Oldal: 3 / 6 ElsőElső 1 2 3 4 5 6 UtolsóUtolsó
Találatok: 51 - 75 (141 összesen)

Téma: HGTLM7 - Sebring

  1. #51
    Niebel Zoltán Versenyző Niebel Zoltán logója
    Csatlakozott
    2005. 01. 15.
    Város
    Dombóvár
    Életkor
    42
    Üzenetek
    4.233
    Idézet Eredetileg Cola írta Hozzászólás megtekintése
    Nibi fáj még a hátad látom,15 alatt már nem fog annyira:P
    LOL.
    Csak leporoltam a verdát, kicsit bekoptattam a gumikat, aztán majd ma már nyomom is neki.
    Hogy a fene vigye el a gyors lábadat.
    NIBI
    Logitech G25 Racing Wheel

  2. #52
    Orbán Máté Versenyző NyegLeoVFR logója
    Csatlakozott
    2011. 07. 20.
    Város
    Debrecen
    Életkor
    40
    Üzenetek
    658
    Azt a 15 alatti időt nem tudja értelmezni az agyam. Olyan mintha azt kérnétek, hogy számoljak el végtelenig.

    Versenyen a 2:16.5 és 2:17.0 közötti átlagot szeretném hozni, amit egy 4.-5. helyre kellene realizálni.
    Ha csak Szabi vagy Dawe nem köp bele a levesembe.

    Amúgy az Ervin kupán szerzett pontok (már ha van olyan) beleszámítanak a bajnokságba?
    "When you're racing, it's life. Anything that happens before or after is just waiting." Steven Mcqueen (Le Mans '71)

  3. #53
    Jankó Zsolt Versenyző Zsolt Jankó logója
    Csatlakozott
    2008. 12. 28.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    579
    Naná, hogy beleszámítanak.

    Csak kredit nem jár a helyezések után. (nincs felhasznált kredit sem a versenyen, max. a büntik kerülnek kreditekbe) Így azután itt drága játék rossz pozícióban végezni, ezért vagyok mérges magamra, hogy itt szedtem be pont egy URH-t.

  4. #54
    Tuza Ervin Banned
    Csatlakozott
    2007. 12. 17.
    Város
    Budapest
    Életkor
    66
    Üzenetek
    1.053
    Idézet Eredetileg NyegLeoVFR írta Hozzászólás megtekintése
    ... Olyan, mintha azt kérnétek, hogy számoljak el végtelenig...
    Úgy kell elkezdeni, hogy egy, kettő, három...

  5. #55
    Niebel Zoltán Versenyző Niebel Zoltán logója
    Csatlakozott
    2005. 01. 15.
    Város
    Dombóvár
    Életkor
    42
    Üzenetek
    4.233
    Idézet Eredetileg Zsolt Jankó írta Hozzászólás megtekintése
    Naná, hogy beleszámítanak.

    Csak kredit nem jár a helyezések után. (nincs felhasznált kredit sem a versenyen, max. a büntik kerülnek kreditekbe) Így azután itt drága játék rossz pozícióban végezni, ezért vagyok mérges magamra, hogy itt szedtem be pont egy URH-t.
    Majd nem bánkódsz, mikor rajt után a T1-2-3-ban a falban áll a fél mezőny.
    NIBI
    Logitech G25 Racing Wheel

  6. #56
    Endrődi Zoltán Versenyző endrodiz logója
    Csatlakozott
    2010. 02. 15.
    Üzenetek
    1.086
    Idézet Eredetileg Niebel Zoltán írta Hozzászólás megtekintése
    Majd nem bánkódsz, mikor rajt után a T1-2-3-ban a falban áll a fél mezőny.
    Ez esélyes...

  7. #57
    Orbán Máté Versenyző NyegLeoVFR logója
    Csatlakozott
    2011. 07. 20.
    Város
    Debrecen
    Életkor
    40
    Üzenetek
    658
    Idézet Eredetileg Zsolt Jankó írta Hozzászólás megtekintése
    Naná, hogy beleszámítanak.

    Csak kredit nem jár a helyezések után. (nincs felhasznált kredit sem a versenyen, max. a büntik kerülnek kreditekbe) Így azután itt drága játék rossz pozícióban végezni, ezért vagyok mérges magamra, hogy itt szedtem be pont egy URH-t.
    Köszi az infót!
    "When you're racing, it's life. Anything that happens before or after is just waiting." Steven Mcqueen (Le Mans '71)

  8. #58
    Kádár József Regisztrált RupertGiles logója
    Csatlakozott
    2011. 08. 01.
    Város
    Mezőtúr
    Életkor
    44
    Üzenetek
    110
    Ami nem megy nem kell erőltetni ember vagyok. Tegnap összejött egy 24-es idő, de úgy éreztem, hogy egy felsőbb erő lenyúlt és segített úton maradni és még így is fényévre vagyok az igazságtól. Időmhöz képest sokat gyakoroltam, körözgettem, de egyszerűen ez nem mutat sehol sem eredményt.
    Az lenne a kérdésem, hogy a szerver tagság átruházható-e, hogy ne legyen kuka a maradék idő?

  9. #59
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.388
    Idézet Eredetileg RupertGiles írta Hozzászólás megtekintése
    Ami nem megy nem kell erőltetni ember vagyok. Tegnap összejött egy 24-es idő, de úgy éreztem, hogy egy felsőbb erő lenyúlt és segített úton maradni és még így is fényévre vagyok az igazságtól. Időmhöz képest sokat gyakoroltam, körözgettem, de egyszerűen ez nem mutat sehol sem eredményt.
    Az lenne a kérdésem, hogy a szerver tagság átruházható-e, hogy ne legyen kuka a maradék idő?
    Szia, ha csak 24-es időt tudsz menni, ott vmi igen banális dolog lehet a háttérben, ha gondolod én ma egész este fent leszek, gyere fel, megnézem pár köröd és esetleg mondok néhány hasznos tanácsot... amit ha már nem is itt, de talán másutt még hasznodra lehet.

    A szervertagság nem átruházható.

  10. #60
    Horváth József Versenyző
    Csatlakozott
    2010. 11. 06.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.181
    Idézet Eredetileg RupertGiles írta Hozzászólás megtekintése
    Ami nem megy nem kell erőltetni ember vagyok. ...
    Ne add fel. Valószínűsítem én is hogy valami teljesen szar beállítással mész és valami tényleg banális hibán, hibákon múlik.

    Ha küldesz replayt segítek (már amennyire tőlem futja), küldök setupot, bármit. Olyan egyszerűen nincs, hogy feladom, mert nem megy... bakker

  11. #61
    Tuza Ervin Banned
    Csatlakozott
    2007. 12. 17.
    Város
    Budapest
    Életkor
    66
    Üzenetek
    1.053
    A távolból egy üzenet: laptopon futtatva gépi vezetéssel és alapbeállítással a képen látható köridő jön ki. Először próbáld alappal, aztán óvatosan állíts egy-egy adatot (pl. a végáttételt).
    Menni fog ez!

    Tuza Ervin
    Csatolt képek Csatolt képek

  12. #62
    Endrődi Zoltán Versenyző endrodiz logója
    Csatlakozott
    2010. 02. 15.
    Üzenetek
    1.086
    Idézet Eredetileg Tuza Ervin írta Hozzászólás megtekintése
    A távolból egy üzenet: laptopon futtatva gépi vezetéssel és alapbeállítással a képen látható köridő jön ki. Először próbáld alappal, aztán óvatosan állíts egy-egy adatot (pl. a végáttételt).
    Menni fog ez!

    Tuza Ervin
    Én most 2.18.470-nél megakadtam, de még így is bő négy sec-el jobb a setupom a default-nál. A baj csak az, hogy bennem nincs több...

  13. #63
    Szabó Szilárd Versenyző Sziszka logója
    Csatlakozott
    2007. 10. 24.
    Város
    Budapest
    Életkor
    47
    Üzenetek
    5.322
    Chevelle ikonpack: http://www.gtr-masters.hu/download/a...e_Ikonpack.zip
    kicsomagolni a x:/GTL mappába
    jah, a .bik fileokat moneytoo, az ikonokat én követtem el.
    Utoljára módosította: Sziszka; 2011. 12. 14. 16:14.
    A tó lecsapolásáról nem a békák véleményét kell kérni!

  14. #64
    Kozma Csaba Versenyző Lupert logója
    Csatlakozott
    2010. 11. 04.
    Város
    Miskolc
    Életkor
    45
    Üzenetek
    103
    Idézet Eredetileg Tuza Ervin írta Hozzászólás megtekintése
    A távolból egy üzenet: laptopon futtatva gépi vezetéssel és alapbeállítással a képen látható köridő jön ki. Először próbáld alappal, aztán óvatosan állíts egy-egy adatot (pl. a végáttételt).
    Menni fog ez!

    Tuza Ervin
    A balfelső sarokban az adatok érdekesek ott

  15. #65
    Tuza Ervin Banned
    Csatlakozott
    2007. 12. 17.
    Város
    Budapest
    Életkor
    66
    Üzenetek
    1.053
    Idézet Eredetileg Lupert írta Hozzászólás megtekintése
    A balfelső sarokban az adatok érdekesek ott
    A magyarázat egyszerű: a bal felső sarki adatokat a boxból való kiállás állapotában "fagyasztja" a program, ha gépi vezetésre váltasz. Én csak azt akartam demonstrálni ezzel a képpel, hogy vegytiszta gépi dirigálással is legalább 22-es időket generál a gép, ennél legalább 3-4-5 sec-cel jobbat kell tolni saját irányítással.
    Gondolom én.
    Aztán... majd Ti majd jól belezúztok még! Remélem...

  16. #66
    Endrődi Zoltán Versenyző endrodiz logója
    Csatlakozott
    2010. 02. 15.
    Üzenetek
    1.086
    Idézet Eredetileg Tuza Ervin írta Hozzászólás megtekintése
    A magyarázat egyszerű: a bal felső sarki adatokat a boxból való kiállás állapotában "fagyasztja" a program, ha gépi vezetésre váltasz. Én csak azt akartam demonstrálni ezzel a képpel, hogy vegytiszta gépi dirigálással is legalább 22-es időket generál a gép, ennél legalább 3-4-5 sec-cel jobbat kell tolni saját irányítással.
    Gondolom én.
    Aztán... majd Ti majd jól belezúztok még! Remélem...
    A fiúk így gondolják...

  17. #67
    Tuza Ervin Banned
    Csatlakozott
    2007. 12. 17.
    Város
    Budapest
    Életkor
    66
    Üzenetek
    1.053
    Idézet Eredetileg endrodiz írta Hozzászólás megtekintése
    Öcsém... 2.14-2.15 körül nyitogatom a pilláimat ám!
    Mindenkinek nagy grat!
    Ezek szerint a vas a nemszar kategóriában van...
    Ha valaki felpattintana egy jó kis videót a tecsövedre, még a nemzetköziek is felfigyelnének ránk (meg a bajnokságra)! Okos címzéssel (pl. GTL Hungarian Masters - Chevelle run, vagy valami hasonló, hogy a rákeresések azonnal találjanak) remek nézettséget tudnátok produkálni!
    Az a bajom, hogy hülye vagyok az ilyen filmek készítéséhez, de pl. Csaba biztosan fakít majd valamit... vagy valaki más!

  18. #68
    Tarr Dávid Versenyző tdawe logója
    Csatlakozott
    2007. 04. 09.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    2.017
    Kádárék Józsefe nemánehá nemolyan ördöngős dolog az. Ne változtass az alap szeten semmit sem, azzal bőven lehet jól autózni, nem a szeten múlik egy 22-es kör, de tényleg hidd el nekem. Az első és legfontosabb hibád amit látatlanba megaszondok, gyorsan akarsz menni. Ne akarj Menj lazán kényelmesen, kellemes hosszú féktávokkal a kanyart vedd be simán és a kigyorsitásra öszpontosítsad összes tudásodat. Ott ne nyomj padlógázt, hanem csak szép finoman. Garantálom neked, ha eszerint cselekedsz ott lesz a 22-es köridő. Csak hidd el nekem, úgy fogsz gyorsulni, hogy lassabban mész

    ui.: most hogy elolvastam az előző hsz-eket látom nagyjából ezeket írtátok akkor lehet a dologban valami
    Utoljára módosította: tdawe; 2011. 12. 14. 19:16.
    :heyjoe67_ egyébként, a krokodil sokkal hosszabb, mint amilyen zöld...


  19. #69
    Szabó Szilárd Versenyző Sziszka logója
    Csatlakozott
    2007. 10. 24.
    Város
    Budapest
    Életkor
    47
    Üzenetek
    5.322
    Idézet Eredetileg Tuza Ervin írta Hozzászólás megtekintése
    Öcsém... 2.14-2.15 körül nyitogatom a pilláimat ám!
    Mindenkinek nagy grat!
    lesz az 13 is...
    A tó lecsapolásáról nem a békák véleményét kell kérni!

  20. #70
    Kozma Csaba Versenyző Lupert logója
    Csatlakozott
    2010. 11. 04.
    Város
    Miskolc
    Életkor
    45
    Üzenetek
    103
    Gyász van.

    Holnap a Borsodi autósklub céges rendezvény miatt nemtud jönni. Úgyhogy bánat sörözés lesz

  21. #71
    Kababik Csaba Versenyző vmaxter logója
    Csatlakozott
    2008. 10. 06.
    Város
    Dunakeszi
    Életkor
    51
    Üzenetek
    861
    Idézet Eredetileg Tuza Ervin írta Hozzászólás megtekintése
    A távolból egy üzenet: laptopon futtatva gépi vezetéssel és alapbeállítással a képen látható köridő jön ki. Először próbáld alappal, aztán óvatosan állíts egy-egy adatot (pl. a végáttételt).
    Menni fog ez!

    Tuza Ervin
    Hát ez azért számomra is érdekes! Én itt több mint egy éve tolom az ipart, és sehova sem fejlődők. Igaz eleinte keveset tudtam gyakorolni, de annál lelkesebb voltam. Mostanában "sajnos" rengeteg szabadidőm van és többet taposom a pedált, vasat is újítottam, ennek ellenére semmi előrelépés. Sebringben a 22-es időt egy hét alatt görcsöltem össze...

  22. #72
    Nagy Mátyás Versenyző Matyesz logója
    Csatlakozott
    2008. 05. 07.
    Város
    Miskolc
    Életkor
    32
    Üzenetek
    948
    Idézet Eredetileg Lupert írta Hozzászólás megtekintése
    Gyász van.

    Holnap a Borsodi autósklub céges rendezvény miatt nemtud jönni. Úgyhogy bánat sörözés lesz
    Jó szórakozást srácok!

  23. #73
    Tuza Ervin Banned
    Csatlakozott
    2007. 12. 17.
    Város
    Budapest
    Életkor
    66
    Üzenetek
    1.053
    Idézet Eredetileg tdawe írta Hozzászólás megtekintése
    ...Ne változtass az alap szeten semmit sem, azzal bőven lehet jól autózni, nem a szeten múlik egy 22-es kör, de tényleg hidd el nekem. Az első és legfontosabb hibád amit látatlanba megaszondok, gyorsan akarsz menni...
    Hatalmas igazságok vannak Dawe szavaiban!
    Más autókra és más futamokra is vonatkozik mindez: a görcsölés csak pánikot és belassulást hozhat. Hótlazán, a kigyorsítások óvatosan de határozottan adagolt gázpedáljával (nem kell azonnal koppig tolni a parkettát, de kímélni sem kell a brutálvasat, ez egy igazi "ámerikás" béketűrő hajó, mindent kibír) kis riszálgatás árán akár alappal is remekül terelhető ez a verda, és ennek azért örülök főképp, mert a valóságban is ilyen az amerikai autó. Nem kell annak semmilyen varázsbeállítás (egy kis ajánlás azért talán hasznos lehet: tessék felpróbálni a másik gumát is...!), tolni kell az agyát kihorpasztott torpedólemezig, iszonyat kemény fékezésekkel bevágni az ívek belső vonalára, simán rajtahagyni a gázt a sodródó-bródszájdoló kigyorsítások alatt (ezek a bringák így jönnek ki alapból az ívek kimenetén), esetleg primitíven rugdosni a jobb pedált (nem vicc ez!), kíméletlenül fűrészelgetni a kormányt és nem túlzásba vinni a setupolást.
    Kis szakmai tikot elárulok: a guminyomás állítgatása nem sokat befolyásol a kocsi viselkedésén, a stabilizátorok meglehetősen fontosak (elöl esetleg a véghelyzetig keményíthetők), a végáttétel akár döntő is lehet (senki nem szokta komolyan venni, pedig baromi fontos a kigyorsítás nyomatékának maximális kihasználásánál), lehet kicsit játszani az első kerék negatív szögével, de ez nem biztos, hogy élből rendbe teszi a köridőt, inkább a vezetési stílushoz kell igazítani. Lehet, hogy a gumikopást fogja negatívan befolyásolni a túlzott negatív kerékdőlés, tehát nem árt óvatosan állítgatni.
    Alapvetően Dawe véleménye az irányadó (francba, hogy már megint igazat kell adnom Neki): alappal is egész jó köridőket lehet tolni a vassal, csak éppen a GoodYear lehet a jobb választás...

    Sok sikert a kísérletezéshez!

    Tuza Ervin

  24. #74
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Életkor
    38
    Üzenetek
    21.388
    HGTLM7 - Sebring:

    Versenykiírás

    Tessék elolvasni...
    Utoljára módosította: neilszab; 2011. 12. 15. 10:33.

  25. #75
    Endrődi Zoltán Versenyző endrodiz logója
    Csatlakozott
    2010. 02. 15.
    Üzenetek
    1.086
    Nem bírtad ki, mi Bordiii?!

Oldal: 3 / 6 ElsőElső 1 2 3 4 5 6 UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •