Találatok: 1 - 5 (5 összesen)

Téma: Renault Alpine 1100

  1. #1
    Horváth József Versenyző
    Csatlakozott
    2010. 11. 06.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.181

    Renault Alpine 1100

    http://www.nogripracing.com/details.php?filenr=34360

    Kis kávédaráló... meglessük.
    Utoljára módosította: moneytoo; 2011. 12. 07. 21:06.

  2. #2
    Tuza Ervin Banned
    Csatlakozott
    2007. 12. 17.
    Város
    Budapest
    Életkor
    65
    Üzenetek
    1.053
    Idézet Eredetileg moneytoo írta Hozzászólás megtekintése
    Régi Power&Glory 2. konverzió, csak most GTL alá írta meg valaki. Amúgy... harmatoska. Mezőnyt színesítő.

  3. #3
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.387
    Előbb utóbb össze fogtok veszni...

  4. #4
    Berecz Albert Versenyző
    Csatlakozott
    2009. 01. 06.
    Város
    Győr
    Életkor
    50
    Üzenetek
    501
    Idézet Eredetileg moneytoo írta Hozzászólás megtekintése
    Kis kávédaráló... meglessük.
    Meglestem…

    Nem sok változás van a nagy testvérhez képest.. Először azt hittem nem is jó autót töltöttem be, de aztán hamar rájöttem, hogy igen.. Hagytam mindent a gyári értéken csak a kormányszöget és az utánfutást állítottam be szeretett kis kormányomhoz, illetve a fékerőt vettem le 96%-ra. Na mondjuk ez utóbbit miért, azt magam sem tudom. Tán mert a híradóban főcímként szerepelt tegnap, hogy Magyarországon hat durva front vonult át, vagy mert az első emberes Mars szimulációnak pénteken vége lett, passz.... Na ezért ezt még az este folyamán megfejtem ….. Visszakanyarodva a pályára rögtön nemtetszésemet fejezte ki a sebességváltó – középső áttétel - harmadik fokozatból negyedikbe való kapcsolásával. Rettentő sokat esik vissza a fordulatszám, azonban ezt némiképp orvosolja az automata kuplung kikapcsolása. A féktávhoz érkezve az autó nem ficánkol szépen fékezhető, de szerintem az első fékek igencsak harapósra sikeredtek, finom fékezésekre is álló első kerekekkel érkeztem meg a kanyarok – 09Charade - bejárataihoz. Ennek ellenére a hatodik kör végére sem melegedtek fel a gumik, mondhatni (51-52 fok) fagyoskodtak.. Amik viszont melegedtek, vagyis inkább forró lávaként izzottak azok a fék(tárcsák, vagy dobok??) voltak, bár a hátsók sokkal előbb elkezdték borzolni az idegeket.. Mondjuk ez tetszett. Ütközésnél szépen hullottak az alkatrészek, de nem ragadtattam el magam, hisz meg sem közelíti az etalonnak számító – legalábbis nálam – Mercedes 300 sel-t. Mint ahogy a fogyasztás sem, mert akárhogy tapostam a gázpedált kétszeres fogyasztás mellett is csak 1.78 litert sikerült bekajáltatnom vele.


    Konkluzió:
    Ez rövid lesz, nem tetszett, nem választanám bajnokin. Igaz keveset mentem vele, viszont a nagy tesóval egy egész bajnokságot – F1vrc – lehúztam s mivel alig van különbség, így felejtős… (persze vágom, hogy egy kategóriával lejjebb van, de akkor is..)


    Ui: A beállításokat elmentettem, egy az egybe rátöltöttem a gyári autóra. Az első fék nem volt harapós, a fék... szóval a fékek nem melegedtek, a hatodik kör után a gumik 61-62 fok körül figyelgettek….



    Ui2: A táblázatot azért kitöltöttem...

  5. #5
    Horváth József Versenyző
    Csatlakozott
    2010. 11. 06.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.181
    Nem gondoltam vele én sem különösebben foglalkozni... csak beraktam, mert tudjatok róla, hogy van ilyen is.

    Albert, inkább a Boss, meg a Cougart teszteld. Nem is gondoltam, hogy foglalkozol vele ilyen szinten.
    Köszi.

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •