az elejét amikor fékbe lépsz minden előjel nélkül.

    A tcr autókkal tavaly folyamatosan -10-es szárnnyal mentem, néha meg is kaptam hogy normális vagyok-e?
    Nekem úgy jobb ha ehhez hozzá állítom. Meg ahogy én hallottam ezeknek az autóknak "dobatni" kell a seggét

    Mondjuk ezt az új fizikát még tanulni kell, de nekem eddig bejön. Szerintem sokat javítottak rajta
    Köszönöm a válaszod... Mondjuk nekem a negatív érték nem volt logikus... ezért voltam bajban...

  7. #1632
    A tegnapi patch óta a 2018-as WTCR autók is megkapták az idei fizikát, úgyhogy a tervek szerint a jövőben azok is fel lesznek engedve a szerverre.

  8. #1633

  9. #1634
    Egyébként ezzel a képpel J-F tulajdonképpen elhintette, hogy az egyik új helyszín a német Bilster Berg lesz, ami egy tesztekhez és klubversenyzéshez használt pálya, a vonalvezetése eléggé jópofának tűnik, de azért remélem ismertebb aszfaltcsíkok is lesznek az érkezők között.

    Utoljára módosította: balage06; 2019. 09. 16. 23:02.

  10. #1635


    Frissült a RaceRoom:
    Changelog
    Utoljára módosította: balage06; 2019. 10. 03. 13:13. Indoklás: link

  11. #1636
    Idézet Eredetileg balage06 írta Hozzászólás megtekintése


    Frissült a RaceRoom:
    Changelog
    Kipróbáltam, remek pálya itt is. Még Grid-ből ismertem, ott is kedveltem. A 2014-es és 2015-ös Chevy-vel próbáltam és mit ne mondjak, vísszasírom, főként a 2014-est. Nyers és stabil, jó a hangja, sokkal "autóbb" volt még. A 2015-ös meg egy primadonna, izgága seggel, de az is élvezhető
    Nem feltétlen lenne rossz a bajnokság köztes hetein ezekkel a régebbi WTCC-s vasakkal funrace-eket futni. Akár meglepetésszerűen is az ismertebb pályákon, hogy ne lehessen rá készülni

  12. #1637
    Idézet Eredetileg Erikkonen írta Hozzászólás megtekintése
    Kipróbáltam, remek pálya itt is. Még Grid-ből ismertem, ott is kedveltem. A 2014-es és 2015-ös Chevy-vel próbáltam és mit ne mondjak, vísszasírom, főként a 2014-est. Nyers és stabil, jó a hangja, sokkal "autóbb" volt még. A 2015-ös meg egy primadonna, izgága seggel, de az is élvezhető
    Nem feltétlen lenne rossz a bajnokság köztes hetein ezekkel a régebbi WTCC-s vasakkal funrace-eket futni. Akár meglepetésszerűen is az ismertebb pályákon, hogy ne lehessen rá készülni
    Hmm, nekem mintha úgy rémlene, hogy a Gridben egy fiktív Dubai pálya volt. Ettől függetlenül a vonalvezetés ismerős lehet a GTR 2-ből, vagy Project CARS-ból is, mindkettőben szerepelt. A meglepetésszerű fun versenyekkel meg talán csak az a gond, hogy nem értesül róla senki időben.

  13. #1638
    Idézet Eredetileg balage06 írta Hozzászólás megtekintése
    Hmm, nekem mintha úgy rémlene, hogy a Gridben egy fiktív Dubai pálya volt. Ettől függetlenül a vonalvezetés ismerős lehet a GTR 2-ből, vagy Project CARS-ból is, mindkettőben szerepelt. A meglepetésszerű fun versenyekkel meg talán csak az a gond, hogy nem értesül róla senki időben.
    Igaz, Project Cars volt az. Grid-ben valami építkezős, városi pálya volt.

    Ööö, a nem értesülés nem a funrace-ek hibája. Nyilván tisztában vagyok vele, hogy ne verjem a tietekkel a csalánt! Ezen a ponton pedig visszakanyarodik a kérdés oda, hogy tucatnyi liga, szétszórtság, a versenyzők meg érthetően nem fognak figyelni tucatnyi fórumot, FB-oldalt, stb...

  14. #1639
    Utoljára módosította: balage06; 2019. 10. 10. 17:18.

  15. #1640
    Megjelent Bilster Berg is


  16. #1641
    Black Friday van RaceRooméknél nov 26. - dec 3. között, az egyes autók és pályák féláron szerezhetők be.
    http://game.raceroom.com/store/

    Illetve ami még viszonylag jó üzlet ilyenkor, hogy a RaceRoom Store-ban meg lehet venni 7500 vRP-t 50€-ért, a Premium Pack pedig 7500 vRP-ért megszerezhető, így a kombinált akcióban az összes jelenlegi tartalom megkapható egy normál játék áráért.

  17. #1642
    Ha esetleg valakinek régi álma a 2017-es GT3-as Porschét vezetni, de még nem szerezte meg, akkor lassan itt az ideje, mert két héten belül le lesz cserélve a Store-ban a 2019-esre. (De a tulajdonosok számára továbbra is vezethető marad minden módban.)



    Jön még az új 718 Cayman GT4:


    Az új 911 GT2 RS Clubsport:


    Meg az M4 GT4 is
    Utoljára módosította: balage06; 2019. 12. 06. 22:19.

  18. #1643
    Szép kis frissítés lett, lesz mit kipróbálni.
    https://forum.sector3studios.com/ind...-update.14056/

  19. #1644
    Idézet Eredetileg balage06 írta Hozzászólás megtekintése
    Szép kis frissítés lett, lesz mit kipróbálni.
    https://forum.sector3studios.com/ind...-update.14056/
    Még jó, hogy tegnap betáraztam 5000 VRP-t

    Tényleg elég szép lista a frissítésekről, és jó pár nónusz cucc is van benne. A GT4-es cuccok különösen érdekelnek, az egy emberközeli kategória nagyon.

  20. #1645
    Ahogy azt már megszokhattuk, tegnap este kicsit döcögősen indult a frissítés utáni élet, de a motorháztető alatt most komolyabb változtatásokat eszközöltek.

    Az FFB és a gumifizika eléggé más lett, javasolt tiszta lappal indulni és visszaállni a kormány gyári controller profiljára és azt finomhangolni.
    Ezt legegyszerűbben úgy lehet megtenni, hogy a
    Dokumentumok\My Games\SimBin\RaceRoom Racing Experience\UserData\ControlSet mappában lévő RCS fájlokat töröljük a játék indítása előtt (viszont minden gombot újra hozzá kell rendelni az egyes funkciókhoz, szóval előtte pár screenshot nem árthat a kiosztásról).

    Ami még fontos, hogy a fogaskerekes kormányok hőskorából származik egy olyan beállítási tanács, hogy Windowsban a Spring és Damper force-ot állítsuk 0-ra, viszont ez például a Thrustmaster szíjas modelljei esetében nem állja meg a helyét! Érdemes a Control Panelben minden effektet az alapértékén hagyni és csak az erősséget testreszabni ízlés szerint, különben veszítünk az FFB részletességéből (ez általánosságban is igaz, nem csak RR esetén). De Logitech kormányoknál is ugyanezt tanácsolják.

    Az FFB erősségét pedig RR-ben autónként testre lehet szabni, ehhez érdemes a Controlsban egy gombot hozzárendelni az FFB Meterhez, ami grafikonon kirajzolja az erő változását menet közben:


    A grafikon alapján pedig az új setup képernyő jobb felső sarkában található FFB Multiplier szorzóval tudjuk az adott autón testreszabni az FFB erősségét. A képen látható eset a "Clipping", amikor az FFB erőssége már folyamatosan a kormány maximum ereje körül ugrál, ez kerülendő, úgy érdemes belőni, hogy a teljes grafikont a két vízszintes vonal között rajzolja ki.

    Ha esetleg valaki részletesen is olvasna a változásokról:
    Általános fejlesztések
    Klasszikus kategóriák fejlesztései
    Modern GT kategóriák fejlesztései
    FFB Útmutató

    Sajnos a régi setupok nem kompatibilisek a fizikai változtatásokkal és az új setup képernyővel, ami ilyen 100+-os gyűjtemény mellett kissé elkeserítő, de ez van.
    Utoljára módosította: balage06; 2019. 12. 12. 17:01.

  21. #1646
    Hotfix:
    - Dynamic daylight progression: System now calculates the sunrise and sunset times for each track being loaded, ensuring the Daylight progression always progresses from dawn to sunset.
    - Car Setup Menu - Fixed an issue where car setup files for cars sharing the same name would not show up (ie: CUPRA TCR 2019 was not showing any car setups)
    - Car Setup Menu - Fixed bug where asymmetrical camber settings were forced symmetrical upon loading of a setup.
    - Car Setup Menu - Added an estimation of laps on the Fuel amount selector. This estimate will show once at least one lap has been recorded.
    - Fixed Limited damage setting that was not forced upon players by the dedicated server.
    - Fixed Pause and VR reset position controls not working while on menus
    - Fixed error messages not showing after losing or being denied connection to a multiplayer session.

  22. #1647
    Pfennig Kristóf Adminisztrátor Kettel logója
    Csatlakozott
    2011. 06. 21.
    Város
    Vancouver
    Üzenetek
    6.039
    No, hosszú idó után felraktam:
    • Vmi protect.dll-t megfogott a vírusírtóm. wtf?
    • Offline bathurst-on, full sérüléssel, egy kört sem tudtam végigmenni az E90-es BMW-vel. Egyenesben nyomok egy blokkolós féktávot, és eldurran mindkét első gumi. Miez, pirelli?
    • Gumicsikorgó hang nekem nagyon 80-as évekbeli zsarufilmes.
    • Az ffb elsőre, default-okon eléggé rémes. A logi profiler-t ha jól értem, még mindig nem szabad a játék elött indítani.
    • Kis piszkálgatás után viszont multi/ nord-on egész jól belejöttem, és elkapott a játék, kergettem magam a többiek idejébe, sztem ma is felmegyek.

  23. #1648
    Zelfel Tamás Versenyző Zelfel Tamás logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 20.
    Város
    Szekszárd
    Üzenetek
    2.358
    Idézet Eredetileg balage06 írta Hozzászólás megtekintése
    Hotfix:
    - Dynamic daylight progression: System now calculates the sunrise and sunset times for each track being loaded, ensuring the Daylight progression always progresses from dawn to sunset.
    - Car Setup Menu - Fixed an issue where car setup files for cars sharing the same name would not show up (ie: CUPRA TCR 2019 was not showing any car setups)
    - Car Setup Menu - Fixed bug where asymmetrical camber settings were forced symmetrical upon loading of a setup.
    - Car Setup Menu - Added an estimation of laps on the Fuel amount selector. This estimate will show once at least one lap has been recorded.
    - Fixed Limited damage setting that was not forced upon players by the dedicated server.
    - Fixed Pause and VR reset position controls not working while on menus
    - Fixed error messages not showing after losing or being denied connection to a multiplayer session.
    Hyundai-nál sem volt jó a setup része. Valaki írja meg már nekik, hogy a chatboxot csinálják már meg!
    "Jobb lábam a gázon, a bal lábam a jobbon"

  24. #1649
    Idézet Eredetileg Zelfel Tamás írta Hozzászólás megtekintése
    Hyundai-nál sem volt jó a setup része.
    Igen, a Cuprát csak példaként írták, állítólag azok a modellek okozták a problémát, amik több kategóriában szerepeltek ugyanazon a néven (pl. WTCR '18 és '19).

    Idézet Eredetileg Zelfel Tamás írta Hozzászólás megtekintése
    Valaki írja meg már nekik, hogy a chatboxot csinálják már meg!
    Szerintem azt azóta kéri mindenki mióta elindult a multi rész. Annyi remény van, hogy állítólag az új setup képernyő ízelítő az új felhasználói felületből, valamikor a teljes menürendszer le lesz cserélve. Hátha arra odafér egy chatfal...
    Utoljára módosította: balage06; 2019. 12. 13. 20:00.

  25. #1650
    FFB újra beállításhoz Fanatec-hez és T300-hoz is vannak adatok:
    https://forum.sector3studios.com/ind...er-2019.14067/
    Én T300-hoz a második hozzászólásban lévőket állítottam be, az elsőre jónak is tűnt.

Oldal: 66 / 70 ElsőElső ||| 16 56 62 63 64 65 66 67 68 69 70 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •