Oldal: 5 / 23 ElsőElső 1 2 3 4 5 6 7 8 9 15 ||| UtolsóUtolsó
Találatok: 101 - 125 (567 összesen)

Téma: F1 2012

  1. #101
    Jani Posta Adminisztrátor Leo67 logója
    Csatlakozott
    2004. 09. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    9.569
    Grand Prix Legends We Are.
    F1 1955 / 1965 / 1966 / 1967 / 1968 / 1969 · F2 1967 · GT 1967 · CanAm 1966 / 1971
    Groundhog GPL Weekly - www.formulado.hu/weekly

  2. #102
    Oláh Gábor Szervertag GPL convar logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 18.
    Város
    Kecskemét
    Üzenetek
    2.850
    Button: igen, ezt így kell
    Vettel: azért is megmutatta hogy nem az ecserin vette a vb címeket
    Hamilton: a tavalyi vesszőfutás folyt. köv.: jó kezdés, aztán fokozatos visszaesés. Sztem máris érzi a nyomást
    Webber: tisztes iparos, mint mindig.
    Alonso: erőn felül, mint mindig. Csak az a pechje hogy ez egy technikai sport.
    Kimi: alakul ez...

    McLaren: annyira azért mégsem lesznek egyeduralkodók, de számolni kell velük idén folyamatosan, az valószínűsíthető.
    Redbull: hamarosan újra a csúcson sztem. Vagy a Meki vagy senki sem fogja őket megszorongatni.
    Ferrari: kb. mint tavaly: a versenytempó nem volna rossz, de b...hatják ha állandóan hátulról indulnak.
    Merci: sztem kezdjék el építeni a 2013as autót Óriási csalódás.
    Williams: középmezőnyre már most is jók, és ez a tavalyi szezon után máris nagy szó. Sepangban már jó lenne ha Senna is mutatna vele vmit.
    Lotus: egész jók, de a nagyok dolgába ők sem fognak beleszólni.
    Caterham: ők is mint sokan, se előre se hátra.

    Persze nincs varázsgömböm, ezek csak az érzéseim a ma látottak alapján Egyébként "átlagosan jó" futamnak mondanám a mait, lehetett volna rosszabb de jobb is.

    Mezei néha tényleg gáz egy picit, és igen, nekem is volt elég gyakran motogp dejavum
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Az rF forgó showroom-jában milliószor szebb RedBull-t lehet látni, viszont nem csak az volt a gáz, hanem az egész desing. DE, ez legyen a legnagyobb problémánk az egész közvetítéssel és akkor egy szavam se lesz!
    Egyetértek. (talán még Mezei az akivel kellene kezdeni vmit )
    Idézet Eredetileg Ricka írta Hozzászólás megtekintése
    Maldonadot igazán sajnálom, de kicsit felelőtlennek tartom, mivel a Williamsnak hatalmasat jelentett volna lélekben ez a 6. hely erőből.
    Az nálam soha nem baj ha egy versenyző versenyzik.



  3. #103
    Mórocz László Regisztrált Ricka logója
    Csatlakozott
    2006. 12. 05.
    Város
    Pápa
    Üzenetek
    237
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Sztem teljesen lényegtelen, hogy miért nem tudta bent tartani a kocsit, a lényeg az, hogy teljesen egyoldalú hibájából kiszorított egy másik versenyzőt és tönkretette az autóját. Azért tudott így mellé kerülni, mert túl nagy tempóval esett be a kanyarba, viszont ezért nem is tudta szépen befejezni a manővert és lecsúszott az ívről, 0 helyet hagyva ezzel a másik autónak a pályán. Amennyiben normálisan közlekedik, akkor még az előzése sem biztos, mivel ha egymás mellett szépen kijönnek a kanyarból, akkor Grosjeané a belső ív...

    Attól még hogy vmi nem szándékos, még nem lesz versenybaleset, pláne ha más kárára hibázik az illető.
    Igen lehet mondani egy kissé vakmerő és túl optimista volt Maldonado Grosjeanal szemben, de nekem ez belefért egy sima versenybalesetbe. Akár Grosjean is dönthetett volna úgy hogy feladja a választott yvet, hisz láthatta a kanyar közepén bőven benn volt Maldonado.
    Nekem ez 1:1.
    Egyébként erről nekem ez jutott elsőre eszembe, csak itt szerencsés szögben érkezett anno Pablo.



    Nekem ez egyébként máig top 10-es megmozdulás Montoya részéről.

  4. #104
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg Ricka írta Hozzászólás megtekintése
    Igen lehet mondani egy kissé vakmerő és túl optimista volt Maldonado Grosjeanal szemben, de nekem ez belefért egy sima versenybalesetbe. Akár Grosjean is dönthetett volna úgy hogy feladja a választott yvet, hisz láthatta a kanyar közepén bőven benn volt Maldonado.
    Nekem ez 1:1.
    Egyébként erről nekem ez jutott elsőre eszembe, csak itt szerencsés szögben érkezett anno Pablo.

    Nekem ez egyébként máig top 10-es megmozdulás Montoya részéről.
    Tény, hogy nézői szemmel baromi mutatós, meg izgi, de ez is színtiszta leszorítás, ami a legkevésbé sem sportszerű, plusz véleményem szerint teljesen szabálytalan előzés is. (Nem azért mert kituszkolja Schumit, mert úgy láttam, hogy nem ért hozzá, hanem azért, mert a végén a fűre kényszerítette... egyébként egy rossz szavam nem lenne)

    Grosjean-nek két opciója volt, vagy szinte állóra fékezi a verdáját, vagy leszalad a pályáról hogy mentse az irháját, de még ha meg is teszi, akkor is szabálytalanság áldozata lett volna és indokolatlan hátránya keletkezik belőle. Ha megnézed, az eset pillanatában még bőven egymás mellett vannak fél autóval, Grosjean-nak minden joga meg volt hozzá, hogy Maldonado mellett a külső íven kigyorsítson.

    Abban igazad van, hogy a baleseteket úgy is el lehet kerülni, hogy az egyik fél feladja a jogait, ha látja, hogy a másik nem teljesíti a kötelességét, de talán nem ez lenne a normális felállás, nem? Ha egy buldózer nem adja meg neked az elsőbbséget egy kereszteződésben és legyalulja a fél kocsid, akkor a bíró sem fogja felmenteni a buldózer sofőrjét, mondván, hogy de hülye voltál, hogy nem Te adtál elsőbbséget!

    (Illetve ha van annyi lélekjelenléted, hogy megoldod a helyzetet, attól még a buldózeres szabálytalankodott és ha épp ott egy rendőr, akkor jól meg is b@ssza )
    Utoljára módosította: neilszab; 2012. 03. 25. 16:02.

  5. #105
    Kiss Szabolcs Adminisztrátor
    Csatlakozott
    2007. 04. 22.
    Város
    Bp <-> Zalaegerszeg
    Üzenetek
    21.387
    Idézet Eredetileg convar írta Hozzászólás megtekintése
    Egyetértek. (talán még Mezei az akivel kellene kezdeni vmit )
    Én nekem nem volt vele semmi problémám, még így is fele annyi hülyeséget beszélt mint a Palik, vagy a Gyuszi. "Gyulámtól" mindvégig kivert a víz, olyan szinten fogalmatlan és bárgyú volt szegény, Palikot sokáig kedveltem, de az utóbbi években nagyon nagy arca lett, de közben meg nem lett okosabb.

    Mezei valóban kicsit "idegen" még ide, de azt biztos hogy nagyságrendekkel jobb ez így, mint eddig volt... persze ebben legnagyobb szerepe Gabinak van!

    Viszont vmi magazin műsort nem adnak a boxutcáról, meg háttréinfókról vmikor?
    Utoljára módosította: neilszab; 2012. 03. 19. 00:55.

  6. #106
    SAUBER!!! És még egyszer: SAUBER!!!!
    Mi történt az utolsó körben Kobayashival? Azt bezzeg nem tudták megmutatni.

  7. #107
    Oláh Gábor Szervertag GPL convar logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 18.
    Város
    Kecskemét
    Üzenetek
    2.850
    Idézet Eredetileg neilszab írta Hozzászólás megtekintése
    Én nekem nem volt vele semmi problémám, még így is fele annyi hülyeséget beszélt mint a Palik, vagy a Gyuszi.

    Mezei valóban kicsit "idegen" még ide, de azt biztos hogy nagyságrendekkel jobb ez így, mint eddig volt... persze ebben legnagyobb szerepe Gabinak van!
    Mindenben igazad van. Azt nem is mondtam hogy Mezei elviselhetetlen, annyira azért nem gáz. Igaz, sokat okoskodik (a helyzetet akkor súlyosbítja leginkább amikor Wéber ellenében ), de ezt tudjuk be annak hogy igyekszik Majd megszokjuk



  8. #108
    Rozsi Sándor Versenyző Morgo logója
    Csatlakozott
    2007. 09. 04.
    Város
    Pécs
    Üzenetek
    1.402
    Idézet Eredetileg Ocean írta Hozzászólás megtekintése
    Van egy olyan (nem is túl megalapozatlan) elmélet, hogy Schumacher nem önszántából vonult vissza 2006 végén.
    Sokkal inkább az akkorra kicsúcsosodó Montezemolo - Todt belharc áldozata lett. Amit mindenáron Montezemolo akart megnyerni, és ennek érdekében képes volt beáldozni a sikerek szállítóit, elsősorban Schumit, de vele együtt gyakorlatilag Brawn-t és Todt-ot is. Hiszen Schumi visszavonulása még nem feltétlen okozta volna a másik kettő távozását.
    Ezért írtam én is korában, hogy szétverte a csapatát - most nagyon jól látszik mennyire megérte. Kimi még bajnok lett úgymond lendületből, de azóta csak egyre lejjebb...
    Ehhez, mint egy gondolatként, egy Kimi idézet, amit most olvastam:

    „Eddig semmi rossz dologgal nem találkoztam a Lotus csapatnál. Kedvesek az emberek és kedvelik a versenyzést, valamint itt nem igazán érezhető a politika. Versenyezni akarnak és mindezt jól csinálni.”


  9. #109
    Soós Gábor Szervertag GPL Johny English logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 02.
    Város
    Kazincbarcika
    Üzenetek
    780
    ZORRO
    GPLRank: -22.088

  10. #110
    Oláh Gábor Szervertag GPL convar logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 18.
    Város
    Kecskemét
    Üzenetek
    2.850
    Lehet hogy most meg már senki sem kíváncsi rá



  11. #111
    Kicsit ugyan elkéstem vele, de...

  12. #112
    Soós Gábor Szervertag GPL Johny English logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 02.
    Város
    Kazincbarcika
    Üzenetek
    780
    Az első két szabadedzés után szerintem:
    -Sennának nem jósolok hosszú idényt ha a kis finn gyerek (Bottas talán, állítólag gp3-as bajnok) majdnem egy másodperccel gyorsabb nála, remélem nem véletlenül próbálgatják, azért 1-2 tehetséget már adott az f1-nek a williams.

    - Kimi reputációjának sem tesz túl jót, hogy Grojean mindig gyorsabb nála, a kormány kifogás egy idő után kínos lesz, igaz eddig több pontja a finnek van.
    ZORRO
    GPLRank: -22.088

  13. #113
    Soós Gábor Szervertag GPL Johny English logója
    Csatlakozott
    2006. 11. 02.
    Város
    Kazincbarcika
    Üzenetek
    780
    Hm most nézem csak a bajnokság állását, azért ahhoz képest hogy a sauber semmit nem mutatott melbourneben a végén bemákoltak egy csomó pontot, a ferrari előtt vannak harmadik helyen.
    ZORRO
    GPLRank: -22.088

  14. #114
    Kiss Attila Versenyző Tilus logója
    Csatlakozott
    2004. 05. 06.
    Város
    Spa-Francorchamps
    Üzenetek
    3.965
    Idézet Eredetileg Johny English írta Hozzászólás megtekintése
    Hm most nézem csak a bajnokság állását, azért ahhoz képest hogy a sauber semmit nem mutatott melbourneben a végén bemákoltak egy csomó pontot, a ferrari előtt vannak harmadik helyen.
    Sauber viselkedett talán a Mclaren után a legjobban a pályán.
    www.simtag.eu - WE MAKE YOU FASTER - www.simtag.eu

    Professional simulators and accessories made at the legendary Spa Francorchamps by SIMTAG sprl

  15. #115
    Görömbei Lajos Regisztrált Lali logója
    Csatlakozott
    2006. 09. 17.
    Város
    Paszab
    Üzenetek
    782
    Tiszta öröm és boldogság! Kimi" beült" a kocsiba és kár az öt helyért, ez van. Massa bár egy kicsit faragott a csapattársával szemben,de ez a ferkánál nem elég, mellőle vagy előle indulni! Akkor van értelme így nincs. Button zseni meg lett volna de ez az erőszakos pálya hibára kényszerítette, mint sok más versenyzőt is. Hamilton 19-re húzott lapot, bejött. Kíváncsi leszek holnap ha a csapattársa megint faképnél hagyjaDDD A merci ott van az időmérőn, vajon a futam mit hoz?A lotus 3-4 erő és mindkét versenytő top pilóta, okozhatnak meglepetést. Perez puhítja a ferraris ülését, jó a srác.
    Hónap reggel watch m1!!!!!

  16. #116
    Csicsmányi Tamás Versenyző Kennystyle logója
    Csatlakozott
    2008. 08. 21.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.274
    Idézet Eredetileg Lali írta Hozzászólás megtekintése
    Tiszta öröm és boldogság! Kimi" beült" a kocsiba és kár az öt helyért, ez van. Massa bár egy kicsit faragott a csapattársával szemben,de ez a ferkánál nem elég, mellőle vagy előle indulni! Akkor van értelme így nincs. Button zseni meg lett volna de ez az erőszakos pálya hibára kényszerítette, mint sok más versenyzőt is. Hamilton 19-re húzott lapot, bejött. Kíváncsi leszek holnap ha a csapattársa megint faképnél hagyjaDDD A merci ott van az időmérőn, vajon a futam mit hoz?A lotus 3-4 erő és mindkét versenytő top pilóta, okozhatnak meglepetést. Perez puhítja a ferraris ülését, jó a srác.
    Hónap reggel watch m1!!!!!

    Schumi / Mercinek nagyon szurkolok, de nem adok sok esélyt nekik. Hiába hárítják, hogy nem nagy előny az a DRS-es rendszerük, de azért biztos számít pár tizedet ha ennyire titkolták meg védik, illetve támadják a többiek. Márpedig a DRS-t edzésen végig használhatják, versenyen meg ugye igen korlátozottan... szóval mindenképpen visszaesést várok tempoban + még ott van a gumikoptatási problémájuk.
    Vettel kemény gumin pár tizedre van, Alonso szintén taktikázik + a versenytempojuk nem olyan rossz. Szerintem egy top 5 reális a Merciknek max, dobogó egyelőre pápá.

    Kivéve persze ha eső lenne.

  17. #117
    Rozsi Sándor Versenyző Morgo logója
    Csatlakozott
    2007. 09. 04.
    Város
    Pécs
    Üzenetek
    1.402
    A nyolcadik +0.445-re a pole-tól. Remélem a verseny is ilyen lesz.


  18. #118
    Jani Posta Adminisztrátor Leo67 logója
    Csatlakozott
    2004. 09. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    9.569
    Azt néztétek, hogy Raikkönen ezredre ugyanannyit ment mint Webber? Ha ő futja előbb, akkor 4. hely, illetve 9.

    A Mercik gyorsak egy körön nyitott szárnnyal, de majd várjuk meg a gumifogyasztást a versenyen.

    Szerk.: Ja, meg az is érdekes lesz, hogy szemben a többiekkel Vettel a keményebb keveréken kezd. Várom a versenyt, na Remélem, nem lesz esőlottó...
    Utoljára módosította: Leo67; 2012. 03. 24. 19:17.
    Grand Prix Legends We Are.
    F1 1955 / 1965 / 1966 / 1967 / 1968 / 1969 · F2 1967 · GT 1967 · CanAm 1966 / 1971
    Groundhog GPL Weekly - www.formulado.hu/weekly

  19. #119
    Én annak örülök leginkább, hogy Schumi egy kicsit letörte Rosberg szarvát azzal, hogy most már másodszorra veri el időmérőn, ami tavaly nem volt megszokott. Ennek ellenére nem hiszem, hogy veszélyesek lennének a győzelemre, de szerintem a dobogóra sem.
    Vettel hiába indul keménnyel, nem szabad, hogy veszélyes legyen (ha csak nem lesz megint mázlijuk, amit nem szabad kizárni).
    Mclarennél pedig úgy érzem, hogy Button az esélyesebb, mivel jobban tud spórolni a gumikkal, ami itt nagy előnyt jelenthet.
    Remélem kemény csatákat látunk holnap. Ja, és ha minden igaz, akkor az órát is át kell állítani, így a 10-órás kezdés az inkább csak 9-es

  20. #120
    Jani Posta Adminisztrátor Leo67 logója
    Csatlakozott
    2004. 09. 17.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    9.569
    - Kimi, egy jégkrémet?
    - Igen.

    Grand Prix Legends We Are.
    F1 1955 / 1965 / 1966 / 1967 / 1968 / 1969 · F2 1967 · GT 1967 · CanAm 1966 / 1971
    Groundhog GPL Weekly - www.formulado.hu/weekly

  21. #121
    Soós Gyula Regisztrált Ocean logója
    Csatlakozott
    2006. 10. 17.
    Város
    Debrecen
    Üzenetek
    4.987
    Idézet Eredetileg Leo67 írta Hozzászólás megtekintése
    - Kimi, egy jégkrémet?
    - Igen.

    Grozsan egy maflást?

    Z
    ORRO

    OO=[][]=OO

    GPLRank: all the laptimes are GREEN!

    "A GPL fizikai modellje egy csoda." - Carrol Smith

  22. #122
    Kőszegi Tamás Regisztrált G-kart logója
    Csatlakozott
    2007. 01. 15.
    Város
    Érd
    Üzenetek
    542
    PEREZ!
    "Mindig arra kell törekedned, hogy a legjobb legyél, de sosem szabad elhinned, hogy az is vagy." Juan Manuel Fangio

  23. #123
    Görömbei Lajos Regisztrált Lali logója
    Csatlakozott
    2006. 09. 17.
    Város
    Paszab
    Üzenetek
    782
    Pereeeeezzz!!!!!!Alonso nagy mágus! Kimi is jól megy a csapatot valaki felpofozhatná a munkájuk miatt.Meki Rb ferka lotus sauber nem sorrend mert az még képlékeny. A merci egy körön már jó oszt ennyi.A ferka csak Lonsi miatt van ott a saubert meg Pereznek találták ki. A Red Bull egy nagy kérdőjel, A lotus képes megverni szerintem,de ezt sem merném lefogadni. Na Senna megmutatta hogy ő célba is ér, pedig volt tök utolsó is. Ha össze kapja magát le tudná nyomnia drogbárót. Az első 10 ezért nagy versenyt futott. A más kategóriájú jármű már megint ....... Vettel is fura volt pláne az utsó körben Szegény kicsi Hamilton hogy fájhat ez neki, kigyilkolja a poleokat oszt hali harmadik hely csá,nem bántom darálgassa csak tovább a gumikat. Massssssaaaaaaa ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ!
    Amúgy a tököm tele van a trópusi esőkkel meg az eltolt kezdésekkel régen mikor korábban kezdődött ritkábban volt ilyen gáz, vagy csak én emlékszem rosszul.
    M1 közvetítés ötös Mezei tud közvetíteni!

  24. #124
    Görömbei Lajos Regisztrált Lali logója
    Csatlakozott
    2006. 09. 17.
    Város
    Paszab
    Üzenetek
    782
    Idézet Eredetileg Ocean írta Hozzászólás megtekintése
    Grozsan egy maflást?
    Ja én is !!!

  25. #125
    Biesz Zsolt Regisztrált Biesz Zsolt logója
    Csatlakozott
    2007. 01. 19.
    Város
    Budapest
    Üzenetek
    1.432
    Ez jó kis futam volt.

    Szerintem a Merci 2 ok miatt szenved versenyen:
    1. Nem tudják szabadon használni a trükkös DRS-t, ami az időmérőn néhány plusz tizedet (vagyis mínusz ) jelenthet.
    2. Nagyon koptatja a hátsó gumikat, ami az időmérőn még nem okoz problémát, viszont versenyen annál inkább.

    Alonsonak nagyon-nagyon örülök, de Perez ma jobban megérdemelte volna. De szerintem még így is kirúgatta Massát.
    A RB-nál meg nagyon azt érzem, hogy a befújt diffuzor hiánya nekik fáj a legjobban. A tavalyi fantasztikus kanyarstabilitást most nem látni, akár csak tavaly Silversone-ban. Lehet, semmi összefüggés, de azért fura, hogy amikor nincs, nem mennek túl jól.
    Hamiltont viszont nem értem. Hogy későn ment kereket cserélni, az egy dolog, de sem az interen sem a slicken nem tudott menni Perezzel és Alonsoval.

    Idézet Eredetileg Lali írta Hozzászólás megtekintése
    M1 közvetítés ötös Mezei tud közvetíteni!
    Azért amikor Perez kicsúszását ismételték, úgy üvöltött, mintha ismét kicsúszott volna. De azért nem volt rossz.


    „A versenyzés, a versengés a véremben van, a részem, az életem része és hmm … és ez mindenek felett áll” – Ayrton Senna

Oldal: 5 / 23 ElsőElső 1 2 3 4 5 6 7 8 9 15 ||| UtolsóUtolsó

Téma információ

Felhasználók akik böngészik a témát

Jelenleg 1 felhasználó böngészi ezt a témát. (0 tag és 1 vendég)

A téma címkéi

Közösségi könyvjelzők

Közösségi könyvjelzők

Hozzászólás szabályai

  • Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Mellékleteket nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •